1 Alweer kampioen! ie zijn wij Leerlingen van Streekmuziekschool Oisterwijk gooien hoge ogen op pianoconcours in Eindhoven Judo vereniging St. Jan Expositie ‘omroep brabant Dames handbal Roef! 1 M Korfbal: een leuke sport voor meiden!! HUIDVERZORGINGSSPECIALISTE S.V. Roef! Korfbal Omroep Brabant zoekt kerstgedichten Schilderijen van Wim Savelkouls en keramische objecten van Henny Vester-Van Oorschot Hoe is het mogelijk... voor de der de keer achter elkaar kampioen en nog geen foto in ’Moergestel- Nieuws’! Na het kampioenschap in 1991 (buiten-competitie) en 2 keer kampioen in 1992 (zowel binnen als buiten) is hier dan DE FOTO! We kunnen nog steeds foto’s gebruiken voor deze rubriek. Als u ze brengt kunt u meteen afspreken wanneer u ze (een of twee dagen la ter) weer op kunt halen. S.V. Roef! Handbal Binnen leuk, buiten leuk, handbal is altijd leuk! J. Woningzoekendenspreekuur Gemeenteraadsvergadering 1 Bezoekerscentrum Oisterwijk Poppenspel I EK MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 25 NOVEMBER 1992 PAGINA 5 IA 4 van de gemeente Moergestel 1988. ling in de Algemene Plaatselijke Verordening ■U'/2 postbus 108 - 5600 ac eindhoven i. Sfe SJorifU dodAAmatAétafut Marij IJsseldijk-Wagemans k 1 ko ts tot jens >za- lilet). er in tde- lers, en in bui- 'uur Irijs, n 3, top- erk- Dost ren- Jaar I en erk- >t en prij- stel, tas- ssa- oer- iooI sla- nits gof van 7-3 7-3 2e plaats 3e plaats 3e plaats 3e plaats 9-18 25-14 1-19 serst met /ice! ig.5 tond ;nel- een 301 21, Bel >45. pot- nee 15,-. ruw, XPK - en ,Tel. o.a. gespecialiseerd in: acne/-littekens eczeem/psoriasis overbeharing pigmentvlekken couperose Aan de hand van een huiddiagnose meng ik voor u een persoonlijke creme, reiniging, masker e.d. Dit alles op basis van 100% zuivere natuurproducten, zonder toevoegingen. Bel even: 04243 - 26 88 Krijtenbogtstraat 2b, 5066 BJ Moergestel Het aankomend weekend gaan we van start met de zaalcompetitie 1992- 1993. Het programma ziet er als volgt uit: 28 november: pupillen A, aanwezig zaal 12.30 uur, aanvang wedstrijd 13.00 uur Roef! - Tuldania; aspiranten B, aanwezig zaal 13.30 uur, aanvang wedstrijd 14.00 uur Roef! - Zigo 2; junioren C, vertrek 14.00 uur, aanvang wedstrijd 15.00 uur Winty 2 - Roef!; 29 november: senioren 2, vertrek 10.00 uur, aanvang wedstrijd 11.00 uur Roef! 2 - D.D.W. 3; recreanten, vertrek 9.00 uur, aanvang wedstrijd 10.00 uur Volharding - Roef! De mono’s spelen 28 november een vriendschap pelijke wedstrijd in de Vonder. Bij het maken van dit programma was de tijd en de tegenstan der nog niet helemaal bekend. De aanvang van deze wedstrijd is waarschijnlijk 15.00 uur. Wij wensen alle teams heel veel succes toe in de zaal. Op eerste kerstdag zendt Omroep Brabant drie uur lang kerstmuziek uit. In dat programma wil Omroep Brabant ookgedichten van luisteraars voordragen. Die gedichten moeten iets te maken hebben met dé sfeer van Kerstmis, De gedichten kunnen worden opgestuurd naar Omroep Brabant, Postbus 108, 5600 AC in Eind hoven, ta.v. Jan de Vries. In Hilvarenbeek behaalde St. Jan het afgelopen weekend vier prijzen. Bas Kerkhof Bart van Elderen Michaëla Zuman Geert de Kon han- ight- Frès '09. stuk- m3, Met de 2 teams van Moergestel gaat het nog steeds niet goed. Voor Moergestel 1 was het weer een nederlaag, terwijl