Diamanten feest Zuster Huberta Trend zoekt nieuwe leden! a CD S&en TSoogaazd V KETELAARS B R I E N JANTJE JANSSEN Aphrodite 1 PARTY- EN VERGADERCENTRUM Il ■Ly 5n Familiereünie? Dan moet u zijn bij: Vrijdagavond 9 oktober »co ers Sjefke Schilders Afscheidswedstrijd Moergestel Kreatief 1992/1993 JEUGDJAZZ hartstikke leuk voor meisjes van 10 tot 15 jaar FIT! vlak voor ’t weekend...? Sporten overdag of 's avonds... er is nog plaats op... Peter Burgers: snelste Moergestelnaar en eerste ambtenaar GINA WOENSDAG 7 OKTOBER 1992 - 17e Jaargang - Nr. 733 n: U KOMT TOCH OOK? Zie pagina 7 TIVOLISTRAAT 75 TELEFOON 013 - 434907 TILBURG S.V. Audacia 10 - Spoordonkse Boys Veteranen Zuster Huberta van de Vrande uit Deurne zal op 16 oktober haar 60 ja rig kloosterjubileum vieren. Dit gebeurt onder meer met een H. Mis, die om 16.00 uur in de Kerk van de H. Geestparochie te Deurne begint. Na afloop van de H. Mis bestaat er in de kerk gelegenheid om haar te fe liciteren. Daarna zal de jubilaresse met haar familieleden het feest ver der in besloten kring vieren. Huidverzorgingsinstituut St. Jansplein 5 Moergestel Tel. 04243-1665 Fax 04243-3860 este Aanvang 19.15 uur rff ovp 9 'SPORT FEN GEZONDHEIDSCENTRUM IO Vanaf 20.45 uur discomuziek van Voor BALLETIessen hoeft uw kind niet meer naar Oisterwijk (elke maandagmiddag vanaf 4 jaar) 3 tel Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst Uitgaveen redaktie: Buro 76, Oisterwijkseweg43,5066XC Moergestel, Tel. 04243-2268 Inleveren kopij uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond Dat kan vanaf 10 oktober op zaterdag morgen van 9.00-10.00 (conditietraining! gevarieerd en vóór alle leeftijden!) Volgens goed gebruik wordt dit jaar voor de 18de keer alweer de tentoonstellingg van Moergestel- se amateur-kunstenaars MOERGESTEL KREATIEF gehouden. Dit jaar zal deze expositie gehouden worden in vergader- en partycentrum ’Den Boogaard’. In het gemeentehuis is hiervoor geen ruimte meer beschikbaar nu de burgerzaal is verbouwd tot kantoorruimte. In vorige jaren is o.a. geëxposeerd: poppen, aquarellen, foto’s, boetseerwerk, etc. Ook andere vormen van kreatieve vaardigheden zijn van zelfsprekend van harte welkom. Heeft u belangstelling om dit jaar (weer) mee te doen, dan kunt u zich opgeven bij het gemeen tehuis (Corke Kooien, tel. 1235), graag vóór 16 oktober a.s. Op maandag 19 oktober a.s. zal om 19.30 uur een bijeenkomst met alle deelnemers/sters plaatsvin den over de voorbereidingen van de tentoon stelling. De personen, die zich aanmelden, ontvangen hierover nog apart bericht. Misschien dat jullie het nog niet weten, maar er bestaat een echte dansgroep in Moer gestel. Wij bestaan wegens omstandigheden nog maar uit 6 personen en onze lerares. Dit is natuurlijk ontzettend jammer en vandaar dat we de ze oproep doen. Wij zoeken fanatieke meisjes/vrouwen die het lef hebben om onze groep te komen versterken. Wij tre den regelmatig op, dus plan kenkoorts moet je niet heb ben. We zullen eens vertellen, wat we zoal doen. Ten eerste oefenen we iedere dinsdag in Den Boo gaard (behalve met schoolvakanties) van 20.30 uur tot circa 22.00 uur. Hierin beginnen we met een warming-up, dan gaan we werken aan een bepaalde dans en daarna natuurlijk een cooling down. In deze avond is er natuurlijk ook tijd voor een kopje koffie en om even gezellig bij te klet sen. Wij treden op, op verschillende plaatsen, zoals: bij modeshows, het Pierevariété, operette enzo voorts enzovoorts. Wij zouden dit graag uitbreiden, maar ondat we maar met 7 personen zijn, valt dat niet mee, want hoe meer mensen hoe meer mogelijkheden na tuurlijk! De contributie is ook niet om moeilijk over te doen en hier betalen we de onkosten van zoals: huur, kleding, lerares, en dergelijke. Hopelijk hebben we je een beetje duidelijk ge maakt wie en wat we zijn en hebben we je warm weten te krijgen om een ieder geval op een dins dag te komen kijken en een kopje koffie mee te drinken. Schroom je niet al ben je alleen, je krijgt een hartelijke ontvangst. Dus denk je dat je spon taan, gezellig en fanatiek bent, kom dan eens langs! Tot dinsdag. Zuster Huberta deed haar in trede te Asten in de Orde der Zusters van de H. Anthonius. De thans jubilerende zuster, die 86 jaar oud is, is afkom stig van Deurne. Zij groeide daar op en op 25-jarige leeftijd deed ze haar intrede. Na twee jaar werd de eeuwige gelofte afgelegd. Daarna heeft zij 4 jaar in Asten, Liessel en omgeving de wijkverpleging gedaan, dit alles op de fiets en te voet. In 1936 is zij vanuit Asten naar Moergestel vertrokken waar ze tot haar 65 jaar de zorg had over de bejaarden uit Moergestel en omgeving, die in het gasthuis aldaar aan wezig waren. Zij heeft dit werk altijd met veel plezier gedaan. Bij gelegenheid van haar 50-jarig jubileum werd aan haar de zilveren eremedaille, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau uitgereikt. Ook is zij meer dan 40 jaar lid van de E.H.B.O. Thans is zij nog erelid hiervan. Nu geniet zij al vele jaren van haar pensioen, haar goede ge zondheid laat haar toe dat ze nog steeds actief bezig is met haar hobbies zoals handwer ken en tuinieren. Ook helpt ze nog mee in het gasthuis met huishoudelijke werkzaamheden. Ook familie en kennissen kunnen altijd een beroep op haar doen. Graag feliciteren we Zuster Huberta van harte met dit ju bileum! Schoolstraat 5 j| Moergestel ff#} Tel. 04243 -1474 Zondag 27 september jongstleden slaagde onze dorpsgenoot Peter Burgers erin om als eerste Moergestelnaar te finishen in de 10 kilometer wegwedstrijdloop. Woensdag 30 september jongstleden werden de Zuid-Nederlandse hard- loopkampioenschappen voor gemeente-ambtena- ren van Noord-Brabant en Limburg gehouden in Beesel (L), alwaar hij als eerste finishte op de 5 kilometer. Snelste Moergestelnaar en kampioen gemeente ambtenaren: een knappe prestatie. Peter, van harte proficiat.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1992 | | pagina 1