a Uw parochie wil ook graag weten dat u er woont Rzcóuüng of niet meer woont Van de politie r II* •ëpïersfo Uitslag ballonwedstrijd ’De Vurhaai’ Samenwerking BBA en Efteling ter stimulering openbaar vervoer ...laat 't ook even aan de parochie weten Kleurrijke bussen naar Efteling V it. fflA PAROCHIEADMINISTRATIE Bevers nemen afscheid van Martijn Als u verhuist, stuurt u uw nieuwe adres naar familie, vrienden, bekenden en instanties. U vindt dat ze moeten weten waar u woont. Uw parochie wil het ook graag weten. En dat kost u geen moeite. U kunt gewoon hfcPTT Verhuisbericht gebruiken. Als u een kruisje zet in het hokje RKK, krijgen uw nieuwe en uw oude pïT^iihi Ihiliii Iflnii^ Dus als u verhuist... Libellen-excursie Openingstijden: K i Ui IA 6 PAGINA 7 kinderen. Voornamen: Naam: Geboortedatum: Plaats: Postcode Oud adres Straat: Plaats: Postcode Nieuw adres: Straat: Vanaf zaterdag 18 juli rijdt een twaalftal prach tig bonte, met Efteling figuren uitgedoste bussen, curusie van Natuurmonumenten. Deze waterexcursie wordt gehouden op 29 juli om 13.30 uur en om 15.00 uur vanaf het Bezoe kerscentrum Oisterwijk. Ben je acht jaar of ouder en wil je meedoen, meld je dan aan via telefoonnummer: 04242-19209. Brandstichting kapel Uit onderzoek is gebleken, dat de vermoe delijke dader van de brandstichting van het kapelletje voldoet aan het volgende signa lement: een jongeman van ong. 20 a 25 jaar, lengte ca. 1.75 a 1.80 m., donkerblond stekelig haar, droeg een bril met licht metalen mon tuur, reed op een fiets, droeg een spijker broek, een licht overhemd met daarin ver werkt een vage verticale streep, met korte mouwen. Mocht u inlichtingen kunnen verstrekken over een persoon die aan dit signalement voldoet, dan zouden wij het bijzonder op prijs stellen indien u contact met ons op zou nemen: Rijkspolitie Groep Oisterwijk, tel. 04242-19111. Uw informatie wordt vertrouwelijk be handeld. i spelletje dat we deden was stoelendans, waarbij i KT„ Het betreft een samenwerkingsproject tussen de BBA en de Efteling, waarbij de twaalf zogenaam de ’gelede bussen’ volledig in het thema van het jubilerende park zijn gespoten. Het project heeft als doel het Openbaar Vervoer te stimuleren. Op vrolijke wijze wordt de bezoe ker erop attent gemaakt, dat de attractie al begint bij het reizen per bus vanaf het station. De bus- sen rijden zeer snel en comfortabel naar het park. Een speciaal team, in dienst van de BBA en in Efteling-kleding gestoken, staat dagelijks op sta tion Tilburg paraat om de treinreizigers naar de bus te begeleiden. Ook aan het eind van de mid dag zal het team weer in touw zijn om het dagje uit in Eftelingstijl af te sluiten. In de regio zal er geen enkel misverstand over be staan dat het hele hoogseizoen lang, speciale shuttle-bussen naar de Efteling rijden. Op zaterdag 11 juli hebben de bevers afscheid ge nomen van Martijn Drubbel. Martijn is vanaf de oprichting van de bevers, 3 jaar geleden, leider geweest, maar door zijn drukke bezigheden heeft hij helaas afscheid moeten nemen. Om hem te bedanken voor alles wat hij voor de bevers heeft gedaan, hebben we hem deze morgen flink in het zonnetje gezet. We begonnen de morgen al met een wandeltocht je naar het Sint-Jansplein, waar we hem gingen ophalen met een paard en sjeeske. Eenmaal weer terug bij den Donk mochten alle bevers nog een stukje meerijden in het sjeeske. Toen we allemaal weer binnen waren was het de hoogste tijd om voor de laatste keer samen met Martijn te gaan openen. Na de opening werd hij gekroond tot er- eleider van de dag en mocht hij midden in de kring gaan zitten op een versierde stoel. Omdat we vonden dat hij er toch nog een beetje saai uit zag, gingen we het spelletje ’Wie in januari ge boren is’ doen. Bij dit spelletje mocht elke bever Martijn versieren met een slinger. Het volgende U kunt ook gebruik maken van onderstaande coupon en deze ingevuld sturen naar de Pastorie van de Parochie St. Jan’s Onthoofding, Raadhuisstraat 115066 AP Moergestel, of daar zelf in de bus doen. Martijn de dansleraar mocht spelen. Na het dan sen was het tijd om wat te eten. Elke bever kreeg een beschuit die ze mochten versieren met ha gelslag, vlokken en muisjes. Nadat iedereen zijn beschuit op had en wat had gedronken was het tijd voor de cadeaus. 