de tegenstander toch niet zo sterk was. Toch lukte het niet om Spido er on der te krijgen. Arie Vogels won geen enkele par tij. Eigenlijk wel logisch. Als je zo van de 4e klas se naar de 1ste klas overstapt wordt het wel moeilijk. Ron van Hees won er eveneens geen. Dat viel wel wat tegen, normaal toch wel goed voor 1 over winning. Alleen de sterkste speler van Moer gestel won twee maal. Na een gelijk spel vorige week, zat er voor Moer gestel 2 helaas geen winstpunt in deze week. Na 4 partijen was de stand al 3-2 in het nadeel van Moergestel. In de achtste partij kon Moergestel er nog 1 puntje aan toevoegen. Daar bleef het ook bij. De spelers van team 2 deelden de punten wel. Bart de Cort, Wil Steenbakker en Martin Coolen wonnen elk 1 maal. Uitslagen: Spido 4 - Moergestel 1 Tios 8 - Moergestel 2 Programma: 26 november Moergestel 1 - Slagzin 3 26 november Moergestel 2 - Groenewoud 3 Aanvang 20.30 uur. Publiek welkom in D’n Donk aan de Bosstraat la. Van 20 november tot en met 13 december aan staande exposeren de Brabantse kunstenaars Sa velkouls en Vester hun werk in het heemcentrum ’In de Drye Swaentjes’ te Oisterwijk. De in Hil varenbeek woonachtige Henny Vester-van Oor schot stelt haar keramiek ten toon en Wim Savel kouls uit Vught exposeert aquarellen en olieverf schilderijen waarin het typisch Brabantse land- schap centraal staat. De tentoonstelling van schilderijen van Wim Sa velkouls en keramiek van Henny Vester-van Oorschot is van 20 november tot en met 13 de cember aanstaande te bezoeken in heemcentrum Tn de Drye Swaentjes’, de Lind 42 te Oisterwijk (tel. 04242-85996), iedere vrijdag tot en met zon dag, ’s-middags van 13.00 tot 17.00 uur. De toe gang bedraagt 1,50. Kinderen tot twaalf jaar hebben onder begeleiding gratis toegang. Drie lachende zusjes in (alweer) het decor van de schoolbank... Weet u wie het zijn? Cisca Frommé met haar drie dochters poseerden verleden week in deze rubriek. Cisca woont nog aan het Pater Hehnerplein. Agniet woont aan de Korenstraat, Cis (woont in Oisterwijk) en Lies is woonachtig in de Hogenackerstraat. De foto dateert uit 1957 en werd genomen bij hun toenmalige woonhuis aan het Rootven (nu postkantoor). Uitslagen: HES: Avanati 2 - Roef! 1 HES: Were Di 2 - Roef! 2 JAA: Roef! - GHV Programma 28 november: MAB 10.00: Roef! - Elshout MAA 10.50: Roef! - Rhelico JAA 11.40: Roef! - Avanti Programma 29 november: Welpen 13.34: Desk 3 - Roef! 2 in Kaatsheuvel DAS 15.00: HVO 2 - Roef! in Oosterhout HES 12.40: HVT 2 - Roef! in Tilburg Welpen 10.00: Tachos - Roef! 1 in Waalwijk Het onlangs nieuw geópende winkel- en muziek centrum Heuvelgalery te Eindhoven, heeft een pianoconcours georganiseerd. Er kon worden gespeeld in drie categorieën afhankelijk van de leeftijd. Ondanks de korte voorbereidingstijd (slechts twee weken) die de leerlingen hebben gehad, om een en ander in te studeren, wisten Eric Koster, Harriette van Vugt en Ivo Salvetti door te drin gen tot de finale van het concours. Eric Koster behaalde in zijn categorie de derde prijs met de Sonate Facile van Wolfgang Ama deus Mozart. Harriette van Vugt behaalde eveneens een derde prijs met haar lyrische vertolking van: Prelude van Claude Debussy en Nocturne van Frederic Chopin. Een mooi succes voor de leerlingen en de piano- docenten, Rob Nederlof