Succes op kattenshow! Vervolg reconstructie van het Rootven Boetiek Bonita KETELAARS B R I N te fBOftflO ff Aphrodite de Lentekrant 1993!!! presenteert op dinsdag 6 april om 20.30 uur in zaal ’Den Boogaard’ K Een wervelende modeshow in Zuidamerikaanse sfeer Hij komt eraan Aan onze adverteerders heren V Dit betekent een avond genieten van de nieuwe voorjaar- en zomermode voor dames en heren, maar vooral ook van onze schitterende badmodecollecties, o.a. ’Beachlife’. Kaarten a f 10,- incl. consumptie verkrijgbaar bij: Rootven 9, 5066 AT Moergestel Reserveren: tel. 04243 - 3664 Maandagmorgen gesloten Brillen Contact lenzen De Lind 35a, Oisterwijk 04242-84899. Vrijdag koopavond De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen m.m.v.: schoenen: Ligtvoet Nimco make-up/accessoires: ’Aphrodite’ kapsels: ’tKapperke bloemen/decor: Bloemisterij Wim Willems choreografie/styling: Mirjan Theuns Stap met ’Moergestel-Nieuws’ het voorjaar ’93 tegemoet!!! Informatiepakket De Perzische kat ’Alyssia’ van de Blauwe Harp van Perzencattery ’De Kriekenakker’ is op zondag 28 februari jl. in het bezit gekomen van de titel ’Kampioen’. Eigenaresse Monique Helsdingen-van Herck is zeer blij met het behaalde succes. WOENSDAG 10 MAART 1993 - 18e Jaargang - Nr. 754 Ongemak V erkeersomleiding jj Huidverzorgingsinstituut Nu de winterperiode nagenoeg achter ons ligt en de tijd van het betere weer aanbreekt, hebben wij volgens de planning de werkzaamheden aan het Rootven weer opgestart. De eerste aanzet daartoe hebt u reeds kunnen waarnemen. Nu wordt het gedeelte van de Prinses Irenestraat tot en met de Krijtestraat uitgevoerd, en zonder bijzonderheden is dit gedeelte op 1 mei aanstaande gereed. 8 Het gemeentebestuur. I® TILBURG TELEFOON 013-434907 TIVOLISTRAAT 75 "■gr L tijd tot een goed einde kunnen brengen, zodat we in mei 1993 een straat hebben waar het voor een ieder veiliger en prettiger is om te winke len, te verblijven, dan wel te wonen. ten en met u naar oplossingen kunnen zoeken voor uw specifieke probleem. Gezien het grote gemeenschappelijke belang vertrouwen wij erop dat wij in een goede sa menwerking met alle belanghebbenden de her inrichting van het Rootven binnen de geplande Zo’n titel krijg je niet kado, zo vertelde Monique ons. De kat moeten wekenlang intensieve verzor ging ondergaan. Ze moet 5 dagen voor elke show gewassen worden, drooggeföhnd en gekamd en geborsteld. Aangezien dat een kat ’n hekel aan water heeft is dat ’n hele klus. Het kammen en borstelen moet iedere dag herhaald worden om klitten en ook kale plekken te voorkomen. De ogen van een pers moeten zeer goed worden bijgehouden, omdat de pers kortere traanbuizen heeft en daardoor meer traant dan andere katten. Kortom: het is veel werk om je kat mooie genoeg te maken voor een show, maar ze heeft het er graag voor over. Als je dan, na drie keer CAC (Certificat d’Apti tude au Championnat) te hebben behaald, de ti- Vashionliësh, tel ’Kampioen’ mag voeren, heb je ook echt eer van je werk en worden de 15 uur durende show dagen (incl. reistijd) en de slapeloze nachten voor vervolg op pagina 5 Op woensdag 24 maart a.s. verschijnt onze Lentekrant. Fris en fleurig met allerhande artikelen over mode, wonen, tuintips en het vroege voorjaar. Dit alles omlijst met een speciale aanbieding lente-advertenties, eventueel in kleur. Wilt u van deze unieke gelegenheid gebruik maken, neem dan, mochten wij u niet benaderen, even kontakt met ons op voor het maken van een afspraak. Telefoon 04243 - 2268 (bij voorkeur ’s-avonds na 19.00 uur). geleid. Bedienend verkeer blijft in de periode van uitvoering beperkt mogelijk. Het doorgaande ge motoriseerd verkeer wordt tijdens de hele perio de omgeleid via de Akkerweg en de Schoolstraat. Voor de (brom)fietsers zal een omleiding via de Kloosterlaan worden gegeven. Ook het openbaar vervoer zal een andere routd moeten nemen. Tijdens de werkperioden (maart tot mei 1993) zal de bushalte ter hoogte van de huisnummers Rootven 47/74 komen te vervallen. De BBA bussen rijden tijdens deze periode via de Kloosterlaan. Nabij de aansluiting van het Root ven en de Kloosterlaan zal tijdelijk een bushalte worden geplaatst. Verdere informatie hierover zal op de halteplaatsen worden aangegeven. Ongetwijfeld zullen er voor u tijdens de uitvoe ring van het werk een aantal vragen komen waar over u geinformeerd wilt worden. Daarom zullen wij nabij het pand Rootven 74 een ’informatiekeet’ inrichten waar u terecht kunt met al uw vragen over het werk. Verder zijn er de hele werkdag medewerkers aanwezig die u voldoende over de gang van zaken kunnen inlich- I Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst Uitgave en redaktieBuro '76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel. Tel. 04243-2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond Wanneer de werkzaamheden worden uitgevoerd in het wegvak waaraan u woont zult u ongetwij feld hiervan een aantal ongemakken ondervin den. Zo zal het best mogelijk zijn dat u uw auto enkele dagen niet in de garage zult kunnen plaat sen. Uit de voorgaande tijdsplanning kunt u bepa len wanneer dit voor u geldt, zodat u mogelijk tijdig maatregelen kunt nemen. Tevens zal uw woning/winkel tijdelijk moeilijker bereikbaar zijn. Wij zullen echter alles in het werk stellen om de ze voor u onprettige zaken tot een minimum te beperken. Wij hopen, daar waar nodig, in een goede samenwerking met u tot een voor alle par tijen aanvaardbare oplossing te komen. De eerste fase vanaf de Raadhuisstraat tot de Prinses Irenestraat heeft te zien gegeven dat goed overleg met de direct betrokkenen het ongemak aanzienlijk kan beperken, en wij zullen dan ook in dit gedeelte op dezelfde manier te werk gaan. Tijdens de uitvoering zal het verkeer worden om- 4 M JI Schoolstraat 5 B r1 MOERGESTEL Tel. 04243 - 1474 l] Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.Z.)

Weekblad Moergestels Nieuws | 1993 | | pagina 1