I Sopraan Thea Vermeulen-Peek op CD Allerheiligen 3 3 3 3 1 KETELAARS B R I E N Iets te vieren? Dan naar: PARTY- EN VERGADERCENTRUM Chris van Raak Aphrodite 1 f !i Succes voor Politiehonden vereniging ’De Veiligheid’ Concert gevolgd door presentatie op vrijdag 27 november a.s. Voor de mooiste: Bestel a.u.b. op tijd uw toefjes! Zonnebloem TIVOLISTRAAT 75 TELEFOON 013 - 434907 TILBURG St. Jansplein 5 Moergestel - Tel. 04243-1665 Fax 04243-3860 In ’Den Boogaard’ klinkt nog het geroezemoes van een enthousiast publiek na afloop van het carnavalsconcert van de harmonie met als soliste onze dorpsgenote Thea Vermeulen-Peek. Napratend over dit concert met Jos Janssen brengt Thea haar hartewens naar voren om een CD met haar favoriete operette-melodieën uit te brengen. Oproep voor artsen, verpleegkundigen, diëtisten en fysiotherapeuten. •5 Huidverzorgingsinstituut Zonnebloem vakantieweken 1993 Winkelochtend Graftoefjes Potchry santen Plantenschalen Heide Enz. enz. WOENSDAG 28 OKTOBER 1992 -17e Jaargang - Nr. 736 Thea Vermeulen-Peck en Jos Janssen tijdens een van de vele gesprekken die zij voerden rond de K9 Kerkstraat 16, Moergestel 04243-3612 Bloemsierkunst i Op de najaarskeuring van de Koninklijke Neder landse Politiehonden Vereniging te Heeswijk- Dinther behaalde onze dorpsgenoot Kees Roosen met zijn Mechelse herder Rex op zaterdag 10 ok tober jl. het certificaat Politiehond 1. Onder uitstekende weersomstandigheden wisten baas en hond de diverse onderdelen van deze zware test zeer goed te doorstaan, hoewel Rex ’s morgens toch even moeite met de temperatuur van het water leek te hebben. Om 17.30 uur wist de commissie van ’wijze man nen’ te melden dat de inspanningen van baas en hond met totaal 409 punten gewaardeerd waren. Deze hoge score, zeker ook gezien de jeugdige leeftijd van Rex (2,5 jaar) resulteerde in een cer tificaat ’met lof. Kees Roosen behaalde hiermee het tweede cer tificaat Politiehond in zijn ’hondenloopbaan’. Rex heeft inmiddels een andere eigenaar en bij Kees thuis zit de volgende Mechelaar al weer te wachten. Bestuur en leden van ’De Veiligheid’ wensen Kees van harte proficiat met het behaalde succes. In een later artikel willen we deze medewerkers graag aan u voorstellen. Thea aan u voorstellen hoeven we eigenlijk niet meer, ze woont al jaren in Moergestel, maar wat informatie over haar muzikale achtergrond wil len we u niet onthouden. Zij debuteert als operazangeres in 1970 in de rol van Margherita in ’Mefistofele’ van Arrigo Boi- to. Kenmerkend voor haar veelzijdigheid is het feit, dat zij in datzelfde jaar ook optreedt in de operette ’Éine Nacht in Venedig’ van Johann Strauss. In binnen- en buitenland verzorgt zij optredens voor radio en televisie. Zij treedt op met Christine Deutekom en met Marco Bakker. In Spanje neemt ze deel aan een vocalistencon cours en krijgt daarvoor twee onderschei dingen. Er worden verschillende plaatopnamen van haar gemaakt, onder andere door de internatio naal zeer vermaarde grammofoonplatenmaat schappij EMI. Op dit moment komen op haar repertoire liefst 53 rollen voor. vende ouderen gaan in 1993 een week met De Zonnebloem op vakantie. In 1993 worden vijf groepsvakanties georgani seerd voor thuiswonende (echt)paren, waarvan één der partners dementerende is. Verder zijn er gezinsvakanties in bungalows, spe ciaal voor gezinnen waarvan één van de leden li chamelijk gehandicapt is. Ook zijn er dan nog groepsvakanties, vakanties met hotelschip en de regionale vakantieweken. Indien u meer informatie wenst, kunt u ’n vakan tiegids aanvragen bij het secretariaat van de Zon nebloem, afdeling Moergestel: Mevr. J. Beerens, Stokske 4, tel. 2376 of rechtstreeks bij Nationaal Bureau van de Zonnebloem, afd. vakantieprojec- ten, Postbus 2100, 4800 CC Breda. Zoals u hierboven kunt lezen, zijn de voorberei dingen voor de Zonnebloem vakantieweken 1993 al in volle gang. Daarom doen we nu alvast een oproep aan artsen, verpleegkundigen, diëtisten