o I dagelijks geopend van 14.00-17.00 uur op nieuwjaarsdag is de expositie gesloten! opening zaterdag 26 december (2e kerstdag) 12.30 uur Prijsvraag expositie MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 23 DECEMBER 1992 4 PAGINA 15 Ptft 0 I I In het weekend van 20,21 en 22 november jl. had Fotogroep Moergestel de 4e expositie in haar be staan. Ook dit keer was er voor de bezoekers de gele genheid om mee te doen aan de prijsvraag van de mooiste foto. Elke bezoeker had de gelegenheid om 3 foto’s uit te zoeken die hij of zij het mooiste vond. Onder degenen die de winnende foto had den gekozen verlootten wij een mooie attentie, in dit geval de winnende foto. De winnaar van deze wedstrijd is: A.P.E. van der Elst-Groeneveld, Dr. Desainlaan 18, Oisterwijk. De foto zal worden thuisbezorgd. I- Spreken in het openbaar 8 Bijeenkomsten van 2 uur. Alléén voor mensen die regelmatig moeten spreken in het openbaar. Eigen bijdrage 40,-. Maandagavond in Oister wijk en woensdagavond in Goirle. Omgaan met vergeetachtigheid Actief blijven met uw geheugen. Eigen bijdrage 15,-. Dag: in overleg te Oisterwijk. Zorgen voor dementerende ouderen thuis 3 Bijeenkomsten en de eigen bijdrage is 5,-. Dag: in overleg. Plaats: in overleg. Besturencursus Cursus bedoeld voor mensen die bestuurder zijn of willen worden van bijv, een oudercommissie, medezeggenschapsraad, wijkvereniging of voet balclub. Eigen bijdrage 40,-. Dag: in overleg te Goirle. Computer voor ouderen Ook ouderen kunnen leren werken met de com puter. 12 Bijeenkomsten en de eigen bijdrage is 15,-. Dag: maandagmiddag in Oisterwijk en donderdagmiddag in Goirle. Uiterlijke verzorging 8 Bijeenkomsten en de eigen bijdrage is 60,-. Dag: maandag- of donderdagmiddag in Oister wijk en Goirle. Kleding maken Onder deskundige begeleiding. Eigen bijdrage 300,-. Dag: donderdagmiddag in Oisterwijk. In overleg in Goirle. Kennismaken met de computer 12 Bijeenkomsten en de eigen bijdrage is 75,-. Dag: donderdagavond in Goirle. Algemene beroepenoriëntatie Voor mannen en vrouwen die werkloos zijn en een eerste of nieuwe beroepskeuze willen maken. 12 Bijeenkomsten en de eigen bijdrage is 30.-. Op donderdagmiddag in Oisterwijk of Goirle. Spelling Nederlands Het foutloos schrijven van de Nederlandse taal. 12 Bijeenkomsten en de eigen bijdrage is 40,-. Dag: in overleg in Oisterwijk. Cursussen in januari 1993 De hierna volgende cursussen starten weer in ja nuari. Bij alle cursussen zijn nog ’n aantal plaat sen open. Moht u interesse hebben voor deelname aan de aktiviteiten dan raden wij u aan zo snel mogelijk contact op te nemen met de administratie van Sonnevanck, telefoon 04242-82491. Engels Cursus bedoeld voor iedereen die weinig of geen Engelse lessen heeft gevolgd. Eigen bijdrage 300,- per jaar. Maandagavond van 20.30-22.00 uur te Oisterwijk. Klussen voor vrouwen Eenvoudige reparaties en handigheidjes van al ledag. Eigen bijdrage 200,-. Woensdagavond te Oisterwijk. RjIÏIo

Weekblad Moergestels Nieuws | 1992 | | pagina 15