Jeugdafdeling S.V. Audacia voorzien van coachjassen Scouting Omnium-Sport ZOEKERTJES Tel. 3459 of 2672 3459 of 2672 Schoolhandbal- toernooi 1992 Raadhuisstraat 13 Moergestel 1 KONDITIETRAINING VOOR HEREN: SKI-GYMNASTIEK: YOGYM: Schiet je hier moeiteloos in of wordt het proppen geblazen? Hulp in de huishouding voor 1 ochtend per week. Tel. 04243 - 3702 Dit is slechts een greep uit ons uitgebreide programma voor 1993! Vraag een folder aan of maak een afspraak voor een proefles! De Explorers r^SPORT JTN GEZONDHEIDSCENTRUM Kerstkaarten-aktie Kerstviering BODY TRENCH A6 ’MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 6 JANUAR11993 PAGINA 7 93 <e- an las zer- :el- er- De cursus duurt 10 weken. Body Contour. Bewegen voor een betere lijn. 19.00-20.00 uur Je traint bij voorkeur 2 x per week X r i Cursusuren: dinsdagavond donderdagavond 20.00-21.00 uur vis m- en if- aal af- Bas. Wil je een keer komen kijken en ben je tussen de 14 en 18 jaar, kom dan naar Den Donk op vrij dagavond tussen 19.30 uur en 21.30 uur. welpen groep 5 1Graaf van Ursel D 2. Hertog/Bienekeb. A 3. Graaf van Ursel C 4. Hertog Jan B die het al te lang hebben uitgesteld om te beginnen, maar in 1993 de stap durven zetten om EEN UUR in de week voor 'zichzelf' te re serveren! Keuze uit: maandagavond 21.00-22.00 uur of van 22.00-23.00 uur waar het wat rustiger aan toe gaat; woensdagavond 21.00-22.00 uur; donderdagavond van 22.00-23.00 uur (rustig); vrijdagavond van 21.00-22.15 uur en voor de vroege vogels op zaterdagmorgen van 9.00-9.50 uur. Vanaf 1993 kunt u de tijden wanneer u komt zelf variëren, dus als dit niet meer lukt dan hebben we weinig hoop voor u! elke donderdagavond van 21.00-22.00 uur, nog 7 weken voor de kro kusvakantie! Wist u dat ski-ongelukken in 70-80% van de gevallen voorkomen bij mensen die lichamelijk slecht zijn voorbereid en dat de meeste ski- ongelukken plaatsvinden tussen het tweede en vierde uur door een val waarbij men plotseling geen kracht meer in de benen heeft om de ski’s te kontroleren? Wij werken dus vooral op beenkracht en coördinatie!!! Breek je dus toch een been dan krijg je bij ons je cursusgeld te rug! (7 weken f 85,-). >er- op- 11; >er- nex de GEVRAAGD: Voor inlichtingen en/of afspraak: >er- ou- en- ha- )ir- op 1S- id, ig- fe- ag ran el, Wat je het meeste aantrekt is natuurlijk een kledingmaat kleiner. En Bo dy Contour helpt je om dat maatje aan te trekken, het is één van de best onderbouwde methodes om af te vallen en je figuur te verbeteren. Een uitgekiende combinatie van voeding en bewegen zorgt dat je uitsteken de resultaten haalt. Je krijgt voedingsadviezen. En je krijgt les van spe ciaal opgeleide Body Trend Club Sportleraren. Er wordt gericht getraind op bepaalde spier-groepen. Op maat van de muziek. Kortom, wil jij het figuur van Kim Basinger of Sharon Stone, pak dan meteen de telefoon en bel Dit jaar was het de 10e keer dat er een blokhut- tentocht georganiseerd werd, het was van 27 tot 29 december. ’s-Morgens om 8.30 uur vertrokken we vanuit D’n Donk, met 5 rowans en 2 leiding. Met de auto reden we naar de abdij van Postel. Daar waren ook de groepen uit Boxtel, Haaren, Oisterwijk, Oirschot en Hilvarenbeek. We wer den onderverdeeld in tien groepen. We kregen die dag een tocht met kaart en coördinaten. Met volle bepakking liepen we door bossen en langs wegen. We kwamen uit in Bergeijk, de tocht was ongeveer 12 kilometer. De volgende dag moesten we om tien uur ver trekken. De tocht bestond uit foto’s van dingen in bos of langs wegen waarmee we de weg kon den vinden. Na 15 kilometer zoeken kwamen we uit in Oers. ’s-Avonds stond er op het program ma: Het Casino. Per persoon werd er geld uitge reikt en daar moesten we mee speculeren. Moer gestel werd tweede. We moesten die avond vroeg naar bed want de volgende dag stond er een grote tocht voor de boeg, van Oers naar Hilvarenbeek. De kortst mogelijke weg was 24 kilometer lang, dus af toe door een wei of dwars door het bos, el ke dag rond 12.30 uur was er warme chocolade melk, met je zelf meegenomen lunchpakket, ’s- Avonds was er een sluitingsfeest met een disco, het was rond 23.00 uur afgelopen, uitgeput gin gen we naar huis. Uw tweewielerreparaties gratis opgehaald en thuisgebracht. Bel: SchepensTweewielers, Kerk straat 21Oisterwijk, tel. 04242-17326. Wij verzorgen ook privélessen bij u aan huis bedrijf. Examentraining Frans, Duits of Engels Mavo-, Havo- of VWO-niveau (o.a. computerondersteund onderwijs). Graag tot ziens! Molenstraat 16, Goirleof bel 013-347665. Misschien dé combinatie waar u al lang naar zocht? We werken op een rustige manier heel het lichaam door, alles komt aan bod, buik, bovenbenen, etc. Daarna komen de yoga-oefeningen aan de beurt, ademhalingsoefeningen en tot slot proberen wij u