a Wo Wilt ook u bij arbeidsongeschiktheid een dreigende achteruitgang van uw inkomen voorkomen? Aan de bewoners van de buitenwijken van Moergestel..... Nu u eindelijk het ideale huis hebt ge vonden, wilt u natuurlijk ook een ideale hypotheek. Bond van Ouderen Aan alle inwoners van Moergestel Kmikenloop vast onderdeel carnaval N.B. Maandag en dinsdag met Carnaval storten wij ons vanaf 12.00 uur ook in het feestgedruis Dus beste mensen... besteed 'ns wat aandacht aan uw brievenbus, voor u misschien vijf minuten werk, voor onze en andere bezorgers 'n heel groot gemak. Oplossing voor het WAO-gat. Beste mensen van de buitenwijken Ik, Lia Oerlemans, heb vorige week 'Moergestel-Nieuws' zelf een keer bezorgd en stond ervan te kijken hoe het gesteld is met de brievenbussen in het buitengebied van ons dorp. Hebt u zichzelf al eens verplaatst in de positie van een bezorger? Dan zou u dat toch eens moeten doen... - adressen zonder brievenbus... dan de krant maar achter de klink... - huizen ver van de straat... 'n grote heg ervoor met 'n smal paadje waar je met je fiets dus niet doorheen kunt... - tuinen zonder heg, maar dan kun je je fiets niet kwijt (geen paaltje o.i.d.) - brievenbussen waarvoor je tot je enkels in de modder zakt... -en natuurlijk: loslopende honden. Onze bezorgers hebben de strikte opdracht vooral daar voorzichtig mee te zijn... Zelf was ik met de auto, dus heb ik 'n krantje uit het raam gegooid in de hoop dat u het zou vinden... Uit naam van onze en andere bezorgers vraag ik u dan ook: zet a.u.b. 'n brievenbus aan de straat en houd uw hond aan de lijn of binnen!!! Makkelijk te bereiken adressen zijn er natuurlijk ook. Op één plaats heeft men zelfs de brievenbus netjes aan de straat gezet en 'n stoepje eromheen aangelegd. \Dank u wel! Rabobank C3 ■MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 17 FEBRUARI 1993 PAGINA 5 I Het resultaat: Rente vanaf Alpha Tijdens deze themamiddagen ’ziekenverzorging thuis’ komen de volgende onderwerpen aan de orde: - het verzorgen van de patiënt; - het aan- en uitkleden van de patiënt; - het voorkomen van doorliggen en enkele hulp- Deze middag die speciaal voor ons ouderen ge organiseerd wordt kan van veel nut zijn: vandaag gezond en morgen ziek, en wat dan? Het Bestuur. RECTIFICATIE Bijna 2 jaar heb ik in Moergestel gewoond in een ROA-huis. Nu ben ik verhuisd naar Tilburg, mede in ver band met mijn werk. Ik wil graag bedanken voor alle hulp van instan ties, van de werkgroep en voor alle vriendelijk heid die ik mocht ondervinden. Ik heb een goe de tijd gehad in Moergestel en ik ben blij dat de regering mij toestemming heeft gegeven in Ne derland te mogen blijven. Ik dank U allen, alle mensen in Moergestel. Het ga U goed. Het meest sprekende voorbeeld daarvan is de beperking van de duur en de hoogte van de WAO-uitkering Daardoor krijgt men in geval van arbeidsongeschiktheid te maken met een extra verlies aan inkomsten: het zogeheten WAO- gat. Men zal deze dreigende achteruitgang in het inkomen willen voorkomen. De Rabobank biedt u enkele uitstekende produkten, die geheel kunnen worden afgestemd op uw eigen situatie. Uiteraard houden we daarbij rekening met het feit dat er in de toekomst door uw werkgever een voorziening wordt getroffen. Voor meer informatie kunt u terecht bij Annelies Heymans of Jan Jacobs. Tel. 3181 Effectieve rente 7,8%p.j. potheek, zor; pad tegenkomt. op uw een beter middelen zoals clocet, gebruik van luiers en verschillende voorwerpen. Deze middagen worden verzorgd door de dames van Nuenen-Hoffmans en van den Meijdenberg- Holtmaat, beide verbonden aan de kruisvere niging. De betaalbaarheid van ons stelsel van sociale verzekeringen is in het kabinet al geruime tijd een veelbesproken onderwerp. Hierbij gaat het met name om een besparing op de collectieve lasten voor de Ziektewet en de WAO. Om dit doel te bereiken heeft de overheid een aantal maatregelen getroffen. Maatregelen die er niet alleen voor moeten zorgen dat steeds minder mensen een beroep doen op de Ziektewet en WAO Maar ook, dat degenen die desondanks een beroep op deze sociale verzekeringen moeten doen, dit voor een steeds kortere periode zullen doen Deze maatregelen betekenen voor grote groepen mensen een forse aanslag op hun sociale zekerheid. 4 en 11 maart: ziekenverzorging thuis, voor en door ouderen. Aan vang 14.00 uur in Den Boo gaard. Op 20 februari, camavalszaterdag, zal om 11 uur 11 het startschot worden gelost voor de 7e editie van de Kruikenloop. Naast een wedstrijd over 20 kilometer staan er prestatielopen over 1-2-3-6,6-13,3 en 20 kilometer op het program ma. Start en finish zijn op het Sarto- complex aan de Gilzerbaan in Tilburg. De Kruikenloop vindt plaats op een fraai, afwis selend en bosrijk parcours in de omgeving van het Sarto-complex en Piusoord. In de 6,6 kilome ter lange ronde zijn zowel fietspaden, asfaltwegen als bospaden opgenomen. Om 11.11 uur worden de honderden wedstrijdatleten en recreatielopers weggeschoten. Op het Sarto-complex is kleed- en douchegelegenheid aanwezig. Het Sarto-complex is bereikbaar met buslijn 131. Verder informatie over de 7e Kruikenloop: 013-675645. Wie zit hier zo hoog en droog te paard? De persoon van vorige week was Peter van de Wouw, zoon van Rini en Mien (vroegere Vé- Gé). Tegenwoordig woont Peter aan de Mispelbos en is hij de voorzitte. van C.V. ’De Pie rewaaiers’. Daarnaast verzorgt hij, samen met Corné Schoenmaker, de maandelijkse radio- uitzendingen van MTV-radio. Rabobank. Aangenaam. I lokale betrokkenheid de plaatselijke woning markt als geen ander. advies en een complete begeleiding bij de financiering van uw huis. Dus als u op weg bent naar een hy- g dan dat u zeker de Rabobank Eén op de drie hypotheken die in Nederland worden afgesloten, is van de Rabobank. En dat is geen toe val. Door rechtstreeks naar de Rabobank te gaan, profiteert u direct van de scherpe tarieven en de grootste keuze aan hypotheekvormen. Bovendien kennen we door onze I

Weekblad Moergestels Nieuws | 1993 | | pagina 5