Afneembaar bedieningspaneel prima beveiliging autoradio Leuke hoogslaper met veel extra’s Zo mooi kan een linnenkast zijn 6 RUIMTEBESPARENDE VOUWDEUREN MET SPIEGELPANELEN VERLOREN PANEEL GRATIS VERGOED TOT 1 JANUARI 1995 u f 1.398,- in plaats van f 1.498,-. MULTI-FUNCTIONEEL SLAAPMEUBEL VOOR JONGENS EN MEISJES biele’ bureau te voorschijn. Model ’Jeroen’ is een populaire hoogslaper met veel leuke extra’s. u I De naam ’Jeroen’ doet vermoe den dat het hier om een meu belstuk gaat dat alleen geschikt is voor jongens. Niets is minder waar. Ook meisjes kunnen prima uit de voeten met de leuke witte hoogslaper, die overigens ook verkrijgbaar is in een uitvoering met een rode bies. Kinderen genieten zoveel meer van een eigen kamer met leuke snufjes en snuisterijen. De ont werpers van de bekende meubels uit Vroomshoop weten dat en pre senteren model ’Jeroen’, een po pulaire hoogslaper met veel extra’s. Het slaapmeubel heeft zoals je ziet mooie afgeronde vormen en bestaat uit een hoog bed met een robuuste trap naar boven. Je hoeft niet bang je zijn dat je ’s nachts uit bed rolt. Een stevige zijlat maakt dat je blijft liggen waar je ligt. Achter de twee deurt jes onder het bed zit een ruime kast, waarin je kleren en ook speelgoed kwijt kunt. toegang tot de zes CD’s in de wis selaar. Met twee andere toetsen wordt een volgend of een vorig nummer gekozen. Wanneer u gebruik maakt van de gecombineerde aanschaf van de autoradiocombinatie DC 521 en de CD-wisselaar DC 082, betaalt huiswerk te maken, ruim je je speelgoed op en haal je het ’mo- Ladenblok Op de foto ziet u dat het linker deel van de kast is ingericht met een ruime hanggelegenheid en Maar liefst zeven brede en diepe planken vullen het rechter deel van de fraaie linnenkast. Vol doende ruimte dus om uw linnen- collectie overzichtelijk op te ber gen. twee forse planken. Ideaal voor kleding. Uw mooiste rokken en broeken hangt u snel en eenvou dig weg. Shirts, truien en andere kledingstukken die gevouwen kunnen worden, legt u op de twee schappen boven het hanggedeelte. Het middelste deel van de Maxi ma ziet er op de foto heel even wichtig uit met boven en onder hangruimte, afgescheiden door een ladenblok. U hoeft zich niet aan deze indeling te houden. Het ladenblok kan namelijk op elke gewenste hoogte worden bepaald. Het is dus geen probleem wanneer u een qua lengte ruimere hangge legenheid wenst. Krachtige eindversterker In beide nieuwe combinaties DC 521 (f 599,-) en DC 511 (f 499,-) huizen een digitale PLL-quartz tuner voor FM-stereo, MG en LG met in totaal 36 voorkeurzenders, een stereo cassettespeler met ’au- toreverse’, ’auto-play’ en ’auto- replay’ en een krachtige zestig watt (2 x 30 watt, 4 x 12 watt) eindversterker met minimale ver vorming, ’fader’, gescheiden hoog/laag toonregeling en 2-ka- naals lijn-uit. Mobiel bureau Zo heb je een bureau en zo ben je hem ook weer kwijt. Inder daad, hoogslaper ’Jeroen’ her bergt een fijn bureau dat onder het bed zit ’verstopt’ en dank zij handige rolvoetjes makkelijk kan worden uitgeschoven. Als je wilt spelen heb je alle ruimte die je maar wenst. Als het tijd is om Multi-functioneel De Maxima is behalve een fraai ogende kast ook een multi-func- tionele kast. De slaapkamer is im mers het vertrek waar we ons da gelijks kleden. Alvorens de deur uit te gaan, kleden we ons aan en kijken in de spiegel of