te leren ont spannen. Een rustige bewegingslos met speciale aandacht voor mensen met rugproblemen of lichte blessures. Het is een nuchtere kijk op Yoga, gecombineerd met lichte spierversterkende oefeningen. VOOR JONG en MINDERJONG, dinsdagochtend van 11.00-12.00 uur. De jeugdafdeling van S.V. Audacia in Moergestel is binnen haar vereniging op zeer enthousiaste wijze bezig met haar jeugd. Met een jeugdcoördinator, 5 gediplomeerde trai ners, 5 gediplomeerde leiders en een twintigtal ongediplomeerde doch uiterst gemotiveerde vrij willigers wordt er bij S.V. Audacia hard gewerkt De onderbouw van onze scoutingroep, ’de bevers en de esta’s’ hebben dit jaar voor de kerstkaar tenverkoop gezorgd. En die hebben met zijn al len goed hun best gedaan. De aktie bracht 1000 gulden op, waarbij on ze hartelijke dank aan jullie. Vrijdag 18 december 1992 was weer onze jaarlijk se kerstavond van de scouting. We hadden de groep in tweëen gedeeld, groot en klein. De kleinsten kwamen gezellig verkleed als her der, engel en andere kernfiguren binnen in de zaal waar de stal en boom waren versierd. De groten gingen een voettocht lopen en mensen op zoeken, die het afgelopen jaar voor onze scouting iets betekend hebben, en overhandigde ze de zelfgemaakte kerststukjes. Ondertussen genoten de kleintjes van een kersttekenfilm, met daarna een feestelijk gedekte tafel met speciaal kerst brood en krentebrood, dat was gebakken door bakker van Hulten, in een vorm van de kerst boom. Daarbij kregen ze warme chocolademelk, er was een gezellige sfeer. Ondertusen kwamen de groten terug van hun kersttocht, de kleintjes werden weer opgehaald door hun ouders met een tevreden gevoel. De tafels werden opnieuw ge dekt voor de groten, die op hun manier genoten van de tekenfilm en het kerstbrood. Na gezellig bij elkaar geweest te zijn hielp iedereen met opruimen en gingen ze allemaal weer naar huis. Het Kerstcomité. 30 december jongstleden werd het 7e school- handbaltoernooi gespeeld voor de onderbouw van de basisscholen, de groepen 3, 4 en 5. Heel onwennig begonnen de mini’s om 10.00 uur aan hun eerste wedstrijdje. Een aantal wedstrij den later bleken de jonge spelertjes het hand- balspelletje al aardig onder de knie te krijgen. Het enthousiasme was er van meet af aan; de ene wedstrijd was nog maar amper afgelopen of de volgende 2 teams stonden alweer te popelen om te spelen. Tussen de wedstrijdjes door konden de kinderen een kleurplaat kleuren, waarvoor na af loop 3 puzzelboekjes verloot werden. De uitslagen van de wedstrijden toonden het niet al te grote verschil tussen de teams aan. Zelfs de kinderen van groep 3 van de Graaf en Bieneke- bolders verloren met niet meer dan 2 doelpunten verschil. De kampioen moest door een beslis- singswedstrijdje bepaald worden. Alle deelnemertjes bedankt voor jullie enthou siasme, en vooral ook heel veel dank aan onze eigen aspiranten die de teams het hele toernooi begeleid hebben en werkelijk hun longen uit hun lijf schreeuwden om ze aanwijzingen te geven. Uitslagen: mini’s groep 3 en 4 1. Graaf van Ursel 5 2. Graaf van Ursel 4 3. Hertog Jan 2 4. Bienekebolders 5. Graaf van Ursel 3 Heb je het heel leuk gevonden en denk je dan dat handballen ook wel iets voor jou is, kom dan ge rust eens een paar keer meetrainen op donderdag om 17.00 uur in de Vonder. Voor meer informa tie: Franky van Boxtel, tel. 3103. Binnen leuk, buiten leuk, handbal is altijd leuk! vraag naar Mieke de Groot aan het gehele jeugdgebeuren. In weer en wind staan al deze vrijwilligers altijd klaar om met hun jeugdige vedetten de trainin gen en wedstrijden te begeleiden. Om met deze enthousiaste groep vrijwilligers als een uniform geheel voor de dag te komen, ontstond het plan om het gehele kader van de jeugdafdeling te voorzien van coachjassen. Al gauw werden hiervoor sponsors gevonden en met name bij Koos Kluytmans uit Oisterwijk sloeg het plan erg in. Ook Omnium Sport uit Moergestel droeg zijn steentje bij en een plaatse lijke bank deed toezeggingen. Ook het bestuur van S.V. Audacia deed een duit in het zakje. Zo kwam het dat op woensdag 23 december de 32 coachjassen en 1 bodywarmer door Dhr. Koos Kluytmans officieel werden overhandigd. Het gehele kader van de jeugdopleiding S.V. Au dacia dankt dhr. Kluytmans voor dit mooie ge baar en hoopt met sportief voetbal en mooie re sultaten de naam van hun sponsor waardig te ver tegenwoordigen in de regio. alléén geplaatst bij kontante betaling! Gevraagd m.i.v. april oppas voor twee kinde ren, leeftijd 4 en 2 jaar. Tijdstip: dinsdag heel de daag en woensdag wisselend voor of na de middag. Ook tijdens schoolvakanties. U kunt bellen 's-avonds na 20.00 uur. Tel. 04243-3425. Prijs: f 235,— 2 x f 145,— 1 x per week

Weekblad Moergestels Nieuws | 1993 | | pagina 7