Mg OPEN DAG De schoonheidsspecialist. MTV-Bingo APHRODITE’ 1 i - Najaarsbraderie en blaaskapellen-festival 10e Blaoskapellenfesrival KETELAARS B R I N Aphrodite j lj Schoolstraat5 j| l- 1 Moergestel MJ Tel. 04243 -1474 7^ a.s. Zondag 15 november van 11.00-17.00 uur zl Openbare veiling KVO Moergestel Physique bestaat 5 jaar Conditietraining voor mannen met of zonder buikje! Ski-aerobic/ski-gym zo’n festival met zich meebrengt zullen weer volop aan hun trekken Blaaskapellenfestival plaats georganiseerd door ’De Pierewaaiers’. O I a q 7nndap IS nnvf TIVOLISTRAAT 75 TELEFOON 013 - 434907 TILBURG Je kunt zien datje huid het lekker vindt. Donderdag 12 november 19.00 uur: Voor onze leden en partners: Feest in ’Den Boogaard’ vanaf 21.00 uur. De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen i.s.m. Scouting Moergestel Huidverzorgingsinstituut Kadotip voor de feestdagen: kadobonnen byouterieën luxe tassen portemonnees kandelaars en kaarsen shawls enz. Brillen Contact lenzen De Lind 35a, Oisterwijk 04242-84899. Vrijdag koopavond HUIDVERZORGINGSINSTITUUT APHRODITE’ WOENSDAG 11 NOVEMBER 1992 - 17e Jaargang - Nr. 738 "MOERGESTEL” Gezelligheid in Moergestel a>s. zondag neeV»el°e5 ÏM*V*«* Drumfanfare Moergestel organiseert samen met kramenverhuurbedrijf Kees van Dijk op zondag 15 november a.s. de Najaarsmarkt. Vorig jaar was deze markt een enorm succes. Deze dag vindt trouwens ook het Komende zondag, 15 november, zal het centrum van Moergestel in de namiddag, de vroege en de late avond, weer bol staan van de blaaska pellen en daveren van de blaasmuziek. Dan voltrekt zich namelijk het 10e Blaoskapellenfestival Moergestel en van voorgaande jaren weten we welk enorm spektakel en grandioos ple zier dit geeft. De liefhebbers van onvervalste blaasmuziek en de sfeer die komen. 12 'SPORT F EN GEZONDHEIDSCENTRUM IO Voorafgaand aan de TV-uitzending kunt u vanaf 18.00 uur (alleen via MTV) luisteren naar MTV-radio. ’n Programma dat gemaakt wordt door Comé Schoenmaker en Peter van de Wouw. U kunt zelf kiezen wanneer u wilt komen trainen: maandag., woensdag donderdag zaterdag... 22.00-23.00 uur 21.00-22.00 uur 22.00-23.00 uur 9.00-9.50 uur Cursus start op donderdagavond 12 november van 21.00-22.00 uur en loopt tot de krokusvakantie. Voor iedereen, man of vrouw, leeftijd speelt geen rol! Dé voorbereiding op de wintersport. DRUM c Y «s Schoolstraat 5, Moergestel, Telefoon 04243 - 1474 Moergestel Aanstaande zaterdag 14 november is er weer een veiling georganiseerd door Gilde St. Joris. Deze veiling wordt gehouden in Café ’t Draaiboomp- je aan de Hild en staat onder toezicht van Nota ris Vergouwen. De aangeboden artikelen zijn in beginsel gebruikt, en zeer uiteenlopend van aard en prijs. Zo zijn er fietsen, stoelen, kasten, buro’s, lam pen, electrische artikelen, etcetera, maar even zeer druivenranken, pompoenen en dergelijke. De goederen zijn zaterdagmorgen vanaf 11.00 uur te bezichtigen. Er is dan ook een catalogus verkrijgbaar waarin staat in welke volgorde de ar tikelen -vanaf 12.00 uur- bij opbod worden ver kocht. De koper betaalt boven het gebodene 10% vei- lingkosten. De verkoop vindt plaats volgens de bepalingen en voorwaarden zoals die staan afge drukt in de catalogus. Toegangsprijs (volwassenen) is 