7»75 930 7»75 11?° Braadvlees Maser hacheevlees Zoekertjes... Frikando nu Zomeravondvoetbal Roef! Kombi- Toernooi een groot succes Gehakt Cordon bleu BEKENDMAKING Tijdelijke verkeersmaatregel i.v.m. de Volksmarkt zaterdag 20 juni 1 kg Gehakt 1 kg Verse worst GEMEENTE MOERGESTEL Oranje-spelers bij S.V. Roef! handbal I 500 gram 500 gram DINSDAG EXTRA DEZE WEEK kiio 6.95 500 gram 5.45 kilo 7.50 ur ur Vanwege de vakantie zal ’Moergestel-Nieuws’ niet verschijnen op de woensdagen 5,12 en 19 augustus a.s. samen voor Foto’s in opdracht van ’Moergestel- Nieuws’ gemaakt zijn foto’s van Chris van de Bijgaart Fotografie Kwijtschelding SPEKLAPPEN VARKENSLAPPEN VLEESRIBBETJES VARKENSLAPPEN HAMBURGERS S.V. Roef! Honk-, Soft-, Peanutbal IEDERE WOENSDAG 500 gram 5.45 3 stuks 2.00 Hoe Zoekertjes insturen? Bezwaren GEKOOKTE HAM 100 gram 2.50 BOTERHAMWORST 100 gram 1.00 RAUWE HAM 100 gram 2.50 WORSTEBROODJES óstuks 2.75 Slagerij J. van Zon-Reyrink ROOTVEN 74 - MOERGESTEL - TELEFOON 04243 -1769 Wijzigingen onroerendgoed- belastingen Termijnen Geldig van donderdag 18 t/m woensdag 24 juni 1992 A10 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 17 JUNI 1992 PAGINA 11 HR. 7 720-1 cente 500 gram 100 gram Kwijtschelding aanvragen kan nog steeds voor degene die niet of slechts met zeer grote moeite de aanslag kan betalen. Wie daarvoor in aanmer king wil komen doet dit rechtstreeks bij de ge meente. 19-0 en 16-2 6-9 5-4 6-3 6-5 4-3 en 4-15 6-4 6-6 een hiervoor bedanken en met name: Nistria dieetvleeswaren, Boerenbond, schoenfabriek van Bommel, marktkramenverhuur van Dijk, de E.H.B.O. en de beide sportvereningingen Auda- cia en MTV Stokeind. e op g he rt on- Uitslagen: SB jun.: Roef! - Jeka HB jun.: Roef! - Geldrop HB Asp. 1: Roef! - Hazenkamp HB Pup. B: Roef! - DVS HB Pup. C: Blue Sox - Roef! SB 1Braves - Roef! SB 2: All Stars 2 - Roef! 2 HB 1Maastricht - Roef! Wedstrijden komende week: Donderdag 18 juni: HB Pup. C om 18.30 uur: Roef! - Blue Sox Zaterdag 20 juni: SB Jun. om 10.00 uur:Twins - Roef! (dubbel) HB Asp. 1 om 10.30 uur: Roef! - Ducks HB Ppup. B om 11.00 uur: Roef! - Hazenkamp HB Pup. C om 10.30 uur: Roef! - Starlights (dubbel) Zondag 21 juni HB 1 om 14.30 uur: Indians Roef! SB 2 om 13.00 uur: Red Caps 2 - Roef! 2 Woensdag 24 juni HB Jun. om 19.00 uur: All In - Roef! Uitslagen van 10 juni: De Veerkes - Boerenbond II1-2 Boerenbond I - ’t Centrum3-1 KC de Brouwer - De Schouw3-1 Stand punten, doelsaldo 1. Boerenbond II'.10-17 (31-14) 2. De Veerkes9-12 (17- 8) 3. Boerenbond I10-11 (21-15) 4. De Schouw10-10 (22-17) 5. De Brouwer8- 6 9-15) 6. ’t Draaiboompje9- 5(16-26) 7. ’t Centrum8- 3(10-31) MAANDAG GEMEENTEHUIS: Raadhuisstraat 21, postadres Postbus 90, 5066 ZH Moergestel, telefoon 04243-1235 (alléén tijdens openingsuren); geopend: 9.00-12.30 uur. OPENBARE WERKEN: Kloosterdreef 2, Moergestel. Telefoon: tijdens kantooruren 04243-1235 na kantooruren: - technische storingen zoals riolering, wegen, centrale antenne-inrichting e.d. 04243-1244 (hebt u bij centrale antenne eigen apparatuur gecontroleerd?) Klein chemisch afval: kunt u wekelijks inleveren op de dienst voor open bare werken op maandag van 10.30-11.30 uur. Grof huisvuil: wordt elke eerste maandag van de maand opgehaald na melding op het gemeentehuis, tel. 04243-1235. WEEKMARKT: elke vrijdagmiddag van 13.30 - 17.00 uur. SPREEKUREN KOLLEGE VAN B W: Burgemeester: na afspraak Wethouders P. Gerlach en L. Loosveld: maandagavond van 19.00-20.00 uur. SPREEKUUR WONINGZOEKENDEN: elke eerste maandag van de maand van 19.00-20.00 uur. Gewoon: de tekst op een vel papier (of op de bon in de krant), 5,— erbij en in de bus stoppen bij ons redaktieadres, dat is alles! Zoekertjes worden alléén geplaatst indien ze bij opgave zijn voldaan! voor het resterende bedrag opstuurde. De ge meente doet dit niet. Wie in twee termijnen wil betalen, kan dat nog steeds maar ontvangt bij het aanslagbiljet twee acceptgiro’s. Na het betalen van de eerste ter mijn, kan men voor de tweede en tevens laatste termijn de extra toegevoegde acceptgiro gebrui ken. Het is al weer enige weken geleden dat dit toer nooi heeft plaatsgevonden