en fysiotherapeuten die zich volgend jaar als vrijwilliger voor ’n va kantieweek van de Zonnebloem willen inzetten. De Zonnebloem heeft deskundige hulp van de ze mensen nodig om een goede (verpleegkundi ge) verzorging en begeleiding tijdens de vakan tieweken te waarborgen. U kunt zich schriftelijk of telefonissch aanmelden bij het Nationaal Bureau van de Zonnebloem, afd. vakantieprojecten, Postbus 2100, 4800 CC Breda. totstandkoming van de CD. Jos Janssen zou zichzelf niet zijn als de gedach te aan zo’n CD niet in zijn achterhoofd blijft han gen, om daar in een later stadium op terug te komen. Na de eerste gesprekken over de CD, blijkt al vlug dat een stevige organisatie nodig is om de ze te verwezenlijken. Niet een kwestie van enkele uren of dagen... maar van maanden... Maanden, waarin contacten moeten worden ge legd met een uitgever, met een geschikt koor, met een geschikt orkest en met mensen die het project muzikaal en technisch kunnen begelei den. En dat alles uiteraard in goed overleg met de soliste en haar manager. Nu, na een ongelooflijk korte periode van amper 7 maanden is het zover. Op vrijdag 27 november 1992 wordt de CD in ’Den Boogaard' aan het publiek gepresenteerd. Voorafgaande aan deze presentatie geeft Thea om 20.15 uur een concert in de parochiekerk van Moergestel, begeleid door mannenkoor ’La Renaissance’ en orkest ’Bon Ton Plus’. Koor en qrkest begeleiden haar ook op de CD. Schoolstraat 5 j| Moergestel'2$ Tel. 04243 -1474 De Zonnebloem organiseert ieder jaar ’n aantal vakantieweken. Ongeveer 5.500 langdurig zie ken, lichamelijk gehandicapten en hulpbehoe- Op maandag 30 november organiseert de Zonne bloem in samenwerking met Vroom Drees- mann Tilburg een winkelochtend. Deze winkelochtend is speciaal voor gasten van de Zonnebloem. Zou U nog eens graag een och tend winkelen in V D, maar bent U slecht ter been, of rolstoelgebonden, U hebt geen vervoer? Geen nood, de vrijwilligers van de Zonnebloem afdeling Moergestel zijn U graag behulpzaam. U mag ook zelf voor begeleiding zorgen. Vervoer wordt geregeld door de Zonnebloem. Buskosten 5,-. Zoals bij alle aktiviteiten van de Zonne bloem behoeft U geen lid te zijn van de Zon nebloem. Opgave is mogelijk tot 30 oktober 1992. Voor inlichtingen en opgave Mevr. J. Beerens, tel. 2376; Mevr. J. van Beers, tel. 2368; Mevr. C. van de Loo, tel. 1492; Mevr. I. van Laarho ven, tel. 3635. Ondanks alle succes en een overvolle agenda doen muziekgezelschappen nooit tevergeefs een beroep op haar om hun optredens mee te verzor gen. Denkt u maar aan het voorbije carnavals concert. Al eerder werden plaatopnamen gemaakt met re pertoire uit opera’s, met liederen en met religieus repertoire. En nu dus de CD met haar keuze uit het operet- te-repertoire met de geschiedenis van de operette als leidraad. De organisatie van het concert en van de presen tatie van de CD zijn in goede handen. Jos Jans sen, die al eerder in Moergestel grote activiteiten organiseerde (zoals het jubileum van de harmo nie en de daarbij behorende musical, de muzikale komedie ’Hotel Crescendo’ en het optreden van het Volendams Operakoor en de jaarlijkse oude- jaars- en carnavalsconcerten van de harmonie enz.) staat ook nu weer garant voor een smaak volle verzorging van het concert en de presenta tie van de CD. Daarbij komt dat het gehele CD-projekt finan cieel wordt ondersteund door Aannemersbedrijf Gebr. Janssen, een bedrijf dat voor zoveel akti viteiten of evenementen als sponsor optreedt. Concert en presentatie van deze unieke CD mag u niet missen! Noteert u alvast even deze datum: 27 novem ber 1992, 20.15 uur, in de parochiekerk van Moergestel. Wij informeren u nog nader. f-V Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel. Biest-Houtakker en Haghorst Uitgave en redaktie: Buro 76. Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. 04243-2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond

Weekblad Moergestels Nieuws | 1992 | | pagina 1