M® og n TELEFOON 3459 of2672 VROEGE VOGEL-TRAINING op zaterdagochtend van 9.00-10.00 uur. I JEUGDJAZZ AFVALLEN? YOGYM zandstraat 1 tel. 04243-1385 moergestel De Rabomakelaars bieden aan Laatste wapenfeiten van ’De Rietvoorn’ Ned. Vereniging Slechthorenden CONDITIE TRAINING Tiroleravond met ’die Inntaler Musikanten’ Opbrengst kledinginzameling Rabo Onroerend Goed de Kempen BV Open Dag op Okido MOERGESTEL PRINSES CHRISTINASTRAAT 3 NEEM DE STAP en probeer eerst een keer uit. Bel Mieke de Groot en maak een afspraak voor een proefles. Nieuw vanaf 10 oktober: Rustig gelegen, uitgebouwd en goed onderhouden, halfvrijstaand woonhuis met royale garage en privacy biedende achtertuin *6 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 7 OKTOBER 1992 PAGINA 7 c LidLMV Kantoor St. Oedenrode Markt 21 Tel.: 04138-78100 s-Zaterdags geopend: 13.30-15.00 uur Als u iets zoekt wat echt rustig moet zijn, aandachtig met uw lichaam bezig zijn, dan moet u YOGYM proberen op dinsdagmorgen van 11.00-12.00 uur: een combinatie van lichte spierversterkende oefeningen, ademhalings- technieken en leren ontspannen. Op zaterdag 17 oktober wordt manege ’t Vier span in Oirschot omgebouwd tot een Oostenrijk se feesttent. Op deze avond zal trompettist Andy Astner met zijn Inntaler Musikanten een avondvullende show opvoeren. Deze 6-mans formatie uit het Oostenrijkse Munster staat garant voor een avond van sfeer, door hun muzikale virtuositeit en veelzijdigheid. Naast de typische Tirolerklanken zijn James Last melodieën en de opzwepende Zuidamerikaanse ritmes welbekend bij deze muzikanten. Deze avond wordt georganiseerd door Egerlan- derkapel ’die Original Stuhlstadter Musikanten’ uit Oirschot, in samenwerking met Manege ’t Vierspan. Het is de tweede maal dat de Inntaler Musikan ten Oirschot bezoeken. De eerste keer was dat tij dens het Internationale Blaaskapellenfestival van de toenmalige Stoelenmatters in de hal van Cam pingfarm Breekelmans. De voorverkoopadressen voor deze avond zijn: Café petit-rest. de Beurs te Oirschot 04997- 72222; VW Oirschot 04997-72970; Manege t Vierspan te Oirschot 04997-71737; Smetsers Oir schot bv 04997-71231; RABO-bank Oirschot 04997-72233. Entreeprijs voor deze avond bedraagt: 12,50. Mocht U nog wat meer informatie willen hebben, dan kunt U contact opnemen met: Ko van de Sande, tel. 04998-1 97892 of Hans Willems, tel. 04997-75859. 4435 centimter. 7e Cor van de Berg alleen; 10 stuks 280 cen timeter. 8e Jan van Gisbergen met Bart de Bakker; 16 stuks 250 centimeter. 9e Ton de Bakker met Jan van Korven; 13 stuks 213 centimeter. 10e Hans Schoenmakers met Jan Roosen; 11 stuks 193 centimeter. 11e Bart Dobbelsteen met Rudi van Tuijl; 6 stuks 150 centimeter. 12e Frank van der Sterre met Bas van Velthoven; 4 stuks 71 centimeter. 13e Jac van Elderen met Niels Helmer; 4 stuks 50 centimeter. 14e Bas van Gisbergen alleen; 1 vis 19 centime ter lang. 15e en laatste Kees Persoons 0 stuks en 0 cen timeter. Zoals u wel ziet een goede samenwerking van jong en oud brengt zeer grote vangsten, in totaal 4554 centimeter oftewel 314 stuks, dat is niet niks. Nu het volgende: op donderdag 8 oktober houdt de Rietvoorn zijn jaarlijkse najaarsvergadering om 20.00 uur bij ’de Klaore’. Hebt u ideeën, klachten, op of aanmerkingen, laat u dan zien daar zijn deze vergaderingen voor. Wij zoeken ook nog enkele kandidaat bestuurs leden en