e OPHALEN CHEMISCH AFVAL (MILIEUBOX) I i 7r- FT w h - De chemocar komt binnenkort weer bij u in de straat: 21en22 december GEMEENTE MOERGESTEL BEKENDMAKING GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL •"."omroep brabant TIJDELIJKE VERKEERSMAATREGEL Zwembad ’De Leye’ Oudjaars-disco Op maandag 21 en dins dag 22 december komt de chemocar weer in Moer gestel om het klein chemisch afval op te halen. Kerstconcert met Brabantse koren in de Voorste Vennen in Drunen Omroep Brabant legt contact met Brabantse VN-militairen maandag 21 december dinsdag 22 december - MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 16 DECEMBER 1992 PAGINA 15 afsluiting van de Zandstraat ter hoogte van de Heiberg. 743-2 743-1 Het College van Burgemeester en wethouders van Moergestel vraagt uw aandacht voor het volgende: Carnavalsvereniging ’De Pierewaaiers’ heeft bij ons een vergunning aangevraagd om tijdens de Carnavalsdagen op 20,2122 en 23 februari 1993 een viskraam en een aantal kermisat tracties op het St. Jansplein te exploiteren. Het betreft de volgende kermisattracties: oliebollenkraam; snoepkraam; suikerspinkraam; draaimolen; botsauto’s; grijpcranes; balcoroter; touwtje trekken/ballen gooien. Ter wille van een zo zuiver én zorgvuldig mogelijke besluitvorming willen wij u de gelegenheid geven om binnen 10 dagen na datum van publicatie, bezwaar in te dienen tegen voormeld voornemen van Carnavalsvereniging ’De Pierewaaiers’. Moergestel, 16 december 1992. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, mr. A.A.M. van Zundert. Woensdag 30 december aanstaande van 19.00 -21.30 uur: Moergestel, 16 december 1992. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, mr. A.A.M. van Zundert. Bij hoge uitzondering heeft het Ministerie van Defensie in Den Haag medewerking verleend aan het initiatief van Omroep Brabant en het Raamsdonksveerse P.M.T. Door die medewer king was het mogelijk alle achterblijvers persoon lijk voor de uitzending uit te nodigen en de con tacten te leggen met de verschillende VN-posten. Van diverse media heeft het ministerie dergelij ke verzoeken ontvangen, maar alleen het Om roep Brabant/P.M.T.-initiatief is door het mini sterie gehonoreerd. De blauwe baretten-uitzending van Omroep Brabant vindt plaats op Tweede Kerstdag, 26 december, van 12.00 tot 14.00 uur. Omroep Brabant maakt zaterdagmiddag 19 de cember opnamen: Zaterdag 19 december zal Omroep Brabant in cultureel Centrum de Voorste Venne in Drunen opnamen maken van koren uit Tilburg, Box meer, Veldhoven en Oosterhout. De vier uitge nodigde koren brengen een speciaal voor deze middag samengesteld zeer gevarieerd program ma met Kerstliederen en liedjes. Delen van de opnamen worden Eerste Kerstdag ’s morgens in ge Joegoslavië. Omroep Brabant zendt op Twee de Kerstdag een programma uit, waarin contact wordt gemaakt met de verschillende militaire posten in die twee landen. De rechtstreekse uitzending vindt plaats vanuit het Protestants Militair Tehuis (P.M.T.) ’Kei- zersveer’ in Raamsdonksveer, waar dan ook de achtergebleven familieleden en geliefden aanwe zig kunnen zijn. Dankzij de verbindingen met de VN-posten kunnen de achterblijvers gesprekken voeren met de blauwe baretten. Presentatoren Véronique Roeg en Arno Welling zullen in de uitzending praten met de militairen en hun familieleden over hoe het is om lange tijd van elkaar gescheiden te zijn. Ook wordt gepraat over de emoties van de achterblijvers bij het zien van televisiebeelden, het horen van radioberich ten en het lezen van kranteartikelen over het ge weld in Joegoslavië en Cambodja. Burgemeester en wethouders maken bekend dat, in verband met de op zondag 3 januari 1993 te or ganiseren wielerveldrit, de volgende tijdelijke verkeersmaatregel is getroffen: van 11.00 uur tot 17.00 uur: Blauwe barettenprogramma op Tweede Kerstdag Ruim honderd Brabantse VN-militairen zullen Kerstmis ver van huis moeten vieren. Die Bra banders maken deel uit van de troepen van de Verenigde Naties in Cambodja en het voormali- de speciale Kerstuitzendingen van Omroep Bran- bant uitgezonden. In Drunen zullen aanwezig zijn het Tilburgs Vrouwenkoor Cantemus, jeugdkoor de Oosterhoutse Nachtegalen, het Veldhovens Kamerkoor en mannenkoor het Box meers Vocaal Ensemble. Het Kerstconcert zaterdagmiddag 19 december in Cultureel Centrum de Voorste Venne in Dru nen begint om half twee en zal tot ongeveer vijf uur duren. Toegangskaarten kosten tien gulden en zijn te koop bij de Voorste Venne, Afrikalaan 100 in Drunen en bij de studio’s van Omroep Brabant in Tilburg, ’s Hertogenbosch, Breda en Eindhoven. In de theaterzaal van de Voorste Venne kunnen maximaal 300 bezoekers. door Drive-in discoshow Top-Level Kaartjes nu reeds verkrijgbaar aan de kassa van het zwembad ’De Leye’. Kinderen 3,- en volwassenen 4,-. De indeling van de inzamelgebieden is als volgt: Bebouwde kom uitgezonderd de wijken Oistelvoirt, Kloosterlaan Oost en Heivelden II. Het buitengebied met de wijken Oistelvoirt, Kloosterlaan Oost en Heivelden II. Als grens tussen de bebouwde kom en het buitengebied gelden de 50 km borden. Op maandag 21 december zal de chemo car in de bebouwde kom het chemisch af val ophalen. Op dinsdag 22 december Oistelvoirt, Kloosterlaan Oost, Heivelden II en het bui tengebied. Raadpleeg de plattegrond!!! Buitengebied: Als u in het buitengebied woont kunt u tot uiterlijk 18 december doorgeven of de mi- lieubox moet worden leeggemaakt: tele foon 1235 toestel 49. Zorg ervoor dat de milieubox binnen bereik staat. Hebt u de chemocar gemist? Elke maandag staat de chemocar van 10.30 uur tot 11.30 uur in de Kloosterdreef (bij de brandweerkazerne). Enkele belangrijke aanwijzingen: - Bied de milieubox met geopend deksel aan. - Laat nooit een milieubox onbeheerd aan de weg staan, onbeheerde boxen wor den niet geledigd. - Houd de milieubox buiten bereik van kinderen. - Laat het chemisch afval zoveel mogelijk in de oorspronkelijke verpakking. - Nieuwe dozen zijn te verkrijgen bij ge meentewerken, Kloosterdreef 2. Wij vertrouwen op de medewerking van iedereen. 742-3 Het gemeentebestuur van Moergestel. G 5 10 10

Weekblad Moergestels Nieuws | 1992 | | pagina 15