STARS PARTY SERVICE KETELAARS B R I N Eric Vlassak Tel. 04243-3297 Aphrodite W J1 Schoolstraat 5 NIEUW!! NU OOK IN MOERGESTEL!! PGB-nieuws CDA-achterban Bond van Ouderen Rob de Nijs zaterdag in ’t Draaiboompje Henk Schepens weer naar Olympiade... Carnavalsconcert viert lustrum SPM bijeenkomst Cees van Esch wederom Stadsprins ’De Tweede Jeugd’ Vluchtelingen Werkgroep Moergestel I I M WOENSDAG 20 JANUAR11993 - 17e Jaargang - Nr. 747 Voor al uw: Wij verzorgen ook uw feesten en partijen bij u thuis. TILBURG TELEFOON 013-434907 TIVOLISTRAAT 75 Hapjestafels Koude buffetten Barbecues Wokken Voor vrijblijvende informatie: Clubkampioen- schappen op 400 meter- baan Huidverzorgingsinstituut H n 1 MOERGESTEL Tel. 04243 - 1474 Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V G.Z.) i KS Schaatsclub „De Vennen.” Aanstaande vrijdagavond 19.30 uur komt de act terban van de SPM weer bijeen om het een en ar der met betrekking tot de komende raadsverg; dering te bespreken. De vergadering is openbaai Hebt u interesse, kom dan gerust! Zaterdagavond verzorgt Rob de Nijs een optre den in de zaal van ’t Draaiboompje. Rob de Nijs is altijd op zoek naar nieuwe uitda gingen. Nooit snel tevreden. Evenzeer veelzijdig als bezeten. Op en top professioneel. Gezegend met een steeds mooiere (ofwel rijpere) stem. Bo vendien al meer dan ’n kwart eeuw mateloos po pulair en ook daarom een van de weinge vaste waarden in de Nederlandse showbusiness. Reeds in 1964 was Rob het tieneridool van eigen bodem wat resulteerde in de hits ’Ritme van de regen’ en ’Afscheid’. Met zijn eigen begelei dingsgroep The Lords had hij eveneens in die pe riode een eigen televisieshow, waarin ook toen malige tienerheldinnen als Ria Valk en Trea Dobbs een plaatsje kregen. Weer later komen we op de buis tegen in de se ries ’Oebele’ en ’Kunt u me de weg naar Hame ien vertellen, meneer’. ’Jan Klaassen de Trompetter’, ’Dag, Zuster Ur sula’, ’Hé Speelman’ en ’Malle Babbe’... wie kent ze niet. De zaal van ’t Draaiboompje is zaterdag geopend vanaf 21.00 uur. Beste leden en belangstellenden De raadsfraktie van het CDA nodigt U uit voc de maandelijkse achterbanbijeenkomst. Dez wordt gehouden op dinsdag 26 januari in de B< venzaal van de Boerenbond. Aanvang 20.30 uw Allerlei politieke zaken komen hier aan de orde waarbij de agenda van de raadsvergadering eer traal staat. Uw mening en inbreng is voor ons van groot b< lang, dus tot dinsdag. Raadsfracktie CDA: M. van Velthoven B. Denissen, A. van de Meijdenberg, K. Kouwenberg, W. Mees. I Voor het tweede opeenvolgende jaar zal het Pie- rewaaiersrijk tijdens de carnavalsdagen worden voorgegaan door Prins Cees d’n Urste, in het da gelijks leven Cees van Esch uit de Burg. Bar- doelstraat. Tijdens een drukbezocht Prinsenbal, afgelopen zaterdag, werd de Prins voor het jaar 1993 rond de klok van elf uur bekend. Cees d’n Urste wordt tijdens de carnavalsfeesten vergezeld van ’n sterk verjongde Raad van Elf die ook tijdens het Prin senbal aan het publiek werd voorgesteld. 29 Januari: Rik- en jokerconcours, deze midd. is toegankelijk voor alle ouderen. Aanvang: 13.. uur (half twee). 28 Januari: Toneeluitvoering door de Twee> Jeugd in Den Boogaard. 4 Februari: Bingo in Den Boogaard voor al ouderen, aanvang 13.30 uur (half twee). 