en Hein Franssen van de Streekmuziekschool Oisterwijk. Wellicht zul len we in de nabije toekomst meer horen van pi- anoleerlingen van de Streekmuziekschool Oister wijk, omdat in januari wederom een aantal leer lingen meedoet aan het Prinses Christinacon- cours te ’s Hertogenbosch. Wij zijn alweer begonnen met de binnencompe- titie, voor ons zijn de eerste twee punten al bin nen. Na onze promotie zijn we 2de klasse gaan spelen. Wij spelen nu met een minimale bezetting en kunnen dus best versterking gebruiken. Daarom vragen wij alle fanatieke dames die interesse in het handbalspel hebben eens bij ons te komen kijken en zelf een balletje mee te gooien. Wij trainen: donderdagavond om 20.00 uur in de Vonder in Moergestel; maandagavond om 21.15 uur in Hercules in Diessen (dames en heren). Als proef kunnen jullie tweemaal gratis meetrai nen. Dus dames tot maandag en/of donderdag. r- De damessenioren. a.s. Maandag 7 december kunt u tussen 19.00 en 20.00 uur op het gemeentehuis terecht voor het speciale ’Woningzoekendenspreekuur’ Hebt u vragen in verband met woonruimtever- ordening, puntensysteem, woningzoekendenlij st of algemene vragen met betrekking tot huis vesting dan bent u van harte welkom. Op donderdag 26 november is er om 19.30 uur weer een gemeenteraadsvergadering. De agenda: 1. Opening; 2. Trekking van het stemmingsnummer; 3. Vaststelling van de notulen van de openba re vergadering van 29 oktober 1992. 4. Ingekomen stukken en mededelingen; 5. Voorstel tot het vaststellen van de Verorde ning op de gemeentelijke identiteitskaart; 6. Voorstel tot wijziging van de vuurwerkbepa- 7. Voorstel tot het vaststellen van het program ma maatschappelijk en sociaal-cultureel werk 1993. 8. Voorstel tot vaststelling van de vergoeding voor godsdienstonderwijs over 1991 en tot vaststelling van het voorschot op de vergoe ding voor 1993. 9. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet ten behoeve van de herziening we genlegger. 10. Voorstel tot wijziging van de verordening ri oolrecht, onroerende- zaakbelasting en de reinigingsheffing 11. Voorstel tot wijziging van de legesverorde- ning gemeente Moergestel. 12. Voorstel tot overname van een deel van de hypotheekportefeuille door het Hypotheek- fonds Noord-Brabantse Gemeenten. 13. Voorstel tot het aangaan van een rekening- courantovereenkomst voor geïntegreerde dienstverlening. 14. Sluiting. In het bezoekerscentrum Oisterwijk van Natuur monumenten is op zondag 29 november een pop penspel. Een spel voor en met kinderen Korte inhoud: Een heks is vanuit de bergen het groene land binnengekomen en heeft een klein bloemenkind opgesloten dat nu niet meer kan groeien. Alleen de gouden vogel kan het bloemp je bevrijden. In de bergen wonen ook Sint en Piet. Zij bedenken een plan om de heks weer aardig te maken. Na het spel gaan we samen het bos in, om in het gouden land de gouden pepernoten te vinden. Datum: 29 november aanstaande; Tijd: zondagochtend 11.00 uur; Duur: spel en wandeling 1,5 uur; Leeftijd: vanaf 4 jaar; Kosten: niet-leden 5,- per persoon, leden 4,- per persoon. RESERVEREN GEWENST: 04242-19209. Gespeeld door Marleen van Tilburg van ’Pop pentheater ’t Groene Land’. Bezoekerscentrum Oisterwijk, Van Tienhoven- laan 5, 5062 SK Oisterwijk. I

Weekblad Moergestels Nieuws | 1992 | | pagina 5