Zoekertjes... Audacia-nieuws Formule I Kerst-show in Autotron Rosmalen V. Binnen leuk, buiten leuk, handbal is altijd leuk! Hoe Zoekertjes insturen? S.V. Roef! Handbal De Kerstboom van de Toekomst Openbare besluitenlijst van de vergadering van het college van Burgemeester en Wethouders 14.30 uur 14.30 uur 12.00 uur 12.30 uur 10.00 uur 10.00 uur 10.00 uur 10.00 uur 10.00 uur Korfbalinstuif Diessen Verslag MKV - Roef! AUDACIA PUPILLEN Opgeven nieuwe pupillen AUDACIA JUNIOREN Sponsor voor Audacia C2 18 december tot en met 3 januari De Kerstman logeert in het ’Huis van de Toekomst’ Eén misverstand betekent einde bekerstrijd S.V. Roef! Korfbal De uiterste inlevertermijn voor kopij is Saterdag 12.00 uur. Advertenties uiterlijk maandagavond. MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 9 DECEMBER 1992 PAGINA 9 9.30 uur Senioren 1 7-0 Programma 12 december: Welpen 13.00: Roef! 2 - Avanti 2 in de Vonder Welpen 14.00: Roef! 1 - Elshout in de Vonder Programma 13 december: DAS 14.20: Elshout - Roef! in Drunen HES 12.00: Rhelico - Roef! 2 in Drunen MAA 14.40: Taxandria 2 - Roef! in Oisterwijk JAA 15.30: Taxandria - Roef! in Oisterwijk 15 December spelen de heren senioren hun be kerwedstrijd tegen Vershof-Fortuna om 21.15 uur in sporthal Gageldonk in Bergen op Zoom. Succes! Gewoon: de tekst op een vel papier (of op de bon in de krant), 5,— erbij en in de bus stoppen bij ons redaktieadres, dat is alles! Zoekertjes worden alléén geplaatst indien ze bij opgave zijn voldaan! 11-12 10-1 Uitslagen: MAB: Avanti - Roef.3-6 Welpen: Avanti - Roef! 4-14 DAS: Roef! - GHV7-7 HES: Roef! 1 - Blauw Wit14-12 HES: Roef! 2 - Taxandria 219-19 De Welpen 1 spelen een hele goede competitie. Ook bij Avanti hadden ze weer veel doelpunten gescoord en wonnen op een overtuigende manier met 4-14. De meisjes-aspiranten speelden de le helft een beetje moeizaam maar in de 2e helft werd er meer bewogen en ingelopen en kregen ze meer kansen wat resulteerde in een mooie overwinning: 3-6. De vier eerste klassen van de Stedelijke Sierteelt- school in Eindhoven, jongens en meisjes van 12 en 13 jaar, hebben een kerstboom van de toe komst ontworpen en vijf ontwerpen zijn uitge- voerd. Tijdens de Kerstvakantie kunt u zien hoe de kinderen vinden dat hun kerstboom er uit zal zien in de 21e eeuw. Naast de vijf kerstbomen zijn alle ontwerpen in een expositie onderge bracht. De Formule I Kerst-Show is geopend van vrijdag 18 december tot en met zondag 3 januari dage lijks van 11.00 tot 17.00 uur (Eerste Kerstdag gesloten). De entreeprijs bedraagt 10,- voor kinderen van 4 tot 12 jaar en 65 plussers en 13,50 voor vol wassenen. Voor meer informatie: Autotron Rosmalen: tel. 04192-19050. Afdeling Beurzen en Tentoonstellingen: tel. 073-293911. 0-1 1-5 5-1 3-7 afgelast 3-1 6-2 3-8 afgelast genieten van spectaculaire racefilms. De fabri kant van schaalmodellen, Tamiya, legt in de gro te Autotron-hal een circuit (afmetingen twintig bij dertig meter) aan waarop bezoekers naar har telust met radiografisch bestuurde Formule I en andere modellen kunnen rondracen. Dit kerst- show-onderdeel zal ongetwijfeld bij jong en oud in de smaak vallen. En wie eens een ’echte’ race wil rijden, kan daar voor terecht in de Super X race-simulator. De in zittenden van de simulator ervaren aan den lijve wat een coureur tijdens een race moet doorstaan. Uitslagen: Audacia 1 - Nieuwkuyk 1 (beker) Audacia 2 - R.A.C. 2 (inhaal) Audacia 3 - Taxandria 4 (inhaal) Oirschot Vooruit 10 - Audacia 5 (vrs.) Were Di 7 - Audacia 6 (inhaal) DEES 5 - Audacia 7 Audacia 8 - Audacia 4 Velocitas ’31 5 - Audacia 9 Bergeijk 7 - Audacia 10 (vrs.) en wel door Vleesbedrijf Brabant uit Oisterwijk. De jeugdcommissie is er bijzonder trots op dat voortaan alle juniorenteams in een gesponsord te nue zijn gestoken. Wij danken de heer Moorman van Vleesbedrijf Brabant dan ook voor dit mooie gebaar. De spelers en leiders van Audacia C2 zullen de naam van S.V. Audacia en van Vleesbedrijf Bra bant waardig uit dragen in de regio. In de vergadering van het College van Burge meester en Wethouders van 24 november 1992 zijn onder andere de volgende besluiten geno men: Verleende bouwvergunningen Bent u van mening dat u door het verlenen van een bouwvergunning voor een van de hieronder omschreven onderwerpen rechtstreeks in uw be lang wordt getroffen, dan kunt u op grond van de Wet administratieve rechtspraak overheidsbe schikkingen (Wet Arob) binnen 30 dagen na het verschijnen van dit blad een gemotiveerd be zwaarschrift indienen bij burgemeester en wet houders van Moergestel, Postbus 90, 5066 ZH Moergestel. Wanneer u bij ons een bezwaarschrift indient kunt u tevens bij de Voorzitter van de Afdeling Rechtspraak van de Raad van State. Postbus Audacia 10 - Oirschot Vooruit 14... 10.00 uur Aanwezig: 9.30 uur 9.30 uur Alle andere teams zijn vrij. Afgelopen week zijn de inschrijfformulieren hier voor uitgereikt. Vraag ook je vriendinnen/klas- genoten of ze meegaan naar deze sportieve mid dag. Lever het inschrijfformulier op tijd in. Het wordt hardstikke leuk! Dit mag je niet missen! We gingen met 7 speelsters naar Boxtel toe met de instelling: Last het maar af. Toch begonnen we met volle moed aan de wedstrijd. Na 15 se conden stonden we al achter. Maar we kwamen terug. Het werd al snel 1-1, 2-2, enz. Bij de rust was de stand 9-6 voor MKV. Zij hadden een goed afstandsschot. Bij de rust dachten ze: ’We zijn binnen’, maar we moesten nog 25 minuten spelen. En Roef! kwam terug! het werd 9-9. Dit ging weer gelijk op. Nog één minuut voor tijd was de stand gelijk: 11- 11. Nu werd het echt spannend. Wie zou er winnen? En ja hoor... Roef! scoorde in de laatste minuut nog eenmaal. Uitslag: 11-12 voor Roef We gingen voldaan naar huis. 20019, 2500 EA te ’s-Gravenhage, een verzoek om schorsing van onze beschikking dan wel een verzoek tot het treffen van een voorlopige voor ziening indienen. Op 24 november 1992 is bouwvergunning ver leend voor: - Verbouw van een carport tot garage/hobby- ruimte D’n Duyp 32; - Uitbreiding van een varkensfokstal aan de Zandstraat 22. Hinderwet Vergunning ingevolge de hinderwet is verleend aan: - Fa. Bruurs, Heuvelstraat 20 voor een melk- rundvee- en jongveehouderij en landbouw- loonbedrijf; - SM Offset drukkerijIndustrieweg 8b voor een drukkerij; - Schoenfabriek Wed. J.P. van Bommel B.V., Oisterwijkseweg 40 voor een Schoenfabriek aan de Oisterwijkseweg 40; - C. Kouwenberg, Pastoor De Louwstraat 16 voor een productie-inrichting van reiningsmid- delen aan Den Oudenhof 4; - J. Klomp, Baaneind 4 te Berkel-Enschot voor een vleesstieren- en varkensmesterij annex mestopslag aan de Pijnendijk 6. Algemeen plaatselijke verordening Toegekend wordt een standplaats op de week markt voor de verkoop van stoffen; - Verleend wordt een vergunning tot het verko pen van vuurwerk door Chr. Kemps. Diversen besloten wordt 2 vrijkomende HAT-woningen