9.95 1.50 1.15 I I 3 I Slagerij Ketelaars BV a .'1 Nostalgisch weekend: warm en druk De ambachtelijke slager! 2.85 1 p. gehakt L lp. braadworst samen ’De Rietvoorn’ JAN MICHIELS 1 COMPLETE WONINGINRICHTER Bessie Billie Turf- feest U krijgt bij ons een eerlijk (gratis) advies en altijd zijn er wel speciale aanbiedingen. De koffie is er trouwens altijd klaar..., dus kom... en profiteer... K.V.O. Moergestel LET OP! "omroep brabant In onze beide zaken te Haaren en Moergestel een enorme sortering meubelen, tapijten, slaapkamers, gordijnen en vloerbedekking. 0 Haaren - Telefoon 04117-1217 - Moergestel - Telefoon 04243-1234 Afsluiting korfbalseizoen op 20 en 21 juni aanstaande Kerkstraat 18- Rootven 36 Malse runder lappen Hartje van Brabant Gebraden gehakt i- n Kerkstraat 10-Moergestel-Telefoon 04243-1262 Worstebrood j qq Ronder rookvlees WO gram Beste leden, Voortaan iedere woensdag I Extra uitzending Omroep Brabant op open dag Luchtmacht Koningsvissen -^iHHnnnnnmmnjwninnnnnnHnnnnnnnniniiiiiffliiinnnn^^ 1 2 postbus 108 - 5600 ac eindhoven 1- L I L ri n n Het Nostalgisch Weekend, zoals dat jl. zaterdag en zondag plaatsvond op de Oisterwijkseweg werd een enorm feest voor de 35-jarige Buurtvereniging De Vurhaai’. Volgende week komen we met een uitgebreid verslag van dit feestelijke weekend. Jo Hermus, secretaris P.S. Met heel slecht weer graag met wat auto’s op het St. Janspleinü 500 gram per stuk 100 gram E il :t 1 t- :e Het spreekt vanzelf dat zo’n feest de nodige voor- 3 3 3 3 3 I I Zaterdag 19 september is het feest in onze wijk voor alle kinderen van buurtverenigng ’de Oistel- voirtjes’. ’s Morgens is er voor de kinderen van 2 jaar tot en met groep 1 van de bassischool een heerlijke klieder- en knoeiochtend. ’s Middags is voor de kinderen van groep 2 tot en met goep 8 een spannend en gezellig spellencir- cuit. Je kunt je opgeven voor deze ochtend of middag door middel van het opgaveformulier in het Koe- randje. Opgeven voor 20 juni 1992, want we willen graag weten hoeveel kinderen er op het feest komen. De kindergroep Op 20 en 21 juni aanstaande gaat S.V. ROEF!, afdeling korfbal het voor haar succesvolle seizoen 1991/1992 afsluiten met een Bessie Billie Turf feest. De goede resultaten van het afgelopen seizoen zijn ook bij Bessie en Billie Turf niet onopge merkt gebleven. Daarom hebben deze twee dik ke, ondeugende en vooral allesetende kostschool- kinderen de vereniging uitgenodigd voor een feest. Natuurlijk zullen ook meneer Kwel, de strenge mager kostschooldirekteur en Juffrouw Schimmel, de directrice van de kostschool, niet bntbreken. dinsdag 23 juni excursie naar de Bierbrouwerij ’de Schaapskooi’ Trappisten. We vertrekken om 13.00 uur vanaf het Sint Jansplein per fiets, on kosten 7,50 per persoon. Wij hopen wel dat le den die zich opgaven, maar toch niet meegaan zich even afmelden bij Mevr. Riet de Kruyf, te lefoon 2575. Bedankt! Met vriendelijke groeten, namens bestuur K.V.O. Turf alle jeugdleden van s.v. ROEF! afdeling korfbal gevraagd om aanstaande zaterdag even een handje te komen helpen. Immers de feestzaal zal moeten worden versierd en er zullen de no dige hapjes moeten worden gemaakt. Bessie en Billie verwachten de ’helpers’ van 14.00 tot 17.00 uur in de kantine van s.v. ROEF! Als de voorbereidingen voor het feest klaar zijn hebben Bessie en Billie ook nog een paar leuke opdrachten welke moeten worden uitgevoerd. Bessie en Billie Turf kennende kan het bijna niet anders of deze opdrachten zullen wel met eten te maken hebben. Als onze informatie juist is zul len er op zaterdagmiddag ook nog de nodige pan- nekoeken gebakken gaan worden. Voor het echte feest op zondag zijn alle leden door Bessie en Billie Turf uitgenodigd. Deze worden dan om 8.30 uur verwacht voor een fees telijk ontbijt. Omdat trimmen voor Bessie en Billie een zeer noodzakelijk kwaad is en ook voor de andere deelnemers aan dit feest goed zou zijn wat aan de konditie te doen zal dit feestgebeuren worden af gesloten met een Korfbalmix-toernooi. Voor dit toernooi zijn alle leden inclusief familie leden, vrienden en vriendinnen uitgenodigd. In totaal zullen er 9 teams aan dit toernooi deelne men. De aan vang van het toernooi is 10.00 uur. De afsluiting staat om 12.00 uur op het program ma. Natuurlijk verwachten Bessie en Billie Turf vele toeschouwers en supporters? Het kan bijna niet anders of het wordt op 20 en 21 juni opnieuw erg gezellig op en rondom de sportvelden van S.V. Roef! Zorg dus dat u dit niet missen gaat! 6.98 Op zaterdag 20 juni zal Omroep Brabant in ex tra uitzendingen uitgebreid aandacht besteden aan de jaarlijkse Open Dag van de Koninklijke Luchtmacht op vliegbasis Gilze-Rijen. Vanaf acht uur ’s morgens zal de regionale omroep van af