Hartstikke bedankt... BENCH ziet u niet op elke hoek van de straat. Dus wel bij Victor ren. Openlijk dank aan Maria voor verhoord gebed. Dankbetuiging Bond van Ouderen PGB-nieuws TAXI VAN DE LOO TEL. 04243-2077 88 98 08 00 IVN-dialezing Bezoek Sint Nicolaas in Moergestel Moergestel, Oisterwijkseweg 20 Onze sub-sponsors: Boerenbond, Jansen Rijkleding, Slagerij Ketelaars, 'Moergestel-Nieuws', Nistria Dieetvleeswaren en SM Offsetdrukker!]. Onze chauffeurs: Robert-Jan en Karei. Dankzij de medewerking van zovelen kunnen wij terugzien op het bijzonder geslaagde Blaoskapellenfestival van afgelopen zondag. Onze dank gaat heel speciaal uit naar: Onze kasteleins: Hotel Breda’s Welvaren; Tapperij De Schouw, Café De Klaore, Café-Restaurant De Brouwer, Café ’t Centrum, Herberg De Veerkes en Brasserie De Cambrinus. Onze sponsors: ABC Van Ierland, De Blaozers, Boerekoolsoppers, CVT Keukens, Dommelsch Bier, Van Dijk Partytenten, Groentehal Crisje, Gebr. Huybregts, Gebr. Janssen, ’t Kapperke, Maas Bouwmarkt, Quality Travel Reisbureau, Rabobank en Gebr. van der Zanden. Langs deze weg willen wij graag iedereen bedanken die, op welke manier dan ook, een bijdrage heeft geleverd aan de dag van ons zilveren huwelijksfeest. De vele attenties, felicitaties en kado's hebben van deze dag 'n feestdag gemaakt die wij nooit zullen vergeten! Kindernevendienst Onze kapellenbegeleiders: Martijn, Gé, Hans, Wouter, Dirk, Charly, Paul, Jan, Mariny, Marijn, Mark, Jan, Ad, Leon, Jan, Wilbert, Peter en Miel. Onze soepverzorger: Christ van Nistelrooy. Onze jury: Toos, Marian, Marleen, Nico, Ger en Martien. C.V. ’DE PIEREWAAIERS’ URHAAI Protestantse Gemeente Oisterwijk BERRIE EN BEA SMOLDERS en kinderen Ie Communie Vormsel ’93 Jongerenviering Buurtbewoners gaan gift Mariakapel overhandigen tL PAGINA 2 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 18 NOVEMBER 19m2 ’I i ALLÉÉN BISSCHOP ZWI JSENSTRAAT Op zondag 22 november is er in de mis van half 12 kindernevendienst voor groep 7-8. Deze nevendienst zal worden verzorgd door Jan Geerts. DE Wijkouderling Moergestel: J. Krijger, Wilde- manstraat 48, Oisterwijk, tel. 04242-15331. Kerkdienst: Op zondag 22 november begint de dienst om 10.15 uur. Ds. W. Roobol gaat in de ze dienst voor. Wij herdenken onze overledenen. In de Voorhof, naast de kerk, vindt de kindeme- vendienst plaats en is crèche. Agenda: 26 november: Werkgroep Vrede en Gerechtig heid in Loon op Zand (Armstrongstraat 14). TILBURG, TELEFOON 013-421666, STIJLMEUBELEN INTERIEURADVIEZEN WOONACCESSOIRES WONINGTEXTIEL Eigen parkeerterrein to. showroom I Z e z a n I h n v h E ii P h g C Is d z i: n k I Weekenddienst artsen: Alléén voor spoedgevallen: Weekend 21 november: E. van Delft, telefoon 04243-1424 Weekenddiensten in Oisterwijk gelden van zaterdag 7.30 tot zondag 7.30 uur en van zondag 7.30 tot maandag 7.30 uur. zaterdag 21 november: W. Schopman, Groenstraat 75, telefoon 04242 - 88805 zondag 22 november: J. Vermuë, Wildemanstraat 64, telefoon 04242 - 82210 Pastorie Moergestel, tel. 04243-1340 Weekenddienst pastorieën: Bel 2320: Klooster St. Stanislaus Politie: telefoon 04242 -19111 Bezoekadres: Burg. Verwielstraat 59, 5061 GC Oisterwijk. Openingstijden: gedurende de week en de weekenden de gehele dag en nacht. Voor het ophalen van goederen of documenten e.d. bij voorkeur tussen 09.00 en 21.00 uur. Indien gesloten wordt u telefonisch door geschakeld naar de meldkamer Bureau Slachtofferhulp, Spreekuur elke maandag-, woensdag- en vrijdagochtend van 9-12 uur. Burg. Verwielstraat 67, Oisterwijk, telefonisch 24 uur bereikbaar: 04242 -19035 Huisartsenlaboratorium Midden-Brabant voor bloedafname e.d. t.b.v. huisarts, verlos kundige of specialist: elke dinsdag en donder dag van 9-10 u. in het gebouw van de Kruis vereniging, Pr. Beatrixstraat 27. Ponsplaatje ziekenhuis