o tot 50% korting! Slagerij Ketelaars Rrcoutincj Levende kerststal 3.- Van de ambachtelijke slager voor de Kerstdagen...! Bestel tijdig voor een sfeervolle Kerst bij de Vleesvakman! Prettige Kerstdagen en een Voorspoedig 1993 /I Bief van de haas Rundertongen Ossestaart Diverse rollades Varkenshaas Kalkoenvlees Kalfsvlees Tam konijn Kip en kipdelen Heerlijke Kerstpaté Dia-middag H MODEHUIS o Op al onze dames-, heren-, baby- en kinderkleding Let op onze opruimingsfolder die een dezer dagen uitkomt. PROFITEER HIERVAN!!! Wees er vlug bij, u hebt NU nog de beste keus!!! Stichting Welzijn Ouderen Thema: Rondgang door Moergestel FONDUEGOURMET en STEENGRILLSCHALEN Worstebrood 6 stuks De voorbereidingen voor de levende kerststal in manege FEVIOR aan de Heiligenboom vorderen. De kerststal begint vorm te krijgen en zal er zo schitterend uitzien als op de foto. Kerkstraat 10, Moergestel Telefoon 04243 -1262 Schaatsclub ’De Vennen’ succesvol op de gewestelijke marathonkampioenschappen Bevemieuws P. Vermeer wint hoofdprijs Leiding gezocht Stichting Welzijn Ouderen Kerstviering PAGINA 3 5 De beverleiding Schaatsclub „De Vennen.” en srk- uin. rie- Tel. op- srk- )ost og- is 3 Mo sen uter vrij- •43- Op donderdag 17 december 1992 zal in ’Den Boogaard’ een diamiddag gehouden worden. Aanvang 13.30 uur (half twee). De middag zal verzorgd worden door de heer A. Smits, voorzitter van de Raad van Ouderen. Ge zien het vertoonde in het verleden is een succes voor deze middag verzekerd. Het belooft vooral voor onze Ouderen een inte ressante middag te worden. In samenwerking met de Bond van Ouderen is deze middag tot stand gekomen. Voor alle oude ren vanaf 55 jaar is deze gratis toegankelijk. Wij hopen dat op deze middag weer vele ouderen aanwezig zullen zijn. Namens de Aktiviteitenkommissie. Op zondag 6 december zijn in Eindhoven de ma rathonkampioenschappen schaatsen voor het ge west Brabant/Limburg/Zeeland gehouden. Bij de junioren B (15 en 16 jaar) wist Richard Bruurs van schaatsclub ’De Vennen’ beslag te leggen op de 2de plaats. Na diverse uitlooppo- gingen en tempoversnellingen werd na 12 ronden een kopgroep van 3 gevormd. Deze kopgroep bleef tot en met de 25-ste en te vens laatste ronde gehandhaafd. In de eindsprint werd Richard met een schaatslengte geklopt door Luc Seelen uit Reu ver en bleef hij Martijn Caron uit Breda ruim schoots voor. Wij feliciteren Richard met zijn 2de plaats en wensen de overige werdstrijdrijders en -rijdsters veel succes bij de schaatswedstrijden op de kunstijsbaan van Eindhoven. De afgelopen weken stonden in het teken van Sinterklaas. De Bevers hadden voor de komst van de Sint het lokaal versierd met zelfgemaak te slingers en schilderijen. Zij waren erg blij met de leuke kadootjes die de goedheiligman voor hen had meegebracht. Vorige week liepen er in Hot- sitonia clowns, pietermannen en prinsessen rond. De bevers hadden zich namelijk geschminkt en verkleed met de kleren uit de verkleedkist. Daar na zijn we spelletjes gaan doen zoals visnetje, puzzelestafette, dekenbal, eend/gans en kadootje doorgeven. De stal is nu nog leeg. Tweede Kerstdag wordt deze bevolkt door prominente Moergestelnaren. Zij zullen hun rollen met verve spelen. Ook de bezoekende kinderen worden in de stal uitgeno digd om als herder mee te spelen. Jij of uw kind kan dus ook van de partij zijn tijdens het kerst spel. Levende dieren zorgen voor de entourage en de ondersteuning bij het kerstverhaal komt van een koortje en een orkestje. Het wordt zeer sfeervol op Tweede Kerstdag in manege FEVIOR. Daar kunt u zeker van zijn. Het kerstverhaal wordt tussen 13.00 en 17.00 uur verschillende malen opgevoerd. Ruimte genoeg dus om zeker een opvoering bij te wonen. Naast het kerstspel zijn er nog andere attracties. De aanwezige pony’s zijn beschikbaar. Kinderen mogen hierop een ritje maken. Er is een grabbel ton. Ook kan er gesmuld worden van beschuit met muisjes en warme chocolademelk. De entree is gratis. De levende kerststal wordt voor jong en oud een atttractieve gebeurtenis. Moergestel zal een sfeer volle kernactiviteit rijker zijn. Wij verwachten veel bezoekers en uiteraard ook u. Noteer