Zonovergoten Priesterfeest Koos van Elderen I is 3 Cursus Frans in ’D’n Donk’ vanaf eind september Inlichtingen: 04243 - 2942 Aphrodite KETELAARS MTV Radio Speelgoedbeurs Stichting Wielerronde Moergestel WOENSDAG 23 SEPTEMBER 1992 - 17e Jaargang - Nr. 731 - Jeugd vakantie week TILBURG TELEFOON 013 - 434907 TIVOLISTRAAT 75 J - Aktie ’Tankslag’ - Reconstructie Rootven - Touwtrekweekend KPJ - Vriendenweekend Audacia - Op de koffie bij... Zuster Joke - Vakantiefilm ’Indonesië’ Herhaling van deze uitzending: zondag 27 september 13.00 uur. - Openluchtmis en inwijding Maria-kapel Programma donderdag 24 september 19.00 uur. Moergestel heeft, onder leiding van de buurt en een speciaal gevormd co- en hoopt dat Koos van Elderen nog vele jaren bij mité afgelopen zondag het 40-jarige priesterjubileum van Koos van El deren op waardige wijze gevierd. Buurtbewoners Receptie Huidverzorgingsinstituut Schoolstraat 5 jnfet Moergestel 16 este De jubilaris, temidden van enkele leden van het comité, verlaat de kerk. De videorecorder wordt overhandigd... K9 - Toer Mee 1992 Vanaf 18.00 uur kunt u (alleen via uw MTV-kanaal) luisteren naar een radio-uitzending die weer wordt gemaakt door Peter van de Wouw en Comé Schoenmaker. ons in zijn geliefde geboortedorp mag verblijven. Koos, van harte proficiat! M.O. ’Moergestel-Nieuws’ sluit zich hierbij graag aan Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst Uitgave en redaktie Buro 76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. 04243-2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond Wat kunt u zoal inleveren? Groot speelgoed onder andere fietsen, skelters, schommel, tent, zwembad. Verder (rol) schaat sen, puzzels, Lego, Playmobil, Fischer Price, poppenartikelen, auto’s, kinderboeken, gezel schapsspellen, muziekinstrumenten, enzovoorts. Van 19.30 uur tot 20.30 uur: Verkoop. Uiteraard is iedereen welkom, (behalve kinde ren). Graag contante betaling, cheques kunnen wij niet accepteren. Voor de koper wordt per 10,- koopwaar, als te gemoetkoming in de kosten 1,- extra berekend. Van 22.00 uur tot 22.30 uur: het niet verkoch te speelgoed ophalen en het verkochte afreke nen. Mocht u nog vragen hebben dan kunt u bellen: 04243-2367. Voor ’Den Boogaard’ nam pater van Elderen de muzikale gelukwensen in ontvangst van Harmonie ’Prinses Juliana burgemeester het kado dat door giften bij elkaar was gebracht: een videorecorder. De jubilaris kwam vervolgens aan het woord en bedankte iedereen op de voor hem zo bekende en spontane wijze. Tot slot kregen alle aanwezigen, en dat waren er veel, de gelegenheid om de jubilaris persoonlijk de hand te drukken en te feliciteren. Buurtbewoners uit de omgeving van Koos’ wo ning, De Stappert 20, hadden de gehele buurt een feestelijk aanzien gegeven door het plaatsen van de denneboompjes aan weerszijden van de straat tot aan de Oirschotseweg met daarin de be kende geel-witte papieren bloemen. Zondagmorgen werd Koos om 11.00 uur thuis opgehaald door de drie Moergestelse gilden en Drumfanfare ’Moergestel’. Zij begeleidden hem naar de kerk waar een Plechtige H. Mis werd op gedragen terwijl de feestpredikatie werd verzorgd door Pastor H. van den Broek. Aan het eind van deze plechtige viering sprak de jubilaris zelf de aanwezige parochianen toe. Na afloop van de viering bracht Harmonie ’Prin ses Juliana’ de jubilerende pater naar ’Den Boo gaard’. Met een vendelgroet van de Moergestel se gilden kwam er ’n eind aan het ’buitengebeu- ren’. Na binnenkomst sprak burgemeester ter Veer de jubilaris toe en ging in het kort in op de levens geschiedenis van Koos. Hij benadrukte nog eens het ’gewone-mens-zijn’ van Koos en prees hem voor het werk dat hij gedaan had temidden van de minder bedeelden in onze maatschappij Aan het eind van zijn toespraak overhandigde de Hieronder volgt meer informatie over de speel goedbeurs, die zal worden gehouden op donder dag 15 oktober 1992, in ’Den Boogaard’. Het is de opzet om een echte beurs te houden en geen rommel- of kindermarkt (mede met het oog op 5 december). Het dagprogramma ziet er als volgt uit: Van 13.30 uur tot 17.00 uur: Inleveren van het speelgoed. Al het speelgoed dat u wilt verkopen en dat heel en compleet is, kunt u bij ons aanbie den. Het is de bedoeling dat u hiervoor een (niet te hoog) bedrag vraagt. Iedere inschrijver betaalt hiervoor een kleine vergoeding aan inschrijfgeld en wel 2,- per 10 artikelen. Het speelgoed moet goed verkoopbaar ingepakt zijn, bijvoorbeeld losse onderdelen in een plastic zak.) Geen verkoopprijzen beneden de 1,-. Voor de 1 le keer organiseert Stichting Wieler ronde Moergestel a.s. zondag 27 september de ’KOMTOER’. Een combinatie van wieler- en loopwedstrijden. De wielerwedstrijden worden georganiseerd on der auspicieën van de K.N.W.U. terwijl voor de loopwedstrijden Sport- en Gezondheidscentrum ’Physique’ de verantwoording neemt. Het programma ziet er als volgt uit: 09.00 u.: Trimloop 10.00 u.: start Nieuwelingen wielrenners 40 km. 11.15 u.: start Veteranen wielrenners 50 km. 12.45 u.: Wedstrijdloop 13.45 u.: start Junioren wielrenners 60 km. 15.30 u.: start Amateurs-A wielrenners 80 km. Inschrijven voor de wielerwedstrijden op de door de K.N.W.U. voorgeschreven wijze. Bijschrij ven is mogelijk. Inschrijven voor de loopwedstrijden bij Sport- en Gezondheidscentrum ’Physique’ 04243-2672/ 3459. Wij nodigen u van harte uit op deze sportieve dag in het centrum van Moergestel. De toegang is gratis. Tel. 04243 - 1474 i

Weekblad Moergestels Nieuws | 1992 | | pagina 1