I I I I I oüquaw Wat een kampioenen...! cn Familie de Rijck wint eerste Scouting tv-bingo Aphrodite ai WAT BETAALT U VOOR UW AUTOVERZEKERING? KETELAARS N B R I Assurantiekantoor Abraham of Sara? Ze zijn te vieren bij: PARTY- EN VERGADERCENTRUM S] g a ra 61 Vele handen... CDA-achterban PGB-nieuws mart raaimakers Stel, het is je eigen vel... Rekenschap en verantwoording Veiling GILDE ST. JORIS postbus 80 TILBURG TELEFOON 013-434907 TIVOLISTRAAT 75 schoolstraat 11 telefoon 04243 - 2280 Uitleg publiekscatalogus voor volwassenen 5066 zh moergestel fax 04243 - 2629 St. Jansplein 5 Moergestel Tel. 04243-1665 - Fax 04243-3860 WOENSDAG 21 OKTOBER 1992 - 17e Jaargang - Nr. 735 Huidverzorgingsinstituut Nationale collecte Nederlandse brandwonden stichting 25 tot en met 31 oktober 1992 16 I voor de uitzending van donderdag 12 november a.s. K9 Regelmatig merken we in de bibliotheek dat het voor veel mensen niet helemaal duidelijk is hoe de computers gebruikt moeten worden waarop men zelf boeken en andere materialen kan op zoeken. Daarom organiseert de bibliotheek een vijftal bij eenkomsten waarop uitgelegd wordt hoe de pu bliekscatalogus werkt. Per keer kunnen zes men sen aan deze uitleg deelnemen. Hebt U hiervoor belangstelling dan kunt u zich aan de balie van de bibliotheek voor één van de bijeenkomsten opgeven. De data en tijden waarop de uitleg gegeven wordt zijn: - donderdag 5 november van 10.00 tot 10.30 uur en van 10.45 tot 11.15 uur; - dinsdag 17 november van 10.00 tot 10.30 uur en van 10.45 tot 11.15 uur; - vrijdag 27 november van 20.00 tot 20.30 uur. Deze bijeenkomsten zijn alleen bedoeld voor vol wassenen. Tot zjens bibliotheek! 3 Dankzij de oplettendheid van de buren (zelf waren ze de uitzending ver geten) kon de familie de Rijck uit de Past. Janssenstraat afgelopen don derdagavond de eerste prijs in de televisie-bingo in ontvangst komen ne men. Kees van de Loo, die de balletjes trok tijdens deze eerste uitzen ding, overhandigde Nel de Rijck de 300,- die bij de eerste prijs ho ren. In de loop van deze week komen de nieuwe loten weer in de verkoop Moergestel Schoolstraat 5 MM Moergestel''^MSi Tel. 04243 - 1474 Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst Uitgave en redaktieBuro 76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. 04243-2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur: advertenties tot en met zondagavond Deze maand worden de Algemene Beschouwin gen gehouden; het belangrijkste politiek debat van het jaar. De politieke partijen maken hierin hun wensen en verlangens kenbaar ten aanzien van het gemeentelijk beleid voor het komende jaar. U begrijpt dat Uw mening en inbreng voor ons van groot belang is. Wij nodigen U, trouwe leden en zeker ook ove rige belangstellenden dan ook met nadruk uit op onze achterbanbijeenkomst. Deze wordt gehou den op dinsdag 27 oktober in de Bovenzaal van de Boerenbond. Aanvang 20.30 uur. Raadsfraktie CDA Omdat we vorige week geen foto voorhanden hadden plaatsen we ze deze week. Staande van links naar rechts: Anneke Wolfs, Franky van Boxtel (coach), Margot van Velthoven, Lieneke Verhoeven, Marieke van Riel, Inge Kerkhof, Vera Horsten, Marianne Swaans (trainster). Knielend: Noortje van Korven, Fieke Wolfs, Ingrid van Gestel, Nicole Kuypers en Jessica van Boxtel. Omdat in de komende zaalkompetitie, die a.s. weekend begint, er 2 teams meisjes aspiranten deel gaan nemen kunnen we nog wel enkele meisjes plaatsen die handbal ook wel zien zitten. Daar om: ben je 11, 12, 13 of 14 jaar, kom dan eens kijken en doe dan gerust vrijblijvend mee op de donderdagavond van 18.30 tot 20.00 uur in De Vonder. Franky Het Comité ’Priesterfeest Pater van Elderen’ be staande uit de heren Sjef Meeuwis, Toon van Gils, Noud Smits, Albert van Laarhoven, Frans Vorstenbosch en Mevr. Ireen Stieger-van Rooij, dat ’t 40-jarig priesterjubileum van Pater Koos van Elderen heeft