2.70 6.95 9€/ H. KERKHOF 1.75 hlagerij Ketelaars BV Vormsel 1992 De ambachtelijke slager! C; uw wand afgewerkt! 2.85 Als wij klaar zijn is óók ^5^3.00 ’t Gessels weekend De Lind 35a, Oisterwijk, Tel. 04242-84899 1 p. gehakt lp. braadworst - Vurhaai-nieuws K.V.O. Moergestel Turnvereniging Moergestel houdt algemene jaarvergadering Vleermuiswandelingen vanaf het bezoekerscentrum LET OP! Unieke electronica oorzaak vertraging opening ’Droomvlucht’ Kruisvereniging Moergestel organiseert een cursus ’autogene training’ Brillen KRIJTESTRAAT 3 MOERGESTEL TEL. 04243-3242 BEGLAZINGSWERKEN BEHANGWERKEN f SCHILDERWERKEN Heerlijke grillworst 100 gram Runderschenkel URHAAl Malse biefstuk S.V. Roef! Korfbal Feestboekje Medewerkersbijeenkomst I Kerkstraat 10-Moergestel-Telefoon 04243-1262 Ronder- rookvlees 100 gram 11 U 7 Voortaan iedere woensdag samen Contactlenzen Zonnebrillen Accessoires De op H* T. Bestuur K.V.O. Beste Leden, Donderdag 4 juni excursie naar Charlotte-oord met de auto. Vertrek: 12.45 uur vanaf het St. Jansplein. Met vriendelijke groet, Contactlenzen en toebehoren Actuele Brillenmode 500 gram DE 100 gram De laatste vleermuizenwandeling vanaf het Be zoekerscentrum Oisterwijk. De wandeling op 4 juni a.s. is georganiseerd door de Vleermuizen werkgroep Noord-Brabant en Natuurmonu menten. De leiding is in deskundige handen van de Vleer muizenwerkgroep De avond ziet er als volgt uit: 20.00 uur Videoband over vleermuizen 21.00 uur Diaserie van Jos Marcelissen 22.00 uur Vertrek naar vleermuislokaties Er is naast dit programma nog een kleine ten toonstelling over vleermuizen. Tevens zijn er stickers te koop ter ondersteuning van de bouw van vleermuis-winterverblijven. Aan leden van Natuurmonumenten vragen wij ƒ2,- per persoon. Niet-leden betalen 3,-. Gelieve u vooraf aan te melden bij het Bezoekerscentrum Oisterwijk. Tel. 04242-19209. 2de Pinksterdag - 8 juni a.s. - gaan alle teams naar het Bondstoernooi in Veghel dat dit jaar voor de 45ste keer wordt georganiseerd. Het be looft een gezellige en drukke dag te worden met 46 andere deelnemende verenigingen. Ook zijn er leuke randactiviteiten o.a. de Fata Morgana show van de Efteling. We vertrekken met de bus vanaf het St. Jans plein om 8.00 uur. Breng vooral goede zin mee en veel speelplezier! De mono’s speelden 30 mei hun uitgestelde, vriendschappelijke wedstrijd tegen E.D.N. uit Haghorst. De eindstand was Roef- E.D.N. 7-1 Korfbal bij Roef! is gewoon hardstikke leuk! Afgelopen weekend is het bij de bewoners van de Oisterwijkseweg aan aanliggende straten in de bus gevallen: het ’spoorboekje’ met alle feeste lijkheden rondom ons 35-jarig bestaan. We ra den onze buurtbewoners aan dit boekje zorg vuldig te lezen en het vervolgens te bewaren. Alle voor u van belang zijnde informatie is er in terug te vinden. Degenen die zich hebben opgegeven als mede werker hebben inmiddels de uitnodiging ontvan gen voor een bijeenkomst op dinsdag 9 juni a.s. om 21.00 uur in ’De Bosfazant’. Hebt u zich daarvoor nog niet opgegeven, en wilt u ons toch de helpende hand toesteken, dan bent ook u daar van harte welkom. Op woensdagavond 11 juni om 20.30 uur houdt turnvereniging Moergestel haar jaarlijkse jaarver gadering. Plaats: de vergaderruimte van sportschool Phy sique Posterstraat 17. Alle ouders van onze jeugdleden zijn van harte welkom om deze vergadering bij te wonen en eventuele vragen en of suggesties aan het bestuur voor te leggen. Bestuur Turnvereniging Moergestel 'MOERGESTEL-NIEUWS WOENSDAG 3 JUNI 1992 6.98 Het laatste weekend van juni staat Moer gestel de tweede editie van het Gestels Weekend te wachten. Ook nu weer is de plaats van handeling het St. Jansplein van Moergestel. De bezoekers van ’t Gessels Weekend 1991 zul len het zich ongetwijfeld herinneren: Live optre den van diverse bands, een groot terras en elke Moergestelse kastelein achter de diverse bars. En natuurlijk de kindertniddag, ook een ander deel van het weekend dat ondanks het frisse weer gedurende het Gessels Weekend 1991 zeer goed bezocht werd. De organiserende commissie van drie carnavals verenigingen in samenwerking met de Moer gestelse horecavereniging hebben dan ook inge zien dat het Gessels