5TIJL< MEUBELEN Interieur adviezen Woon-aecessoires Feestelijke opening bij Bakkerij Kouwenberg! Brood- en Banketbakkerij Kouwenberg 2L Futura, de Italiaanse Revolutie Start nieuwe E.H.B.O.-cursus s E.H.B.O.-nieuws voor gediplomeerden Gymclub van de Loo 50-Fit nationale open dag voor senioren I J TAXI VAN DE LOO TEL. 04243-2077 00 00 f Dankbetuiging Jan van Krieken .■.‘omroep brabant 5017 AD Tilburg, Hoevenseweg 55 Moergestel, september 1992 Adrie en Els Kouwenberg en kinderen Na 7 jaar hard werken is het zover, dat wij een geheel vernieuwde winkel kunnen openen. De officiële opening wordt gehouden op zondag 6 september a.s. Uw medeleven en aanwezigheid waren voor ons een grote steun! Betsy van Krieken-Klerks kinderen en kleinkinderen Protestantse Gemeente Oisterwijk Een speciaal woord van dank aan pastor H. van den Broek, H.H. dok toren van Delft en Terwindt, familie, kennissen en buurtbewoners. Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor het medeleven en de belangstel ling, betoond bij het ziek zijn en het overlijden van mijn man, onze vader en opa x. Woningtextiel Kinderprogramma Omroep Bra bant over verkeersongelukken Wij nodigen u van harte uit op onze receptie van 15.00 - 18.00 uur om een kijkje te komen nemen. öj Afscheid Zuster Joke Bereikbaarheid pastor Artikelen die deze week niet werden geplaatst zijn doorgeschovên naar volgende week! PAGINA 2 I.S. postbus 108 - 5600 ac eindhoven Wijkouderling Moergestel: J. Krijger, Wilde- manstraat 48, Oisterwijk, tel. 04242-15331. Kerkdiensten: Op zondag 6 september begint de dienst in de Kivitslaan om 9.30 uur. Ds. W. Roo- bol leidt deze dienst. De dienst in de Kerkstraat begint om 10.15 uur. Ds. J. van Boven uit Groenlo gaat in deze dienst, waarin Avondmaal wordt gevierd, voor. I. v.m. de vakantie is er geen kindemevendienst. Wel crèche in de Kerkstraat. benen’. De Futura is flexibel en stevig tegelijk, garandeert zijdelingse stabiliteit en goed balcon tact. Wie ze aantrekt zal bovendien verrast wor den door het optimale draagcomfort, bij elke weersomstandigheid en op elk veld. Romario over de Futura: ’Hiermee ga ik in het nieuwe sei zoen zeker weer veel scoren’. In het kinderprogramma ’Op Stelten’ van Om roep Brabant praten we op 5 september met kin deren over verkeersongelukken. Aan het woord komen kinderen die wel eens een verkeersonge luk hebben gehad of hebben zien gebeuren. Ook kinderen die met de fiets naar school gaan en daarbij gevaarlijke wegen of kruispunten moeten passeren, kunnen hun zegje doen. Het onderwerp is gekozen naar aanleiding van de actie ’We gaan weer naar school’ van Veilig Ver keer Nederland’ die op maandag 7 september in Brabant van start gaat. (Omroep Brabant, zaterdag 5 september, 9.00-9.30 uur). Niet alleen Denemarken zorgt voor opschudding in het voetbalwereldje. Ook de nieuwste voetbal schoen van Lotto houdt de gemoederen flink be zig. De Futura is dan ook gemaakt volgens een nieuw revolutionair concept. Het idee hiervoor is ontstaan door nauwe samenwerking tussen de Italiaanse technici van Lotto en topvoetballers als Gullit, Romario, Ancelotti, Donadoni, etc. Het revolutionaire zit ’m vooral in de schelpvorm van kunststof, die enkele basisonderdelen van de traditionele schoen vervangt en de Futura boven dien veel lichter maakt. Zo heb je aan het eind van de wedstrijd veel minder last van ’lood in de Op donderdag 15 oktober begint er weer een nieuwe E.H.B.O.