’Con Amore’ presenteert operette ’Boccaccio I Audacia-nieuws Regio-competitie Uitslagen: Uitvoering op zaterdag 27maart a.s. in ’Den Boogaard 5 y d. Bezoekerscentrum Oisterwijk Schilderen naar de natuur Na ’n onderbreking van n jaar heeft Con Amore het weer aangedurfd om opnieuw een complete operette in te studeren. Met speciale nadruk op ’aangedurfd’, want, zoals dirigent Ad Verbakel in het programmaboek je schrijft, de dit jaar gekozen operette ’Boccaccio’ van Franz von Sup- pé behoort tot de moeilijkste werken op operettegebied. Gewestelijke Kampioenschappen 400 m baan AUDACIA PUPILLEN Gewestelijke Mini-Kampioenschappen AUDACIA JUNIOREN Bereikt onze Cl de kwartfinale voor de beker? Bijeenkomst jeugdtrainers Goede prestaties jeugdleden Schaatsclub ’De Vennen’ ’Kleine Banen Toernooi’ Balans slaat aan de verkeerde kant door INAi PAGINA 9 ide md, Moergestel, een promotie. 4-2 2-1 2-2 2- 3 3- 3 3- 2 1-2 1-2 4- 2 1-2 1-3 6-2 2-2 Aanwezig: In Bezoekerscentrum Oisterwijk van Natuurmo numenten exposeren vanaf 14 maart zes schilders hun werken. Zij hebben de natuur als thema genomen, die een ieder op zijn/haar eigen wijze geïnterpreteerd heeft. Deze kleurrijke tentoonstelling geeft een zeer gevarieerd beeld. Iedere exposant heeft bij Theo Kappé schilder lessen gevolgd. U kunt de tentoonstelling bezoeken op dinsdag t/m zondag van 10.00- 17.00 uur en duurt tot 3 april. De toegang is gratis. Schaatsclub „De Vennen.” 3- 6 1- 7 7-2 23-0 2- 4 4- 4 1-3 1-2 0-5 1- 3 4-0 2- 1 1-1 2-0 be sluit ld. be ier gen van Verkooijen - Boerenbond I Dalco’s II - Den Ouwe Jan Treffers - Boerenbond II ’t Trefpunt - Dalco’s I ’t Stokske - De Veerkes ’t Centrum - 't Draaiboompje Biest Boys waren vrij Programma zondag 21 maart; ’t Draaiboompje - Biest Boys Boerenbond I - Dalco’s II Den Ouwe Jan - Treffers Boerenbond II - *t Trefpunt Dalco’s I - ’t Stokske De Veerkes - ’t Centrum Verkooijen is vrij Boccaccio deelnemen. Daarvoor is immers het afgelopen weekend een programmaboekje ver spreid in geheel Moergestel. Bij de daarin ge noemde koorleden zijn echter abusievelijk twee namen vergeten: Cor Willems en Frans Janssens. Het opvoeren van deze operette zou wel eens ’n naamswijziging tot gevolg kunnen hebben. ’Nu staan we officieel nog te boek als gemengde zang vereniging, binnenkort willen we dat graag wij zigen in Operettevereniging ’Con Amore’, aldus twee woordvoerders van het koor. Kaarten voor de uitvoering van ’Boccaccio’ in 'Den Boogaard’ zijn nog verkrijgbaar bij Slage rij J. van Zon, Rootven 74; Mevr. C. Willems, Kruysackerstraat 18; ’Den Boogaard’, St. Jansplein 5 en Hairdressing Hoepelman, Veld- hovenring 66 en Brücknerlaan 12 te Tilburg. De uitvoering vindt plaats op zaterdag 27 maart a.s., aanvang 20.15 uur. In het weekend van 13 en 14 februari jl. werden op de 400 m baan te Eindhoven de kampioen- schapswedstrijden van het Gewest Noord-Bra- bant/Limburg gehouden. Hieraan werd deelge nomen door de jeugdleden die elke dinsdagavond trainen o.l.v. trainer Theo Klarenbeek met assistentie van Mathieu Bruurs. Bij de pupillen verraste Lilian Strik met het be halen van een bronzen medaille (3e prijs) in het eindklassement over 300 en 500 meter. Janneke Burgers deed ook van zich spreken met een eer volle 6e plaats, terwijl Eefje van den Meijdenberg een keurige 17e plek opeiste. Alle drie verlieten zij de ijsbaan met verbeterde persoonlijke re cords. Bij de junioren lieten de gebroeders Marcel en Richard Bruurs zich niet onbetuigd. Bedolven onder verbeterde persoonlijke records eindigden zij beide op een uitstekende 8e plaats in hun ca tegorie. Geweldige prestaties als men bedenkt dat zij tot de jongsten in hun categorie behoren en onder het deelnemersveld zich tevens jeugdkem- ploegleden bevonden. Uitslagen: Beerse Boys 2 - Audacia Dl Audacia El - Ons Vios 1 Audacia D/E-comb. - Viola 2 RKDVC 5 - Audacia E3 RKC 1 - Audacia F1 Audacia F2 - NOAD 1 VOAB 3 - Audacia F3 Audacia F4 - Hilvaria 5 Programma zaterdag 20 maart: Deze zaterdag zijn er geen pupillenwedstrijden, maar worden bij de D- en E-pupillen de voorron des gespeeld van het 4 tegen 4-spel, zo ook bij Audacia. 