11 Februari: Thema middag, fysiotherapet aanvang 14.00 uur, nader bericht volgt nog. 17 Februari: Bingo Reuselhof (19.30 uur). Afgelopen week werden de aangemelde duiven weer gekeurd die Nederland moeten gaan verte genwoordigen op de Olympiade die om de twee jaar wordt gehouden, en wéér is het Henk Sche pens gelukt één van zijn duiven in de ploeg te krijgen... Al vanaf 1981 is Henk succesvol als het gaat om selectie voor de duivenolympiade. Destijd werd Nederland, met drie duiven van Henk, Olym pisch kampioen. Later volgden nog deelnames in Tsjecho-Slowakije, Duitsland, Polen en Italië. Over anderhalve week vinden de wedstrijden plaats op Gran Canaria. Bij de voorselectie in Nederland, waaruit uitein delijk 5 duiven tevoorschijn moesten -komen, kreeg de door Henk ingezonden duif zelfs de ti tel ’mooiste duif van Nederland’. Aan het eind van volgend week worden de uitsla gen bekend en ’Moergestel-Nieuws’ brengt u de week daarna graag op de hoogte van het bereik te resultaat... Op zaterdag 13 maart aanstaande zullen op de 400 meter baan van Eindhoven voor de derde keer de clubkampioenschappen van Schaatsclub ’De Vennen’ worden georganiseerd. Samen met ’Ijsclub Tilburg’, ’Ballangrud’ uit Brede, en ’Ijsco’ uit Oosterhout is de ijsbaan op deze dag afgehuurd van 17.45 tot 21.30 uur. De wedstrijden zijn bedoeld voor alle leden vanaf 10 jaar die op noren rijden. Dus ook voor leden die nog nooit aan schaats wedstrijden hebben deelgenomen. Deze club- wedstrijden zijn namelijk een ideale mogelijkheid om eens te kijken hoe lang men nodig heeft voor het afleggen van bijvoorbeeld een rit over 1500 meter, zodat een vergelijking gemaakt kan wor den met de tijden van echte schaatscracks als Fal ko Zandstra. Bovendien mogen de deelnemers warmrijden in de binnenring van de wedstrijd- baan, zodat zij niet alleen voor het rijden van de wedstrijdritten naar Eindhoven hoeven te komen. Deelname aan de clubkampioenschappen is gratis. De wedstrijden zullen in 4 verschillende catego rieën worden verreden: - pupillen; - junioren; - dames en heren-B; - heren-A. De wedstrijden voor de pupillen zullen verreden worden over 100 meter en 300 meter. Voor de ju nioren bestaan de wedstrijden uit een rit over 500 meter en een rit over 1000 meter. De dames en heren-B rijden twee ritten over 500 meter. De heren-A rijden een rit over 500 meter en een rit over 1500 meter. Om ingedeeld te kunnen worden in de categorie heren-A dient men de 500 meter binnen 60 se conden te kunnen rijden. Bij de planning van de wedstrijden zal er voor ge zorgd worden dat de wedstrijden voor de pupil len en voor de junioren om ongeveer 20.30 uur afgerond zijn. In de categorieën junioren en heren-A zal gestre den worden om de ’De Lind wisselbokalen’. Dit zijn 2 wisselbekers welke geschonken zijn door onze clubsponsor Gerard Schonck van Makelaar dij ’De Lind’. Vanzelfsprekend zullen er ook in de andere ca tegorieën prijzen te verdienen zijn. Het bestuur van Schaatsclub ’De Vennen’ doet hierbij een oproep aan alle leden vanaf 10 jaar die op noren rijden zich aan te melden voor deze clubkampioenschappen op de 400 meter baan. In verband met de organisatie samen met de an dere clubs dienen belangstellenden zich voor zon dag 14 februari 1993 aan te melden bij één van de volgende personen: Mathieu Bruurs, Bosstraat 