Elftal in de KIJKER^ liever nu een uitstrijkje dan straks ’n koude douche I I u 13 Bond van Ouderen E.H.B.O.-nieuws Vijfde duathlon in Hilvarenbeek op Eerste Paasdag -y >4 'zfe&tnet... ’ZOEKERTJES’ SCHRIFTELIJK OPGEVEN! BON Oefenavond gediplomeerden Brabantse E.H.B.O.-kampioen schappen Poëzie voor en door kinderen S.V. Roef! Handbal a.s. Zaterdag 14.00 uur Kampioenswedstrijd Binnen leuk, buiten leuk, handbal is altijd leuk! MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 17 MAART 1993 'N PAGINA 10 zover, dan speelt de Big E.H.B.O. vereniging Si. Christoffel Maak een afspraak met uw huisarts. Naam Straat Woonplaats Telefoon 4-9 10-2 16-9 t/m 10 regels f 7,50 t/m 6 regels f5- Baarmoederhalskankeronderzoek. een kwestie van gezond verstand. Op donderdag 25 maart zijn alle gediplomeerden (dus ook de ’ex- cursisten’) van harte welkom op de oefenavond, welke door Wil van Rooy zal worden verzorgd. Oefening baart kunst! Op zondag 28 maart zal onze wedstrijdploeg onze eer verdedigen op de Brabantse E.H.B.O.-kam pioenschappen, welke in gemeenschapshuis Op zondag 11 april wordt in Hilvarenbeek voor de vijfde maal de duathlon gehouden. De orga nisatie is in handen van de Hispohal in samenwe ring met zwemvereniging de Dokkelears. De du athlon omvat twee sporten namelijk zwemmen en lopen. Daar de duathlon in het voorjaar plaats vindt is dit een ideale voorbereiding op de ko mende triathlons later in het seizoen. Het grote voordeel van een duathlon is dat men zwemt in het verwarmde overdekte zwembad en zich daar dus ook kan omkleden zodat het lichaam op tem peratuur blijft voor het lopen. Het lopen gebeurt ’Unitas’ in Asten zullen worden gehouden. Uiteraard werkt het extra motiverend als er sup porters meekomen om onze ploeg aan te moedi gen. Dit hebben ze na alle voorbereidingen wel verdiend! Verzamelpunt is het St. Jansplein. We vertrek ken om 12.15 uur. We wensen onze ploeg veel succes! Tentoonstelling 20 tot en met 31 maart wed strijd Op 20 maart 1993 is de Werelddag voor kinde ren en poëzie. De stichting Werelddag voor Kin deren en Poëzie probeert kinderen het woord te geven, in welke vorm van poëzie dan ook. Elk kind heeft zijn eigen wereld. Elk gedicht kan die wereld een beetje duidelijker, groter of gewoon vrolijk maken. De bibliotheek heeft een tentoonstelling ingericht met poëzie voor kinderen beginnend op de we relddag voor kinderen en poëzie. Je vindt er de alombekende versjes van Annie M.G. Schmidt. Uiteraard ook de poëzie van Nannie Kuiper, Diet Huber en vele anderen, die baanbrekend werk verrichtten op het terrein van de kinderpoëzie. Zij schrijven poëzie, die veelal de gevoelens van kinderen aan bod laten komen. Naast de bekende dichters willen we ook gedich ten van kinderen tentoonstellen. We vragen daarom de kinderen in Moergestel om zelf poëzie te schrijven. De bibliotheek heeft een wedstrijd uitgeschre ven voor kinderen van 6 tot en met 12 jaar. Schrijf een gedicht en lever het in vóór 31 maart in de bibliotheek. (Het is niet toegestaan bestaande gedichten over te schrijven of te bewerken). Alle ingeleverde gedichten worden opgehangen bij de tentoonstelling. Voor de mooiste inzending ligt een leuke prijs klaar. Uw 'Zoekertjes' kunt u uitsluitend tegen kontante betaling opgeven bij ons redaktie-adres: Oisterwijkseweg 43, Moergestel. Ook kunt u gebruik maken van onderstaande bon (gewoon stukje papier mag ook). Wilt u de bon duidelijk invullen? Achter elk woord een hokje openlaten; elke punt of komma is ook een hokje Voor brieven onder nr. betaalt u f 2,50 extra. De opgave moet uiterlijk de zondagavond vóór plaatsing in ons bezit zijn. (Bon geld in envelop in de bus stoppen s.v.p.l) Zaterdag is het weer Bam Boom Band in café de Klaore Begin 1990 werd de Big Bam Boom Band gefor meerd uit muzikanten die eerdere omzwervingen hadden gekend binnen illustere bands als Carls berg, Bintangs en Juniors. Het is dan misschien overvloedig te vermelden dat het repertoire zich beweegt in het schemer gebied tussen blues en rock. De play-list bevat werk onder andere van Johnny Winter, Ten Years After, ZZ Top en Stones. De arrangementen van deze ’oldies’ zijn eigen tijds, stevig en verrassend. Daarnaast zijn er nummers van eigen hand die zich kenmerken Donderdag 18 maart a.s. om 14.00 uur in het Parochiecentrum: Bezinningsmiddag. Inleider en voorganger: Pastor H. van den Broek. Onderwerp: ’Is bidden nog van deze tijd?’