Weekend alles in zich heeft om een dorpsfeest van formaat te worden. Derhalve is het oog ook gevallen op muzikanten van een zwaarder (ook financieel) kaliber. Wat te denken van ’Tammezuur’ uit Hilvarenbeek die onlangs nog een CD hebben opgenomen. Zater dagavond ’Tammezuur’. Op zondagmiddag de professionele band ’De Watjes’. ’De Watjes’ staan garant voor uitste kend vermaak, de band die zij gedurende het op treden kweken met hun publiek (van klein tot groot) is alom bekend. Uiteraard ontbreekt de kindermiddag op zondag niet. Het succes van verleden jaar wordt dit jaar voortgezet middels de tekenwedstrijd met diverse prijzen in meerdere leeftijdscategoriën. Het luchtkussen is weer aanwezig, er zijn spelmoge- lijkheden te over. Hou ’Moergestel-Nieuws’ in de gaten de komende edities. Meer informatie over het Gessels Weekend 1992 wordt daarin ge geven. De opening voor het publiek van de jubileum- attractie van de Efteling in het kader van het 40-jarig bestaan, ’Droomvlucht’, die afgelopen maandag 1 juni zou plaatsvinden is enkele weken vertraagd. De oorzaak hiervan is te wijten aan een fout in de unieke electronica die de motoren van het ver voersysteem aanstuurt. Alle high-tech onderdelen van het besturings systeem zijn, gezien het unieke karakter van deze attractie in de wereld, speciaal voor de Efteling gemaakt. Aanpassing van deze electronica zal dan ook eni ge tijd in beslag nemen. ’Droomvlucht’ is een eigen ontwerp van de Ef teling. In een zestal scènes laat Efteling ontwer per Ton van de Ven de bezoekers een zweef vlucht maken door de wereld van sprookjes en dromen. Wiegende kastelen tegen verre berg landschappen, het Wonderwoud met elfjes, spre kende bomen, bosgeestjes en fauntjes en de El fentuin, waar elfenkoning Oberon de scepter zwaait. Na een reis langs het firmament, het Rijk van de Hemelburchten, volgt uiteindelijk een af daling naar het Zompewoud der blubbertrollen. Op vrijdag 5 juni a.s. zal Deken H. van de Broek in een Eucharistieviering, die om 19.00 uur be gint, het Heilig Vormsel toedienen aan de volgen de jongens en meisjes. Erik van Berkel Dick van Boxtel Lilian van Boxtel Marcel Bruurs Maarten Cools Gaby Dominicus Niels van Dijk Bart van Esch Carlijn van Gils Loes van Gisbergen Niels Matheeuwsen Danny van Overdijk Gerard Schilders Kyra Swanenberg Ruud Tolboom Jorinda de Wilde Janneke Burgers Maartje van Dijk Dorus de Laat Cristel Rijnen Neeltje Rijnen Machteld van Rijsingen Jos van de Sande Ellen Spijkers Karin Theuns Marloes Verheyen Marietje Wagenmakers Marieke Aarts Joyce Beerens Inge Bouwmans Rowan Doornen Lenneke Ketelaars Dirk Reyrink Brechje Rijnen Maarten Terwindt Lieneke Verhoeven Guus Waltmans Job Wittens Anneke Wolfs In onze jachtige- en prestatiegerichte samenle ving zijn stress en spanning de oorzaak van veel voorkomende lichamelijke- en psychische klach ten. De mens die te gespannen leeft, verspilt zijn energie en verzwakt zijn natuurlijke weerstand, waardoor er een verhoogde vatbaarheid voor in fectieziekten en hart- en vaatziekten ontstaat. Ook kan men vaak maag- en rugklachten en zulksgelijks aan spanningen toeschrijven. Autogene training helpt de mens een harmonisch evenwicht te vinden tussen spanning en ontspan ning en zijn stressdrempel te verhogen. Het is een geconcentreerde zelfontspanningsmethode voor de westerse mens, die gebaseerd op filoso fie of religie, maar rationeel en medisch verant woord: een gezond alternatief is voor tranquilli zers, slaapmiddelen en pijnstillers. De kunst van het ontspannen blijft je leven lang waardevol, ongeacht leeftijd, geslacht of beroep. De cursus wordt georganiseerd door de Kruis vereniging Moergestel en omvat 12 lessen van 2 uur. Zij wordt op maandagavond vanaf 14 september 1992 in groepsverband (8 -12 perso nen) gegeven door mevrouw Nelly Vermelt- foort uit Waalre. De kosten zijn 75,- voor leden van de Moer gestelse Kruisvereniging en 135,- voor niet- leden. Informatie en opgave bij mevrouw Marianne van de Meijdenberg, tel. 3790 of de heer Walter Smetsers, tel. 3669. Toelating geschiedt op volgorde van inschrijving. PAGINA 3 Oogmerk Opticien V akkundige Oogmeting

Weekblad Moergestels Nieuws | 1992 | | pagina 3