meebrengen. In Oisterwijk (gebouw Kruisver. Lindenpark- laan 16: elke werkdag van 9-11 uur). Kruisvereniging, Pr. Beatrixstraat 27, tel. 1594 Wijkverpleegkundigen: spreekuur: ma. t/m vr. van 13.30-14,00 u. Buiten spreekuur is de kruisvereniging voor dringende hulpvragen 24 uur per dag bereikbaar tel. 013-635530 Aanmelding voor kraamzorg, bij voorkeur vóór de 4e maand van de zwangerschap, kan telefonisch bij de kruisvereniging tel.nr. 013-635708 (dagel. tijdens kantooruren). Na aanmelding ontvangt u een inschrijfformu lier en ’n uitgebreid pakket met info over zwan gerschap, bevalling en kraamzorg. Diëtiste M.C. van der Mee, tel. 04242-19018 Bij voorkeur bellen tussen 18.00 en 19.00 u. Openbare Bibliotheek, tel. 04243-2243. Openingstijden: ma. en vr. 15-20 u.; di. en do. 15-17.30 u.; wo. 14.30-17.30 u; leeszaal: di. en do. 10-12.30 u. Spreekuur verloskundige: op woensdagoch tend (om de 14 dg.) in het Wit-Gele Kruisge bouw: Mevr. B. Jabroer, Beukendreef 31 Oisterwijk, tel. 04242-84037. Spreekuur Alg. Maatsch. Werk: St. Jansplein 9, tel. 1169. Riet Schouten en Eric Bertels. Spreekuur op ma., di.. do. en vr. van 9-10 u., andere dagen telefonisch op tel. 1169. Bij spoed buiten kantooruren: THD-Tilburg: 013-433584. Spreekuur Gezinsverzorging: Pr. Beatrixstraat 27, tel. 3649 dinsdagmorgen van 9.00-10.00 uur Zonnebloem afd. Moergestel. Sect.: Stokske 4, tel. 2376. Spreekuren Dierenartsen Moergestel, Heu velstraat 2, tel. 04243-1465. Kleine huisdieren: mat/m vr 19.00-19.30en natel, afspraak. Tel. spreekuur dagelijks 8.00-9.00. Spoedgevallen: dag en nacht tel. bereikbaar. Oud papier 25 nov.: route west: v. Rijckevor- sellaan, Hoefkens, Prinsessenbuurt en de straten aan die kant van Moergestel. Veel mensen willen graag tijdig weten wanneer de Eerste Communie- en de Vormselvieringen zullen plaatsvinden. De Eerste Communievieringen zullen zijn op zondag 2 mei. Tijdens de vastentijd op de zondagochtenden worden de kinderen middels een project voorbe reid. De repetities zijn na Pasen. De ouderavon den zijn gepland op 18 januari en 1 maart. In de kerstvakantie volgt verdere berichtgeving. Het Vormsel zal het komend jaar worden toege diend op zaterdag 29 mei tijdens de Pinkstervie ring om 19.00 uur door onze deken H. van de Broek. Door onze jongeren te laten vormen tijdens de viering van Pinksteren willen we het Vormsel tot een zaak van de zaak van de gemeenschap ma ken. In de carnavalsvakantie volgt nadere bericht geving. 19 november: bezinningsmiddag, aanvang 14.00 uur (twee uur) in het Parochiecentrum. 26 november: rik en jokerconcours in Den Boo gaard, aanvang 1.30 uur (half twee). 3 december: bloemschikcursus, in Den Boo gaard, aanvan 1.30 uur. 10 december: bingo voor alle ouderen in Den Boogaard. Kookcursus voor mannen Speciaal voor mannen boven de 55 jaar organise ren wij een kookcursus. In 10 bijeenkomsten leert U, hoe U een verant woorde, en gezonde maaltijd samenstellen kunt. Eigen bijdrage: 60,-. Wacht niet lang, geef U op bij een van onze be stuursleden, nog een of twee personen en de cur sus kan van start gaan. IVN afdeling Oisterwijk heeft dit seizoen op ve ler verzoek weer een filmavond van de Belgische natuurfilmer Florent van Opstal in het program ma opgenomen. Vorig seizoen was dit de topper. Florent laat ons deze keer onder andere een film zien over het gentiaanblauwtje, gedeeltelijk op genomen op de Regte Heide. In zijn film ’Kijk..slakken’ maken we kennis met het inte ressante leefgedrag van deze dieren. Ook ver toont hij een film over het Yellowstone park in Amerika. Deze interessante avond wordt gehouden op dinsdag 24 november in ’Het Oude Nest’, J. Le- nartzstraat 2 in Oisterwijk, aanvang 20.00 uur. De toegang is gratis. Bench is kritisch op tie keuze van haar dealers. En Victor Boeren selek- teerd haar leveranciers zorgvuldig. Geen wonder dat n Bench hij Victor Boeren ziet. Dat is dubbele top kwaliteit onder één dak. Feest van Christus Koning Preek: Pastor Jos van den Broek 21-28 november 1992 ZATERDAG 19.00 uur: Jongerenviering met thema ’Macht of gezag’. Jolanda Berkelmans; Mgd Jacoba Nouwens-Timmermans; Jgt Mari- nus van Kerkoerle e.v. Adriana van Ham; Adri- anus Op 't Hoog-Bruurs en zoon Wim; Overl. ouders Op ’t Hoog en Bruurs; Lucia van Haaren- Spaninks; Overl. fam. Schijven; Overl. ouders Smolders- Smulders. 