Braadvlees Slagerij 1 van Zon-Reyrink Mager hacheevlees 500 gram Magere frikando lappen 500 gram BEKENDMAKING 500 gram GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL Wijziging onroerend- goedbelasting Al onze andere dag- en week- reclames blijven gehandhaafd! BEKENDMAKING ingekomen aanvragen om bouwvergunning 1 kg Gehakt 1 kg Verse worst BEKENDMAKING BOUWPLANNEN samen Diversen Vanaf 30 maart aanstaande weer toerfietsen met Schaatsclub ’De Vennen’ IEDERE WOENSDAG Aanslag onroerende-zaakbelasting Betaling onroerende-zaakbelasting Kwijtschelding Van het College van Burgemeester en Wethouder Verleende bouwvergunningen Algemeen plaatselijke verordening Schaatsdiploma’s voor jeugdleden van ’De Vennen’ Gemeenteraadsvergadering voor 122 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 24 MAART 1993 PAGINA 23 756-2 756-1 Geldig van donderdag 25 t/m woensdag 31 maart 1993 6.50 9.00 formatie over regels en tips voor het fietsen in groepsverband zullen ontvangen. Moergestel, 24 maart 1993. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer Moergestel, 24 maart 1993. De burgemeester, J.B.S. ter Veer De burgemeester van Moergestel brengt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 Woningwet ter openbare kennis, dat het college van burgemeester en wethouders van deze gemeente aanvragen om bouwvergunning heeft ontvangen van: - J.P. Beerens te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie B nummer 2361, plaatselijk bekend Stokske 13 een boerderij te verbouwen; - C.G. van Limpt te Reusel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie D num mer 1546, plaatselijk bekend Servennenstraat twee varkensstallen te bouwen; - J.C.M. van Gasteren te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A nummer 2715, plaatselijk bekend Korenstraat 36 een woning uit te breiden. Moergestel, 24 maart 1993. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. toegekend wordt een lijdelijke standplaats op de weekmarkt voor de verkoop van stofzuigon- derdelen en kleine huishoudelijke artikelen; - vergunning wordt verleend op grond van de Drank- en Horecawet tot het uitoefenen van een cafébedrijf aan het St. Jansplein, ten name van de heren Th. A. H. Goes, M. Goes en J.A.W. Wolfs. fietsliefhebber met Schaatsclub ’De Vennen’ een, aan zijn of haar niveau aangepaste, trainings ronde kan rijden. Met nadruk wordt erop gewezen dat deze Rei sactiviteit ook bedoeld is voor fietsliefhebbers die geen lid zijn van Schaatsclub ’De Vennen’. Deelname is gratis. Vanaf dinsdagavond 30 maart aanstaande worden alle fietsliefhebbers elke dins dagavond op het St. Jansplein te Moergestel verwacht. Belangstellenden worden verzocht zich even te melden bij Leo Vaes (04243-1872), zodat er voor gezorgd kan worden dat zij vooraf wat nuttige in- De burgemeester van de gemeente Moergestel maakt bekend dat met ingang van 26 maart 1993 ge durende 30 dagen op het gemeentehuis van Moergestel een verzoek ter inzage ligt van H.J. Bruurs te Moergestel om vergunning voor het ontgronden van het perceel, kadastraal bekend gemeente Moer gestel, sectie D nr. 1432, plaatselijk bekend Heuvelstraat 20. De aanvraag ligt eveneens in de bibliotheek van het provinciehuis, Brabantlaan 1 te 's-Hertogenbosch ter inzage Tijdens genoemde termijn bestaat de mogelijkheid tot het schriftelijk indienen van bezwaren bij het college van Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant, Postbus 90151, 5200 MC 's-Hertogenbosch. Reclamanten worden in de gelegenheid gesteld hun bezwaren mondeling tijdens een openbare hoor zitting toe te lichten. Alle schaatsertjes worden hartelijk gefeliciteerd met hun diploma. Het schaatsseizoen 1992/1993 is bijna afgelopen. Dit betekent dat een groot aantal leden van Schaatsclub ’De Vennen’ de racefiets van stal haalt. Evenals