Kadoboetiek ’Carola’ geopend Pierevariété ’93 Valentijnsdag 14 februari... 10.00 1.50 Chris van Raak Poirters 120 CARNAVAL! Slagerij Ketelaars BV I De ambachtelijke slager! £4 2.95 ZOEKERTJES I ^^22^2222^22^2^^^^ Con Amore-Nieuws L Bloemsierkunst - Blauwe kielen - Bartjes-kielen - Fantasie-kielen - Dorustruitjes - T-shirts met opdruk - Cowboys - Zorro’s - Clownspakjes - Strikken - Witte kliederoverall’s nu halve prijs! - Baseball pets - 60 Den. panty’s LET OP! Trekt u even de agenda? 1 Bestellingen graag opgeven vóór 13 februari. Kerkstraat 16, Moergestel, Telefoon 04243 - 3612 Bekijk onze etalage eens, of kom eens passen!!! Malse runderf ilet 1 Blinde vinken Leverkaas MODEHUIS Die aardige kennis, een verre vriend, iemand die belangeloos karweitjes doet, de oppas.iedereen heeft relaties die het verdienen één keer per jaar extra in het zonnetje te worden gezet. Valentijnsdag op 14 februari is daar dé gelegenheid voor. De carnavalstijd komt weer aan. Volop keus in: Iedere woensdag 500 gram gehakt 500 gram braadworst samen 6.98 u weer een voorschot op E.H.B.O.-nieuws Ton Jacobs Vanessa van Oudheusden Enige weken geleden is door C.V. De Pierewaaiers het carnavalsseizoen inge luid met het Prinsenbal. Daarmee is ook al zo’n beel Moergestel gekomen. Tijdens Pierevariété ’93 kunt carnaval nemen. De Goei Kameraai Worstebnjod 3.00 Runder- mokvlees 100 gram Ad de Bont als Pater Adrianus Kerkstraat 10-Moergestel-Telefoon 04243-1262 !- - PAGINA 3 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 3 FEBRUAR11993 ky at! :e t n e n e Kortom Pater Adrianus gunt u een kijkje over de kloostermuur en laat u bovendien vroom ge nieten. en at- pi- i 500 gram I perstuk 100 gram b Presentator Ton Jacobs wordt dit jaar ook weer ter zijde gestaan door Vanessa van Oudheusden. Deze charmante assistente is op carnavals- en amusementsgebied door de wol geverfd. Zij was een prominent lid van de vroegere dansgaarde van c.v. De Pierewaaiers en is thans een van de coryfeeën van dansgroep Trend. Met haar erva ring zal zij Ton Jacobs zeker weer uiterst elegant assisteren. Tijdens Pierevariété ’93 wordt de kleding van Vanessa verzorgd door Lea van de Ven van Stoer en Elegant Mode. U ziet Pierevariétt ’93 wordt een waar amuse- mentsfestijn. Het zien van de artiesten is een must. Iedere rechtgeaarde Moergestelse carna valsvierder en levensgenieter behoort dus 6 feb. a.s. om 20.00 uur present te zijn in Den Boo gaard. De toegangskaarten kosten fl. 10,- en zijn zolang de voorraad strekt in voorverkoop ver krijgbaar bij Pryma, M. Denissen, Rootven 38. Voor Pierevariété ’93 eerst naar Pryma, M. De nissen. De volgende data zijn de moeite van het noteren waard. 4 februari: oefenavond voor de gediplomeerden en de wedstrijdploeg; 9 februari: rayonwedstrijd in Helvoirt waar on ze wedstrijdploeg haar beste beentje voor zal zet ten. Supporters zijn uiteraard van harte welkom, verzamelen om 19.30 uur bij de SparMart. 1 april: Inderdaad een hele sprong vooruit. Maar op deze datum (dit is GEEN grap) hopen we jul lie allemaal te mogen begroeten op de jaarlijkse algemene ledenvergadering. Ook uw inbreng is van belang! De presentatie van Pierevariété ’93 is in de ver trouwde handen van Ton. Met zijn ervaring en humor was hij vorig jaar de perfcte intermediair tussen artiesten en publiek. Door zijn aankon digingen wist hij het publiek steeds weer in de juiste stemming te brengen en warm te maken. Daardoor creeërde hij voor elke artiest de juiste ambiance om het publiek met volle teugen te kunnen laten genieten. Kortom wij zijn zeer blij dat deze fervente carnavalist de presentatie weer verzorgt. Dit jaar gaat Con Amore ’t groots aanpakken. Wij hebben het jongerenkoor Melos uit Oister- wijk bereid gevonden om samen met ons de mooie operette van Boccacio uit te gaan voeren. Zo komen wij met ongeveer 80 spelers op de planken. Daarnaast hebben wij natuurlijk ook nog goede solisten ingehuurd. Ook onze eigen solisten moe ten we niet meer onderschatten. Deze hebben ook al verschillende jaren zangles en het resultaat