Onze voor beter zou cr^i rekening courant ondernemers ekening coulant kunnen heten. J L AUTOMOBIELBEDRIJF Hummelhoef een paradijs voor peuters r Brillen Contactlenzen i vaneen Met Rabo Telebankieren. nieuwe bril zonnebril met glazen op sterkte I jk officieel sub-dealer voor Moergestel, Oisterwijk e.o. DONKERS Volkswagen Groep Ook voor verkoop en onderhoud van Ford en Toyota en alle auto-accessoires het goede adres Schoolstraat 60, Moergestel Telefoon 04243 -1110 De uiterste inlevertermijn voor kopij is ZATERDAG 12.00 UUR. Advertenties uiterlijk maandagavond. Bij uw keuze uit de modieuze collectie Dames-. Heren- en Kinderballen weet u zich verzekerd van een deskundig advies, vakkundige oogmeting, perfecte service en een vriendelijke bediening. Dan geniet u al snel van optimaal kijkgenot! GRATIS Rabobank 9 ^iiiliillBIMI 'MOERGESTEL-NIEUWS WOENSDAG 24 MAART 1993 PAGINA 5 4A4 - V Adres: 10 Datum: Afgeven bij of opsturen naar de Rabobank. Rabobank o Aangenaam 1 Maak van uw PC een bankkantoor Kosten. Postcode/plaats: Telefoon: Stuur mij vrijblijvend uw brochure toe. Naam omzctprovi- het afgeschaft. kijkje te komen nemen ter oriëntatie en/of in de tijd dat uw kind er speelt. Komt u gerust eens kijken of waag een tele foontje! Peuterspeelzaal Hummelhoef, Proosbroekweg 3a, 5688 JH Oirschot. Telefoon: 04997-72927 (tijdens openingsuren); 04997-73527 (José Bendien-van Overdijk, hoofdleidster). De Lind 35a, 5061 HS Oisterwijk. Telefoon: 04242-84899 De Beste Visie op Beter Zien! 's maandags gesloten, vrijdagavond koopavond aanbieding geldig tol 30 april I993 (inclusief correctieglazen) zou beter reke- JA, ik wil graag meer weten over Rabo Telebankieren. Neem contact met mij op. Voorletters m/v Met Rabo Telebankieren kunt u uw bankzaken regelen wanneer het het beste uitkomt. Gewoon thuis, snel en gemakkelijk. Met uw PC of Videotex-terminal. U regelt dan al uw betalingen met een druk op de knop. U weet op elk moment hoe het er met uw rekeningen voor staat. U kunt te allen tijde informatie en advies opvragen. En telebankieren bij de Rabobank is nu wel héél aantrekkelijk: de eerste zes maanden telebankiert u namelijk gratis en u krijgt ook nog eens 100,- korting op uw modem of Videotex terminal. Bel voor meer in formatie. Met het Oog op de Zomer een zonnige aanbieding bij Ruud Panis Brillen in Oisterwijk U bent ondernemer. Vanzelfsprekend maakt u voor uw betalingsverkeer gebruik van een rekening courant. Maar is het wel zo vanzelfsprekend tiüü::: Voortaan betaalt u elektronische transacties goedkopt handmatige.Verder hebben we Peuterspeelzaal Hummelhoef ligt in het mooie buitengebied van Oirschot, aan de weg van Heras Hekwerk naar de H. Eik. Het is een boerderij, die is aangepast als peuterspeelzaal. Als je als kind van ontdekken en veel spelen houdt, is Hummelhoef één groot feest! Zodra het maar enigszins mooi weer is, gaan de peuters op de grote speelweide spelen, in de zandbak, op de glijbaan en de schommels, in het speelhuisje of rijden zij op het verharde gedeel te rond op de vele fietsjes en tractors. Maar het is zo ontzettend fijn om de meeste din gen die hier genoemd zijn, ook binnen te kunnen doen. Er is een meterslange zandbak, een klimrek, glij baan, grote poppenhoek, verf- en knutselplaats en een aparte ruimte voor de kringspelletjes en het fruithapje. En natuurlijk kunnen ze ook binnen naar harte lust fietsen en tractorrijden. Spelen staat bovenaan op het lijstje van activi teiten. We zijn vijf ochtenden per week geopend van 8.45 - 11.45 uur voor kinderen van 2 tot 4 jaar. De meeste peuters komen twee keer per week, maar het is ook mogelijk om uw kind drie och tenden te plaatsen tegen een kleine bijbetaling. De ouderbijdrage is nu 43,50 per maand voor twee ochtenden. Op dit moment komen er al enkele kinderen uit Moergestel naar Hummelhoef. Als de afstand u afschrikt, is het nog van belang te vermelden, dat dit zich in de praktijk heel makkelijk op laat lossen, doordat veel ouders sa men iets regelen op vervoersgebied. U bent, na afspraak, van harte welkom om een betalingsverkeer gebruik ‘kening courant. Maar is het wel dat u omzetprovi- - sic betaalt? En dat uw geld enkele da- 8 gen renteloos ‘onderweg’ blijft? 6 Is het soms ook vanzclfsprc 4 kend dat de rente op uw huidige rekening courant minimaal is? Bij de Rabobank, die als coöperatieve bank handelt in het belang van haar ondernemers, vin den we van niet. We vinden het berekenen van sie onterecht en daarom hebben we per soort transactie. Waarbij >er zijn dan de valutcringsdagen voor girale beta lingen afgeschaft, a Van ons krijgt u exact de 6 rente waar u-recht op heeft. Geen dag minder. Bovendien 2 ontvangt u op uw tegoeden die een kalendermaand of langer op uw rekening staan een hogere rente. Vanaf 25.000 gulden ligt deze zelfs op het niveau van een termijndeposito. Tja, zo’n rekening courant ning coulant kunnen heten.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1993 | | pagina 5