w Inblaosavond 6.98 Opruimingsfinale! Zondag 14 februari: y Valentijndag itóSf. Clapopp Poirters Slagerij Ketelaars BV e/l De ambachtelijke slager! 255 PARTY- EN VERGADERCENTRUM Tybitd - I 3a» Vrijdag 12 februari Ned. Vereniging voor Slechthorenden LET OP! BLOEMISTERIJ Bn Vlllems Camavalsmiddag Nederlanders leren betaalgemak kennen I Nu ook voor uw club, vereniging of groep! I Diverse boeketten 'S Prijs 6,50 Prijs: 5.- Valentijnkaartje 1.- Verder grote sortering snijbloemen Varkensleverlapper^ JjQ halve prijs 1Boeket Valentijn: Boeket rode roos, veel groen Prijs: 15.-; 20.-; 25.- Veel plezier maken met het zingen, ’n hapje en drankje, in een van onze zalen. Al vanaf f 25,- p.p. J St. Jansplein 5 - Moergestel - Tel. 04243-1665 - Fax 04243-3860 I Iedere woensdag 500 gram gehakt 500 gram braadworst samen 2. Boeket Valentin: Kort rose boeket, fijn van kleur prijs: 10.-; 12,50; 15.-; 20.-; 25.- 3. Boeket Valenfleurtje: Het bekende mini-boeketje Nu alles extra afgeprijsd! 4. Boeket Mix de Fleur: Mooi gemengd boeket met voorjaarsbloemen _prijs: 10.-; 12,50; 15.-; 20.-; 25.- 5. Rozenkoker met rode roos enz. om uw Valentijntjes te verrassen! Voor alle ouderen vanaf 55 jaar la»: Magere runderlappen of braadvlees Q OR Banken versturen minder rekeningafschriften Worstebrood o nn 6 stuksJ.UU Ronder rookvlees 100 gram o.a.: Laatste winterjurken Laatste winterpullovers halve prijs Diverse rokken halve prijs Alle O’Neill sweathers nu 79.- Alle winter-herenjacks nu 99.- 1 Rek kindersweathers halve prijs MODEHUIS Kerkstraat 10-Moergestel-Telefoon 04243-1262 1 Bestel tijdig, zodat wij het met de meeste zorg kunnen maken... Extra kosten Heerlijke grillworst 1 “7R van de week NA 2 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 10 FEBRUAR11993 PAGINA 3 i I 1 en i te *s***Vc^ M ük- ing dn- F SCHOOLSTRAAT 31a 5066 EC MOERGESTEL TEL: (04243) 1442 L ’n Nieuw fenomeen dient zich a.s. vrijdag 12 fe bruari in Moergestel aan: ’n Inblaosavond. Op deze avond treedt ’n aantal straatorkesten op in Café ’De Klaore’ om, zoals de naam van de avond al zegt, zich in te blazen in verband met het komende carnaval. Naast het organiserende straatorkest ’Dinges’ uit ons eigen Moergestel kunt u genieten van optre dens van ’Herrie Mir Nie’, ’De Filterkes’, ’Van- destraot’ en de beide andere Moergestelse or kesten ’d’Ambiejans’ en (voor het eerst optre dend) ’Clapopp’. De avond is gratis toegankelijk. De Nederlandse Vereniging Voor Slechthoren den Afdeling Tilburg en Omstreken komt bijeen op: donderdag 18 februari aapstaande om 20.00 uur. Op deze avond zal de rijkspolitie Udenhout een lezing geven over: ’Veilig op Straat’, ’Inbraak preventie’, ’Slachtofferhulp’ met vertoning van eventuele videobeelden. Iedereen is van harte welkom, zowel leden als niet-leden. Er wordt gebruik gemaakt van de ringleiding en overheadprojector. Wilt u iets meer weten over onze vereniging of zelfs lid worden?, neem dan contact op met een der aanwezige bestuursleden. Plaats: Rode Kruisgebouw, Leonard van Ve- chelstraat 2 te Tilburg. Voor nadere inlichtingen: de heer A. van Boxtel, tel. 04117-2304 of de heer D.L.T.M. Smits, tel. 04242-17447. Ws'' Ook dit jaar is er voor de ouderen weer een Car- navalsmiddag georganiseerd en wel op zaterdag 20 februari a.s. in ’Den Boogaard’. De drie carnavalsverenigingen, C.V. ’De Dur- draaiers’, C.V. ’De Dorstvlegels’ en C.V. ’De Pierewaaiers’ hebben weer een middagvullend programma