voorgaande jaren zal er weer we kelijks op dinsdagavond vanaf het St. Jansplein te Moergestel worden vertrokken voor een fietstocht van ongeveer anderhalf uur. In ver band met niveauverschillen zal er ook dit jaar weer in twee groepen worden gefietst: - groep 1Deze groep vertrekt om 18.55 uur en zal een afstand van ongeveer 60 kilometer rij den. Omdat de gemiddelde snelheid van deze groep op ongeveer 35 kilometer per uur zal lig gen, is deze groep bestemd voor de geoefende fietsers. - groep 2: Deze groep vertrekt om 19.00 uur en zal een tot 50 kilometer ingekorte versie van het traject van groep 1 rijden. De maximale snelheid van deze groep is 30 kilometer per uur. Omdat in deze groep geld ’samen uit, sa men thuis’ zal het tempo indien nodig zodanig verlaagd worden dat iedereen bij kan houden. Zoals u ziet wordt ervoor gezorgd dat elke In maart ontvangt U van de gemeente Moergestel de aanslag onroerende-zaakbelasting 1993. Tot 1993 werd deze belasting onroerend-goedbe- lasting genoemd. De aanslag kan in 2 termijnen betaald worden. Voor betaling in 1 termijn maakt U gebruik van de acceptgiro die aan de aanslag vast zit. Indien U echter in 2 termijnen wilt betalen, is dit ook mogelijk. Hiervoor is een extra acceptgiro bij de aanslag gevoegd. Kwijtschelding aanvragen kan door degene die niet of slechts met zeer grote moeite de aanslag kan betalen. Een aanvraagformulier kunt U bij de sectie financiën en belastingen opvragen. Voor meer informatie kunt U contact opnemen met de sectie financiën en belastingen, telefoon 1235, toestel 29. In de vergadering van het College van Burge meester en Wethouders van 2 en 9 maart 1993 zijn onder andere de volgende besluiten geno men: Bent u van mening dat u door het verlenen van een bouwvergunning voor een van de hieronder omschreven onderwerpen rechtstreeks in uw be lang wordt getroffen, dan kunt u op grond van de Wet administratieve rechtspraak overheidsbe schikkingen (Wet AROB) binnen 30 dagen na het verschijnen van dit blad een gemotiveerd be zwaarschrift indienen bij burgemeester en wet houders van Moergestel, Postbus 90, 5066 ZH Moergestel. Wanneer u bij ons een bezwaarschrift indient kunt u tevens bij de Voorzitter van de Afdeling Rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA ’s-Gravenhage, een verzoek om schorsing van onze beschikking dan wel een ver zoek tot het treffen van een voorlopige voorzie ning indienen. Op 9 maart 1993 is bouwvergunning verleend voor: - het plaatsen van een was- en toiletunit op Cam ping De Bosfazant, Molenstraat 2; - de verbouw van een woning aan de Broekzij- de 17; - de uitbreiding van een woning aan de Ruym- heuvel 19; Op 9 maart is positief gereageerd op de melding tot: - het uitbreiden van een keuken aan De Looijak- ker 9; - het plaatsen van een dakkapel op de woning aan de Burg. Maeijerstraat 9. Ontheffing op grond van de A.P.V. wordt ver leend voor het op zaterdag uitrijden van mest tot 1 september 1993 ten name van Gebr. van der Zanden, Zandstraat 14a en Fa. Bruurs, Heuvelstraat 20. Zaterdag 13 maart jongstleden werden de jeugd- schaatslessen van het seizoen 1992/1993 volgens traditie afgesloten met een schaatsproef. Van september 1992 tot maart 1993 hadden de jeugdschaatsertjes van Schaatsclub ’De Vennen’ elke zaterdag, op de kunstijsbaan in Eindhoven of in de Pelikaanhal te Tilburg, schaatsles gehad. Voor sommigen was het de eerste kennismaking met de schaatssport, anderen namen reeds voor de tweede, derde of zelfs vierde keer deel aan de ze schaatslessen en kregen daarom les in een ge vorderde groep. De afsluitende schaatsproef bestond uit 3 onder delen: de start- remproef, de slalom-proef en de uithoudingsproef. Naarmate de niveaugroep ho ger werd, werden ook de eisen waaraan de jeugd schaatsertjes moesten voldoen hoger gesteld. Dat