daarom: Tweede Kerstdag tussen 13.00 en 17.00 uur: bezoek levende kerststal, mane ge FEVIOR. vervolg van voorpagina beers; R. van de Geyn, Kriekenakker 16; A. van Gils, Raadhuisstraat 24; A. van Gils-van Loon, Heuvelstraat 2a; C. van Haaren, De Stappert 79; I. van Haaren, Reedijk 4; Mevr, van Hees, Wou- werstraat 12, Hilvarenbeek; Fr. van Helvert, Huysackerstraat 7; van Helvoort, Oirschotsebaan 21, Oisterwijk; Jolanda Hendrickx, Broekzijde 6; C. Hendriks, Stokske 5b; J. van Herck, Postel- straat 8; M. Horsten, Industrieweg 9; C. v/d Horst-Moonen, Van Beckhovenstraat 18, Oister wijk; H. Janssens, Schoolstraat 67; A. de Jong, Hellenweg 23, Goirle; P. de Jong, Van Rijcke- vorsellaan 20; Adrie Jonkers, Schoolstraat 29; Fam. Jonkers, Bosstraat 28a; Ad Kolen, D’n Duyp 23; J. de Laat, Griete Veldeke 39; A. Kastelijn, Vooskerbos 32; Resy Klijsen, De Looyakker 33; A. Kouwenberg, Rootven 57; J. van de Laak-v/d Branden, Rootven 30; C. van Laarhoven, Oirschotseweg 3; Mevr. Leyten-Ke telaars, Pastoor van Doorenstraat 9 (2x); P. Maas, Past. Janssenstraat 16; M. van den Meij- denberg, Schoolstraat 22; M. Mens, Poirters- straat 3, Oisterwijk; C. Michels, Broekzijde 21 (2x); C. Nouwens, Kriekenakker 12; Jeroen van den Oever, Oisterwijksedreef 6, Haaren; Paas- huis, Molenvenseweg 48, Vught; M. Pijnenburg- Oerlemans, Regenbeemdeke 19; Puntman, Pru nusstraat 33, Oisterwijk; H. Ridderhof, Duyve- kotstraat 11; J. van Riel, De Stappert 58; J. Rij nen, Opslag 7; M. Roefs, Molenvoorslag 7, Oir- schot; L. Roosen, De Hoefkens 30; A. Ruygrok, Boonhofstraat 1; B. Snelders, De Hoefkens 6; Smits-Braspenning, De Stappert 31; C. Smits, Van Rijckevorsellaan 24; Marjan Smits, Oir schotseweg 50; H. Stevens, Tilburgseweg 48; A. Swinkels, Kersten, Kloosterlaan 47; A. Timmer mans, Zandstraat 22; L. Vaes, Griete Veldeke 33; J. van de Ven, Heuvelstraat 25; J. van de Ven, Kriekenakker 48; Th. Verbakel, Kruysac- kerstraat 1; M. Verheijen, Kloosterlaan 61; J. Verhoeven, Oirschotseweg 44; Fam. Vermelis, Heerengoedstraat 6; J. de Vos-Willems, Reusel- hof 35; Vromans, Schoolstraat 30; G. van de Wel, Griete Veldeke 2; M. Willegen, School straat 67; Willems, Oostelvoortjes 8; C. Willems, De Looyakker; G. Willems, De Looyakker 22; R. de Wit, Stalpaertseweg 3, Haghorst; A. van de Wouw, Heuvelstraat 26; Avan de Wouw, Kruysackerplein 13; C. van de Wouw, De Hoef kens 32; Camielle van de Wouw, De Hoefkens 32; J. van de Wouw, Pijnendijk 4; W. van de Wouw, Kriekenakker 32; M. IJsseldijk, Krijten- bogtstraat 2b en T. Zollinger, van Rijckevorsel laan 32. Bij de bevers hebben we nog iemand nodig die het leuk vindt om leiding te geven aan kinderen an 5, 6 en 7 jaar. De beverleiding maakt pro gramma op vrijdagavond tussen 19.30 en 21.00 uur en draait groep op zaterdagmorgen tussen 11.00 en 12.30 uur. Denk je dat dit iets voor jou is en ben je 17 jaar of ouder, bel dan gerust eens naar: 2339 of 4066. Poirters MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 16 DECEMBER 1992 NA 2 Traditiegetrouw zal voor de ouderen ook dit jaar weer een Kerstviering gehouden worden en wel op woensdag 23 december 1992, in ’Den Boo gaard’. In samenwerking met de Bond van Ouderen zijn wij er weer in geslaagd U een sfeervolle viering aan te bieden. Alle ouderen worden hierbij uitgenodigd om deze viering bij te wonen. De toegang is gratis. Programma 13.30- 14.00 uur: Ontvangst met koffie en Kerstbrood. 14.00-14.05 uur: Opening door de voorzitter van de Raad Welzijn Oude ren Dhr. A. Smits. 14.05-14.15 uur: Ouderenkoor ’Echo’. 14.15- 14.45 uur: Kerstviering. 14.45-15.30 uur: Graaf van Urselschool speelt ’De goede mensen van ’Wie- lewaaldijk’. 15.30- 16.15 uur: Pauze met consumptie en worstebrood. 16.15- 17.00 uur: Regionaal Seniorenorkest. 17.00 uur Sluiting door Burgemeester J.B.S. Ter Veer. Wij vertrouwen erop, dat weer velen deze viering zullen bijwonen. Ouderen welke niet goed meer ter been zijn en toch graag de kerstviering mee willen maken kunnen zich in verbinding stellen met het secretariaat van de ’Zonnebloem’, tel. 2376. Namens de Aktiviteitenkommissie.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1992 | | pagina 3