1,- en met ca talogus erbij 2,50. Donderdag 17 november: 1000 jaar Vrouw en Mode. In Den Boogaard, 20.00 uur. Vergeten opgave, zo spoedig mogelijk alstublieft. Namens het bestuur. middag muziek gemaakt, want liefst 14 Midden- brabantse blaaskapellen komen die middag strij den om de eerste prijs. Ook de beide Moergestel- se kapellen zijn hierbij van de partij, zoals het straatorkest ’Dinges’, dat is ontstaan uit de Drumfanfare Moergestel. Op de markt vindt u trouwens ook een kraampje met daarop alle instrumenten die bij genoemde Drumfanfare te bespelen zijn. Probeer het eens uit en wanneer je denkt dat je dat ook wilt leren dan biedt de Drumfanfare graag die mogelijk heid, want de fanfare is op zoek naar nieuwe le den, en die hoeven echt niet alleen uit Moergestel te komen. Als u in de buurt woont en u kunt op dinsdag avond (want dat is de repetitie-avond naar Moer gestel komen, dan bent u van harte welkom in het verenigingsgebouw ’Den Donk’ aan de Bos straat. Maar zeker is het zondag de moeite waard om vanaf 11.00 uur naar Moergestel te komen en meer speciaal dan naar het St. Jansplein en om geving. FANFARE^ Als het weer mee wil werken wordt het zeker een erg gezellige zondag in ons dorp. Het gehele St. Jansplein is afgezet om u gezellig te laten mark ten. Veel marktkooplieden met evenzovele ver schillende artikelen staan hier om hun spulletjes aan de man te brengen. Ook de Moergestelse middenstand is op deze markt vertegenwoordigd en er zal zeker, zo kort voor Sinterklaas en Kerstmis, iets naar uw gading te vinden zijn. In elk horeca-etablissement wordt deze zondag- Bjr 1 Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst Uitgave en redaktie Buro 76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel, 04243-2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur: advertenties tot en met zondagavond Maar liefst 14 blaaskapellen zullen zondagmiddag voor een gezellige sfeer zorgen (archieffoto). Het festival vangt aan om 15.15 uur en het com- petitiegedeelte daarvan duurt tot 20.00 uur. Daarna is het figuurlijk uitblazen, zowel voor de vele tientallen muzikanten als voor de vele hon derden die zich in dit muzikale festijn hebben on dergedompeld. En dat kan nogal uitlopen, zoals de enthousiaste fans van vorige jaren weten. Maar liefst 14 blaasorkesten uit de regio, die al len een naam hebben hoog te houden, komen naar Moergestel. Daar zullen zijn: uit Tilburg ’De Klutjes’, ’De Buntstekers’, ’De Stèèloren’, ,’t Muziekske’ en ’013’; uit Udenhout ’De No tenkrakers’, ’De Klieskes’, ’Vinger in de Pils’ en ’Ambrass’; uit Oisterwijk ’De Böllekes’; uit Moergestel ’Dinges’ en ’d’Ambiejans’ en van el ders nog ’Mar Amper’ en ’Blaost ’m op’. Het festival heeft plaats in de horecabedrijven in het hart van Moergestel, aan het Rootven en het Sint Jansplein. De prijsuitreiking gebeurt in zaal de Brouwer om 20.30 uur. De deelnemende kapellen rouleren van zaak tot zaak en zullen elk op hun eigen wijze zorgen voor een soort ’streetparade’. Het wordt ongetwijfeld weer een grandioze mu zikale happening en men mag het Moergestelse Blaoskapellenfesrival gerust een van de culture le hoogtepunten van het jaar noemen. Zorg dus dat u het niet mist!

Weekblad Moergestels Nieuws | 1992 | | pagina 1