8.75 2.851| Tegelzettersbedrijf A. Verkooijen 349 1.15 Slagerij Ketelaars BV De ambachtelijke slager! V een tegelzetter/leerling-tegelzetter of iemand die het vak wil leren Horsten Design: sieraden op maat zoekt met onmiddellijke ingang: Dank... dank... dank... LET OP! Iedere woensdag 500 gram gehakt 500 gram braadworst samen 6.98 IVN Zomeravond- wandelingen Moergestelnaar opende juwelierszaak in Oisterwijk Zesde speciaalbiermatinee zondag 5 juli in Oisterwijk waar men alleen maar gouden sieraden verkoopt. Wij bieden u: '2 ll Bestuur en commissie '35 Jaar Vurhaai' - Goede arbeidsvoorwaarden; - Prettige werksfeer; - Werkobjecten die in de directe omgeving liggen. Dankzij uw aller medewerking en inzet kijken wij met heel veel plezier terug op ons 35-jarig bestaan... Capucijnenstraat 52 Biezenmortel Tel. 04241 - 3624 Exclusief Goudsmeden Eigen zaak Ieders wens... Ronder rookvlees WO gram Mals runder- ribstuk Magere speklappen Leverkaas Op 19 december 1991 opende Frans Horsten, wonende aan de Hoefkens, de deuren van zijn juwelierszaak aan de Kerkstraat 30 (tegenover Sche- pens Tweewielers) te Oisterwijk. Een moderne en sfeervol ingerichte zaak De Nederlandse en Belgische Bra bantse Speciaalbieren Aet bestuur en commissie van Buurtvereniging 'De Vurhaai' willen langs deze weg iedereen hartelijk danken die heeft meegewerkt aan ons zo prachtig verlopen 35-jarig bestaan op 13 en 14 juni jl. Kerkstraat 10-Moergestel-Telefoon 04243-1262 INA 2 'MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 24 JUNI 1992 PAGINA 3 i Meer speciaal willen we hier noemen: Van Bommel Schoenfabrieken voor het beschikbaar stellen van hun parkeerterrein... Aannemersbedrijf Gebr. Janssen voor het aanbieden van het ontbijt en vele faciliteiten... Rabobank Moergestel voor hun financiële bijdrage... Gemeente Moergestel voor de verleende vergunningen... Alle buurtbewoners die op elk moment waar dat nodig was insprongen... De mensen van buiten de buurt die ons hielpen aan de bars... Onze collega's van Buurtvereniging 'De Heivelden' die ons zo spontaan hun diensten aanboden... Alle bedrijven in en buiten de buurt die ons sponsorden... Bloemisterij Wim Willems en Containerbedrijf H. Bruurs en Zn.... Straatorkest 'Dinges' o.l.v. Leon Verhoeven... E.H.B.O.-vereniging 'St. ChristoffelBets, Riet, Jan en Rien... Familie Rijnen aan de Heukelomsebaan vanwaar we de heteluchtballonnen mochten laten vertrekken... De ploeg van MTV voor het maken van de video-opnamen... Camping 'De Bosfazant' voor het ter beschikking stellen van repetitieruimte voor de musical Gebr. Huybregts voor het beschikbaar stellen van een koelwagen... Muziekvereniging 'Prinses Juliana' en 'Musikkapelle Heiden'... lende zaken is echter het prijskaartje aan de pro- dukten. ’Doordat ik via mijn connecties met di amantairs (familie en relaties in Antwerpen, red.) dicht bij de bron zit, kan ik de klant zeer aantrek kelijke prijzen bieden. Teders wens kan daarbij vervuld worden... is het niet te koop, dan kan het gemaakt worden’. Exclusief is Frans’ totale collectie zonder meer te noemen. Zo vindt men bij hem Roger Rodin hor loges, Carven horloges, Flamingo trouwringen en Bertolucci horloges. Laatstgenoemd produkt is alleen op aanvraag verkrijgbaar, maar Frans le vert dit horloge wel exclusief voor de regio. Daarbij komt dat hij bijna 60% van de totale col lectie importeert. Horsten Design aan de Kerkstraat 30 te Oister- wijkis geopend van 10.00-18.00 uur; op vrijdag tot 21.00 uur en zaterdag 17.00 uur. ’s-Maandags is de sluitingsdag, de andere dagen kan men er ook tussen de middag terecht. Graag wensen we Frans van harte sukses! Frans Horsten komt uit een familie van juweliers en goudsmeden dus zijn beroep stond al in ’n jong stadium vast. Hij voltooide de benodigde opleidingen en werd goudsmid/juwelier. Twee jaar werkte hij vervolgens in Antwerpen om daar na de overstap te maken naar vertegenwoordiger in gereedschappen voor de goudsmid- en juwe- lierbranche. Doordat hij zo vaak bij goudsmeden en juweliers