voor de concourscommissie. Wilt u het eens van dichtbij meemaken blijf dan niet aan de kant staan. U kunt zich opgeven tot op de verga dering. Geen interesse? Kom dat toch op deze vergade ring. Wij rekenen op u. Alleen dan blijft u op de hoogte. Dus tot 8 oktober 20.00 uur bij ’de Klaore’, De onlangs gehouden kledinginzameling voor de stichting ’Mensen in nood’ die deze keer speciaal gericht was op de vluchtelingen uit Joegoslavië, had een opbrengst van 3500 kilogram. Een mooi resultaat. Namens ’Mensen in nood’ heel hartelijk dank voor uw medewerking. Ook de mensen van Winkel Boerenbond heel hartelijk dank voor uw medewerking en opslag ruimte. Mocht u nog niet in de gelegenheid zijn geweest uw kleding te bezorgen, u kunt altijd terecht bij Mevr, de Groot, Oisterwijkseweg 60 en bij H. van Oort, Stokske 1. Voor informatie te.. 1389. Een niet al te zware conditietraining waar alle spieren goed doorgewerkt en losgemaakt worden voor het weekend. Voor iedereen, man of vrouw, leeftijd speelt hier geen rol! Je sport op eigen tempo. Ben je tussen de 10 en 15 jaar, kom dan een keer Jeugdjazz uitproberen. Een gediplomeerde balletlerares geeft deze leuke dansles. Op maandag van 18.00-18.50 uur. Neem een GRATIS proefles op maandag 12 oktober! Dat kan nog op dinsdagavond en vrijdagmorgen met ons BODY-CONTOUR-programma De echte allround-training: spieren verstevigen, hart en longen (aerobics) etc. De meest gevarieerde bewegingslos. Elke avond en elke morgen! MAKELAARSKANTOOR Makelaars o.g.: Ing. Th.L.J. van Krieken. Ing. M.T. Thunnissen en H.G.M. Kox. Assistent-makelaar o.g. A.L.G. van den Brand. Kantoor Veldhoven Fr. Bekersstraat 1a Tel.: 040-541528 's-Zaterdags geopend: 11.00-13.00 uur Op 6 september togen 28 vissers naar het Blek- ven voor de wedstrijd om de Rietvoornbeker. Bij goed weer en een zeer goede stemming was het goed vissen. Het enige wat tegenviel waren de vangsten. Jos Kogels was het gelukkigste. Hij won met 10 stuks met een totale lengte van 140 centimeter. Op de tweede plaats Al wies Rokven: 8 stuks 75 centimeter. 3e Goris Kogels: 8 stuks 71 cen timeter. U ziet wel, veel was er niet gevangen. De grootste strijd werd uitgevochten door Jo Nouwens en Harrie Smetsers, waarbij de strijd om de grootste mond heviger was dan om de vis. Aan vis ontbrak het beiden: 2 stuks waarbij die van Harrie het grootste waren. Jammer Jo, ik had het ook liever anders gezien. Hert predikaat gelukkigste visser was voor Cor van de Berg. Hij wist een vluchtende vis nog juist in zijn staart te vangen, en daar dit zijn enige was telde hij wel degelijk mee. Al was het maar voor het eindklassement, want tellen we de resultaten van alle wedstrijden bij elkaar dan krijgen we een algemeen klassement. Hier hoog in eindigen is heel belangrijk, want de eerste 10 personen hebben het recht om mee te vissen met het corps. Het algeheel klassement is dit jaar gewonnen door Alwies Rokven. Profici at Alwies. Tweede was G^ris Kogels en op de 3e plaats Ton de Bakker enzovoorts. De beste 10 van vorig jaar vissen met het corps dit jaar tegen Hilvarenbeek en Esch. Na drie wedstrijden was Hilvarenbeek le met op de 2e plaats Moergestel en Esch als 3e. Maar het indi vidueel klassement werd gewonnen door Jan Rokven. Proficiat Jan, alsook de op een prachtige 3e plaats geëindigde Hans van Esch. Zo ziet u maar dat het meer inhoudt dan alleen maar een wedstrijd