rrU liever nu een uitstrijkje dan straks ’n koude douche Zwartboek Werkgroep overhandigd Kindertoneel AUTOBEDRIJF Wolfs Verkerk Rabo geeft reductie op CD van Thea Vermeulen Autobedrijf Wolfs Verkerk b.v. per 1 december uw officiële Toyota sub-dealer TOYOTA voor Oisterwijk Moergestel Udenhout Haaren Oirschot Organisatoren van evenementen opgelet! Wanneer krijgt u een oproep? QH - Hartelijk dank! ■fedót-ruzf.... WOLFS VERKERK Tijdelijk aanbod voor Moergestel: De CD van Thea Vermeulen-Peek Woningzoekendenspreekuur oproepjaar 1992 1939 1942 1945 1948 1951 1954 1957 MIDDEN 1940 1943 1946 1949 1952 1955 1958 1941 1944 1947 1950 1953 1956 1959 Tilburgseweg 111-113 5061 CC Oisterwijk Tel. 04242-86116 Privé: 04243 - 3255 De uiterste inlevertermijn voor kopij is ZATERDAG 12.00 UUR. Advertenties uiterlijk maandagavond. Baarmoederhalskankeronderzoek, een kwestie van gezond verstand. Openbare besluitenlijst van de vergadering van het college van burgemeester en wethouders Melden Waar melden? Kommissievergaderingen PAGINA 11 Sint en Pieten Maak een alspraak met uw huisarts. 1993 1994 Onlangs deed de Werkgroep O.O.M. (Fietspad OisterwijkOirschot-Moergestel) een oproep onlangs deed de Werkgroep U.U.M. (Fietspad Uisterwijk-Uirschot-Moergestel) een oproep om aan hun adres verkeersonveilige verkeersituaties op de verbindingswegen aldaar door te geven. Die oproep resulteerde in ’n groot aantal meldingen van ongevallen en bijna-ongevallen die door de Werkgroep vervolgens werden gebundeld. Afgelopen zaterdag kregen de drie betreffende gemeentes het zgn. ’zwartboek’ overhandigd door de secretaris van de Werkgroep Willemien van den Heuvel. Op het gemeentehuis van Moergestel werd het boek in ontvangst genomen door burgemeester ter Veer. Met een nimmer aflatende zorg ijvert de werkgroep inmiddels verder om op zo kort mogelijke termijn te komen tot aanleg van het fietspad en een einde te maken aan de levensgevaarlijke situatie zoals o.a. op de Oirschotseweg. a.s. Maandag 7 december kunt u tussen 19.00 en 20.00 uur op het gemeentehuis terecht voor het speciale ’Woningzoekendenspreekuur’ Hebt u vragen in verband met woonruimtever- ordening, puntensysteem, woningzoekendenlijst of algemene vragen met betrekking tot huisves ting dan bent u van harte welkom. Het gemeentebestuur van Moergestel neemt het bestaande evenementenbeleid onder de loep met de bedoeling om het beleid te verbeteren. Om alle kanten van de zaak zo goed mogelijk te kunnen bekijken, wil het gemeentebestuur in zicht krijgen in de evenementen die in 1993 ge houden worden. ’Die Naemloose Speelers’ brengen op 18 en 19 december een kindertoneelstuk ’De verdwenen toverstaf’. Een en ander wordt opgevoerd in ’Den Boogaard’. Wij komen hier nog uitgebreid op terug, maar u kunt nu alvast deze data vrij houden voor dit schitterende jeugdtoneel. BRABANT Gemeenschappelijke Gezondheids Dienst Alle correspondentie Postbus 3024 5003 DA Tilburg voor slechts f VF (restant betaalt de Rabobank) In de vergadering van het college van burge- meestet en wethouders van 10 en 17 november 1992 zijn o.a. de volgende besluiten genomen: DIVERSEN Aan de commissie Sociaal Economische Zaken en Welzijn wordt een stappenplan aangeboden voor het opstellen van en Notitie Ontwikke lingssamenwerking; de tarieven van de Centrale Antenne Inrichting zijn per 1 oktober 1992 i.v.m. verlaging BTW tarief van 