Ierland legt de groene loper uit ’n Bezorger Karaoke-middag bijzonder geslaagd ZOEKERTJES Wie ben ik? Rabobank Moergestel ontziet 65-plussers Fheirt’earaigh Belangrijk nieuws voor onze verzekeringsrelaties. Actuele credit-rentetarieven zakelijke rekening-courant FEBRUAR11993 0,00 °/o - 3 maandskern f 25.000,- (bonus) - Transactiekas ƒ25.000,- ƒ25.000,- Met spoed gevraagd: voor ’Moergestel-Nieuws’ en wat reklame-drukwerk in de omgeving van de Broekzijde te Moergestel. Brand Parkeren aan het Rootven Dronken achter het stuur Kun jij woensdag- of donderdag middag ’n paar uurtjes vrijmaken en wil je die nuttig besteden tegen ’n aantrekkelijke vergoeding, bel dan 04243-1179 1 °/o 2,50 °/o 6,10 °/o PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 3 FEBRUAR11993 U Rabobank. Aangenaam langer gratis kan worden verstrekt. Als men een bepaald aantal overschrijdt worden er voor opname kosten in rekening gebracht. Voor deze opnames is immers de geldauto maat een uitstekend alternatief. Gebleken is echter dat met name ouderen soms moeite heb ben met het gebruik van de geldautomaat. Daarom heeft Rabobank Moergestel besloten dat 65-plussers kosteloos contact geld kunnen blijven opnemen. Zo kan inmiddels gebruik worden gemaakt van een 24-uurs informatie dienst waar men kan informeren naar de over boekingen en het saldo op de betaalrekening. Met de nieuwe aanpak van het betalingsver keer kan Rabobank Moergestel die service, kwaliteit en aandacht blijven bieden die van hen mag worden verwacht. enz. Splinternieuwe cottages van hoge kwaliteit en bovendien op een unieke lokatie met uitzicht op het meer van Killamey. Informeer bij Ingrid van Engelen naar dit schitterende arrangement. ’s avonds gezellige (sing- along)pubs, disco’s, nachtclubs, folklore-theater Om u in de toekomst nog beter van dienst te zijn, kunt u voortaan als particulier voor al uw verzekeringszaken terecht aan de particulierenbalie en als zakelijke cliënt vanzelfsprekend aan de zakelijke balie. Verder blijven de heer Jan Jacobs en Mevrouw Annelies Heijmans als assurantiespecialisten uw verzekeringsbelangen behartigen. Torka blikvoer voor uw hond. Vleesbrokjes met rund 400 gram f 1.25! 800 gram f 1.95! Let op! Bij aankoop van een blik Torka, uw tweede blik voor de helft van de prijs! Dierenspeciaalzaak van de Wouw, Pr. Irenestraat 13, tel. 1582. Wilt u een fiets of bromfiets kopen? Dan eerst bij Schepens Tweewielers binnenlopen! De zaak met de vele aanbiedingen en z’n nèt iets betere service! Dit (feestweekend zien we elkaar ’In den Zeven de Hemel’! U komt toch ook? Degelijk schoorsteen vegen; riool ontstop pen met hogedruk en alle voorkomende werk zaamheden: 'De Klusjesman', Langvennen-Oost 27, Oisterwijk, tel. 04242-83937. Autoreis naar FOREST LAKE COTTAGES te Killamey i.s.m. De Jong Intra Vakanties. Sportieve en actieve activiteiten voor iedereen: Golf, varen op het meer, vissen, ’pitch en putt’, fietsen, wandelen, bergbeklimmen, paardrijden, pony-trekking, musea, tuinen en nog veel meer. Killamey biedt alléén geplaatst bij kontante betaling! Dit (feestweekend zien we elkaar ’In den Zeven de Hemel’! U komt toch ook? Autohondenrek: past in elke auto en fe gemak kelijk te bevestigen. Nu slechts f 59,95. Dierenspe ciaalzaak van de Wouw, Pr. Irenestraat 13, tel. 1582. Wij zorgen voor de veiligheid van uw kind! Naast ons grote assortiment Bobike fietsstoeltjes nu ook de Bobob autostoeltjes bij ons verkrijgbaar. Kom snel eens langs om de Bobob-line te bewonderen en u vakkundig te laten voorlichten. Natuurlijk bij de offi cial Bobob-dealer: Schepens Tweewielers Oisterwijk. Opruiming! Onze opruiming gaat gewoon door! Nu zwarte en blauwe rokken met 2O°/o korting. Ook veel fantasierokken nu halve prijs. Profiteer! Mode huis Poirters. Jubileum of verjaardag? ’n Kadobon de beste keus! Winkeliersvereniging Moergestel Verkrijgbaar bij de Rabobank. Uw tweewielerreparaties gratis opgehaald en thuisgebracht. Bel: Schepens Tweewielers, Kerk straat 21Oisterwijk, tel. 04242-17326. Hondevoer van de vakman: 5 kg diner of brok slechts f 9,95. 