kwam begon bij hem het bloed te kriebelen.Hij kreeg plannen voor een eigen zaak en toevallig viel zijn oog op het pand aan de Kerkstraat 30 te Oisterwijk. Frans Horsten biedt de klanten alleen gouden sieraden, omdat hij vindt dat de prijs van zilver niet in verhouding staat tot het produkt. Een be wuste keuze overigens, want zijn specialiteit is het zgn. brillantwerk. Een van de meest opval- 500 gram 500 gram 100 gram Het IVN Oisterwijk gaat weer van start met de zomeravondwandelingen onder leiding van een natuurgids. De komende drie maanden wekelijks afwisselend op dinsdag-, woensdag- of donderda gavond. Er wordt door verschillende gebieden gelopen, waardoor U veel variatie in flora en fau na te zien krijgt. De gids kan U hierover veel boeiends vertellen. Iedereen is van harte welkom. Alle wandelingen beginnen om 19.00 uur. dinsdag 30 juni: Boshuis Venkraai, Bosweg 162, Oisterwijk; woensdag 8 juli: De Jonge Hertog, Moergestel- seweg, Oisterwijk; donderdag 16 juli: Bezoekerscentrum, v. Tien- hovenlaan, Oisterwijk; dinsdag 21 juli: Kasteel Nemelaer, Haaren; woensdag 29 juli: Restaurant Duinven, Duin- weg/Scheibaan, Oisterwijk; donderdag 6 augustus: Café ’t Stokske, Zand straat 1, Moergestel; dinsdag 11 augustus: Stenen Heul, parkeerplaats nabij afslag ‘Kampina’ op fietspad vanuit de Posthoornweg, Oisterwijk; woensdag 19 augustus: Bezoekerscentrum, van Tienhovenlaan, Oisterwijk; donderdag 27 augustus: De Jonge Hertog, Moergestelseweg, Oisterwijk. Op zondag 5 juli zal de Lind, het fraaie en histo rische centrum van Oisterwijk, weer helemaal in het teken staan van het speciaalbier. Voor het zesde opeenvolgende jaar organiseert dan de Spe- ciaalbiervereniging ‘Société des Bières Spéciales’ het grote Speciaalbier Matiné. Het thema is dit jaar ‘De Nederlandse en Belgi sche Brabantse Speciaalbieren’. Elf bierbrouwe rijen uit Nederlands èn Belgisch Brabant zullen in Oisterwijk aanwezig te zijn om hun talrijke speciaalbieren onder de aandacht van een groot publiek te brengen. De bekende Vlaming Paul van Zummeren, bekend van zijn rubrieken ‘De Gesproken Brief van Vlaanderen’ en ’De Vlaam se Tips’ bij Omroep Brabant, heeft zich bereid verldaard samen met burgemeester Kortmann van Oisterwijk om 13.00 uur de officiële opening te verrichten. Beiden zullen hun licht laten schij nen over de verschillen èn de gelijkenissen tus sen Nederlandse en Vlaamse (bier-)cultuur. Ook dit jaar is weer voor de eerste zondag in ju li gekozen, 5 juli, terwijl het publiek tussen elf uur ’s morgens en zes uur ’s avonds welkom is. De toegang is overigens gratis, de speciaalbieren uiteraard niet. Elf brouwerijen zijn dit jaar aanwezig. Dat zijn de drie Home uit Kaatsheuvel, Maasland uit Oss, De Dommelsche uit Dommelen bij Val- kenswaard, Moerenburg uit Tilburg, De Budel- sche uit Budel, Oranjeboom uit Breda en de Kroon uit Oirschot. Gezien het thema, ‘de Nederlandse en Belgische Brabantse Speciaalbieren* is het niet verwonderlijk dat ook de regio rond Brussel (de Belgische provincie Brabant) goed vertegenwoordigd is met Herberg- brouwerij Domus uit Leuven, De Kluis uit Hoe- gaarden, brouwerij Palm uit Londerzeel en geu- zestekerij Timmermans uit Brussel. Namens elke brouwerij is minstens één brouwer aanwezig die alle gewenste informatie kan geven over de ver schillende aanwezige speciaalbieren. Voor 2,50 per glas kan iedereen de vele ver schillende speciaalbieren zelf proeven. Gezien het feit dat de meeste speciaalbieren een (veel) hoger alcoholpercentage hebben dan pils is het aan te raden om dat selectief te doen. Bovendien gaat het de organisatoren absoluut niet om de kwan- /r titeit maar juist om de kwaliteit van de te proe- ven of de te degusteren aanwezige speciaalbieren. De organiserende Société heeft verder voor 5 gul- 11 den een speciaal Matineeglas te koop, compleet lij met speciale inscriptie. I Zondag 5 juli is de Lind in Oisterwijk tussen elf 1 en zes uur zonder meer de moeite van een be- 1 zoekje waard. LL

Weekblad Moergestels Nieuws | 1992 | | pagina 3