n Motorrace-seizoen 1993 weer van start 7 Huub Picokrie start 28 maart in N.K. wegrace super-sport Zondag 28 maart is ’n belangrijke dag voor de 25-jarige Huub Picokrie, wonend aan de Scheerman 8 in Moergestel. Rectificatie Lucy’s Baby: anders dan anders... Kampioenswedstrijd jongens Welpen s v I Op 28 maart zal de Moergestelse motorcoureur Wil Moorman wederom van start gaan in de superbike klasse tijdens de eerste Wedstrijd van het Nederlands kampioenschap. Dit jaar met een nieuwe motor en een nieuw team. Buro ’76 tussen 17.00 en 19.00 uur niet bereikbaar... Betreft: Thema-maand Kanker S.V. Roef! Korfbal S.V. Roef! Handbal Binnen leuk, buiten leuk, handbal is altijd leuk! o 4 IA 10 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 24 MAART 1993 PAGINA 11 Een toneelliefhebber A, 4. jullie echt KAMPIOEN zijn geworden ook al Aspiranten: DDW 2 - Roef Senioren 2: Roef - Sp. Girls 3 BV, Automobielbedrijf Moorman en Vleesbedrijf Brabant. Dit jaar zal een bezoek aan de races nog aantrek kelijker zijn nu er een tweede Moergestelse cou reur van start zal gaan. Huub Picokrie zal gaan rijden in de Supersport 400 klasse ’een soort klei ne superbike klasse’. De eerste wedstrijd dit jaar zal zijn op 28 maart op het TT-circuit van Assen, daarna op 25 april in Hengelo (Gld) en 9 mei te Zolder (België). Over de resultaten zult u regelmatig via ’Moer- gestel-Nieuws’ op de hoogte worden gehouden. Ons redaktie-adres Oisterwijkseweg 43 is niet te bereiken tussen 17.00 en 19.00 uur. Dringende boodschappen kunt u inspreken op de telefoonbeantwoorder. doeling. Aal met al is het toch te waarderen om toch elk jaar weer opnieuw een gezellig avondje uit te ver zorgen voor het publiek, dat er dankzij het uit stekende spel toch weer van heeft genoten. Ik zou zeggen: KPJ volgend jaar zien we elkaar weer! Voor de ondersteuning van het team zorgen: Yo kohama banden, Geboers Motoren, van Linscho- ten Schoenen, Bieffe helmen, Champion bougies, Bladel oliën, Nolde spuiterij, S.B.S. remblokken en Micron uitlaten. Heeft U interesse in de wegrace? Op 28 maart aanstaande om 10.00 uur is de warming-up, ter wijl de wedstrijd om het N.K. om 13.30 uur start. Volgende data wanneer geraced wordt zijn voor lopig: 25 april Hengelo (Gld.), 9 mei Zolder (Bel gië), en op 16 mei wederom in Assen. Op deze dag starten op het circuit van Assen de Kampioenswedstrijden Wegrace 1993 van de Koninklijke Nederlandse Motorrijders Vere niging. Huub start in een team, samen met Bart Groene- veld uit Hapert, in de motorbranche zeker geen onbekende. Beide starten op een identieke ma chine in de klasse Super-Sport 400 met een Ka wasaki ZXR 400. Deze motor levert ruim 65 pk uit een maximum toerental van zo’n 14.500 toe ren. Het gewicht is slechts een kleine 150 kilo gram. De topsnelheid van deze 398 cc metende machines is rond de 220 kilometer per uur! Op zaterdagmiddag twee uur stonden een negen tal jongens een beetje zenuwachtig in De Vonder te wachten op hun kampioenswedstrijd tegen White Demons. Remco bleek die dag niet fit genoeg te zijn om de wedstrijd mee te spelen, hij was echter wel een goede toeschouwer. Na het eerste fluitsignaal kon de wedstrijd begin nen. De tribunes waren propvol, meer dan 100 man was aanzweig, sommige toeschouwers moesten zelfs blijven staan. Dus flink aan de slag. Maar helaas, wat was dat nu? De meest eenvoudige ballen vielen uit de handen, de verdediging liep niet zoals het lopen moest, de benen liepen niet zo hard als gewoon lijk het geval was. De heren hadden allemaal last van ZENUWEN, in hun armen en in hun benen. Uit verhalen van ouders bleek dat enkele spelers niet goed konden slapen voor deze belangrijke wedstrijd, sommi gen konden zelfs die dag niet stil zitten en kon den niet eten. De stand bleef heel lang 0-0, maar toen kwam White Demons met een aantal snoeiharde scho ten. Hans deed zijn best maar kon niet weerhou den dat de ruststand 3-6 in het voordeel van Whi te Demons werd. De tweede helft bleek dat niet alleen José van Korven coach was, maar ook die 100 anderen die langs de lijnen zaten en stonden. De scheids rechter kon niet boven het geschreeuw uitkomen. De spanning was te snijden. De jongens werden nog zenuwachtiger, het was duidelijk van hun ge zichten te lezen. De keeper van de tegenstander had een fabileu- In het persbericht van het St. Elisabeth Zieken huis dat wij vorige week plaatsten betreffende de thema-maand kanker op het Patiëntenser- viceburo is een foutief telefoonnummer opgege ven. Het genoemde telefoonnummer moet zijn: 013-392721. De voetbalschoenen kunnen weer uit het vet! We gaan weer buiten spelen. Dit weekend beginnen we met de 2e helft van de veldcompetitie ’92-’93. Het programma ziet er als volgt uit: 27 maart: Pupillen: Zigo - Roef.... 14.00; vertrek 13.00; Aspiranten: DDW 2 - Roef12.00; vertrek 11.00; Junioren: Bio - Roef13.00; vertrek 11.45. 