begeleid, dankt u allen voor de spontane viering en voor de geldelijke medewer king, die u allen gegeven heeft. De burgemeester kon namens de gemeenschap een videorecorder aanbieden en nadat door ’t co mité alle onkosten waren betaald, kon afgelopen vrijdag ’t batig saldo van 1.445,— aan de pa ter worden overhandigd. Totaal der ontvangsten, inbegrepen de collecte tijdens de feestelijke eu- - charistieviering, bedroeg/ 2.750,Tijdens de druk bezochte receptie kreeg pater Koos ook nog vele gaven in natura en onder couvert aangebo den. De rekening bij de Rabobank no. 13.45.21.072 ’Priesterfeest Pater v. Elderen’ blijft nog enkele weken openstaan om mensen, die nog willen ge ven of die nog niet in de gelegenheid waren als nog de kans te geven. Wij zijn tenslotte van me ning dat ’t een geslaagd feest is geworden. Zelfs ’t weer was prachtig op zondag 20 september, wat we beschouwen als ’n knipoog vanuit de he mel! Allen en iedereen nogmaals hartelijk dank! ’t Comité Verbrandingen Verbrandingen behoren tot de afschuwelijkste verwondingen die een mens kan oplopen. Ze kunnen blijvende gevolgen hebben door invali diteit en ontsierende littekens. De behandeling is vaak langdurig en pijnlijk. Nog altijd gaan jaarlijks 40.000 slachtoffers naar de huisarts, terwijl 12.000 patiënten poliklinisch moeten worden geholpen. In 400 gevallen zijn de verwondingen zo ernstig dat behandeling in één van de drie brandwondencentra nodig is. Doel collecte De Nederlandse Brandwonden Stichting verbe tert de behandeling van patiënten met brandwon den, laat wetenschappelijk onderzoek verrichten, voert voorlichtingsprogramma’s uit ter voorko ming van brandwonden en beheert de Nationa le Huidbank. Een uurtje in uw eigen buurtje De Nederlandse Brandwonden Stichting is vol ledig afhankelijk van vrijwillige bijdragen zoals collectegiften. Met hulp van vele enthousiaste vrijwilligers is de Nederlandse Brandwonden Stichting erin geslaagd om in enkele jaren een na tionale collecte op te zetten. In 1986 werd voor het eerst landelijk gecollecteerd met een resultaat van 435.000,-. Vorig jaar slaagden maar liefst ruim 20.000 col lectanten erin om samen 2.280.000,- op te ha len. Dankzij de hulp van steeds meer collectan ten,die ook in onze gemeente elk ’een uurtje in hun eigen buurtje’ collecteren kan de Nederland se Brandwonden Stichting haar belangrijke werk voortzetten. Nieuwe collectanten zijn altijd welkom bij on ze contactpersoon: Helma Witlox, telefoon 04243-2246. Nederlandse Brandwonden Stichting, Bever wijk tel. 02510-21266, giro 202112, bank 707070643. Op dinsdag 3 en woensdag 4 november aanstaan de zal de jaarlijkse schoonmaak in de kerk plaats vinden. De kerk is al vroeg open om iedereen die wil ko men helpen binnen te laten. Vanaf 8.30 uur is de deur aan de achterkant geopend. Vele handen maken licht werk. Alvast hartelijk bedankt!!! Het Bestuur nodigt U gaarne uit tot het bijwonen van onze achterbanvergadering ter voorbereiding van de raadsvergadering van donderdag 29 okto ber aanstaande. De vergadering vindt plaats op maandag 26 ok tober aanstaande om 20.30 uur in de zaal van Het Centrum. In de raadsvergadering antwoorden de fracties op de schriftelijke beantwoording door het College van de Algemene Beschouwingen van de raads fracties (zie ’Moergestel-Nieuws’ van 14 oktober jongstleden) en stelt de Raad de Begroting 1993 vast. Op zaterdag 14 november aanstaande organiseert het Gilde Sint Joris weer een verkoop van ge bruikte goederen. Voor u een mooie gelegenheid om goede spullen die u niet meer gebruikt, maar wel geschikt kun nen zijn voor een ander, voor een aantrekkelike prijs van de hand te doen! Eerstdaags wordt in Moergestel huis-aan-huis een inschrijfformulier bezorgd. Kijk alvast eens rond wat u wel kwijt zou willen! Natuurlijk mogen ook uw familie, vrienden en kennissen meedoen! «7

Weekblad Moergestels Nieuws | 1992 | | pagina 1