J. Smits Zn. Krerkooyen Le Changement BERRIE VAN OERS Vlooienmarkt in nieuwe opzet: gezellig Voor al uw schilder- en behangwerk GEBROEDERS JANSSEN AANNEMERSBEDRIJF B.V. Vanaf heden draaien wij weer op de oude voet verder en bent u op donderdag en vrijdag met afspraak en dinsdag, woensdag en za ter dag zonder afspraak welkom! Geslaagd! KPJ-nieuws De Zandputbokaal B* j LOODGIETERSBEDRIJF Tilburgseweg 6, Moergestel, Tel. 04243-2345 Deense degelijkheid met 'n Oranje tintje... Burg. Bardoelstraat 3 5066 VD Moergestel Telefoon 04243 - 3357 bungalow- en villabouw fabrieksbouw woningbouw renovatie en nieuwbouw Oisterwijkseweg 32 5066 XD Moergestel Telefoon 04243 - 3604 machinaal houtbewerking verkoop woningen vrijblijvend prijsopgave gratis adviezen dinsdag t/m vrijdag 9.00-17.30 uur zaterdag 8.00-15.00 uur donderdag en vrijdag op afspraak De jaarlijkse vlooienmarkt van Muziekvereniging ’Prinses Juliana’, waar voor de belangstelling behoorlijk afnam, was in haar nieuwe opzet zater- .jWSchildersbedrijf dames- en herenkapsalon dagavond een gezellig en sfeervol gebeuren. De moeite waard om te gaan kijken! MEUBELEN EN MEUBELSTOFFEERDERIJ I-jp a K 1 ■I x. MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 24 JUNI 1992 PAGINA 9 1 r »t s i- i- i. >t i! tivolistraat 31 5017 HM tilburg tel. 013-420012 i- t. rootven 7 5066 AT moergestel tel. 04243-2221 i, ’n Kijkje op de vlooienmarkt. Aan de mavo-afdeling van S.G. ‘De Rooi Pan nen’ te Tilburg slaagden voor hun eindexamen: Mas van Alphen, Oscar van Alphen, Maykel van Berkel, Bart van den Crommenacker, René van Dam, Marieke Damen, Nina Fonken, Hank-Jan Heeffer, Susanne Hurkmans, Hein van lersel, Olaf Kaal, Ellis Ketelaars, Bart de Laat, Jenny Linschoten, Claudia Mulders, Christian Roosen, Kees Roosen, Peter van de Wouw, Sabine van de Wouw. Van harte proficiat! Geopend op werkdagen van 9.00 tot 18.00 uur; zaterdag van 9.00 tot 12.00 uur of 's-avonds \na telefonische afspraak. Het einde van dit seizoen begint in zicht te ko men. Het is ook dit jaar weer de bedoeling om het seizoen met een groot ledenfeest te beëindi gen. De vastgestelde datum is vrijdag 10 juli en de aanvang is om 20.30 uur (dit staat foutief in het KPJ-krantje). Op deze avond zal er een bar becue verzorgd worden. Dus houd 10 juli alvast vrij en zorg dat je dan honger hebt!! Op vrijdag 26 juni is d’n Tob gewoon open maar er is dan geen filmavond in verband met de EK- finale. Op vrijdag 3 juli is d’n Tob echter wel gesloten. In de grote zaal van ’Den Boogaard’ vond dan ook nog eens een hobbydemonstratie plaats, waarnaar zeer velen kwamen kijken. Met veel plezier vertelden de hobbyisten over hun werk en dat werd door de aanwezigen bijzonder op prijs gesteld. Er was dan ook een interessante ver scheidenheid aan hobbies te zien. Uit de evaluatie van het totaalgebeuren zal de ko mende weken moeten blijken of pen de nieuw ingeslagen weg wat betreft de vlooienmarkt in de toekomst vervolgt. We houden u op de hoogte. gas waterleiding riolering c.v.-installaties sanitair dakbedekkingen (ook in kunststof) koper-, lood- en zinkwerk mechanische ventilatie onderhoud - reparatie gasapparatuur WERKPLAATS: DEN OUDENHOF 4 CORRESPOND.-ADRES: ZANDSTRAAT 16, MOERGESTEL, TEL. 04243-3531 en bij de hobbydemonstratie... Voor aanleg, onderhoud en verkoop van: Het jeugdconcours om de Zandputbeker stond dit jaar in het teken van Vaderdag. 