3 Bevers werden uitgekozen om Martijn te bedanken met een cadeautje. Eén van de cadeaus was een boek met daarop een fo to van de bevers. In het boek stond van elke be ver een tekening. Na sluiting en het opeten van Martijns traktatie was het tijd geworden voor het allerlaatste spelletje billentetsen. Hierbij moest Martijn door een gang van bevers wandelen, waarbij elke bever hem tegen zijn billen mocht slaan. Het afgelopen weekend mochten de bevers blij ven logeren op de Donk. In het volgende stukje met Bevemieuws zullen we vertellen hoe dit ver lopen is. Koningin WilhelminaTonds Aankruisen als u lid/donateur betd of wilt worden k JKpeio rkTarochie Uw oude en nieuwe parochie krijgen bericht «j»- «ai INBRAKEN In de nacht van 14 op 15 juli werd de achterdeur geforceerd van een kantoorpand in de Schoolstraat. Bij deze inbraak werden een T.V., alsmede een video ontvreemd. In de nacht van 17 op 18 juli werd op twee plaat sen ingebroken in De Looyakker. In beide geval len werd het slot van de achterdeur geforceerd. Ook hier bestond de buit uit kijk- en geluidsap paratuur. Bij deze inbraken werd ook geld ont vreemd. Op 14 juli kreeg de Hertog Janschool aan de Duyvekotstraat ongewenst bezoek van een inslui per. Uit een tas van één van de leerkrachten werd de portemonnee met ongeveer 80,- weggehaald. De tas stond onbeheerd in één van de lokalen. Ten tijde van het gebeuren werd wel een onbe kende man in de school gezien. AANHOUDING Afgelopen zondagavond werd een 16-jarige Oisterwijkse jongen aangehouden nadat hij kort daarvoor, zonder enige aanleiding, een 17-jarige jongen uit Haaren te lijf was gegaan. Dit alles ge beurde op de Moergestelseweg op de terugweg van een avondje stappen in Moergestel. Het slachtoffer liep door de mishandeling vermoede lijk een gebroken neus op. OVERIGE In de nacht van donderdag op vrijdag werd een bewoner van het Regenbeemdeke wakker van onraad op zijn erf. Toen hij uit het raam keek, zag hij twee personen staan morrelen aan zijn auto. Óp het moment dat zij zich betrapt voelden maakten zij zich uit de voeten via het dak van de carport. AFWEZIGHEIDSMELDINGEN Inwoners van Moergestel kunnen de bekend af- wezigheidsmeldingen in verband met de vakan tie in plaats van op het politiebureau ook afha len in de bibliotheek in de Schoolstraat. Tijdens het 35-jarig bestaan van Buurtvereniging ’De Vurhaai’, op 13 en 14 juni jl.werd een bal lonwedstrijd gehouden. De hoofdprijswinnaars, waarvan de ballonnen het verst kwamen, zijn de volgende kinderen; Gedeelde le prijs: Chris van de Ven, Heu velstraat 25 (Gingelom) en Wendy Denissen, Broekzijde 5 (Gingelom). 2e prijs: Ruud van Haaren, De Stappert 79 (Merkelbeek) 3e prijs: Ilse van Kerkoerle, De Werft 18 (Al ken). De hierna genoemde kinderen (dat zijn alle kin deren waarvan het kaartje terugkwam) krijgen al lemaal een troostprijsje. Koen van Roessel, Heuvelstraat 24; Mark van Haaren, De Stappert 79; Suzanne Roosen, De Aanstede 9; Bregje Mulders, Past, v/d Boo- gaardstraat; Margrietje Op 't Hoog, Industrie weg 21; Kim Vrijhoeven, Burg. Maeyerstraat 9; Rogier Helmer, Oisterwijkseweg 52; Britt van Dijk, Hogenackerstraat 8; Sanne van Haaren, De Stappert 79; Jessica van Boxtel, De Aanstede 16; Ilsa Rijnen, Heukelomsebaan 3; Matthew van de Van, Óisterwijkseweg 47; Arjan Helmer, Oister wijkseweg 52; Dennis de Laat; Postelstraat 27; Harm de Ruiter, De Hoefkens 41; Martin van Korven, Oirschotseweg 27; Nory v/d Donker, De Sonman 9; Coen van de Wouw, Raamac- kerstraat 11; Gijs Denissen, Broekzijde 5; Joep de Ruiter, De Hoefkens 41; Piet van Spaandonk, Korenstraat 11; Sanne Vrijhoeven, Burg. Mae yerstraat 9; Noortje Roosen, Mispelbos 38 en Denise van de Ven, Rootven 66. Bovengenoemde kinderen kunnen hun prijs (en het kaartje dat terugkwam) afhalen bij Pryma Denissen, Rootven 38. De 10 kinderen waarvan het kaartje terugkwam en die buiten Moergestel wonen krijgen hun prijsje thuisgestuurd. Kinderen die dit keer niet in de prijzen vielen, danken we toch voor het meedoen en wie weet. hebben jullie de volgende keer wél sukses! Ooit een Watersnuffel gezien? Of een Platbui? Een Glassnijder zien vliegen? Of een zwevend li bellenrad of een tandem zien langskomen? Deze en andere interessante zaken zijn mogelijk te zien op de Libellen-excursie, die start op zon dag 26 juli om 11.00 uur bij het Bezoekerscen trum Oisterwijk van Natuurmonumenten. De excursie wordt geleid door de libellenkenners Millie Swinkels en Johan Heeffer. De tijdsduur is 1 l/i a 2 uur. Voor leden van Na tuurmonumenten is de prijs voor deelname 2,-, voor niet-leden 3,-. Kinderen tot en met 12 jaar Reserveren gewenst. Het Bezoekerscentrum Oisterwijk is van dinsdag tot en met zondag van 10.00 tot 17.00 uur ge opend; op maandag is het centrum gesloten. De toegang is gratis. MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 22 JUL1199! heen en weer tussen familie attractiepark de Ef teling en de treinstations in Tilburg en Den Bosch. Hierbij verzoek ik u de gegevens in de parochie-administratie als volgt bij te werken: Wij gaan ik ga verhuizen uit/naar uw parochie Samenstelling van het huishouden: man/vrouw/aantal met Johan van Oosterhoud Waterexcursie Hoe warm en diep is het Oisterwijkse Speijkven? Welke beestjes leven erin en hoe bewegen die zich voort? Op deze en nog veel meer vragen krijg je antwoord als je meedoet aan de waterex-

Weekblad Moergestels Nieuws | 1992 | | pagina 7