15, Moergestel, tel. 04243-1888, of John Sche pens, D’n Duyp 9, Moergestel, tel. 04243-2027. Het is inderdaad alweer voor de vijfde achtereen volgende keer dat voor het feest losbarst de stem ming hiervoor wordt opgevoerd in een carnaval sconcert, dat dit jaar plaatsvindt op donderdag 18 februari in Den Boogaard. Na hun succes op het concours in Veldhoven heeft Muziekvereniging Prinses Juliana haar vizier alweer op dit evene ment gericht/en in samenwerking met het orga nisatiecomité wordt volop gewerkt aan een aan trekkelijk programma. Uiteraard zijn verrassing selementen aanwezig en getracht wordt aan het lustrum een extra feestelijk tintje mee te geven. Over de bijzonderheden van dit concert komen wij in volgende edities van ’Moergestel-Nieuws’ terug. Voor het evenement zijn nu al kaarten a 7,50 verkrijgbaar bij de bekende voorverkoopadres sen: Rabobank, Groentehal Crisje, Café- Restau rant H. de Brouwer, van Dijk Stoffen (straks Ka- doboetiek), Slijterij In den Korenmaaier en Den Boogaard. Tot slot kunnen wij nu reeds mededelen dat ook de clubkampioenschappen voor alle jeugd tot 12 jaar (dus ook voor kinderen die niet op noren rijden) dit jaar weer op de ijsbaan in het Belgische Lommel gehouden zullen worden. Ter voorbereiding van de raadsvergadering van 28 januari aanstaande heeft de P.G.B de voor bespreking ervan op: maandag 25 januari aan staande in zaal de Veerkes, St. Jansplein, aan vang: 20.30 uur. Wordt wekelijks gratis huis-aan-hms bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst Uitgave en redaktieBuro 76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. 04243-2268 Inleveren kopij uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond Als u het nog niet weet: de toneelclub ’De Twee de Jeugd’ is volop aan het oefenen voor het to neelstuk ’Het ontvolkte huis’, geschreven door A. Boere onder de leiding van onze vaste en be kwame regisseuse Wilna Schut. Voor het decor wordt wederom door Jan Weideveld gezorgd en dan kun je er van verzekerd zijn, dat dit in zeer goede handen is. Volgende week krijgt u alvast een korte beschrijving, zodat u weet waar het over gaat. En alle toneelliefhebbers zouden we willen zeggen, kom zeker kijken, want het is een prachtig stuk. Dus op donderdag 28 januari voor alle ouderen van Moergestel. De entree is dan gratis en het be gint om 14.00 uur. Op zaterdag 30 januari om 20.15 uur en op maandag 1 februari om 20.00 uur spelen wij voor iedereen die maar wil komen kijken. De entree is 5,00. De kaartjes zijn voor de aanvang verkrijgbaar aan de kassa van ’Den Boogaard’, St. Jansplein 5 in Moergestel. Nog geen maand geleden hebben wij U laten we ten dat in Moergestel in een ROA-huis een Yoe goslavisch gezin gehuisvest was, een jonge moe der met 3 kinderen. Tot onze grote vreugde is de vader van dit gezit terecht en zelfs al in Moergestel aangekomen. Vele maanden van angst en spanning over het lo van man en vader zijn nu voorbij. Ook kunnen wij U mededelen dat één asielzoe ker uit de Oostelvoortjes een ’status’ heeft gekre gen en dus in Nederland mag blijven. Hij heeft onmiddellijk werk gezocht en gevon den. Ook heeft hij woonruimte gezocht en za dan ook spoedig verhuizen naar Tilburg. Wij wensen hem in alle opzichten een goed< toekomst. I

Weekblad Moergestels Nieuws | 1993 | | pagina 1