maar wij willen toch graag nog even met u hierop terugblikken. Schit terend weer, enthousiaste sporters en volop span ning heeft deze dag tot een groot succes gemaakt. In de ochtenduren werd er op de diverse velden een sportieve strijd uitgevochten in de onderlinge toernooien. De gezelligheid stond hierbij voorop, maar de sportieve prestaties waren erg belangrijk. Bij deze sporten waren de volgende winnaars: korfbal: D.D.W. uit Hooge Mierde softbal: Belgisch Nationaal Team honkbal: Indians uit Weert handbal dames: S.C. Waldniel uit Duitsland handbal heren: Viersen uit Duitsland Alle deelnemende teams kregen van de heren J. Roosen, voorzitter van s.v. Roef! en L. Loos veld, wethouder sportzaken in Moergestel, een herinnering overhandigd. Het betrof een aqua rel van Sia Reyrink, waarop de drie sporten van de omni-verening waren afgebeeld. Hierna was er de handbalwedstrijd tussen Heli- oform/Tachos en Groene Ster. Vooral de grote ri valiteit tussen deze beide teams uit Waalwijk en Raamsdonksveer maakte van deze demonstratie- wedstrijd een strijd op hoog niveau. Met veel in zet en fel, soms ook hard, spel demonstreerden de spelers hun hoge kwaliteiten en heten zien hoe top-handbal moet worden gespeeld.. Helio- form/Tachos voldeed aan de verwachtingen en won deze wedstrijd. Om 15.30 uur begon de finalewedstrijd dames- korfbal om het Nederlands kampioenschap 1991/1992. Opnieuw waren het ’Swift’ en ’Ro- selo’ die zouden strijden om het kampioenschap. Het korfbalveld was helemaal afgezet met drang hekken, om het publiek, wat in grote getale was opgekomen voor deze beslissende eindstrijd, op afstand te kunnen houden. Aanvankelijk was het Swift wat het sterkste van start ging. Voor goed spel wisten zij zelfs uit te lopen tot een oorsprong van 3 punten. Dit was echter niet voldoende want Roselo kwam terug en bracht de stand weer in evenwicht. Een ver lenging was nodig om de beslissing te brengen. Hierin bleek dat Roselo nog over de meeste krachten beschikte en kon zo het kampioenschap van Nederland binnenhalen. Het moge duidelijk zijn dat de organisatie van zo’n groot toernooi alleen mogelijk is met de me dewerking van vele anderen. Graag wil ik ieder- Voor vragen en opmerkingen kan men zich dus meteen wenden tot de gemeente. Eventuele be zwaarschriften dienen, net als in voorgaande ja- ren binnen twee maanden na dagtekening van het aanslagbiljet rechtstreeks bij de gemeente te wor den gedeponeerd. Dit moet schnftelijk gebeuren. Mondelinge bezwaren kunnen niet in behande ling worden genomen. Voor de aanslagen geldt nog steeds dat de situa tie op 1 januari van het belastingjaar doorslagge vend is bij de aanwijzing van degene die de OGB moet betalen. Wie op 1 januari een onroerende zaak bezit en/of gebruikt is belastingplichtig voor de OGB. Met wijzigingen in de loop van het be lastingjaar mag geen rekening worden gehouden. UIT EIGEN KEUKEN Donderdagavond om 6.00 uur stonden de welpen vol ongeduld op hun trainer te wachten. Bij aan komst van de twee heren konden de meeste handballertjes niet meer rustig blijven staan wachten. Beide trainers, Lambert Schuurs en Remco Vij- geboom spelers uit het nationaal team, stelden zich aan hun pupillen voor. Iedereen zette hun beste beentje voor, om de oefeningen die de leer meesters voordeden na te doen. Het lukte niet el ke keer, maar alle deelnemers deden met veel plezier mee. Langs de kanten stonden vele ouders die vol be langstelling naar de handbalprestaties van hun kinderen stonden te kijken. Na een uur van in tensieve training moesten er natuurlijk groepsfo to’s worden gemaakt en handtekeningen worden uitgedeeld. Na de welpen kwamen de aspiranten aan de beurt. Remco kreeg de dames onder zijn hoede en Lambert de heren. Het verschil in geluid tussen beide groepen was alleen het gegiechel. Beide groepen deden net als de welpen hun uiter ste best. Ze wisten zelfs niet van ophouden. Na een uur en een kwartier moesten ze van het veld gehaald worden omdat er andere heren langs de kant stonden te wachten om een wedstrijd te spe len. De handtekeningen moesten snel worden ge maakt. De twee gasttrainers konden