Rabo Vliegvakanties. Makkelijk toch, een bank in de buurt. cr^i Stars Party Service: nieuw initiatief AUTOMOBIELBEDRIJF zijn wij? Zoekertjes... Betaalbaar vakantieplezier voor iedereen. DONKERS Ponyclub F.E.V.LO.R. nieuws: Vertrek 15 dagen Kreta (appartement) 16-O4-’93 15 dagen Rhodos (hotel H.P.) 29-04-’93 8 dagen Gran Canaria (hotel H.P.) 28-05-’93 8 dagen Tunesië (hotel H.P.) 20-04-’93 10 dagen Thailand (hotel L.O.) mei 1993 april-juni 1993 9 dagen Aruba (studio) 194 t/m 10-5 23 dagen Dominicaans Republiek (app.) 13 dagen Mexico incl rondreis (hotel L.O.) 204 t/m 10-6 10 dagen Florida vliegreis incl. huurauto 114 t/m 10-7 i i) Volkswagen Groep Schoolstraat 60, Moergestel Telefoon 04243 -1110 Ook voor verkoop en onderhoud van Ford en Toyota en alle auto-accessoires het goede adres Hoe Zoekertjes insturen? Ai uw geldzaken, sparen en lenen lekker dichtbij. v.a. 684,- p.p. N.a.f 1648,- p.p. v.a./ 1498,- p.p. N.a.f 917,-p.p. v.a. 1599,- p.p. v.a. 958,- p.p. v.a. 853,- p.p. v.a. 2531,- p.p. v.a. 999,- p.p. IA PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 27 JANUARI 1993 is altijd Rabobank. Aangenaam officieel sub-dealer voor Moergestel, Oisterwijk e.o. Wie zijn deze twee broers? De man van verleden week was Wim Jansen op de dag van zijn plechtige communie. Wim woonde toen aan het Rootven maar inmiddels al weer geruime tijd aan de Past, van den Boo- gaardstraat 44. Gewoon: de tekst op een vel papier (of op de bon in de krant), 5,— erbij en in de bus stoppen bij ons redaktieadres, dat is alles! Zoekertjes worden alléén geplaatst indien ze bij opgave zijn voldaan! Op 9 januari jongstleden werd te Oirschot de 2de selectie pony’s voor Indoor Brabant gehouden. Twee van onze leden namen hieraan deel. De volgende resultaten werden behaald: Theo van Delft met Dexter; 5de prijs; Monique Op ’t Hoog met Jasker; 6de prijs. Gezien de goede resultaten mogen ze beiden deel nemen aan Indoor Brabant in Den Bosch. Monique en Theo proficiat en veel succes! Sinds afgelopen week heeft Moergestel de beschikking over ’n party service: Stars Party Service, ’n Initiatief van Eric Vlassak aan D’n Duyp nr. 10. Voor alles wat maar met ’n feestje of partijtje te maken heeft kan men bij Eric terecht: hapjesbuffetten, koude buffetten, maar ook voor barbecues en wokken. De laatste twee inclusief alle bijbehorende apparatuur, zoals ’n binnenbarbecue en ’n enorme wokpan. Daarnaast is het mogelijk de complete verzorging in handen te geven van Stars Party Service: van bestek tot tafels, van drank tot stoeien. Ervaring in het vak deed Eric o.a. op als kok bij ’t Silveren Seepaerd in Eindhoven en Rotisserie ’De Kempen’ te Heesch. Momenteel is hij als kok werkzaam op de KUB te Tilburg. Stars Party Servi ce is deels opgezet als hobby met als doel het leveren van kwaliteit tegen betaalbare prijzen, ’n ’Lek ker’ initiatief waarmee we Eric van harte sukses toewensen... Er is niets handiger dan een goede bank. Een bank waar u terecht kunt voor al uw geldzaken. Waar u kunt sparen of lenen. Waar uw salaris in goede handen is. Waar ze weten van hypotheken, van beleggen en verzekeren. Waar u zelfs een reis kunt boe ken. Waar ter wereld u ook naar toe 'wilt. En waar u altijd kunt binnenlopen als u vragen I hebt over finan ciële zaken. Waar vindt u zo'n bank? Nooit ver van u vandaan.Want er een Rabobank bij u in de buurt. Kom snel een keertje kennismaken. Rabobank CJ

Weekblad Moergestels Nieuws | 1993 | | pagina 5