. Op welke wijze kan bidden een levend gebeuren blij ven? Het bestuur hoopt dat velen van u deze middag zullen bijwonen. U bent van harte welkom! Donderdag 25 maart: Rik- en jokerconcours. Aanvang 13.30 uur in Den Boogaard. door herkenbaarheid en makkelijk op te nemen melodie-lijnen (One Night Lover, Give a Drink). Vana het prille begin heeft de Big Bam Boom Band een goed gevulde agenda gehad. In minder dan drie jaar heeft de band 200 optredens ver zorgd, variërend van rokerige kroeg tot SPN- podium, ook dienen de festivals en de succesvolle tour langs de Spaanse Costa Brava vermeld te worden. Bij de diverse zaalhouders heeft de band een geduchte reputatie: tomeloze inzet, uitstra ling, een aantrekkelijke podiumpresentatie en de nodige dosis humor hebben ertoe geleid dat som mige podia de band al vijf keer in huis hebben gehad. In de afgelopen tijd hebben zich diverse platen maatschappijen gemeld met concrete interesse. Het resultaat daarvan heeft vorm gekregen in de nieuwe CD. Met het verschijnen van de CD ’Shaky Grounds’ begint een nieuwe periode voor de groep. De in stelling van de muzikapten is ongewijzigd geble ven: niet ouwehoeren, SPELEN! Zaterdag 20 maart, aanvang 21.00 uur in café de Klaore. Uitslagen: MAA: Rhelico - Roef! Welpen: White Demons 2 - RoeP. 2 JAA: White Demons - Roef! Welpen 1: Roef! 1 - White Demons 1 in De Vonder. Iedereen is van harte welkom om onze jongens aan te moedigen. Na de wedstrijd gaan we naar het clubgebouw om het kampioenschap te vieren. Programma 20 maart: Welpen 13.00: Roef! 2 - Were Di in De Vonder Welpen 14.00: Roef! 1 - White Demons in De Vonder Programma 21 maart: MAB 10.30: Blauw Wit - Roef! in Den Bosch DAS 12.00: Roef! - DESK in Diessen HES 13.15: Roef! 2 - Rhelico in Diessen JAA 10.50: HVT 2 - Roef! in Tilburg overigens op een geheel verhard parcours en men heeft bij de inschrijving de keus uit twee verschil lende afstanden. Ook de jeugd heeft de mogelijk heid aan deze duathlon deel te nemen. De afstan den zijn als volgt: - Jeugd (8 tot en met 14 jaar) 250 meter zwem men en 2 of 5 km lopen; - Volwassenen (vanaf 15 jaar) 500 meter zwem men en 5 km lopen; - Volwassenen (vanaf 15 jaar) 1000 meter zwem men en 10 km lopen. Er zal steeds gestart worden in groepen van 20 deelnemers tegelijk, geselecteerd op hun opgege ven zwemtijd. Dit is ook de reden waarom de zwemtijd dient te worden opgegeven. Het aantal deelnemers is maximaal 100 en deelname ge schiedt op eigen risico. Het inschrijfgeld is 5,- voor de jeugd en f 12,50 voor volwassenen. Dit dient te worden voldaan bij inschrijving. In schrijfformulieren en wedstrijdreglementen zijn te verkrijgen aan de balie van de Hispohal, J.F. Kennedylaan 1, 5081 GK Hilvarenbeek. Voor meer informatie kunt u ook telefonisch terecht bij de Hispohal, tel. 04255-2120. Deze week Audacia 3 in de kijker. Dit elftal is voornamelijk ontstaan uit voetballers die na een lange ofwel kortstondige periode in de selectie-groep het daar voor gezien hielden. Toch willen deze voetballers zolang mogelijk op een zo hoog mogelijk niveau blijven spelen ondanks een gemid delde leeftijd van boven de 30 jaar. Dat dit elftal intussen goed op elkaar ingespeeld is blijkt wel uit de resultaten van de laatste jaren. Twee seizoenen terug zijn ze kampioen geworden en ge promoveerd naar de 2e klasse onderafdelingVorig jaar is dit elftal op de 2e plaats geëindigd en dit seizoen spelen ze wederom in de top van de rangschikking. Het elftal is reeds jaren een hechte groep, maar is toch nog op zoek naar een vaste keeper. Het elftal wordt al sedert drie jaren gespon sord door 'Groentehal Crisje’ zowel uit Moergestel als uit Diessen Aan het begin van dit seizoen werden de spelers voorzien van een compleet nieuw tenue (zie foto) en zij danken dan ook hier voor beide sponsors Christ en Hans Antonis. Op de foto staand v.l.n.r. Hans van de Sande, Wil van de Wouw, Sjef Op 't Hoog, Bart van de Loo, Frank Schellekens, Bart Wayers, Hans Mulders en Christ Antonis (sponsor). Zittend v.l.n.r. Jack van de Wouw, Piet Habraken, Peter van Beers, Leon van Helvert, Ad Heij- kants, Hans Antonis (speler/sponsor) en de kinderen Antonis. jongerenwerk moergestel

Weekblad Moergestels Nieuws | 1993 | | pagina 10