12 Teams uit de regio zullen deze zaterdag bij Audacia te gast zijn en strijden voor de finaledag. Ook Audacia heeft ingeschreven met 2 D- groe pen en 2 E-groepen. Aan deze wedstrijden werd deelgenomen door jeugdschaatsertjes die nog niet aan de trainingen op de 400 m baan deelnemen. Op zaterdag 6 maart jl. schaatsten zij op de ijshockeybaan van de Pellikaanhal te Tilburg hun wedstrijdjes. In een deelnemersveld van ongeveer 100 schaatsert- jes uit geheel Noord-Brabant en Limburg werd Schatsclub ’De Vennen’ vertegenwoordigd door 8 jeugdleden. In 2 van de totaal 8 categorieën be haalde een lid van ’De Vennen’ de eerste prijs. De uitslagen: Meisjes B (totaal 13 deelnemertjes;: Monique Arts le plaats. Jongens B (totaal 12 deelnemertjes): Rob van den Meijdenberg le plaats; Luuk van Gils 4e plaats. Meisjes C (totaal 21 deelnemertjes): Lenneke Ketelaars 18e plaats. Jongens C (totaal 24 deelnemertjes): Luuk van den Meijdenberg 8e plaats; Simon Kaptijn 20e plaats. Meisjes D (totaal 5 deelnemertjes): Machteld van Rij singen 4e plaats. Jongens D (totaal 7 deelnemertjes): Maarten Terwindt 5e plaats. Alle jeugdschaatsertjes van ’De Vennen’ worden hartelijk gefeliciteerd met de behaalde resultaten. Uitslagen: WSJ 1 - Audacia 1 Virtus 2 - Audacia 2 Audacia 3 - TAC/BWB 2 Audacia 4 - Broekhoven 3 Audacia 5 - Uno Animo 7 Uno Animo 8 - Audacia 6 Audacia 7 - Spoordonkse Boys 6 Hoogeloon 6 - Audacia 8 Audacia 9 - LONGA 6 HMW 4 - Audacia 10 Gelukkig is men bij ’Con Amore’ met de mede werking van ’n aantal gastsolisten, het jongeren koor ’Melos’ (van de Markusparochie) uit Oister wijk, dansgroep ’Trend’ uit ons eigen Moergestel en ’n klein symphonieorkest wat grotendeels bestaat uit leden van Muziekvereniging ’Prinses Juliana’. In totaal ruim 85 personen nemen aan de uitvoe ring deel en voor de ware operette-liefhebber zal ’Boccaccio’ enkele prettige uurtjes in petto heb ben. Aan enthousiasme ontbreekt het zeker niet bin nen de grote groep medewerkers, maar het zou te ver gaan om alle namen te noemen die aan De D-pupillen moeten om 9.30 uur in de kanti ne zijn en spelen thuis. Einde omstreeks 12.00 uur. Bij de E-pupillen speelt een groep bij Zigo en de andere groep bij SC 't Zand. De volgende jongens gaan mee: Rob van de Meijdenberg; Rik de Pina, Reiner van Gils, Luuk van Gils, Paul van de Sanden, Rob van Assouw, Kiske van Breda, Jack de Kruyff, Wout Huijben en Jeroen Oerlemans. Reserves zijn: Jore Wesel en Sander Heslenfeld. Vertrek voor de E-pupillen 9.15 uur in de kan tine. De reserves hoeven alleen maar mee als een van bovenstaabde jongens afvalt. Einde omstreeks 12.00 uur. De F 2, 3, 4 pupillen zijn allemaal vrij deze middag. Nevelo 1 - Audacia F1 aanwezig 10.00 uur Uitslagen: Nemelaer BI - Audacia BI Audacia Cl - Gloria UCC1 Audacia C2 - Oirschot Viiruit C3. Programma zaterdag 20 maart Audacia BI - Zigo BI13.30 VOAB C-top - Audacia Cl (beker)11.30 Audacia C2 is vrij. Onze Cl heeft goed gepresteerd in de strijd om de beker. Bijna staan ze in de kwartfinale. Om het vereiste aantal van acht teams te berei ken moet onze Cl echter a.s. zaterdag tegen VO AB C-top spelen voor een plaats in de kwartfina le. Daarvoor kunnen ze de nodige supporters goed gebruiken. Dus kom a.s. zaterdag naar Goirle om onze Cl aan te moedigeen in deze zware wedstrijd tegen het 2 klassen hoger geplaatste VOAB. De wedstrijd wordt gespeeld op het sportpark te Goirle en vangt aan om 13.00 uur. Op donderdag 18 maart a.s. (morgen) wordt om 21.15 uur een bijeenkomst