Boeiende mix van stijlen in gevarieerde badmode Spannend vernieuwde badmode voor een zonovergoten zomer r L de zorg voor het milieu die de maatschappij van vandaag beheerst. PRIMA PASVORM Gorgeous Girls, ontroerend fris vrolijk. 9 Ca- ten ak- De zomercollectie 1993 van Tweka is een fraai voorbeeld van hoe stijlvol badmode kan zijn. De dessins variëren van noppen op katoen of glanzende polyamiden. Opvallend zijn de cups met beugels en zelfs voor gevormde cups. Body Power voor fel le kleuren en krachtige lijnen. Candy Box (cyclaam, perzik, mint en violet in lieflijke pas teltinten), Subtropical (rubi- no, jungle groen, petrol, lapis en andere warme kleuren) en Polychrome (warme ton-sur- ton kleuren zoals cassis, inkt blauw, aubergine en port). Dat su pervrou welijke badmode ook heer lijk draagt, bewijst badpak Jalisco dat is ge maakt van ka- Naief Gorgeous Girls heeft een naïeve frisse vro lijkheid. Het beeld doet denken aan het Miami van de veerti ger- en vijftiger ja- ren. Fris meisjesach tig in sorbetkleurtjes met felle emblemen. Ruitjes, strepen en Ze zijn nu al te bewonderen, de nieuwe collecties badmode. De badpakken, bikini’s en zwembroeken zijn uitgevoerd in com fortabel dragend en stevig materiaal en staan garant voor een zomer boordevol zon en zwemplezier. Behalve de prima pas vorm, onder meer door toepassing van beugels en harde cups, zijn de dessins deze zomer spannend vernieuwd en is het kleu- renpallet fris en warm: het uitproberen waard. Drie onderling met elkaar verbonden begrippen kenmerken het modebeeld van de laatste jaren; ecologie, less is more en nostalgie. Deze drie vormen sa men de basis voor de nieuwe puurheid en soberheid passend bij de bezinning en de zorg voor het milieu die de maatschappij van vandaag beheerst. Nickey Nobel brengt in de badmode-col- lectie voor de zomer 1993 dat sobere en pure tot uitdrukking in een spannende mix uitmondend in een prachtige geva rieerde stylering. Krachtig Body Power is de vanzelfspre kende naam voor de serie bad mode die opvalt door een strakke krachtige belijning. De modellering is basic. De verstilde fruitmotieven en rustige batikachtige figuren tot romantische bloemenp- rints. Het kleurenpalet omvat Vrouwelijk Precies tegenovergesteld is het stijlvolle zeer vrouwelijke beeld van Nostalgie Lady. Het rijke koloniale leven, chique Parijs in de jaren 20, maar ook het Franse plattelandsleven liggen aan dit thema ten grondslag. Strapless-verwerkingen zijn soms gecombineerd met harde fiberfill-cups. Jeans-stof in lycra Voor vrouwen is er deze zomer ook uitdagende badmode, kleuren hard, fel en uitdagend. De prints veelal grafisch, co lourblocking of fotoprints ge combineerd met elastisch net of kapnaden. De prijzen van de gehele col lectie variëren van 59,- tot 129,-. Behalve de dameslijn heeft Nickey Nobel ook een fraaie heren- en kinderlijn uit gebracht. Het belooft een mooi seizoen te worden. De super vrouwelijke uitstra ling van Nostalgie Lady. gemaakt. Ze zijn te herkennen aan het label ’extra long’. era (f 99,-). gere dames zijn diverse mo dellen bovendien extra lang een glanzende en leerachtige uitstraling. Daarnaast een jeans-stof in lycra die is uitge voerd in de stone washed en in de klassieke jeans. Een creatie die gezien wordt. Shortslip De uitgebreide herencollectie varieert van de super mini tanga tot en met de sportieve, altijd lekker zittende short. Nieuw in de zomercollectie is een shortslip gebaseerd op de zestiger jaren: bijna taillehoog en voorzien van korte pijp Een model voor de man die durft. Voor meer informatie over de fris en spannend vernieuwde Tweka-collectie kunt u bellen met: 040-836065 (foto’s: Twe ka). Boven: De uitgebreide heren- badmode varieert van de super mini tanga tot en met de spor tieve, altijd lekker zittende short (model Error f 69,-). Rechts: Vanuit de lingerielijn zijn veel beugels en harde cups toegepast, die een modieus en jeugdig effect geven (model Hoola Hoop f 89,-). Rechts: Zomer 1993 f staat in het teken van frisse en spannend ver- O nieuwde badmode (model H Jetta f 99,-). Vanuit de lingerielijn zijn veel beugels en harde cups (ook in C-cup) toegepast, die een modieus en jeugdig effect geven. Extra vrouwelijk worden de modellen dankzij het U- beugeltje dat zowel in badpakken als bikini’s is toegepast. Voor lan- en ,.z W s PAGINA 1 7 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 24 MAART 1993 oe- en 3rk- ga- en- eld ✓an ler, eer tiek tel. I lar on, re. we- sus /en nd. tel- ide '13- ten ■ak- □er »r- 43- tast de ;nel nu affi- i/ijk. srst net ice! iele on- AR

Weekblad Moergestels Nieuws | 1993 | | pagina 17