17 Jeugd vissers verrasten hun vader, de een door hem mee te nemen naar het viswater, anderen weer door moeder mee te nemen zodat vader z’n welverdiende rust kreeg. Ook waren er die ze beiden thuis lieten en weer anderen door gewoon te winnen, iets wat vader vorige week niet lukte. Die ene was Ron de Bakker met (let op!) 43 stuks met een totale lengte van 521 cm. Proficiat Ron. Meer dan 5 meter vis, da’s iets waar de meeste se nioren alleen maar van kunnen dromen. 2. Niels Helmer, 26 stuks en 321 cm. Zo pal naast Ron geen geringe prestatie. 3. Bart Waltmans, 27 stuks 289 cm. Kom Bart! 4. Maarten Hooftman, 19 stuks 270 cm. Mede doordat hij redelijk goede maatjes was met Ron liet deze regelmatig wat vis door voor Maarten. 5. Frank van Gisbergen, 15 stuks 177 cm. Frank blijft zich goed handhaven tussen al het grote geweld. 6. Guus Waltmans, 11 stuks 161 cm. Nog steeds achter z’n grote broer, maar hoe lang nog? Guus had wel de grootste vis gevangen: een brasem van 25 cm. 7. Bart de Bakker, 10 stuks 149 cm. Jammer Bart, je droom om neef Ron te verslaan is nog niet uitgekomen. Dus rustig verder dromen. 8. Henk Rijnen, ook 10 stuks 124 cm. Goed zo, Henk. Lekker voor jezelf vissen en dan maar kij ken waar je uitkomt. 9. Rudi van Tuijl, 7 stuks 99 cm. Echt een voor beeld van rust, ook als het nu eens een keertje niet wil lukken. Gebruikmakend van het terras vóór ’Den Boo gaard’ had men op ’n groot podium de Egerlan- derkapel ’De Dongelander Muzikanten’ plaats laten namen. Het publiek dat zijn koopjes zocht werd op deze manier aangenaam beziggehouden, en kon, na de eventuele aankopen gedaan te heb ben, even ’n terrasje ’pikken’. Datzelfde gold trouwens ook voor hen die speciaal voor de ka pel waren gekomen, en het moet gezegd, met de keuze van dit orkest had de organisatie een goe de zaak gedaan. Meer dan 20 jaar ervaring Herstoffering meubelen en kantoorinterieur Gespecialiseerd in leder Grote sortering exclusieve meubelstoffen van klassiek tot modern, o.a. Ploeg, Jab, Delfosse Ook stoffen en materialen in voorraad voor de doe-het-zelver 10. Fons van de Wal, 4 stuks 77 cm. Zoals voor speld: hij komt eraan. 11. Twan Helmons, 3 stuks 50 cm. Een aanko mend talent, let maar eens op, ik zal gelijk krijgen. 12. Rob Hooftman, 4 stuks 40 cm. Rob viste het best toen zijn vader was koffie drinken, alhoewel morele steun toch op z’n plaats was. 13. Bas van Velthoven, 2 stuks 33 cm. Beginners- geluk? Om den donder niet. Bas kan goed vissen, die komt er wel. 14. Kees Roozen, 2 stuks 20 cm; 15. Jan Roozen, 1 stuks 10 cm. De gebroeders vochten het dit keer eens uit op een laag pitje. Jongens, dit kan ook om de plaatsen 1 en 2. 16. Steven van Rijzingen en 17. Jan van Korven. Deze moesten ondervinden wat 11 senioren, waaronder zéér groten van onze vereniging, een paar weken geleden op de Maas ook moesten on dervinden, nl. wat het is om niks te vangen, on danks dat men dan nog zo goed z’n best doet. Tot slot een verheugend nieuwtje: ’De Riet voorn’ prijst zich gelukkig een jeugdleider te hebben die de moeite heeft genomen een cursus te volgen en, wat nog belangrijker is, dat hij de ze met goed gevolg heeft afgesloten. Afgelopen zaterdag heeft Bart Klijssen zijn diploma ’bege leider jeugdvissen’ gehaald. Proficiat Bart! Ik was op het examen gaan kijken in Tiel, geen eenvoudige opgave die Bart daar moest volbren gen. Een aanwinst voor ’De Rietvoorn’ en voor de jeugd van Moergestel een reden temeer zich aan te sluiten bij ’De Rietvoorn’ om onder des kundige leiding te vissport te beoefenen. Volgende week zondag 28 juni vissen de senioren op de Zandput. Vis mee of kom eens kijken. Ook kijkers zijn van harte welkom want.nu kijken is straks meevissen. Tot ziens bij ’De Rietvoorn’. i

Weekblad Moergestels Nieuws | 1992 | | pagina 9