gehouden voor alle jeugdtrainers van S.V. Audacia. Wij rekenen er op dat alle jeugdtrainers deze bij eenkomst zullen bijwonen. Toch heeft men ’Boccaccio’ met veel enthousias me aangepakt en wordt er onder leiding van di rigent en regisseur keihard gewerkt om het ge stelde doel te bereiken. Al bijna 7 maanden is men nu bezig met de produktie van de operette, die men geheel in eigen hand heeft. Zo is bijvoorbeeld de kleding grotendeels en het decor geheel door eigen mensen vervaardigd. De laatste weken zijn de repetities welhaast niet te tellen. Zo repeteerde men afgelopen weekend, zaterdag én zondag, de gehele dag en ook voor deze week staat ’n ’aantal’ repetities op het pro gramma. Bij de D-pupillen zijn de volgende spelers uitver koren: Paul Tikken, Luuk van den Meijdenberg, Jouke Hooghiemstra, Rob van Os, Jeroen de Kort, Rob Kiessens, Ralf de Wit, Maurice Bouwmans, Jos Ligtvoet en Jalmer Smits. Reserves zijn: Bart van Baartwijk en Jorn de Laat. Een aantal jeugdleden van Schaatsclub ’De Ven nen’ heeft de afgelopen maanden deelgenomen aan schaatswedstrijden georganiseerd door het Gewest Noord-Brabant/Limburg van de K.N.S.B. Dat schaatsclub ’De Vennen’ daarbij erg goed voor de dag kwam blijkt uit onderstaande re sultaten. Dit was een toernooi over 3 wedstrijden op de ijs- hockeybanen van Geleen (12 december 1992) en Den Bosch (30 januari 1993) en de 400 m baan van Eindhoven (6 februari 1993). Aan dit toer nooi werd deelgenomen door totaal 154 jeugd schaatsertjes uit geheel Noord-Brabant en Lim burg. Per wedstrijddag moesten de deelnemert jes 2 maal in actie komen. De deelnemertjes wa ren verdeeld over totaal 8 categorieën. In 6 van deze categorieën werd deelgenomen door leden van ’De Vennen’, met als resultaat 3 eerste prij zen in het eindklassement. Meisjes B (totaal 17 deelnemertjes): Monique Arts le plaats. Jongens B (totaal 29 deelnemertjes): Luuk van Gils le plaats; Rob van den Meijdenberg 2e plaats. Meisjes C (totaal 31 deelnemertjes): Lenneke Ketelaars 24e plaats. Jongens C (totaal 46 deelnemertjes): Luuk van den Meijdenberg 8e plaats; Simon Kaptijn 27e plaats; Steven van Rijsingen 29e plaats. Meisjes D (totaal 12 deelnemertjes): Janneke Burgers le plaats; Eefie van den Meijdenberg 4e plaats; Lilian Srtik 5e plaats; Machteld van Rij singen 10e plaats. Jongens D (totaal 10 deelnemertjes): Maarten Terwindt 7e plaats. -w* ■MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 17 MAART 1993 WSJ - Audacia4-2 Vóór rust liet WSJ zien een serieuze titelkandi daat te zijn. De wil om te winnen was volop aan wezig en bracht dat in een overwicht tot uitdruk king, zonder echter Audacia onder de voet te lo pen. Zij pakte de kansjes mee en liet geenszins de indruk achter een willoos slachtoffer te zijn. In de dertiende minuut werd na een reeks van hoekschoppen aan Danny Obsteter een vrije kop- kans geboden: 1-0. De immer ijverige Corné Zoontjens kreeg in de achtentwintigste minuut in de gaten dat hij de bal niet behoefde af te spelen doch beter zelf door kon gaan: 1-1Weer was een spelhervatting aanleiding voor het tweede WSJ- doelpunt. Ditmaal werd een vrije trap op het hoofd van Pieter Elias geplaatst: 2-1. Tien minu ten voor rust was dit. In de tweede helft waren de rollen omgekeerd. Audacia was toen veruit de sterkere en ging op zoek naar de gelijkmaker en overwinning. On danks tegenvallers als het geblesseerd uitvallen van keeper Hans Fey en de rode kaart voor Mare Derksen leek een positieve score slechts een kwestie van tijd. In de vijfentwintigste minuut van die tweede helft kwam de gelijkmaker via het hoofd van Ralf Kreyveld: 2-2. In plaats van een te verwachten overwinning ging echter WSJ met twee doeltreffende counters alsnog met de pun ten aan de haal en mag nog hoop koesteren op

Weekblad Moergestels Nieuws | 1993 | | pagina 9