de jeugdleden van ’De Vennen’ tijdens de lessen goed geoefend hadden bleek uit het feit dat zij al lemaal geslaagd zijn voor de schaatsproef. In verschillende niveaugroepen kregen on derstaande leden hun schaatsdiploma uitgereikt: In Eindhoven: Luuk van Gils, Twan Helmons, Jouke Hooghiemstra, Sjoerd Hooghiemstra, Hylke Hooghiemstra, Marieke van Laarhoven, Marieke de Laat, Jeroen de Laat, Luuk van de Meijdenberg. Rob van de Meijdenberg, Stefan Nieuwenhuis, Wim Nieu wenhuis, Nanny van Rooy, Harm de Ruiter, Ke vin Smolders, Jan Timmermans, Judith Wil lems, Saskia Willems, Martijn van de Wouw. In Tilburg: Simone Antonis, Monique Arts, Sjoerd Boogers, Jean-Marc van Herck, Simon Kaptijn, Antoon Kastelijn, Adriaan Kastelijn, Lenneke Ketelaars, Wouter Koopmans, Noortje Mees, Steven van Rijsingen, Machteld van Rij- singen, Marcia Smits, Kathelijne Smits, Maarten Terwindt, Mathijs Terwindt, Inge Terwindt, Brenda van de Wiel, Michaela Zuman, Tim Zuman. Annet de Laat kreeg helaas geen diploma omdat zij wegens ziekte niet aan alle onderdelen van de schaatsproef kon deelnemen. 9. Voorstel tot instemming met de 9e begro tingswijziging 1993 GGD Midden-Brabant, inclusief overeenkomstige wijziging van de gemeentebegroting 10. Voorstel inzake gebouwelijke herschikking van scholen. 11. Voorstel tot wijziging van het Algemeen Ambtenarenreglement 12. Voorstel tot verplichting van de uitwerkings- overeenkomst (UWO) in het kader van de decentralisatie van het arbeidsvoorwaardeno verleg. 13. Voorstel om met toepassing van artikel 74 WBO medewerking te verlenen en een kre diet beschikbaar te stellen voor het vervan gen van een gedeelte van de riolering van ba sisschool Hertog Jan. 14. Voorstel tot vaststelling van het volume- besluit 1993. 15. Voorstel tot het vaststellen van een Lozings- verordening Riolering alsmede tot het in trekken van het Hoofdstuk Lozing en Rio lering van de Algemeen Plaatselijke Veror dening. 16. Sluiting. Donderdag 25 maart om 19.30 uur is er weer ge meenteraadsvergadering. De agenda: 1. Opening. 2. Beëdiging van de heer J.L.M. van der San- de als lid van de raad. 3. Trekking stemmingsnummer. 4. Vaststelling van de notulen van de openba re vergadering van 18 februari 1993. 5. Ingekomen stukken en mededelingen. 6. Voorstel tot het verlenen van ontslag aan, respectievelijk het benoemen tot (plv.) lid van de commissies Ruimtelijke Ordening, Huisvesting en Gebouwen; Openbare Wer ken, Natuur en Milieu en Financiën en Be lastingen. 7. Voorstel inzake vaststelling van de beleids nota Communicatie. 8. Voorstel tot het aangaan van het project Straakinderen Santa Cruz in Bolivia in het kader van ontwikkelingssamenwerking en hiervoor voor 1993 een bedrag van 11.600,00 beschikbaar te stellen. De burgemeester van Moergestel maakt bekend dat burgemeester en wethouders van die gemeen te het voornemen hebben om met toepassing van het bepaalde in de artikelen 18a en 19a Wet op de Ruimtelijke Ordening juncto artikel 2 Besluit Meldingsplichtige Bouwwerken vrijstelling van het gel dende bestemmingsplan te verlenen aan: - A.J. Wolfs te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie B num mer 2918, plaatselijk bekend Hopveld 18 een garage te bouwen en een dakkapel te plaatsen; - A.P.M. Roefs te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie B nummer 3014, plaatselijk bekend Zandstraat 8 een bijkeuken aan te bouwen. De bouwplannen liggen vanaf 25 maart 1993 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage op de sector Grondgebiedzaken van de gemeentesecretarie, Raadhuisstraat 21 te Moergestel. Gedurende deze termijn bestaat voor een ieder de gelegenheid om schriftelijke bezwaren tegen ge noemd voornemen in te dienen bij burgemeester en wethouders.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1993 | | pagina 23