Op zoek naar de ideale hypotheek? SPARK) Magere runder riblappen i Wie zijn wij? Met Rabo Telebankieren. 7,2% KVO-nieuws T.T.V. Moergestel VERS VAN DE SLAGER per kilo nu MOERGESTEL ROOTVEN 41 M. RAATS Actuele credit-rentetarieven zakelijke rekening-courant Katholieke Bond van Ouderen Overzichtsexpositie Wiel Wiersma in Oude Kerkje MAART 1993 0,0 °/o cn Rente vanaf Effectief 8,2% p.j. Adres: Bezoekerscentrum Oisterwijk Rente vanaf Effectief 7,6% p.j. Hypotheek 7 jaar vast (met twee jaar bedenktijd) 1 2,5 6,1 Sterrenavond Openingstijden - Transactiekas ƒ25.000,- ƒ25.000,- - 3 maandskern 25.000,- (bonus) TTV Moergestel 1 lijstaanvoerder in 2e klasse Met Ralx> Telebankieren kunt u uw bankzaken regelen wanneer het het beste uitkomt. Gewoon thuis, snel en gemakkelijk. Met uw PC ol Videotex-terminal. LI repelt dan al uw O betalingen met een druk op dc knop. U weet op elk moment hoe h^t er met uw rekeningen voor staat. LI kunt te allen tijde informatie advies opvragen. En telebankieren bij de Rabobank is nu wel héél aantrekkelijk: de eerste zes maanden telebankiert u namelijk gratis en u krijgt ook nog eens ƒ100,- korting op uw modem of Videotex-terminal. Bel voor meer informatie. Rabobank FüJ JA, ik wil graag meer weten over Rabo Telebankieren. Stuur mij vrijblijvend uw brochure toe. I—I Neem contact met mij op. NaamVoorletters:m/v Postcode/plaats: Datum:Afgeven bij of opsturen Starthypotheek 'MOERGESTEL-NIEUWS WOENSDAG 3 MAART 1993 PAGINA 5 'IN A 4 4 Rabobank Aangenaam Telefoon: 12?8 Maak van uw PC een T bankkantoor. •s?- r a a 1 1 Om te onthouden: Donderdag 4 maart: culturele avond, Den Boo gaard, 19.45 uur, entree 5,-. Donderdag 11 maart: thema-avond, Dr. Koe dijk Huid- en geslachtsziekte, Den Boogaard, 20.00 uur. Dinsdag 16 maart: creatieve dag, aanvang 11.00 uur, tot 16.30 uur 14.00 uur modeshow, entree 3(50. Donderdag 11 maart: thema-middag, besmette lijke dierziekten, Concordia, Berkel-Enschot, 13.30 uur. Houd U 30 maart vrij: voorjaarsvergadering! Op vrijdagavond 5 maart van 19.00 uur tot21.30 uur organiseert bezoekerscentrum Oisterwijk in samenwerking met de astronomische vereniging W.E.G.A. uit Tilburg een sterrenavond voor kinderen vanaf 9 jaar. We gaan ervan uit dat het buiten bewolkt is, zo dat we zeker een interessant binnenprogramma hebben met onder andere dia’s, een sterrenkaart maken en jullie te informeren wat er de komen de tijd te zien is. Maar bij mooi open weer gaan we natuurlijk naar de sterren kijken. Als je een verrekijker hebt, breng die dan daarvoor mee. Wil je aan deze razend leuke avond meedoen, geef je dan op bij het bezoekerscentrum Oister wijk van Natuurmonumenten, telefoon 04242- 19209. Het bezoekerscentrum is geopend van dinsdag tot en met zondag van 10.00-17.00 uur. Op maandag is het centrum gesloten. De toegang is gratis. ft Deze week weer drie kinderen uit één en hetzelfde gezin. Vorige week zagen we de familie Vogels in deze rubriek. Van links naar rechts waren het: Ad Vogels, De Hoefkens; Nelly van Poppel-Vogels, Pater Helmerplein en Riet van lersel-Vogels, Krijtestraat. naar dc Rabobank. ITV Moergestel 1 moest het dit keer opnemen tegen het sterke S.B.M. 2, die ook net als Moer gestel alles gewonnen hadden en eenzelfde pun- tensaldo. Tot aan het dubbelspel ging het goed gelijk op: 2-2. Daarna liep Moergestel uit naar een 5-2 voor sprong, maar S.B.M. gaf niet op en kwam terug tot 5-4. De laatste partij zou de beslissing brengen en de uitstekend in vorm zijnde Herman Reinders wist deze partij te winnen: eindstand: 6-4 in het voor deel van Moergestel. Herman won 2 maal, Piet won eveneens 2 maal, en Ron 1 partij. Ook het zeer belangrijke dubbel werd door Ron en Piet bekwaam gewonnen. Moergestel 2 haalde tegen de medekoploper Ti- os 10 een gelijkspel binnen: eindstand 5-5. Bart won 2 partijen, Martin één maal en Wil één maal. Ook hier werd het dubbelspel gewonnen door Moergestel 2, die ook bovenin meedraaien. Kort om een goed resultaat, ga zo door jongens! Donderdag 4 en 11 maart: thema-middagen; zie kenverzorging thuis. Aanvang 13.30 uur (half twee). Donderdag 18 maart: bezinningsmiddag; ver zorgd door Pastor van de Broek in het Parochie centrum. Aanvang 14.00 uur. Donderdag 25 maart om 13.30 uur: Rik- en Jo- kerconcours in Den Boogaard. Zaterdag 6 en zondag 7 maart is in het Oude Kerkje te Middelbeers een overzichtstentoonstel ling te zien van de plaatselijke amateurkunstenaar Wiel Wiersma. Wiel heeft jarenlang met plezier veel van zijn vrije tijd doorgebracht op de levendige Academie voor Schone Kunsten te Arendonk, zijn ogen en oren de kost gevende om er achter te komen wat het precies wilde zeggen: ’Tekenen en schilde ren’, om er intensief zijn oog en hand te oefenen in het zien en... noteren. Nadien het plezier van het hanteren van potlood en penseel op stille plekjes in de door hem bewonderde natuur, bo men, straatjes, wolkoen, water en zon inspireer den hem. Hoewel verscheidene werken hun weg al vonden naar een enthousiaste vrienden- en kennissenk ring, is er nog genoeg representatief materiaal voor deze eerste kennismaking met een breder publiek. Te zien en te bewonderen op zaterdag van 13.00 tot 17.00 uur en op zondag van 11.00 tot 17.00 uur in het monumentale Oude Kerkje te Mid delbeers. Het Oude Kerkje is gelegen aan de Willibror- dusstraat, de entree bedraagt 1,50 per per soon, kinderen 50 cent.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1993 | | pagina 5