zult U dan ook zien en horen op 27 maart in ’Den Boogaard’ te Moergestel. Houdt ons nieuws in de gaten want hier komen wij in deze krant nog wel enkele keren uitgebreid op terug. alléén geplaatst bij kontante betaling! Computerboekhouden met Exact leren onder deskundige begeleiding. Bel 04243-1836. Dit (feestweekend zien we elkaar ’In den Zeven de Hemel’! U komt toch ook? Te koop: elektrisch orgel met ritmeboxen. Merk Höhner. f 1.000,-. Tel. 04255-2500. Te koop gevraagd: bouwgrond 500 m2. Bij voorkeur in Moergestel. Brieven onder nr. 749 van dit blad. Pierevariété ’93: een voorproefje op carnaval met veel gesauwel, cabaret, muziek, dans enz. enz. Gezocht: oppas voor onze 2 kinderen van 1 jaar en 0 jaar. Dit op onregelmatige tijden. Tel. 04243- 3562. Dit variété biedt u een uitgelezen mogelijkheid om verder in de stemming te komen en u voor te bereiden op het grote carnavslsfeest over enkele weken in het Pierewaaiersrijk. Een keur van Moergestelse en Brabantse topartiesten verlenen hun medewerking. Zij zullen u met veel humor vermaken. U mag het carnavals- en amuse- mentsspektakel Pierevariété ’93 op zaterdag 6 fe bruari a.s. om 20.00 uur in Den Boogaard niet missen. Voorkom teleurstelling en zorg tijdig voor toegangskaarten. In vorige edities van ’Moeregestel-Nieuws’ stel den wij als meewerkende artiesten aan u voor: IEKUU, Petazzi mi Scruwsaws, D’n Linde Hein (Hein van Eekert), Muziekske St. Ofnest, De Naemlooze Vijf, Sjef Kok (Frans Verbunt), Trend en De Blaoskaoken. Deze week zijn als laatsten aan de beurt om voorgesteld te worden: Deze monnik maakt u op een komische wijze deelgenoot van zijn ervaringen in het klooster en als aalmoezenier. U zult er versteld van staan wat een eenvoudige kloosterling zoal meemaakt en in wat voor netelige situaties die kan geraken. Pater Adrianus vertelt niet alleen over zijn me debroeders en het leven in en rond de abdijHet is muzikaal en verschillende voorvallen brengt hij u zingend. Pater Adrianus brengt zijn act op een aanspre kende manier. Hij beleeft zelf veel plezier aan de kleine voorvalletjes in het kloosterleven. Met zijn uitstraling weet hij het publiek mee te laten genieten en in zijn act te betrekken. Onder eigen guitaarbegeleiding bezingt hij een aantal onder werpen. Hierbij bespeelt hij het publiek zoda nig, dat binnen de kortste keren de zaal uit vol le borst meezingt. In het pand van voorheen Van Dijk Stoffen aan het Rootven nr. 60 opende Carola van Dijk vrijdag avond jl. middels een receptie haar kadoboetiek. Over belangstelling had zij daarbij bepaald niet te klagen en ook zaterdag, de eerste echte verkoopdag, was het een druk komen en gaan van belangstel lenden en kopers. Eenmaal binnen in de knus ingerichte boetiek, treft men een keur aan kado- artikelen. Van kaarsen tot oud speelgoed, van wenskaarten tot pluche beren, van kandelaars tot ser viezen en vele tientallen artikelen meer. Ook de kinderen die voor ’n goedkoper kadootje voor va der of moeder bij Carola aankloppen kunnen er slagen. Naast de kadoboetiek blijft de vertrouwde stomerij-afdeling van Palthe Stomerij gehandhaafd. Graag wensen we de nog jeugdige Carola van harte sukses... Een primeur tijdens Pierevariété ’93 met deze nieuwe Moergestelse groep, overigens zijn de le den Theo op ’t Hoog, Cees Jansen en Koos van de Ven ook weer niet geheel onbekend. In vele creatieve hoedanigheden hebben zij in Moer gestel hun sporen op amusementsgebied reeds dubbel en dwars verdiend. Deze artiesten schit terden o.a. reeds als sauwelaar, in vele toneel voorstellingen, in de harmonierevue van Toeten en Blazen en in musical Hotel Crescendo. Tot nu toe traden zij nog nooit samen op. Piereva- riétè *93 hebben zijn aangegrepen om hun hu mor en acteertalenten te bundelen en u weer eens op een andere wijze te vermaken. De naam Zegt het al, deze kameraden voelen zich met ieder een bevriend en natuurlijk met hun publiek. Tij dens Pierevariété ’93 zetten zij voor u zeer ze ker weer hun beste beentje voor d 'S

Weekblad Moergestels Nieuws | 1993 | | pagina 3