-cursus. Er kunnen nog 10 cur sisten geplaatst worden. De kosten bedragen f 135,-. De lesavond is op donderdag. U mag deelnemen aan deze cursus indien u vr 1 februari 1993 minimaal 16 jaar bent. Aanmelden kunt u bij Gerrie van Gisbergen, te lefoon 3329. Sfeervolle stijlmeubelen met kwaliteit als kenmerk Gecombineerd met een deskundig advies voor de juiste toon op wanden en vloeren. Victor Boeren maakt wonen pas echt compleet. MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 2 SEPTEMBER 1992 Op 17 september wordt er weer begonnen met de herhalingslessen Thema: Sportletsels. Op deze avond krijgt u ook het verdere lessche ma met data uitgereikt. Dus tot ziens in de aula van Nieuwenhof. Dames, Dinsdag 8 september beginnen we weer met ons wekelijks sportuurtje. Van 19.00 tot 20.00 uur en van 20.00 tot 21.00 uur. Dames, als u geen lid bent en toch belangstelling hebt in ’n uurtje ontspannende sport: kom eens kijken of doe gewoon mee! U bent van harte wel kom. Tot ziens in sporthal De Vonder. Op 1 september a.s. gaat Zuster Joke Moer gestel verlaten om in Tilburg van een zeer wel verdiende rust te gaan genieten. Zij heeft dan 18 jaar onafgebroken voor de huishouding op de pastorie gezorgd. Toen ze 65 jaar werd was ze nog dermate vitaal dat ze graag nog wilde blijven. Inmiddels is ze bijna 10 jaar verder en dan eens komt er een moment dat de werkzaamheden door iemand anders overgenomen gaan worden. Zuster Joke was vooral ook al die tijd ’het ge zicht’ van de pastorie. Velen stond zij er te woord en het was altijd gezellig bij haar. Onget wijfeld zullen er daarom heel wat mensen zijn die haar gedag willen zeggen. Op zondag 6 september a.s. zal er na de H. Mis van 11.30 uur gelegenheid zijn om op in formele wijze in het parochiecentrum samen met Zuster Joke een kopje koffie te drinken en van haar afscheid te nemen. Iedereen is daarbij van harte welkom. Omdat Zuster Joke vanaf 1 september a.s. niet meer op de pastorie woont heeft dat ook gevol gen voor de bereikbaarheid van de pastor. De nieuwe hulp op de pastorie zal niet meer altijd aanwezig zijn en daarom kan het gebeuren dat u verbonden wordt met een antwoordapparaat. U wordt dan verzocht de boodschap goed te be luisteren en zo nodig een speciaal nummer te bellen zodat de pastor via een z.g. ’pieper’ op geroepen kan worden. U wordt dan door hem zelf teruggebeld. In de regel is de pastor altijd ’s avonds bereik baar tussen 18.00 en 19.00 uur. De vakantie zit er weer op. Iedereen goed uitge rust? Misschien er over nagedacht om eens met sport te beginnen? Als dat zo is, kom dan eens kennismaken met de tafeltennissport. We kun nen nog leden gebruiken. Op 7 september start het nieuwe seizoen weer. Er is iedere maandagavond gelegenheid tot spelen in D’n Donk van 20.00 tot 22.00 uur. Op maanda gavond 7 september is