het niet laten om een balletje mee te gooien in een wedstrijd voor het leken toernooi. Dit was een leuke afsluiting van de zeer geslaagde trainingsavond. De aanslagbiljetten voor de onroerendgoed- belastingen (OGB) 1992 in Moergestel worden eind juni verstuurd. Ten opzichte van voorgaan de jaren is er in de praktische uitvoeringen het een en ander veranderd. Het betreft hier met na me veranderingen in de verzending en de invor dering. U hebt voortaan nog maar met één in stantie te maken: de gemeente Moergestel. Tot en met 1991 werden de aanslagen weliswaar door de gemeente vastgesteld, maar niet ver stuurd. De rijksbelastingdienst verstuurde de aanslagbiljetten. Met ingang van 1992 zullen de aanslagen niet alleen door de gemeente worden vastgesteld, maar ook rechtstreeks door de ge meente worden verstuurd. Hoewel het aanslag biljet er anders uitziet dan voorheen, is het in houdelijk niet veranderd. Wel is er uitdrukkelijk naar gestreefd om het nieuwe aanslagbiljet zo duidelijk mogelijk te maken. Omdat de aanslagbiljetten vroeger door de rijks belastingdienst werden verstuurd, moest de aan slag ook aan deze instantie betaald worden. Vanaf dit jaar betaalt men rechtstreeks aan de gemeen te. De aanslagen kunnen, net als vroeger, in twee termijnen betaald worden. Na de eerste gedeel telijke betaling was het voorheen gebruikelijk dat de rijksbelastingdienst een tweede acceptgiro Burgemeester en wethouders van Moergestel maken bekend dat, in verband met de op zaterdag 20 juni 1992 te organiseren volksmarkt de volgende tijdelijke verkeersmaatregel is getroffen: van 16.00 uur tot plm. 23.00 uur: een stopverbod in de Raadhuisstraat ter hoogte en aan de zijde van het St. Jansplein. Moergestel, 17 juni 1992. Burgemeester en wethouders van Moergestel, de burgemeester, J.B.S. ter Veer, de secretaris, mr. A.A.M. van Zundert. n uit eeld- I isge- :xpo- inder ït en nzen defi- verse Auto-inbraken rijzen de pan uit Juni De afeel°Pen weken werden vele tientallen auto- en in bezitters onaangenaam verrast. In de nachtelijke de uren was er hun auto ingebroken. Deze inbra- ken hebben in heel Oisterwijk plaatsgevonden. Inbraken die misschien voorkomen hadden kun nen worden. Gewoon door het nemen van wat simpele preventieve maatregelen, zoals: - Laat geen spullen in het zicht liggen. Dus geen tas, camera of iets anders op de achterbank. Laat ook geen waardevolle goederen achter in de auto. De kofferbak is geen kluis. Ook die wordt opengebroken. - Als u een radio met een zogenaamde anti- diefstallenslede heeft, gebruik deze dan ook als zodanig. Haal deze radio altijd uit de slede en uit de auto. Gebleken is dat als de radio nog in de auto zit u zondermeer het slachtoffer wordt van een inbraak. Net als in de grote steden is dit ook in Oisterwijk een van de grootste rede nen dat er in auto’s wordt ingebroken. Het is voor de autokraker de makkelijkste ma nier om aan een radio te komen. Laat deze ra dio ook niet onder de voorstoel liggen. Die plaats is bij de auto-inbreker ook bekend. - Sluit uw auto af. Vaak horen wij als argument dat als ’ze’ in willen breken toch in uw auto ko- men. Dat klopt, maar ook nu is weer gebleken dat niet afgesloten auto’s mogelijk een nog gro- ter risico lopen dan afgesloten auto’s. Overigens uw huis sluit u toch ook af als u weggaat... Het mag duidelijk zijn dat, wat zovaak het geval is, ook nu weer gebleken is dat de gelegenheid de dief maakt. Bovendien vragen wij u om te bellen als u ziet dat er iets verdachts aan de hand is. Bel als u ziet dat er wordt ingebroken. Bel als u vindt dat er mensen verdacht bij een auto staan. Bel als u bv een auto of brommer regelmatig ziet rijden in uw straat die zich verdacht ophoudt. Kortom laat iets horen als u het niet vertrouwt. Uw mel ding wordt vertrouwelijk behandeld. U kunt al tijd naar het politiebureau, telefoon, 04242- 19111, bellen. Het bureau is de gehele dag en nacht bezet. Met bovenstaande tips kunt u samen met ons een steentje bijdragen ter voorkoming van auto- inbraken. Voorkomen is altijd nog beter dan ge- Dezen.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1992 | | pagina 11