BURO 76 VERNIELERS HOREN EIGENLIJK ACHTER TRALIES VANDALISME IS ZÓÓÓ KINDERACHTIG BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING BEKENDMAKING GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL GEMEENTE MOERGESTEL De Vrije Trimmers O GEMEENTE MOERGESTEL l I Oisterwijkseweg 43,5066 XC Moergestel Telefoon 04243-2268 t ns vak is het verzorgen en maken van drukwerk... Y /Een interessant vak overigens waar heel wat meer voor /komt kijken dan u in eerste instantie zou denken, f /Elke opdracht is daarom opnieuw een uitdaging om het I f eindprodukt er zo fraai mogelijk uit te laten zien. Dat is ons vak Y /en daar staan we voor. Daar heeft onze kliënt recht op. Daarbij y komt dat we alles in eigen hand houden, dus vanaf het ontwerp tot ^^en met het kant en klare drukwerk. Van tekening tot foto en al wat er verder bij hoort. Oh, ja... van het simpelste kaartje tot en met het grootste boek... Van geboortekaartje tot krant... Gedrukt in één of zoveel kleuren als u wilt, tegen 'o zéér aanvaardbare prijs. Kom er maar eens om! Buro ’76 tussen 17.00 en 19.00 uur niet bereikbaar... 10 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 25 AUGUSTUS 1992 PAGINA 11 727-7 727-5 727-2 727-3 Ons redaktie-adres Oisterwijkseweg 43 is niet te bereiken tussen 17.00 en 19.00 uur. Dringende boodschappen kunt u inspreken op de telefoonbeantwoorder. Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat zij hebben besloten hin derwetvergunning te verlenen aan: 1. R. Hamilton, Vossenhoorn 2 te Moergestel, voor een groentekwekerij, gelegen aan de Vossenhoorn 2; 2. Mts. C. en W. van Dijk, Oostelvoortjes 19 te Moergestel, voor een melk-, rundvee- en jong- veehouderij, varkensmesterij en konijnenfokkerij annex mestopslag, gelegen aan de Oostel voortjes 19. Wij hebben de gevraagde vergunningen verleend onder het stellen van de voor dergelijke inrichtingen gebruikelijke voorwaarden, om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De beschikkingen en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden gedurende 1 maand ter gemeentesecretarie, afdeling Algemene Zaken ter inzage, tijdens kantooruren van 09.00 uur tot 12.00 uur. Tijdens genoemde termijn liggen bedoelde stukken eveneens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Schoolstraat 37 te Moergestel, elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Beroep tegen de beschikkingen kan worden ingesteld door: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degene, die tegen de aanvrage om vergunning tijdig bezwaren heeft ingebracht; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijze niet in staat is geweest eerder bezwaren in te brengen. Het beroepschrift moet binnen 1 maand na dagtekening van deze bekendmaking worden ingediend bij de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Zij, die beroep instellen kunnen overeenkomstig artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek doen om schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlo pige voorziening. Dit verzoek moet worden gericht aan de Voorzitter van genoemde afdeling. Moergestel, 19 augustus 1992. Burgemeester en Wethouders van Moergestel, J.B.S. ter Veer, de burgemeester. mr. A.A.M. van Zundert, de secretaris. BOUWPLANNEN De burgemeester van Moergestel maakt bekend dat burgemeester en wethouders van die gemeente het voornemen hebben om met toepassing van het bepaalde in de artikelen 18a en 19a Wet op de Ruimtelijke Ordening juncto artikel 21 Besluit op de Ruimtelijke Ordening vergunning te verlenen aan: - M. Daemen te Moergestel om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A nummer 3107, plaatselijk bekend Burg. Bardoelstraat 16 een woonhuis uit te breiden; - H. Schollen te Goirle om op het perceel kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie A nummer 3796, plaatselijk bekend Voorbrugstraat 9 een serre aan te bouwen. De bouwplannen liggen vanaf 27 augustus 1992 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage op de afdeling Algemene en Juridische Zaken van de gemeentesecretarie, Raad huisstraat 21 te Moergestel. Gedurende deze termijn bestaat voor een ieder de gelegenheid om schriftelijk bezwaren te gen genoemd voornemen in te dienen bij burgemeester en wethouders. Moergestel, 26 augustus 1992. De burgemeester voornoemd, J.B.S. ter Veer. Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat zij hebben besloten het gedeelte van de weg Allemansven, gesloten te verklaren voor alle motorvoertuigen, met uit zondering van het bestemmingsverkeer. Genoemd besluit ligt met ingang van heden gedurende 30 dagen ter gemeentesecretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage. Gedurende genoemde termijn kan iedere belanghebbende een gemotiveerd beroepschrift indienen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA te ’s-Gravenhage, doch worden ingediend bij de Commissaris van de Koningin in Noord-Brabant, Postbus 90151, 5200 MC 's-Hertogenbosch. Dames, zijn we weer uitgerust? Woensdag 2 september starten we weer met ons sportieve uurtje (20.00 tot 21.00 uur) in de Vonder. We hopen dat iedereen weer van de partij is. Tot dan! Moergestel, 26 augustus 1992. Burgemeester en Wethouders van Moergestel, J.B.S. ter Veer, de burgemeester, mr. A.A.M. van Zundert, de secretaris. Burgemeester en Wethouders van Moergestel maken bekend dat bij hen zijn ingekomen aanvragen om hinderwetvergunning van: 1. Schoenfabriek Wed. J.P. van Bommel, Oisterwijkseweg 40 te Moergestel, voor een schoenfabriek, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, voor de in richting gelegen aan de Oisterwijkseweg 40; 2. H.J. Bruurs, Heuvelstraat 20 te Moergestel, voor een rundveehouderij en landbouwloon- bedrijf annex mestopslag, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, voor de inrichting gelegen aan de Heuvelstraat 20; 3. Ahold N.V., Ebbehout 31 te Zaandam, voor een vlees- en dieetwarenfabriek, zoals op de bij de aanvrage behorende bescheiden is vermeld, voor de inrichting gelegen aan de In dustrieweg 20. De aanvragen en de daarbij behorende bescheiden liggen vanaf heden gedurende 1 maand ter gemeentesecretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage tijdens kantooruren van 09.00 uur tot 12.00 uur. Tijdens de termijn waarbinnen gemotiveerde bezwaarschriften kunnen wor den ingebracht, te weten vanaf heden gedurende 1 maand, liggen bedoelde stukken even eens ter inzage in de Openbare Bibliotheek, Schoolstraat 37 te Moergestel, elke vrijdag van 17.00 uur tot 20.00 uur. Tijdens deze bezwarentermijn kunnen de gemotiveerde bezwaarschriften bij ons College worden ingediend. De mogelijkheid bestaat voor de indiener van een bezwaarschrift het schriftelijk verzoek te doen zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Mondelinge bezwaren kunnen worden ingebracht tijdens een te houden openbare zitting op 15 september 1992, om 09.00 uur (Van Bommel), 09.30 uur (Bruurs) en 10.00 uur (Ahold), in het gemeentehuis van Moergestel. Alsdan wordt de gelegenheid gegeven tot een gedachtenwisseling over de aanvrage tus sen het bevoegde gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Volledigheidshalve wordt opgemerkt dat degene die bezwaren hebben ingebracht op bo venomschreven wijze, alsmede een ieder die kan aantonen dat hij daartoe redelijkerwijze niet in staat is geweest, in de gelegenheid wordt gesteld om bezwaren tegen het ontwerp van een te nemen beschikking in te dienen. Moergestel, 26 augustus 1992. Burgemeester en wethouders van Moergestel, J.B.S. ter Veer, de burgemeester. mr. A.A.M. van Zundert, de secretaris. 1 -U-

Weekblad Moergestels Nieuws | 1992 | | pagina 11