toe te wijzen. Programma zaterdag 12 dec. Audacia Dl - SVSSS Audacia El - RKC 1 Audacia D/E-comb. is vrij Audacia E3 - RKTW 3 Audacia Fl, F2 en F3 zijn allen vrij Word je binnenkort zes jaar en wil je graag gaan voetballen, dan heb je direct na Nieuwjaar de kans om te komen voetballen. Wil je eerst ’n paar keer mee trainen, dan mag dat ook: elke dinsdag van 17.15 tot 18.15 uur. Voor inlichtingen of opgaves kunt u terecht bij N. Oerlemans, Pater Helmerplein 22, tel. 1283. Uitslagen: Audacia BI was vrij Audacia Cl - Nemelaer Cl (beker)... Audacia C2 was vrij Programma zaterdag 12 dec. Aanwezig: Audacia BI - Zigo BI13.30 uur Audacia Cl - NOAD Cl12.00 uur Audacia C2 - Jong Brabant C2 (vrs.) 12.15 uur Met ingang van zaterdag 12 december a.s. zal on ze C2 als laatste juniorenteam gesponsord worden Geachte commissieleden, Hierbij nodigen wij u uit op donderdag 10 de cember aanstaande voor: A. de vergadering van de commissie SEW om 19.30 uur. Agenda (conform centrale agenda): Opening. 1Verslag van de vergadering van 3 november 1992. 6. Voorstel tot het vaststellen van de Organisa- tieverordening 1992. 7. Voorstel inzake ziektekostenverzekering IZA. 12. Voorstel tot afwijzen van subsidieaanvraag van Regiment Stoottroepen. 13. Voorstel tot afwijzen van subsidieaanvraag van Stichting Pythische Spelen. 18. Rondvraag. 19. Sluiting. De vergaderstukken werden reeds toegezonden voor de vergadering van 1 december 1992. De ze ging niet door omdat het vergaderquotum ontbrak. B. de gezamenlijke vergadering van de commis sies SEW en FB om 19.45 uur. 1. Opening. 2. Voorstel over de voortgang van de privatise ring van de sportaccommodaties op het sport park Stokeind. 3. Voorstel inzake de gebouwelijke herschikking van scholen. 4. Rondvraag. 5. Sluiting. De voorstellen het het rapport inzake de her schikking scholen zijn bijgevoegd. Het volledi ge rapport bijlagen is op de gebruikelijke wijze ter inzage gelegd. ROSMALEN - Autotron Rosmalen opent 18 december de poorten voor de Formule I Kerst- show; de perfecte pitstop tijdens de kerstvakan tie voor het gehele gezin. In de sfeervolle ruim ten van het automobielmuseum staan tot en met 3 januari een ongekende hoeveelheid pk’s geparkeerd. Naast aandacht voor het Formu le I-spektakel richten de schijnwerpers zich ook op een divers aanbod race-, rally- en rallycross bolides en alles wat daarmee te maken heeft. De organisatoren van de kerstshow zijn bijzon der ingenomen met de komst naar Rosmalen van de Williams-Renault van de Britse coureur Nigel Mansell, de wereldkampioen van het tot de ver beelding sprekende Formule I Grand Prix- klassement. Ook de March-Ilmor waarmee Ne derlands trots Jan Lammers aan de twee laatste GP’s deelnam, de Jordan-Yamaha en de McLaren-Honda van ex-werelkampioen Ayrton Senna zijn te bewonderen. De showorga- nisatie verwacht in totaal een tiental Formule I bolides aan het publiek te kunnen presenteren. De Formule I Kerst-Show besteedt verder aan dacht aan andere takken van autosport. Op de museumvloer zijn flink wat meters gereserveerd voor de presentatie van race-, rally en rallycros sautomobielen uit de verschillende produktiewa- genklassen zoals: de Alfa Romeo 33, de Rijnhaa- ve BMW 320, Citroen AX, Ford Escort en Sierra Cosworth. Matini Lancia Delta Integrale, Mitsu bishi Galant 4wd, Nissan Sunny GTI en GTI-R, Opel Kadett GSI 16V, Peugeot 309 GTI, Porsche 911 Carrera, Renault Clio 16V, Suzuki Swift, Toyota