18,5% naar 17,5% aangepast; een subsidieverzoek wordt afgewezen. APV/BIJZONDERE WETTEN ventvergunning wordt verleend voor de ver koop van kerststukjes op 19 december 1992 van 13.00 uur tot 16.00 uur t.n.v. S.V. Auda- cia; vergunning wordt verleend tot het houden van een loterij tijdens de vogel tentoonstelling op 4 tot en met 6 december 1992 in zaal café ’t Stokske t.n.v. Vogelvereniging Moergestel; ingestemd wordt met een eenmalige verschui ving van de weekmarkt van vrijdag 25 decem ber 1992 naar donderdag 24 december 1992 van 13.30 uur tot 17.00 uur. Alle vrouwen tussen de 35 en 55 jaar in de regio Midden-Brabant krijgen de komende 3 jaar een oproep om een uitstrijkje te laten maken bij de huisarts. Dit gebeurt in het kader van de vroege opsporing van baarmoederhalskanker. In on derstaand overzichtje kunt u opzoeken in welk jaar u een oproep kunt verwachten. U zoekt uw geboortejaar op en kijkt welk oproepjaar daarbij vermeld staat. Financiën en Belastingen. Deze vergaderingen zijn openbaar en vinden plaats in het gemeentehuis. Nu Moergestel volop heeft kunnen genieten van de mooie melodieën, die Thea Vermeulen, samen met orkest en mannenkoor vrijdag jl. ten geho re heeft gebracht, heeft de Rabobank Moergestel besloten daar iets tegenover te moeten stellen. Voor een breder Moergestels publiek wil de bank de drempel naar de populaire operettemuziek proberen te slechten, Op de CD staan 15 mooie en goed in het gehoor liggende Weense melodieën. Het is een muzikaal juweeltje van bijzondere klasse. Het orkest ’Bon Ton Plus’ zorgt op de CD voor een schitterende begeleiding. In totaal staat er ruim 71 minuten luistergenot op de schijf. Voor iedere bij de Rabobank gekochte CD be taalt u slechts 30,-. Het restant wordt door de Rabobank bijbetaald. Profiteer van dit unieke aanbod, dat slechts een beperkte tijd en voor een beperkte oplage geldt. Aan organisatoren van evenementen wordt drin gend verzocht hun evenement uiterlijk vóór 1 fe bruari a.s. aan de gemeente te melden. Op die manier kan er tijdig worden gewerkt aan de no dige vergunningen. Er kan meteen ook worden bekeken of de vele evenementen in Moergestel zo gespreid kunnen worden, dat elk evenement maximaal de aandacht krijgt. Zodra de evenementen bekend zijn kan er wor den gewerkt aan een evenementenkalender. U kunt uw evenementen voor 1993 nu reeds aan melden bij de sector Grondgebiedzaken van de gemeente. Dat kan bij de heer A. Theunen. Bij hem kunt u ook met vragen terecht. U kunt hem telefonisch bereiken via telefoonnummer 1235, toestel 42. DIEFSTAL Zaterdag 28 november tussen 20.15 en 23.30 uur werd een witte B.M.W. 316 gestolen vanaf de oprit van een woning aan de Past. Janssenstraat. Naar aanleiding van een eerder geplaatst bericht over diefstal vanuit een gemeenschappelijke klee druimte op het overdekt zwembad werd nu als nog aangifte gedaan van diefstal van een Swatch horloge en twee zilveren ringen. Bij deze willen wij ook waarschuwen voor zak kenrollerij op de donderdagmiddagmarkt op De Lind. Vorige week bemerkte een vrouw dat de rits van haar boodschappentas werd opengeritst. Toen zij in haar tas keek, merkte zij dat haar handtas uit de boodschappentas weg was. Op dat moment stonden twee zwarte Nederlands spre kende mannen achter haar van ca. 30 jaar die zij ook aansprak. Zij hadden de tas niet. Wel werd de tas op dat moment door een