de gekozen combinatie niet misstaat. Om een zo compleet mogelijk beeld van onszelf te hebben, is een grote passpiegel belangrijk. CD-wisselaar De DC 521 is bovendien uitgerust met een bedieningspaneel dat een Spiegeldeuren Voor de makers van de Maxima, Vroomshoop Meubelen, een re den om fraaie spiegeldeuren te presenteren bij de kast. Deze deu ren behoren weliswaar niet tot de standaard-uitvoering van de Maxima, maar kunnen op uw ver zoek wel in plaats van de egaal witte deuren worden geplaatst. Dat kan over de gehele lengte van de kast, maar natuurlijk ook op een bepaald gedeelte ervan. De keus is aan u. Het unieke van de ze spiegelpanelen is tevens dat u bij geopende deuren beschikt over een passpiegel vóór en achter. De sierlijk witte linnenkast is le verbaar in een 4-deurs en 6-deurs uitvoering. Wat direct opvalt zijn de deuren die door handige schar nieren gehalveerd worden en daardoor veel ruimte besparen. Ideaal voor diegenen die hoge eisen stellen aan opbergcomfort in een kleine(re) slaapkamer. De Maxima geeft u alle vrijheid die u zich wenst. Zo bepaalt u zelf De evenredige afstemming van hang- en legruimte maakt dat u zowel linnengoed als kleding in de Maxima kwijt kunt. Het afneembare bedieningspa neel en de zeer gunstige prijs zijn twee unieke kenmerken van deze nieuwe autoradiocombinatie (Fo to Philips). Compact formaat Het bedieningspaneel kan na een druk op de ontgrendelingsknop eenvoudig worden afgenomen. Dank zij zijn compacte formaat en geringe gewicht, past het pa neeltje vervolgens in elke jaszak, attachékoffer en damestas. In de auto blijft een incompleet appa raat achter dat voor potiëntele dieven uiteraard geen enkele waarde heeft. Een opvallend rood, knipperend waarschu- wingslampje geeft aan dat het be dieningspaneel ontbreekt. Wanneer u dit jaar een dergelijke autoradiocombinatie aanschaft, dan profiteert u niet alleen van de voordelige prijs ervan, maar krijgt u bovendien een bijzonde re verzekering aangeboden. Tot 1 januari 1995 wordt een verloren bedieningspaneel gratis vergoed. Het enige dat u daarvoor moet doen, is het invullen en retourne ren van een bij het apparaat gele verd verzekeringscertificaat. wisselaar (DC 082 a f 899,-) voor zes CD’s kan besturen. Zes nume rieke toetsen bieden rechtstreeks De autoradio blijkt helaas nog altijd een aantrekkelijk object voor diefstal. Voor Philips een reden twee gunstig geprijsde autoradiocom- binaties - DC 521 en DC 511 - te introduceren die voorzien zijn van een wel zeer effectieve en comfortabele diefstalbeveiliging: een afneem baar bedieningspaneel. waar u de ruimtebesparende vouwdeuren bij openen plaatst. Dat kan zowel links als rechts. Het is maar net wat uw voorkeur heeft. Ook voor de indeling van de kast krijgt u de vrije hand. De evenredige afstemming van hang en legruimte maakt dat u zowel linnengoed als kleding in de kast kwijt kunt. Welke eisen stelt u aan een linnenkast? Zoekt u alleen bergruimte voor handdoeken, lakens en ander linnengoed, of wilt u een ruime, fraai gestileerde kast waarin u ook uw kleding op een prettige manier kwijt kunt? Is dit laatste het geval, dan wilt u vast meer weten van de Maxi ma, een prachtige linnenkast met handige ruimtebesparende vouwdeu ren. MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 25 AUGUSTUS 1992 PAGINA 7

Weekblad Moergestels Nieuws | 1992 | | pagina 7