VERMIST! Piere variété 1993... 1.00 2.951| ^6.98 Slagerij Ketelaars BV Wie heeft ons hondje DORUS gezien? De ambachtelijke slager! <4 9 f 500,- BELONING is dan voor uü! Marcel: bedankt! Jan-Hein de Brouwer KEN-TE-KEN Dankzij de uitstekende lessen van Motorrijschool kon ik de eerste keer slagen voor mijn motorrrijbewijs. GEBROEDERS JANSSEN AANNEMERSBEDRIJF B.V. LET OP! L Driebanden Biljart competitie |{|3j NIEUWS 7 Voor wie verstandig met z'n bouwplannen omgaat... Telefoon 04242 - 82263 en 82016. Ria Peters Herman Beks Zaterdag 6 februari nadert en daarmee ook het Pierevariété ’93. De voor bereidingen zijn nagenoeg afgerond. Dit camavalsspektakel kan dus met het volste vertrouwen tegemoet worden gezien. Een aantal onvolprezen artiesten uit ons eigen Moergestel, aangevuld met diverse brabantse leut- makers, zullen u tijdens het Pierevariété ’93 met komische acts, zang, dans en muziek vermaken. Deze week stellen wij de volgende medewer kers voor. bungalow- en villabouw fabrieksbouw woningbouw renovatie en nieuwbouw Oisterwijkseweg 32 5066 XD Moergestel Telefoon 04243 - 3604 machinaal houtbewerking verkoop woningen vrijblijvend prijsopgave gratis adviezen Iedere woensdag 500 gram gehakt 500 gram braadworst samen Hamburgers Gek. schouderham 1 QO De Naemloze Vijf Frans Verbunt als Sjef Kok in de rol van chefkok Gelegenheidsorkest De Blaoskaoken Dansgroep Trend J anuari-Driebanden-T oernooi Mals mager runder- ribstuk Q 7R -- - Worstebrood Qnill 6 stuksOiUU f Ronder rookvlees 100gram Kerkstraat 10-Moergestel-Telefoon 04243-1262 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 27 JANUARI 1993 PAGINA 3 2 1 I We zijn hem kwijtgeraakt achter het landgoed De Oude Hondsberg en het Brandven op maandagavond 18 januari jl. om 17.30 uur. Alstublieft, als u hem gevonden hebt, breng hem dan terug... Het is een WEST HIGHLAND WHITE TERRIER I 59,9-61,2; 59,6 - 59,4; 61,2 - 53,7. per stuk 100 gramIbW K P J A Uitslagen biljartcompetitie na 8 wedstrijden De Klaore - ’t Stokske ’t Centrum - De Korenmaaier De Schouw - ’t Draaiboompje De stand, na herberekening, is nu als volgt: 1. De Schouw551,5; 2. De Klaore548,1; 3. De Korenmaaier530,9; 4. ’t Centrum529,3; 5. ’t Stokske526,7; 6. ’t Draaiboompje515,1. De naam geeft reeds een vingerwijzing naar de achtergrond van de groep. Deze is voortgekomen uit Die Naemloose Speelers. Ad de Beer, Mien van den Boogaart, Frans de Bresser, Jan van den Hurk en Jo de Laat maken al jaren deel uit van dit succesvolle toneelgezelschap. Men heeft en thousiast gehoor gegeven aan de uitnodiging op te treden tijdens het Pierevariété ’93. Het idee nu eens in een andere sfeer en omgeving te kunnen optreden trok enorm. Dat andere is natuurlijk betrekkelijk, want verschillende leden kennen wij nog van schitterende rollen en acts in onder andere ’De Roofridder van Moergestel’, harmo- nierevue ’van Toeten en Blazen’ en ’Hotel Cres cendo’. De Naemloze Vijf brengen tijdens Pierevariété ’93 een hilarische sketch. Over de inhoud wilde men nog niets verklappen. De enige informatie, welke uitlekte, is dat de sketch zich afspeelt op een zonnig en sfeervol terras. Er bevindt zich een piano en hieruit kan worden afgeleid, dat het er ook muzikaal aan toe zal gaan. Deze ingrediën ten staan samen met de talenten van De Naem loze Vijf borg voor een zeer amusement optre den. De groep zal u zeker een van de hoogtepun ten van de avond serveren. Voor Pierevariété ’93 