vissen om maar niet te spreken over de hele mooie levensmiddellenpakketten die alle 34 personen die in het algeheel klassement voorkwa men ten deel vielen. Een week later werd de mooiste wedstrijd van het seizoen gevist, namelijk de koppelwedstrijd van een jeugdlid aan een seniorlid op het Wilhelmi- nakanaal. Het is de bedoeling dat de jeugd wat opsteekt van de ouderen, maar... hoe dikwijls is het niet anders. Winnaars bij deze waren Jan Rokven samen met Fons van der Wal 70 stuks met een lengte van, let wel, 1954 centimeter. Hierbij zij vermeld dat Fons er een groot deel van heeft gevangen. 2e Hans van Esch. Alleen zijn maatje was niet ko men opdagen maar toch 60 stuks en 743 cen timeter. 3e Lois Helmer met Rob Hooftman 43 stuks en 632 centimter. Omdat Hans alleen 2e was kreeg Rob de 3e prijs jeugd en ging de derde prijs jeugd naar de op de 4e plaats geëindigde Ron de Bakker en Maarten Hooftman, twee jeugdleden, maar omdat Ron de laatste jaren al zoveel bekers had gewonnen mocht Maarten van hem de beker hebben, toch sportief van Ron. 5e Crist van de Aker met Kees Roosen; 30 stuks 345 centimeter. 6e Bart Klijsen met Ban Waltmans; 23 stuks 282 De Nederlandse Vereniging Voor Slechthoren den Afdeling Tilburg en omstreken komt bijeen op: donderdag 15 oktober aanstaande, aanvang 20.00 uur. Op deze avond zal door de Stichting SOHO een lezing met videobeelden over de opleiding van dovengeleidehonden worden gegeven. Iedereen is van harte welkom zowel leden als niet leden. Er wordt gebruik gemaakt van de ringleiding en de overheadprojector. Wilt u iets meer weten over onze vereniging of zelfs lid worden, neem dan contact op tijdens de bijeenkomst met een der aanwezige bestuurstleden. Plaats: Rode Kruisgebouw, Leonard van Ve- chelstraat 2 Tilburg. Voor nadere inlichtingen: tel. 04242-17447 (na 18.00 uur) of 04117-2304. Op 10 oktober a.s. wordt er een landelijke Open Dag Kinderopvang georganiseerd. In het hele land zullen dagverblijven, buitenschoolse op vangvoorzieningen, gastouderorganisaties en peuterspeelzalen geopend zijn. Reden hiervoor is dat nog lang niet iedereen op de hoogte is van de vele mogelijkheden die de kinderopvang biedt. Perc.opp.: 456 m2 Indeling: het pand biedt o.a. hal; toilet; kelderkast; L-vormige woonkamer met schouw; leefkeuken met kunststof keukenblok v.v. inbouwapparatuur op de begane grond. Op de 1e verdieping: douche en 4 slaapkamers. 2e Verdieping: middels vlizo-trap te bereiken zolder. ALGEMEEN: b.j. 1966; uitbouw 1974; inhoud woonhuis ca. 320 m3; halfsteens garage (ca. 11.00 x 3.60). Vraagprijs: f 238.000,— K.K. Kindercentrum Okido doet aan deze open dag ook mee. Tussen 10.00 en 13.00 uur bent u wel kom, zowel aan de Hoogstraat 24 als aan de Zoom 90 i Oisterwijk. In beide gebouwen kunt u aan de hand van foto reportages kennis maken met de verschillende vormen van kinderopvang van Okido. - Okido op volle toeren geeft een beeld van de dagopvang voor 0-4- jarigen; - ’Na school nog niet naar huis’ gaat over de bui tenschoolse opvang voor 4-12-jarigen; - ’Van aanmelding tot opvang’ laat zien hoe een gastouderkoppeling verloopt. De hele tijd zullen er leidsters en een gastouder aanwezig zijn om een en ander toe te lichten. Verder is er uiteraard koffie en zijn er wat akti- viteiten voor de kinderen. Wij hopen ook u te mogen begroeten!

Weekblad Moergestels Nieuws | 1992 | | pagina 7