de vliegbasis rechtstreekse uitzendingen ver zorgen met daarin onder meer de laatste verkeer sinformatie. De Koninklijke Luchtmacht verwacht in totaal rond 100.000 bezoekers op de Open Dag zater dag 20 juni. Voor de wijde regio rond Gilze-Rijen zal dat een enorme verkeersstroom van en naar de vliegbasis betekenen. Een groot aantal maat regelen moet ervoor zorgen dat alle bezoekers op tijd aanwezig kunnen zijn en ook weer zonder problemen kunnen vertrekken. Al in een vroeg stadium heeft de Luchtmacht Omroep Brabant benaderd om ervoor te zorgen dat de genomen verkeersmaatregelen zo snel en goed mogelijk bekend worden (of zijn) bij de vele bezoekers. In een speciaal ingerichte hangar op de vliegba sis zal Omroep Brabant een eigen studio inrich ten. Vanaf deze lokatie zal tussen acht en tien uur ’s morgens een speciaal programma de lucht in gaan. In dat programma is zowel aandacht voor het programma van de Open Dag als voor de ver wachte verkeersdrukte. Ook zijn er impressies van verslaggevers te horen die op het enorme ter rein van de basis rondlopen. Omroep Brabant zal in deze speciale uitzending ook enkele discussies organiseren over de vraag of het militaire vliegverkeer wel of niet het milieu belast, over het lawaai van de startende en ver trekkende straaljagers èn over de rol die de Luchtmacht in de moderne tijd wel of niet moet vervullen. Verder zal tussen negen en tien een speciale af levering van het kinderprogramma ’Op Stelten’ te horen zijn. Daarin een verslag van het bezoek dat kinderen van de Majellaschool in Hulten (ge meente Gilze en Rijen) eerder brachten aan de vliegbasis. Zij bekeken daarbij een F27, bezoch ten de brandweer op de vliegbasis en namen een kijkje in een shelter waarin de Luchtmacht haar vliegtuigen opstelt. In de gebruikelijke programma’s tussen tien en één uur, onder meer ’Van Harte’ tussen elf en twaalf en ’Muziek Beneden De Moerdijk’ tussen twaalf en één, zal steeds het laatste nieuws over de Open Dag van de Luchtmacht en met name dan over de verkeerssituatie worden gebracht. Tussen 13.00.en 14.00 uur 's middags wordt er alleen voor Midden- en West-Brabant nog een extra uur uitgezonden vanaf Gilze-Rijen. (Omroep Brabant, zaterdag 20 juni, tussen 8.00 en 13.00 uur. Voor Midden- (FM 91.9 MHz) en West-Brabant (FM 95.4 MHz), tussen 8.00 en 14.00 uur.) Een illusie armer maar een ervaring rijker was onze tweevoudige koning Ton de Bakker. Hij was een van de-31 vissers die letterlijk zij aan zij de strijd aanbonden voor de koningsbeker. Zelfs de penningmeester H. Smetsers had hier voor de weg naar het viswater terug gevonden. Ton met het idee: ik word keizer, en 30 anderen met de bedoeling hem dat te beletten. Maar al les binnen de sportieve perken. Drie uur lang duurde de strijd, daarna nog wat geduld voor het bekende tellen en meten. Na het nuttigen van het in Moergestel zeer beroemde roggebrood met zult van café ’de Klaore’ kwam het verlossende woord van onze goed bespraak te voorzitter. Eerste en daarmee koning 1992: Goris Kogels met 36 stuks en een totale lengte van 251 centi meter. Proficiat Goris. Marcel van Herck werd 2e met 26 stuks en 209 centimeter, iets te weinig maar er kan er maar eentje winnen. 3e, en dus ook nog in de bekers, Jos Kogels met 23 stuks en 183 centimeter. Net buiten de bekers J. van de Wiel en daarna pas Ton de Bakker met 160 centimeter, toch een me- tertje te kort om koning laat staan om keizer te worden, jammer... De eer van de eerste vis was dit keer voor Kees van Elderen maar dat was ook bijna zijn laatste van deze wedstrijd, ware het niet dat hij een kwartiertje voor tijd nog zo’n vis wist te vangen. Vermeldenswaardig ook de prestaties van Jo Nouwens, zijn 17e visstoel aan het verslijtend, 4 stuks, 43 centimeter en een 22e plaats, proficiat Jo, ook namens Jac. Stroucken. Je hebt hem ver achter je gelaten. Jac kwam pas op de 29e plaats, met één stuks en vijf centimeter. Maar dat was nog niet de laatste want er waren nog 2 vissers achter hem met minder dan één stuks. Na een gezellige prijsuitreiking, gevolgd door een mooie loterij waarbij de bloemen van Bart Dobbelsteen alsook de levensmiddelenpakketten van de Spar ’die door sommige van onze vissers al overle vingspakketten worden genoemd’, gretig hun weg vonden werd deze gezellige middag gesloten. Aanstaande zondag vist de jeugd, jongens ben op tijd. 7.45 uur bij de Klaore en op zondagj!8 ju ni de senioren. Geef u tijdig op. Bent u nog steeds geen lid? Kom eens kijken en beleef het eens -mee, u bent van harte welkom. Tot ziens bij ’de bereiding vraagt. Daarom hebben Bessie en Billie Rietvoorn’. MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 17 JUNI 1992PAGINA 3

Weekblad Moergestels Nieuws | 1992 | | pagina 3