dus weer de eerste trai- ningsavond. Wilt u meer inlichtingen, bel dan 3365. Weekenddienst artsen: Alléén voor spoedgevallen: Weekend 5 september: P. Terwindt, telefoon 04243-1204 Weekenddiensten in Oisterwijk gelden van zaterdag 7.30 tot zondag 7.30 uur en van zondag 7.30 tot maandag 7.30 uur. zaterdag 5 september: M. van Grinsven, Vloeiweg 82a, telefoon 04242 - 82310 zondag 6 september: W. Schopman, Groenstraat 75, telefoon 04242 - 88805 Pastorie Moergestel, tel. 04243-1340 Weekenddienst pastorieën: Bel 2320: Klooster St. Stanislaus Politie: telefoon 04242 -19111 Bezoekadres: Burg. Verwielstraat 59, 5061 GC Oisterwijk. Openingstijden: gedurende de week en de weekenden de gehele dag en nacht. Voor het ophalen van goederen of documenten e.d. bij voorkeur tussen 09.00 en 21.00 uur. Indien gesloten wordt u telefonisch doorge schakeld naar de meldkamer. Huisartsenlaboratorium Midden-Brabant voor bloedafname e.d. t.b.v. huisarts, verlos kundige of specialist: elke dinsdag en donder dag van 9-10 u. in het gebouw van de Kruis vereniging, Pr. Beatrixstraat 27. Ponsplaatje ziekenhuis meebrengen. In Oisterwijk (gebouw Kruisver. Lindenpark- laan 16: elke werkdag van 9-11 uur). Kruisvereniging, Pr. Beatrixstraat 27, tel. 1594 Wijkverpleegkundigen: spreekuur: ma. t/m vr. van 13.30-14.00 u. Buiten spreekuur is de kruisvereniging voor dingende hulpvragen 24 uur per dag bereikbaar tel. 013-635530. Aanmelding voor kraamzorg, bij voorkeur vóór de 4e maand van de zwangerschap, kan telefonisch bij de kruisvereniging tel.nr. 013-635708 (dagel. tijdens kantooruren). Na aanmelding ontvangt u een inschrijfformu lier en ’n uitgebreid pakket met info over zwan gerschap, bevalling en kraamzorg. Diëtiste M.C. van der Mee, tel. 04242-19018. Bij voorkeur bellen tussen 18.00 en 19.00 u. Openbare Bibliotheek, tel. 04243-2243. Openingstijden: ma. envr. 15-20 u.; di. en do. 15-17.30 u.; wo. 14.30-17.30 u; leeszaal: di. en do. 10-12.30 u. Spreekuur verloskundige: op woensdagoch tend (om de 14 dg.) in het Wit-Gele Kruisge bouw: Mevr. B. Jabroer, Beukendreef 31 Oisterwijk, tel. 04242-84037. Spreekuur Alg. Maatsch. Werk: St. Jansplein 9, tel. 1169. Riet Schouten en Eric Bertels. Spreekuur op ma., di., do. en vr. van 9-10 u., andere dagen telefonisch op tel. 1169. Bij spoed buiten kantooruren: THD-Tilburg: 013-433584. Spreekuur Gezinsverzorging: Pr. Beatrixstraat 27, tel. 3649 dinsdagmorgen van 9.00-10.00 uur. Zonnebloem afd. Moergestel. Secr.: Stokske 4, tel. 2376. Spreekuren Dierenartsen Moergestel, Heu velstraat 2, tel. 04243-1465. Kleine huisdieren: mat/m vr 19.00-19.30en natel, afspraak. Tel. spreekuur dagelijks 8.00-9.00. Spoedgevallen: dag en nacht tel, bereikbaar. Oud papier 9september: route oost: Aanstede, Kruysackerbuurt, achter ’t gemeente huis, Oistelvoirt en Heivelden. Op een leeftijd waar de meeste mensen het al een prestatie vinden dat ze eens per week wat bood schappen op de fiets doen en twee keer per week een kaartje leggen, werkt de 77-jarige Haagse Di- ny ten Wolde zich drie maal per week in het zweet in de aerobic-ruimte. En ze voelt zich er heerlijk bij. ’Het is voor