Ken-Te-Ken bedankt! A ZOEKERTJES Op 4 en 5 juni a.s. komt de chemocar bij u in de straat! Ad van den Boer OPHALEN CHEMISCH AFVAL Bijna is het zover! ’t Wc GEMEENTE MOERGESTEL Buitengebied op vrijdag 5 juni n.m. Vooraf melden via tel. 1235, tst. 49 Scharen-Messenslijperij We (MIJT INLETO' spr Passepartout na drie jaar op 42 lokaties Gilles van Delft Eerste keer geslaagd voor auto- en motorexamen. Hartelijk dank! Graafschap Megenstraat 10, Oisterwijk Telefoon 04242 - 16833 CVB ders, Kerckackerstraat 13. Kasuren: ma./ [■ank II do. 19.00-20.00 u. en na telef. afspraak. Marktkramenverhuur C. VAN DIJK sJLJl jaag, Belangrijke aanwijzingen en waarschuwingen: AFVALWIJZER WEL in de milieubox Com Gem 1 Wat wel en wat niet I in de milieubox? AGEN en OPHAAL GEBIEDE MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 27 MEI 1992 PAGINA 8 MOEI 717 717< Naam: Leeftijd: Inleveren bij: W. van Elderen, Past, van de Boo- gaardstraat 40 of bij M. Roosen, Kloosterlaan 55. s' lïici-aiuic. jaai vaotu /u. Rootven 60, Moergestel, Tel. 04243-2414 Partytenten voor elk (examen)feest. Nu uitbreiding capaciteit feesttenten tot maar liefst 3200 personen! Of hij op 4 juni of 5 juni bij u in de straat komt kunt u zien op het kaartje. Bewoners van het buitengebied dienen tijdig 1235, toestel 49 te bellen. Op het moment dat u de chemocar hoort aankomen ga dan met de milieubox naar buiten en biedt hem geopend aan. Persoonlijke verzorgingsmiddelen zoals: Blonderingsmiddelen Haarverfstoffen Nagellak en remover Permanentvloeistoffen Inktresten, toner, tri Typ-out en verdunner Op kei We ge: in vert op mas kuur d tot 19. ver cor Da vee gel Me ver Evi ten AP Alle medicijnen zoals: Pillen Poeders Zalf Diergeneesmiddelen Op 11 lege ge commi gedaan den-Br bij late Noord- gemeet In het i den de "uggge Naast c meente gemeet roegd deinste voners Del ter Raa d.d. 'Koi Ger in d a.s. M< uur op ’Wonii Hebt u dening algeme dan be 1zorg dat de stoffen in de milieubox niet met elkaar in aanraking kunnen komen. Verpak ze dus goed. 2. bewaar de stoffen zoveel mogelijk in hun oorspronkelijke verpak king. Of schrijf duidelijk op de verpakking wat er in zit. 3. verpakkingen waarin nog resten zitten kunt u zo in de milieubox doen. 4. verpak vloeistoffen in goed gesloten potten of flessen. 5. houd de milieubox buiten bereik van kinderen. 6. zet de milieubox NOOIT zomaar aan de straat. 717-4 Accu’s Afgewerkte olie, anti-vries Koelvloeistof Olie, smeervet en oliefilters Remvloeistof Snij- en boorolie Ammonia en loog Bakovenreiniger Bleek- en reinigingsmiddelen Chloorbleekmiddel Film en videobanden Fotochemicaliën (fixeer en ontwikkelaar) Gootsteenontstoppers Koper- en zilverpoets Lodenomhulsels Meubel was Petroleum Poets- en schoonmaakmiddelen Spiritus Spuitbussen (geen lege) Zoutzuur, zuren en zwavelzuur Bestrijdingsmiddelen Afbijtmiddel, kwastenreiniger Lijm- en kitresten Oplosmiddelen Verdunner, verfresten Vlekkenwater En verder nog alle stoffen waar op de verpakking de volgende symbolen staan: De co komt l De co: Welzij: uur; De co vesting 3 juni Decor lieu ko uur. De e< wordt 19.30: Let op maar a do. 19.00-20.00 u. en na telef. afspraak. Tel. 3753 (1832 kasuren). Uw tweewielerreparaties gratis opgehaald en thuisgebracht. Bel:SchepensTweewielers, Kerk straat 