hebben wij een van de be kendste Tilburgse sauwelaars kunnen strikken. Frans Verbunt was al 12 maal van de partij op het Leuterconcours te Tilburg. Met schitterende creaties heeft hij vele successen geboekt. Hij heeft verschillende keren de eerste prijs behaald en ook dit jaar is hjj weer Opperleuterèr gewor den als Sjef Kok. De recensies zijn steeds zeer lo vend en wij zijn blij deze topsauwelaar in Moer gestel te kunnen presenteren. Frans Verbunt is een veelzijdig man. Naast ton- praoter is hij ook bekend als vinoloog, wijnschrij ver en columnist. Onder de naam Jan de Kruik schreef hij satirische verhaaltjes in Tilburg Vrij Uit. Thans verzorgt hij een rubriek onder het pseudoniem F. Verbaal. Deze getalenteerde le vensgenieter is een entertainer pur-sang. Hij is een meester is het bespelen van het publiek. Sjef Kok zal u zeker een smakelijke schotel bereiden. Dit orkest bestaat uit leden van harmonie Prin ses Juliana en verzorgt ook dit jaar weer de mu zikale omlijsting van Pierevariété. De afgelopen jaren gebeurde dat op een uitstekende wijze en ook nu mogen weer vele carnavaleske muzikale hoogstandjes worden verwacht. Ook de begelei ding en ondersteuning van de artiesten is bij de ze rasmuzikanten in goede handen. Het zal duidelijk zijn dat het Pierevariété ’93 op zaterdag 6 februari aanstaande in Den Boo gaard een boeiend theaterspektakel wordt. U mag dit niet missen. Haast u om toegangskaar ten te bemachtigen. Deze zijn a 10,- in de voorverkoop verkrijgbaar bij Pryma, M. Denis sen, Rootven 38. Deze dansgroep van eigen bodem steelt elk jaar weer de show met prachtige optredens. Indruk wordt gemaakt met uitstekende choreografie, perfecte uitvoering en schitterende kleding. Wij zijn dan ook zeer verheugd dat de elegante dan seressen ook dit jaar weer van de partij zijn, want wat is immers een Pierevariété zonder dansgroep Trend. De groep brengt weer enkele eigentijdse dansen, welke goed passen in de carnavaleske ambiance. Wij zijn zeer benieuwd naar de shows. -f Voor toegangskaarten van Pierevariété ’93 naar Pryma, M. Denissen. Na zeer spannende voorwedstrijden hebben zich voor de halve finales geplaatst: E. van Gisbergen - B. Dobbelsteen A. van de Werf - A. van de Wiel De winnaars spelen de finale. De halve finales en de finale worden gespeeld over 25 caramboles, en beginnen om 20.00 uur. Het toernooi wordt gespeeld op vrijdag 29 januari a.s. in Café ’De Klaore’. 500 gram Aanstaande vrijdag (29 januari) is het de laatste vrijdag van de maand en dat betekent voor de KPJ natuurlijk: Filmavond in D’n tob. Vanaf 20.30 uur zal er weer een leuke film te zien zijn in ons clubgebouw. Dus tot ziens in D’n Tob! Let op: Laatste week... ...om kaartjes te bestellen voor het skiën bij de Beekse Bergen, op vrijdag 12 februari. De kaar ten kun je bestellen door even te bellen naar Jos, tel: 2817 of Judith, tel: 1262 (vóór 1 februari). Let wel: Géén kaart, géén deelname! P.S. Bij onvoldoende deelname gaat deze activi teit niet door. Laatste week... ...voor leden om de kaartjes voor het hengsten bal gratis af te halen bij W. op ’t Hoog, tel. 3938. Dit moet wel voor 1 februari gebeuren want, na 1 februari kunnen ook niet-leden de kaartjes op dit adres afhalen. De kaartjes kosten dan 7,50 per stuk. Met carnaval gaat de KPJ natuurlijk ook dwei len. Houd daarom maandag 22 februari vrij om dit spektakel niet te missen!

Weekblad Moergestels Nieuws | 1993 | | pagina 3