mij een soort therapie’, zegt ze. ’Een gezonde geest in een gezond li chaam. Dat klopt echt. Ik raad het ook iedereen aan’. Die situatie kan binnenkort voor iedere 50-plus- ser werkelijkheid worden. In het weekend van 5 en 6 september organiseert de Body Trend Club, een samenwerkingsverband van 130 kwalitatief ingesteld sportcentra in Nederland een nationa le open dag voor 50-plussers. Op deze dag kun nen zij kennis maken met 50 fit, het bewegings programma voor senioren. Dit programma bestaat o.a. uit een konditie-test. Vanuit die test wordt een trainingsprogramma sa mengesteld, waardoor een optimale afstemming plaatsvindt tussen het konditie-niveau en het trai ningsprogramma Meer dan ooit is de 50-plusser zich ervan bewust dat het passeren van de 50-jaar grens absoluut geen reden is om thuis te gaan zitten. Actief blij ven is een ’must’. Biologisch kan men 20 jaar lang de leeftijd van 40 behouden. Bovendien kan de dynamische kracht met 300% verbeterd wor den. Vandaar dat de Body Trend Club-sportcen- tra hun poorten openen. Maar ook zeker om te tonen dat de hedendaagse moderne sportcentra frisse en hygiënische accommodaties zijn, waar verantwoord les gegeven wordt en een veelheid aan sporten op aangepast niveau bedreven kun nen worden. Senioren kunnen zich op deze dag geheel vrijblij vend laten rondleiden, zodat er een goede indruk verkregen kan worden over hoe de betere sport centra in Nederland anno 1992 functioneren. Kom op zondag 6 september naar Sportcen trum ’Physique’, Postelstraat 17 te Moergestel. Wij houden open dag en geven informatie van 14.00 tot 15.30 uur. Drieëntwintigste zondag door het jaar. Preek: Pastor H. van den Broek Zaterdag 19.00 uur: Hoogmis. Jgt Lamberta Smetsers-van de Pol; Comelis en Maria van Dijk- van Overdijk; Mgd Jan van Krieken e.v. Betsy Klerks; Overl. fam. de Groot-Horsten; Cornelia van Hest e.v. Adrianus Smolders; Jgt Jac van Riel e.v. Johanna van de Wiel; Mgd Sjef de Laat e.v. Anna van Esch; Bizondere intentie; Jgt Jo hannes van Korven e.v. Maria van Dijk. Zondag 10.00 uur. Frans van den Bosch e.v. Bertha Dekkers; Jgt Kees Maton e.v. Corrie Op ’t Hoog; Michiel van Kempen e.v. Anna van Huykelom; Lucia van Haaren-Spaninks. 11.30 uur: Cornelia van Overdijk-Kemps en zoon Piet; Wilhelmus en Wilhelmina Rijnen- Kuypers; Jgt Simon van Breda e.v. Maria Ver- mulst; Jgt Leo van de Plas e.v. Marian Beerens; Amelia Schmidt-Latoemahina. 14.00 uur: Doopviering van Sietse Priems, Kelly Pijnenburg en Laurens Oerlemans. Dinsdag: Jan en Anna Ketelaars-van de Velden; Mgd Wilhelmina Roozen; Adriana Mutsaars; Adrianus Op’t Hoog e.v. Anna Bruurs; Engel- bertus Ketelaars. Donderdag: Martinus van den Boogaart; Maria van Dijk-van Overdijk; Sjef de Laat e.v. Anna van Esch; Overl. fam. van Heerebeek. Zaterdag 12.00 uur: Huwelijk Ronald Klijsen en Resy de Kruyf. Maandag: Werkgroep Gezinsdiensten Dinsdag: Parochievergadering Woensdag: Jongerenliturgie Donderdag: Huwelijksvoorbereiding. Bisschop Zwijsenstraat 72 Tilburg Tel. 013-421666 Eigen parkeerplaats recht tegenover de zaak.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1992 | | pagina 2