samengesteld met o.a. ’Herfst’, Duo de Brouwer, ’De Truckers’, enz. enz. Ook is er weer een gratis loterij. De middag begint om 14.00 uur en de toegang is gratis. Bent u moeilijk ter been, bel dan vóór 17 februari naar Adrie Koster, tel. 04243-3539. Dan wordt u gratis opgehaald en weer thuisgebracht. Wij heten u van harte welkom op deze middag. C.V. ’De Durdraaiers’ C.V. ’De Dorstvlegels’ C.V. ’De Pierewaaiers’ 500 gramVrtW Banken sturen sinds het begin van dit jaar min der rekeningafschriften naar hun klanten. Dit ge beurt nog maar één keer in de twee weken. Re keninghouders die meer afschriften willen ont vangen moeten daarvoor betalen. Hier staat tegenover dat 24 uur per dag informa tie over de eigen rekening kan worden opge vraagd. Zo kan dat bijvoorbeeld bij de Rabobank op drie manieren: 1gratis via de geldautomaat: elke geldautomaat van de Rabobank biedt de mogelijkheid om het saldo van de eigen rekening op te vragen; 2. via de Rabofoon: als een klant van de bank wil weten hoeveel geld er op de rekening staat, dan kan daarvoor dag en nacht een speciaal te lefoonnummer worden gedraaid. Dat kost on geveer 40 cent per minuut; 3. via Rabo Telebankieren: via de personal com puter kan op elk gewenst moment saldo- informatie worden opgevraagd. Ook kunnen betalingen worden verricht. ‘F V jongerenwerk moergestel Op zaterdag 13 februari organiseert ’t Kwartier- ke weer een optreden. Tevens zal deze avond in het teken staan van de ’Nederpop’. Deze band is tevens een opwarmer voor de Carnaval. Ze speel den al eerder in Moergestel en iedereen die ge weest is kan zich ’Toon en de Tontjes’ nog wel herinneren, dus het belooft weer een gezellige avond te worden. Deze Eindhovense band be schrijft hun muziek als ’Dafrock’ en ’Philips Blu es’ en ze nemen heel de zaal op sleeptouw. Dit optreden vindt plaats in café-restaurant De Brou wer, aanvang 21.00 uur, entree 5,-. De banken willen de kosten van het betalingsver keer terugdringen. Het gebruik van ’goedkope’ betaalvormen wordt beloond met extra service, betaalgemak en minimale kosten. Het gebruik van ’dure’ middelen wordt afgeremd door bij voorbeeld beperkt kosten in rekening te brengen. ’Dure’ betaalvormen zijn: - geld opnemen aan de balie; - uitschrijven van cheques; - overmaken van geld via acceptgiro’s en over schrijvingsformulieren/ ’Goedkope’ betaalvormen zijn: - geld opnemen via de geldautomaat; - betalen via de betaalautomaat (dit jaar verschij nen in een groot aantal winkels betaalautoma ten op de toonbank); - automatisch geld overmaken (door gebruik te maken van machtiging of periodieke overboe king). Uit onderzoek blijkt dat rekeninghouders mas saal gehoor geven aan de oproep van de banken om bewuster te betalen. Zo laten steeds meer mensen de betaling van huur, hypotheek, tele foon, ziekenfonds, gas/water/licht, abonnemen ten en contributies automatisch van hun rekening afschrijven. Daarvoor zijn machtigingskaarten beschikbaar. Deze kaarten liggen bij elke bank(r klaar om mee te nemen. HL De nieuwe middelen zijn niet alleen goedkoper, II ze zijn ook gemakkelijk. En dat betaalgemak is 11 zelf te regelen. Heeft u vragen over geld- of be- II taalautomaten, PIN-codes, machtigingskaarten I of telefonische saldo- informatie via de Rabo- I foon? Loop eens een Rabobank binnen. I 100gramlaf U l samen werken aan een gezond bestaan STOFTEN MET ROKEN: NOG VOLGEHOUDEN? Al i

Weekblad Moergestels Nieuws | 1993 | | pagina 3