Celica 4wd Turbo, VW Golf GTI 16V. Daarnaast de Opel-Lotus, Formule Ford 1600, Formule Renault en Formule 3 en 3000. Alom een breed overzicht van het hedendaagse (inter nationale autosportgebeuren. Liefhebbers van het rally-crossen komen even eens ruimschoots aan hun trekken in Autotron. De Nederlandse Rallycross Vereniging staat borg voor een interessante presentatie. Wie na het bekijken van dit ’geweld’ even rustig achterover wil zitten, kan in de Autotron-filmzaal Partners of gezinsleden, die wellicht wat minder geïnteresseerd zijn in de racerij, hoeven zich ove rigens geen moment te vervelen. Het is namelijk meer dan de moeite waard tijdens het evenement een bezoekje te brengen an het Huis van de Toe komst, dat helemaal in de kerstsfeer is ingericht. Van 27 december tot en met 3 januari logeert de Kerstman in het Huis van de Toekomst. Hij heeft het in het heden heel druk gehad en heeft nu de tijd om even uit te blazen. Natuurlijk heeft hij aan aan klein toekomstkadootje gedacht voor kinderen die hem in het Huis gaan bezoeken. GEMEENTEHUIS: Raadhuisstraat 21, postadres Postbus 90, 5066 ZH Moergestel, telefoon 04243-1235. Openingstijden: 9.00-12.30 uur en na tel. afspraak. SPREEKUREN COLLEGE VAN B W: Burgemeester: na afspraak. Wethouders P. Gerlach en L. Loosveld: maandagavond van 19.00-20.00 uur; hoofdingang aan de Raadhuisstraat. AVONDSPREEKUUR WONINGZOEKENDEN: Elke eerste maandag van de maand van 19.00-20.00 uur; ingang aan de Kloosterlaan. KLEIN CHEMISCH AFVAL: Kunt u wekelijks inleveren aan het adres Klooster- dreef 2 op maandag van 10.30-11.30 uur. GROF HUISVUIL: Wordt elke eerste maandag van de maand opge haald na melding op het gemeentehuis, tel. 1235; sluitingsopgave laatste vrijdag v/d maand 16.00 uur. WEEKMARKT: Elke vrijdagmiddag van 13.30-17.00 uur. STORINGEN: Aan riolering, wegen, centrale antenne-inrichting e.d. (na controle eigen apparatuur) kunt u melden: - tijdens kantooruren: 04243-1235 - na kantooruren: 04243-1244 Audacia - Nieuwkuyk0-1 Een overwegend sterker Audacia moest een in de negende minuut door een misverstand in de ver dediging opgelopen achterstand duur bekopen. Nieuwkuyk kwam goedkoop aan haar treffer en Audacia liep de gehele wedstrijd achter dit feit aan. De spanning die hiermee gepaard ging ver goedde veel aan de magere kwaliteit van het spel. Audacia wilde best wel een succes in dit beker toernooi, doch onmacht en uitstekend keepers werk voorkwamen een Audacia-treffer. Na de pauze werden Leon Verhagen en Jan Wal- hout nog ingezet voor respectievelijk Corné Zoontjens en Arjan van Kempen, maar ook zij konden geen potten breken. Het meeste gevaar kwam steeds van Frans Tekath, die echter het geluk miste en pogingen van medeaanvallers zag stranden in de handen van de uitstekende keeper. Nieuwkuyk mag nu naar de kwartfinale en Au dacia kan zich nu volledig inzetten voor de nog lang niet besliste competitiestrijd. Uitslagen: Senioren 1: MKV - Roef! Senioren 2: Sp. Girls 3 - Roef! 2 Programma 13 december: Senioren 1: Klimroos 2 - Roef! aanvang 18.30; vertrek 17.30 Senioren 2: Tuldania 2 - Roef! 2 aanvang 14.00; vertrek 13.00 Programma zondag 13 december: D.V.G. 1 - Audacia 1 Veerse Boys 2 - Audacia 2 Audacia 3 - Broekhoven 2 Audacia 4 - Ons Vios 4 Audacia 5 - Were Di 5 Velocitas ’31 4 - Audacia 6 Audacia 7 - Oirschot Vooruit 9 Budel 7 - Audacia 8 Hieronymus 6 - Audacia 9 „.-z

Weekblad Moergestels Nieuws | 1992 | | pagina 9