10 MTV bereikte mijlpaal: honderdste uitzending! I CA FE TERRAS ZA A L KETELAARS Aphrodite I Zaterdag 23 januari rob de NIJS^ 1 II Jeugd van Moergestel LET OP!!! 3459 of 2672 Bingo ’Jubileum bescheiden gevierd. WOENSDAG 13 JANUAR11993 - 17e Jaargang - Nr. 746 tigtal gasten uitgenodigd waren voor het speciale Oudejaarsprogramma I HILD 1 - MOERGESTEL - TEL. 04243-1315 Schiet je hier moeiteloos in of wordt het proppen geblazen? Met het aansnijden van een feestelijke taart herdachten de medewerkers van MTV, afgelopen donderdag tijdens de wekelijkse bijeenkomst, het bereiken van de honderdste uitzending. Die jubilcumuitzending vond plaats op Oudejaarsavond toen zo’n twin- De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen ’92 in ’n ommezien’ waarin werd teruggeblikt op het afgelopen jaar. Herinneringen Nieuwe apparatuur Zaal open: 21.00 uur voor alle ouderen vanaf 55 jaar Legaal p Huidverzorgingsinstituut Brillen Contact lenzen De Lind 35a, Oisterwijk 04242-84899. Vrijdag koopavond i; SINA ’92 ■A. Body Contour. Bewegen voor een betere lijn. p 1 KS 4177 TELEFOON 013 - 434907 TIVOLISTRAAT 75 TILBURG 1 J Cursusuren: dinsdagavond 19.00-20.00 uur donderdagavond 20.00-21.00 uur Je traint bij voorkeur 2 x per week Prijs: f 235,— 2 x145,— 1 x per week Wat je het meeste aantrekt is natuurlijk een kle- dingmaat kleiner. En Body Contour helpt je om dat maatje aan te trekken, het is één van de best on derbouwde methodes om af te vallen en je figuur te verbeteren. Een uitgekiende combinatie van voeding en bewegen zorgt datje uitstekende re sultaten haalt. Je krijgt voedingsadviezen. En je krijgt les van speciaal opgeleide Body Trend Club Sportleraren. Er wordt gericht getraind op bepaal de spier-groepen. Op maat van de muziek. Kort om, wil jij het figuur van Kim Basinger of Sharon Stone, pak dan meteen de telefoon en bel De cursus duurt 10 weken. Wordt wekelijks gratis huts-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst Uitgave en redaktieBuro 76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. 04243-2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond Wie van jullie heeft een leuke hobby, en wil dit laten zien op de echte Moergestelse hobbybeurs, voor groot en klein? Vind je het leuk om mee te doen, bel dan naar Lia, tel. 2268 of Wim, tel. 1442. De voorloper van MTV was filmclub ’F.C. Te genlicht’. Met de Super8-camera in de aanslag ook daar de mogelijkheden van een lokale om roep wel zag zitten. Eenmaal per week, de donderdag is de vaste MTV-avond, wordt alles wat maar met Moerges- tel-TV te maken heeft besproken in de studio: de kantine van Cirred Lederwarenfabriek aan de In dustrieweg. Door vooral zelfwerkzaamheid heeft men er hier ’n prachtige ruimte van gemaakt die ook wordt gebruikt voor live-programma’s, zo als op Oudejaarsavond. Door zuinig te zijn met de subsidie, het zelf aan wenden van financiële middelen, het opzetten van een sponsorplan .dit programma wordt u mede aangeboden door...) en met de medewer king van een plaatselijke bank is men er eind 1992 in geslaagd over te gaan tot aanschaf van grotendeels nieuwe apparatuur. Twee Panasonic camera’s, ’n editing controller, ’n Panasonic vi deomixer, twee Panasonic videorecorders, ’n ti telgenerator en 3 Philips kleurenmonitoren geven nu de mogelijkheid tot het produceren van (bij na) professionele uitzendingen. Met de 100e uitzending is ondertussen ’n mijl paal bereikt. Lang daarbij stilstaan doet men echter niet. Het oog is vooral gericht op de toe komst... Met het enthousiasme zit het bij Moergestel-TV wel goed... 'sport'Fen gezondheidscentrum Op woensdag 20 januari 1993 zal er voor boven genoemde groepering een Bingoavond gehouden worden. Deze zal zoals gewoonlijk plaats vinden in de re creatiezaal van de Reuselhof. Aanvang 19.30 uur (half acht). Tegen een geringe inleg zijn er prachtige en nut tige prijzen te verdienen. Een kop koffie staat er voor U klaar. Wij hopen op de eerste Bingo van het nieuwe jaar velen te kunnen begroeten. Namens de Aktiviteitenkommissie. trok ’n drietal personen het dorp in voor hun hobby evenementen e.d. vast te leggen. ’s-Maan- dagsavonds dan bekeken zij de beelden en mon teerden ze de films aan elkaar. Met de komst van de videocamera besloot men weldra over te stappen op dit nieuwe fenomeen. Het aantal hobbyisten groeide en in het jaar 1978 werd MTV ’n feit. De eerste uitzendingen gingen illegaal de lucht in. Als er weer ’n uitzenddatum geprikt was trok men in de late avond de kom van de gemeente in om bij alle op de centrale antenne-aangeslotenen ’n briefje in de bus te stoppen. Op het briefje was het programma vermeld en het tijdstip van aan vang. Meestal was dat na afloop van de uitzen dingen op Duitsland 2. Een van de medewerkers stond dan met ’n provisorische antenne zolang de uitzending duurde op het dak van ’n woonhuis... Zodra de mogelijkheid zich aandiende om op de kabel toegelaten te worden maakte MTV daarvan gretig gebruik. Eindelijk kon men onbevreesd aan het werk en het team van medewerkers breidde zich vervolgens snel uit. Over de subsidie-aanvrage werd door de gemeen te Moergestel positief gereageerd, omdat men n Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 04243- 1474^ Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. enV.G.Z.) |ji ■w-.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1993 | | pagina 1