10.00 uur: Hoogmis (Gregoriaans). Mgd Pier re van de Kerkhof e.v. Jo van de Wiel; Johanna van Laarhoven-van den Bosch; Wilhelmina Roo- zen; Martinus van de Wal e.v. Jacoba Hems; Jan van Krieken e.v. Betsy Klerks; Overl. fam. van de Wouw-van Esch. 11.30 uur: Kindernevendienst groep 7 en 8. Gerrit Laurenssen e.v. Leen van lersel; Overl. ouders Mutsaars-van der Staak en dochter Ida; Overl. ouders van Oirschot-Gerrits en zoon Piet en schoondochter Rita. DINSDAG: Mgd Petronella van de Wouw; Wim de Kort e.v. An Hoffmans; Adriana Mut- saars; Overl. ouders de Laat-van de Sande en zoon Jan; Jgt Wilhelmus van Dijk en Helena van Balsvoort; Anneke Dekkers-van Dijk; Overl. fam. Maas. DONDERDAG: Ans van Gils-Vermelis; Marti nus van den Boogaart; Sjef de Laat e.v. Anna van Esch; Jan de Laat; Ludovicus van Gils e.v. Adri ana Ketelaars; Overl. fam. Dieden. Vrijdag 10.00 uur: Gilde St. Catharina. Dinsdag: Parochiebestuur Woensdag: Liturgiegroep. Op zaterdag 21 november komt het Spaanse Ge zelschap weer een tweedaags bezoek brengen aan alle Moergestelse kinderen van 2 tot en met 8 jaar. Om 13.30 uur zal de Sint met zijn gevolg, in zijn traditionale koets met paarden, Moergestel ko men binnenrijden en wel in de Schoolstraat vlak bij de molen. Onder begeleiding van het St. Nicolaascomité en de muzikale klanken van Drumfanfare Moer gestel en Harmonie Prinses Juliana maakt hij een rondrit door het dorp, alwaar hij op het Gemeen tehuis door de Burgemeester zal worden ontvan gen. Daarna zullen alle Moergestelse kinderen van 2 tot en met 8 jaar die een kaartje hebben ontvangen, een persoonlijke ontmoeting hebben met de Goede Sint in Den Boogaard. In de avond van de 21e november zal voor oude ren een speciaal Sint Nicolaasbal worden georga niseerd, ook weer in Den Boogaard, dit begint om 20.30 uur waar de Goedheiligman rond half tien een bezoek zal brengen. Op 21 november is er weer een jongerenviering, om 19.00 uur. Iedereen is van harte welkom. En staan we met z’n allen stil bij het thema: Macht - gezag. Is het jouw kracht, God? Wat is het voor kracht die mij staande houdt in al mijn onmacht? Wat is het voor kracht die mij gaande houdt in al mijn onmacht? Wat is dat voor kracht die mij horen doet in al mijn onmacht? Wat is dat voor kracht die mij zien doet in al mijn onmacht? Wat is dat voor kracht die mij laat spreken in al mijn onmacht? Wat is dat voor een kracht die mij zwijgen laat in al mijn onmacht? Is het jouw kracht, God? God, ik geloof het wel! a.s. Zaterdagmiddag, 21 november, om 15.00 uur vindt aan de Mariakapel aan de Oisterwijkseweg de overhandiging plaats van ’n drietal kaarsenkan delaars waarvoor de gelden zijn bijeengebracht door de bewoners van ’De Vurhaai’. De aktie werd door onze buurtbewoonster Joke Habraken op gang gebracht direct na de brand in de kapel in juli j.l. De kandelaars zullen zaterdagmiddag worden overhandigd aan Jan Hoosemans. Het spreekt voor zich dat onze buurtbewoners a.s. zaterdag van harte welkom zijn bij de kapel om dit moment mee te maken. Tot zaterdagmiddag! Hierbij nodigen wij u uit tot het bijwonen van de achterbanvergadering van onze partij Deze zal worden gehouden op maandag 23 no vember in de zaal van Tapperij ’De Schouw’ aan het Rootven. Aanvang 20.30 uur. Mogen wij op uw aanwezigheid rekenen?

Weekblad Moergestels Nieuws | 1992 | | pagina 2