10 kg diner of brok slechts f 17,95! Omdat goede hondevoer niet altijd duurt hoeft te zijn. Dierenspeciaalzaak van de Wouw, Pr. Irenestraat 13, tel. 1582. Het afgelopen halfjaar heeft het betalingsver keer nogal in de belangstelling gestaan. De kranten en de televisie hebben met name ge meld dat een betaalrekening geld gaat kosten. Een aantal cliënten heeft naar aanleiding van die informatie gereageerd. De Rabobank heeft de reacties ter harte genomen en zijn plannen aangepast. Middels een bijlage bij het reke ningafschrift zijn alle cliënten reeds over de nieuwe aanpak per 1 januari 1993 geïnfor meerd U blij ft beschikken over een gratis be taalrekening, waarmee dus zonder kosten een flink aantal transacties kan worden gedaan. Normaal gesproken kan eenieder daarmee goed uit de voeten. Alleen sommige meer kost bare faciliteiten zijn vanaf 1 januari 1993 niet meer onbeperkt gratis. De contante geldopna me aan de balie is een dienstverlening die niet ->. Op dinsdag 26 januari brak omstreeks 21.30 uur brand uit in een loods aan de Industrieweg. In eerste instantie leek de brandweer het vuur snel onder controle te hebben, tot de brand plotseling verhevigde. Hierop kon men niet voorkomen dat de loods geheel uitbrandde. Twee antieke auto’s die men juist nagenoeg geheel had gerestaureerd, gingen daarbij in vlammen op. Na de reconstructie van het Rootven is deze straat een stuk opgeknapt. Vooral zonder auto’s is het een plaatje. De auto is echter niet meer weg te denken. Het parkeren in deze straat levert wat problemen op. Het oogt ook rommelig. Als er Tuinman kan nog tuinen voor onderhoud gebrui ken. Voor 's-avonds en 's-zaterdags. Tel. 04243- 2094. Tekstverwerken met WP 5.1 leren onder des kundige begeleiding. Bel 04243-1836. Pierevariété '93: Voor toegangskaarten van dit variétéfestijn naar Pryma M. Denissen, Rootven 38. haaks op de weg geparkeerd wordt, levert dat problemen op voor het overige verkeer. Vooral op zondagavond is het voor de bus een probleem om nog door de straat te kunnen rijden. Parkeert u daarom in de lengterichting? Let ook op, dat u niet voor een uitrit gaat staan! Op donderdag 28 januari gebeurde een aanrijding op de Schoolstraat. De veroorzaker, een 33-jarige man uit Capelle aan den IJssel bleek gedronken te hebben. Hij ontkende in eerste instantie gere den te hebben. Ook weigerde hij mee te werken aan de blaasproef. Hij krijgt toch en proces verbaal en zijn rijbewijs werd ingevorderd. Hij was al 8 keer eerder voor hetzelfde vergrijp gepakt. Een dag later veroorzaakte een 32-jarige Tilbur- ger een aanrijding op de kruising van de Tilburg- seweg en het Rootven. Hij had ook gedronken en werd daarvoor verbaliseerd. Zondagmiddag vond in Café ,’t Draaiboompje’ ’n karaoke-middag plaats die bij de bezoekers zeer in de smaak viel. Vele tientallen gaven zich op om, met begeleiding van de originele muziek, de tekst die men op een monitor te zien krijgt, mee te zingen. Ook de bezoekers lieten zich daarbij vooral niet onbetuigd en zongen lustig met de ’artiesten’ mee. ’n Gezellige bezigheid derhalve... Een wat moeilijker opdracht deze week me als achtergrond de Oirschotseweg... De twee broers in de schoolbanken van d< St. Jozefschool waren Wim Schelleken: (Mispelbos 4) en Rini Schellekens (De Dag maet 6).

Weekblad Moergestels Nieuws | 1993 | | pagina 5