21Oisterwijk, tel. 04242-17326. Te koop: Honda Shadow VT 800 chopper 8100 km, kleur: zwart/bord.rood in abs. nw. staat, vele acc. bw.jr. 08-90. Vaste prijs f 13.500,-. Tel. 04243-3661 Wie wil mijn Spaanstalige vrouw (uit Honduras) Nederlandse les geven? Inl.De Stappert 27, tel 04243-3797. Gevraagd: hulp voor allerlei werkzaamheden, vanaf 18 jr. Kanoboerderij 'De Reusel', tel. 04243- 1706. Recent zijn er vier nieuwe winkels geopend en daarmee komt het totaal aantal bedrijven dat zich profileert volgens het Passepartout concept op 42. In een aantal kleine en middelgrote plaatsen draaien de Passepartoutwinkels sinds enkele ja- ren met groot succes. Blijkens onderzoek heeft de moderne consument grote behoefte aan het gro te gemak van dichtbij in de buurt kopen en snel een keuze maken uit een overzichtelijk assorti ment. Kortom een winkelconcept met een lokaal verzorgend karakter. Doelgroep De doelgroep van Passepartout zijn gezinnen met vrouwen van 25-60 jaar als primaire beslissers, met een modaal tot modaal plus inkomen en een modevolgende mentaliteit. Zij hebben vaak wei nig tijd en zin om middagen lang te winkelen in de drukke hoofdstedelijke straten. Ergeren zich bovendien in toenemende mate aan de onvermij delijke parkeerproblemen. Het assortiment van de winkels bestaat uit con fectie (incl. kleinconfectie en bonneterie), lingerie en foundation, badtextiel, beenmode, ondermo- de en nachtkleding. - jongerenwerk moergestel Barbeque Op Hemelvaartsdag (donderdag 28 mei) is er een gezellige barbeque-avond bij De Tob. Alle jongeren uit Moergestel zijn hierbij deze van harte uitgenodigd! Het zal rond 20.00 uur beginnen. We moeten wel een kleine bijdrage vragen vanf 5,-, die je meteen betaalt bij het inleveren van on derstaand formulier. Dus mocht je je nog niet op gegeven hebben dan is dit je laatste kans! Formu lier inleveren voor 27 mei bij één van onderstaan de adressen. j Wat is chemisch afval? Soms voel je dat op je klompen aan. Natuurlijk hoort dat pot je gebruikte kwastenreiniger in de milieu box. En dat restje vlooienpoeder ook. Maar er zijn ook een heleboel produkten die op zich best onschuldig lij ken, en die na gebruik toch in de milieubox moeten. En niet in de gewone mini-container. Oude of overgebleven medicijnen bijvoor beeld, ook al zijn het maar een paar tabletten. En ook inkt, haarverf en nagellak. Ook zijn er zaken die op het eerste gezicht in de milieu box worden gedaan maar er niet in horen. Zo zijn er bijv, de LEGE spuitbussen, die veelal als vanzelfsprekend in de milieubox worden gedaan, en dat zijn verpakkingsmiddelen. Dus als een spuitbus zorg vuldig op de geëigende manier is leeg gemaakt kunt u hem gewoon in de mini-container deponeren. alléén geplaatst bij kontante betaling! Wilt u een fiets of bromfiets kopen? Dan eerst bij Schepens Tweewielers binnenlopen! De zaak met de vele aanbiedingen en z'n nét iets betere service! Vakbekwame schilder kan nog binnen- en bui tenwerk gebruiken. Tel. 013-440571 (na 18.00 uur 422427). Degelijk schoorsteen vegen; riool ontstop pen met hogedruk en alle voorkomende werk zaamheden: De Klusjesman', Langvennen-Oost 27, Oisterwijk, tel. 04242-83937. Mei-aktie: 2 jaar vast 8%. EditheSmol- G D 5 5 10 10 G D

Weekblad Moergestels Nieuws | 1992 | | pagina 8