28 maart: Senioren 1: Roef - Concordia 310.00; aanwezig 9.15; 11.30; aanwezig 10.45. Na de zaalcompetitie is het altijd weer even wen nen om buiten te korfballen. Laten we hopen op mooi weer dit weekend. Veel succes allemaal! Sport oké, wij korfballen bij S.V. Roef!! De eerste trainingen in Pau, Frankrijk, en op het TT-circuit te Assen zitten er reeds op, en voor het komende seizoen ziet het er naar uit dat er weer goede resultaten geboekt zullen worden. Hiervoor staan garant de vorig jaar aangeschaf te racemotor, een Yamaha OWO1, de ex-motor van Nederlands kampioen Jeffry de Vries en het onlangs op Motor-Inn ’93 gepresenteerde nieu we team. Naast Wil Moorman als coureur zal het team be staan uit Jan Moorman en Hein van de Loo voor de technische zorg en Marlies van de Loo voor de tijdwaarneming en de verdere verzorging van het team en de gasten. Voor diegenen voor wie het nog niet duidelijk is wat een superbike is: dit is een motorfiets tot 750cc viertakt die rechtstreeks afstamt van mo toren die ook op de weg zijn toegelaten. Binnen strenge reglementen zijn ze voor gebruik op het circuit speciaal aangepast in onder ande re wegligging en vermogen. Om dit alles te realiseren is er ook weer dit jaar de steun van een aantal sponsoren nodig. Voor dit jaar zijn dat: Castrol motorolie, Yoko- hama-banden, Lem-helmen, NGK-bougies, Diadora-racelaarzen, Pols en van Heijst Waal- wijk-motoren, Gebr. van der Zanden Moergestel Zoals elk jaar te doen gebruikelijk was de KPJ ook dit jaar weer present in ’Den Boogaard’ voor haar jaarlijkse avondjes toneel. Jammer genoeg was de belangstelling tijdens de debuutavond niet zo groot, wat het er voor de spelers uiteraard niet makkelijker op maakte. ’Anders dan anders’ waren de woorden van de aankondiging, en dat is ook wel gebleken. Niet alleen troffen we op het podium minder spelers aan, maar ook de manier van toneel spelen was totaal anders, zoals bijvoorbeeld het kontakt van Lucy Kronkie met het publiek; de karakters die werden gespeeld, maar, en dat vooral, de ande re manier van humor en emoties. Bij mij kwam het allemaal nogal ’buitenlands’ over, maar misschien was dat ook juist de be- Uitslagen: Welpen: Roef! 2 - Were Di13-6 Welpen: Rof! - White Demons7-11 MAB: Blauw Wit - Roef!4-12 JAA: HVT - Roef!15-7 DAS: Roef! - DESK3-22 HES: Roef! 2 - Rhelico6-16 De Welpen zijn klaar met hun competitie. Wel pen 1 zijn overduidelijk kampioen geworden en de Welpen 2 zijn als 2e in hun poule geëindigd. Gefeliciteerd!!! Programma 27 maart: MAB 10.00: Roef! - Avanti MAA 10.50: Roef! - DESK JAA 1.40: Roef! - Hel. Tachos. Alle wedtrijden in Diessen. ze dat, zij hield bijna alle ballen tegen, die onze jongens gooiden. Toen het laatste fluitsignaal viel, we hadden ver loren met 7-11, waren een aantal heren (ongeveer alle 9) zo teleurgesteld dat ze hun emoties de vrije baan lieten gaan. Hun gezichten stonden duide lijk op onweer, zelfs nadat ze van de meisjes wel pen bloemen gekregen hadden kon er nog geen lach vanaf komen. Wat zag ik, sommigen ston den met tranen in de ogen midden op het veld de begroeting te doen. Maar heren, het is toch geen reden om verdrie tig te zijn omdat: 1jullie allemaal te gek gespeeld hebben; 2. de opa’s, oma’s, vaders, moeders, broers en zussesn allemaal genoten hebben van de zeer spannende wedstrijd; 3. White demons buiten mededinging hebben meegespeeld; 4. jullie echt KAMPIOEN zijn geworden ook al hebben jullie evenveel punten gehaald als White Demons, waarvan er 5 een stukje ouder dan jullie. Ik hoop dat jullie toch veel plezier hebben gehad in het clubgebouw na deze vermoeiende wed strijd en dat jullie nu weer goed kunnen genieten van jullie verdiende nachtrust. Gefeliciteerd heren!!! Hier staan ze allemaal op een rij, de meeste nog met betraande gezichten maar dat mag de pret niet drukken. Staande van links naar rechts: Joris van Roessel, Sjoerd Hooghiemstra, trainer Maikel Denissen, Niels helmer, Jeroen Vugts, coach José van Kor ven, assistent-trainer Mare Rijnen. Knielend van links naar rechts: Niels Meeuwis- sen, Hans van de Ven, Remco Bruurs, Martijn van Korven en Niels Willems.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1993 | | pagina 11