Originele tuinornamenten vinden vanuit Perfecte isolatie u et Pur’Fect Boxmeer zelfs hun weg naar Canada -J VERFRAAI HUIS EN TUIN TOT EEN EXCLUSIEF ’BUITEN’ een gazon en bloeiende borders. KOUDE, VOCHT EN SCHIMMEL KANSLOOS MET JUISTE ISOLATIE Vocht, koude, tocht en schimmel zijn ongezonde elementen die het in huis onaangenaam en ongezond kunnen maken. Bovendien wer ken zij mee aan een overbodig hoog energiegebruik dat merkbaar slecht is voor het milieu en de por temonnee. Niet voor niets gaan steeds meer mensen over tot de isolatie van hun woning en laten de overheid meebetalen in de vorm van een aantrekkelijke sub sidie. Voor Jan Hendriks Tuinornamen ten is het vooijaar dit jaar al vroeg begonnen. De sinds het begin van de jaren tachtig aan de Rijkevoort- seweg 5 in Boxmeer gevestigde on derneming neemt een voor ons land unieke positie in. Aan duizenden tuinen voegt het een aantrekkelij ke meerwaarde toe, maar ook in ternationaal mag Jan Hendriks ongedaan worden gemaakt zonder dat de woning ’verstikt’. zich ’hofleverancier’ van vele klei nere en grotere tuinen noemen. Zijn door koninklijke allure geka rakteriseerde tuinornamenten vin den behalve naar vele Europese landen, zelfs hun weg naar het ver re Canada. Alle aanleiding voor een nadere kennismaking met Jan Hendriks. Op het buitenterrein staan Italiaan- Eigenaar Jan Hendriks: ’Velen kennen ons bedrijf van het grote showterrein pal aan de Rijksweg in Malden. Hoewel daar geen ver koop plaatsvindt, is het vaak dé aanleiding ons voor een nadere kennismaking op te zoeken. Wij streven ernaar onze cliënten een compleet assortiment voor de tuin te bieden. Veel van wat wij verko pen doet het overigens ook uitste kend binnen in de woning.’ Architectuur Grote waarde kent Jan Hendriks toe aan een goed advies, waarvoor alle tijd wordt vrijgemaakt. Jan Hendriks licht toe: ’Uiteraard ver kopen wij losse onderdelen, maar vaker worden wij ingeschakeld om te adviseren bij-de tuinarchitectuur. Dat kan gaan om de keuze en het plaatsen van een hekwerk met een poort, maar ook om bijvoorbeeld rustieke verlichting en de aanleg van waterpartijen. Wij beschikken daarvoor over een eigen ontwerpaf deling, terwijl wij ook uitvoerend de noodzakelijke technische capa citeit kunnen inzetten.’ TRAX-dealer Jan Hendriks Tuinornamenten is officieel dealer van TRAX Bouw elementen en levert ook zuilen en voor de bezoekers uitgestald. Ook de showroom biedt talrijke verras singen: buitenlantaarns naar Oud hollandse modellen, zonnewijzers, sokkels in Griekse stijl, pergola’s en beelden. Verstandig besluit Behalve spouwmuurisolatie be hoort vloer- en wand/dakisolatie tot het specialisme van Technisol. Voor informatie: Jan Hendriks Tuinornamenten B.V., Rijkevoort- seweg 5, 5831 TG Boxmeer, Tel. 08855 - 73258 Massief ijzeren hekwerken en poorten zijn er in standaardmaten, maar worden ook op maat gemaakt en deskundig geplaatst. Jan Hen driks levert ook in antieke hekwerken, vaak afkomstig van statige land goederen in het buitenland. De belangstelling voor tuinornamenten, fonteinen, sierhek werken, an tieke lantaarns en fraaie balusters en zuilen, neemt in ons land storm achtig toe. Want de tuin mag vandaag de dag méér bieden dan alleen Overal inzetbaar Het verwerken van Pur’Fect in spouwmuren gebeurt volgens stren ge KOMO/BKS normen en kan on der alle weersomstandigheden plaatsvinden. Grote oppervlakten, moeilijk bereikbare plaatsen, gro te hoogtes en alle diktes worden door de vakmensen van Technisol probleemloos geïsoleerd, maar ook probleemloze ’normale’ woningen worden uiteraard vakkundig aan gepakt. De rustieke fonteinen komen veelal uit Engeland, Duitsland en Italië. De foto toont een in brons uitgevoerde fontein (445 kg!) met een god uit de Griekse mytholo gie. Met professioneel ontwikkelde technieken kunnen bij voorbeeld daken naadloos in elke gewenste dikte van het perfecte isolatiema teriaal worden voorzien. Pur’Fect geeft geen vochtdoorslag, zelfs niet bij een door en door open struc- tuursteen. Het krimpt, verkruimelt en verzakt niet. De uitzonderlijk hoge isolatiewaarde wordt altijd en onder alle omstandigheden be houden. Oudhollandse gietijzeren lan taarns brengen extra sfeer om het huis. Jan Hendriks heeft een zestigtal verschillende modellen in voorraad. Ze worden in diverse kleuren geleverd. Ook kan een lantaarn naar eigen smaak en pre cies op maat worden samen gesteld. Wie het besluit neemt de woning te isoleren en daarbij denkt aan spouwmuur-, wand- of dakisolatie of aan het plaatsen van dubbel glas, doet er verstandig aan eerst te informeren bij Technisol Wij- chen, Edisonstraat 30. Het tele foonnummer is 08894-17303. se bloembakken, tuinbeelden, smeedijzeren poorten (ook antieke) en rustieke banken overzichtelijk Technisol Wijchen is een technisch isolatiebedrijf dat als geen ander gespecialiseerd is in isoleren door het gebruik van polyurethaan- schuim (Pur-schuim). Het veelzij dige isolatiemateriaal heeft gunstige eigenschappen waardoor tocht en vocht tot in de kleinste hoekjes andere elementen voor in en om het huis. Ze worden toegepast bij balkons, terrasafscheidingen, prieeltjes, pergola’s, balustrades en als decor-elementen. Ook van de zijde van architecten en onder an dere de horeca bestaat voor het veelzijdige TRAX-programma gro te belangstelling. Deskundig advies Belangrijk om te weten, is dat be zoekers bij Jan Hendriks Tuinor namenten ongestoord kunnen rondkijken om hun keuze voor te bereiden, maar ook om een des kundig advies kunnen vragen. Al le artikelen zijn van prijzen voor zien en kleurrijke brochures wor den ter beschikking gesteld. Jan Hendriks Tuinornamenten in Boxmeer is dagelijks geopend tot 18.00 uur en ’s zaterdags tot 16.00 uur. Op tweede Paasdag wordt een extra feestelijke show gehouden die u beslist niet mag missen. Jan Hendriks: 'Iedereen mag in Boxmeer komen snuffelen. Ik sta open voor alle wensen en geef graag een advies waarvan mijn klanten achteraf zeggen: daar heb ik veel aan gehad. Met Pur’Fect is het vocht-, en koudeprobleem van uw woning voorgoed opgelost. Daar zal niet alleen de poes gelukkig mee zijn. M 'O (8 'MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 25 AUGUSTUS 1992 PAGINA 9 Dij ek :es ite iet n- en li- n- w- :r- ol- je- nt u- JE - 7

Weekblad Moergestels Nieuws | 1992 | | pagina 9