andere vrouw ge vonden onder één van de marktkramen. Afgelopen week miste een vrouw haar portemon nee uit haar tas met ruim 500,-. Een advies: neem niet te veel geld mee en let goed op uw portemonnee! Indien u personen verdacht rond ziet scharrelen vlak bij of achter winkelende vrouwen houd ze dan'eens in de gaten! VERKEER Woensdag 25 november werd een 32-jarige man uit Berkel-Enschot op de Oirschotseweg aange houden omdat hij met te veel alcohol achter zijn kiezen toch met zijn auto reed. Zijn rijbewijs werd ingevorderd en hij kreeg een rijverbod van 8 uur. Afgelopen zaterdag reed op dezelfde weg de bestuurder van een Mercedes 230E in een flau we bocht recht door. De auto ging over de kop en kwam in een weiland tot stilstand. Ook deze bestuurder, een 30-jarige Bredanaar, bleek te veel gedronken te hebben. Zijn auto was ook totaal vernield. I l In het weekend van 21 en 22 november brachten wij ons jaarlijkse bezoek aan Moergestel. Via dit berichtje willen wij de gehele Moergestelse ge meenschap danken voor de hartelijke ontvangst en medewerking, waardoor dit bezoek grandioos werd. In het bijzonder danken wij: het Sint Nicolaas Comité Moergestel voor de perfecte organisatie; de politie voor de begeleiding van de intocht en het terugbrengen van de ’gearresteerde’ Pieten; de drumfanfare en de harmonie voor de muzikale opluistering van de optocht; Burgemeester ter Veer voor de ontvangst op het gemeentehuis; fa milie Verbakel voor de persoonlijke verzorging; i directie en personeel van ’Den Boogaard’ voor de gastvrijheid; Peter en Björn voor de assistentie tijdens de kindervoorstellingen; de mensen van sporthal ’De Vonder’ voor het beschikbaar stel len van de sanitaire voorzieningen; en tot slot MTV voor de vakkundige verzorging van de spe ciale Sint Nicolaas-uitzending. Het was voor ons een feest om een weekend in Moergestel te zijn en wij beloven nu reeds dat we volgend jaar weer een bezoek aan Moergestel zul len brengen. Woensdag 2 december 19.30 uur: Kommisie Ruimtelijke Ordening, Huisvesting en Gebou wen; Donderdag 3 december 19.30 uur: Kommissie Openbare Werken, Natuur en Milieu; Donderdag 3 december 21.00 uur: Kommissie GEMEENTEHUIS: Raadhuisstraat 21, postadres Postbus 90, 5066 ZH Moergestel, telefoon 04243-1235. Openingstijden: 9.00-12.30 uur en na tel. afspraak. SPREEKUREN COLLEGE VAN B W: Burgemeester: na afspraak. Wethouders P. Gerlach en L. Loosveld: maandagavond van 19.00-20.00 uur; hoofdingang aan de Raadhuisstraat. AVONDSPREEKUUR WONINGZOEKENDEN: Elke eerste maandag van de maand van 19.00-20.00 uur; ingang aan de Kloosterlaan. KLEIN CHEMISCH AFVAL: Kunt u wekelijks inleveren aan het adres Klooster- dreef 2 op maandag van 10.30-11.30 uur. GROF HUISVUIL: Wordt elke eerste maandag van de maand opge haald na melding op het gemeentehuis, tel. 1235; sluitingsopgave laatste vrijdag v/d maand 16.00 uur WEEKMARKT: Elke vrijdagmiddag van 13.30-17.00 uur. STORINGEN: Aan riolering, wegen, centrale antenne-inrichting e.d. (na controle eigen apparatuur) kunt u melden: - tijdens kantooruren: 04243-1235 - na kantooruren: 04243-1244 Heeft u vragen over uw oproep dan kunt u con tact opnemen met de GGD Midden-Brabant, tel. 643274. Vragen over het onderzoek kunt u aan uw huisarts stellen. 10 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 2 DECEMBER 1992

Weekblad Moergestels Nieuws | 1992 | | pagina 11