Transportbedrijf Bruurs H. Bruurs en Zn. 300 APPELPUNTEN A 25 ©GEALAN Brandweer oefende op St. Jansplein AUTOMOBIELBEDRIJF Van den Meijdenberg 1 TARWEBOLLEN 5 STUKS BROOD- EN BANKETBAKKERIJ S? KOUWENBERG ’Vurhaai’-nieuws Bedankt! Uitslag prijsvraag Rabobank Koningsvissen jeugd Wilt u een bakker aan de deur? Wij hebben verse produkten te kust en te keur! EIERKOEKEN I i - r Heuvelstraat 20, Moergestel, Tel. 04243-1496 DONKERS Volkswagen Groep Voor het plaatsen van containers en voor alle andere transporten BOUWBEDRIJF Schoolstraat 60, Moergestel Telefoon 04243 -1110 We kunnen nog steeds foto’s gebruiken voor deze rubriek. Kijk thuis eens rond of u wat geschikts hebt liggen en lever de foto in op ons redaktie-adres. Enke le dagen later mag u hem dan weer op halen! URHAAI groenvoorziening. Levering van diverse soorten vaste mest, zand- en grintsoorten. Tevens bestrating en grondverzet. LOONBEDRIJF Heuvelstraat 20, Moergestel, Tel. 04243-1496 ■W 5 stuks V z MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 27 MEI 1992 PAGINA 5 I 4 Hier nog fijn spelend met blokjes. Met als concurrent de cmmunicanten en een beetje onwetendheid mochten wij maar 13 jeug dige vissers verwelkomen op ons eerste concours van dit jaar namelijk het Koningsvissen. Maar dat waren dan wel 13 echte vissers. Goed gezind en met goede moed togen ze naar het Blekven. Na 2 uur vissen was de strijd beslecht. Ie net als vorig jaar, Ron de Bakker met 244 centimeter en Wij, de wandelaartjes van korfbal ROEF! en lei ding bedanken alle medewerkers van de avond vierdaagse voor de mooie wandelroutes en al wat er zoal bij komt kijken. Hild 20, Moergestel Tel. 04243-2172 (b.g.g. bellen na 17.00 uur) - Bouw- en onderhoudswerken - Ramen - kozijnen in kunststof en hout DE S.V. Roef! afdeling korfbal. officieel sub-dealer voor Moergestel, Oisterwijk e.o. Op 3 mei jongsleden heeft Rabobank Moergestel tijdens de jaarmarkt een prijsvraag uitgeschre ven. Hierbij was het de bedoeling dat van een zestal vlaggen de bijbehorende landen werden aangegeven. De inwoners van Moergestel blijken hiervan goed op de hoogte te zijn; er waren maar liefst 200 goede inzendingen. Vandaar dat de ori ginaliteit van de slagzin de doorslag moest geven. Dit zijn de prijswinnaars: le prijs: Mevrouw J. van lersel, een reischeque ter waarde van 250,- 2e prijs: Mevrouw R. Mulders, een reischeque ter waarde van 150,- 3e prijs: Mevrouw G. van Riel-Geboers, een rei scheque ter waarde van 100,- De 10 weekendtassen zijn gewonnen door: Claudia Weijtmans, Eugenie Hobbelen, Me vrouw Willems-Mertens, Dhr. W. Bierings, Me vrouw A. van Stiphout, Frauke Albers, Trudy Willems, Marian van de Boogaart, Miriam Wolfs en Edgard van Herck. De prijzen zijn intussen door de winnaars in ont vangst genomen. PROFICIAT!!! Nog zo’n tweeeneenhalve week en dan beginnen de festiviteiten in verband met het 35-jarig be staan van onze buurtvereniging. H. Mis Voorafgaand aan het feestweekend wordt op za terdag 6 juni om 19.00 uur een H. Mis opgedra gen in onze parochiekerk voor de leden en over leden leden van onze vereniging. Reünie en ontbijt Denkt u eraan om tijdig de briefjes in te leveren waarin u zich aanmeldt voor de reünie op zater dagavond en het ontbijt op zondagmorgen? Uiterlijk 31 mei moet alles binnen zijn! In de loop van komende week mag u het feest boekje verwachten met daarin alle informatie over het gehele weekend. 18 stuks, proficiat Ron, dat is de tweede keer, nou volgend jaar nog dan hebben we ene jeugd- keizer. 2e Bart Waltmans 19 stuks 228 centimeter. Een beetje onbekende naam maar daar komt veran dering in, let maar op. 3e Rudy van Tuil 15 stuks 224 centimeter. Jam mer van die ene andere?? 4e Henk Rijnen 17 stuks 208 centimeter. Een beetje meer geluk Henk en je had ook een beker. 5e Eric van de Wouw. Misschien zonder hulp wel over de twee meter nu met 15 stuks 186 centime ter. Als men niet zo veel hoeft te luisteren kan men beter opletten. 6e Maarten Hooftman 18 stuks 180 centimeter. Valt niet mee zo naast de koning hé. 7e Bart de Bakker 11 stuks 157 centimeter. Niet slecht kan beter als neef van de koning aan je stand verplicht. 8e Jan Roozen 10 stuks 117 centimeter. Mooi Jan. Broeder Kees heeft het nakijken, toch iets om thuis eens over te praten. 9e Guus Waltmans 8 stuks 111 centimeter. Kop op Guus, ééns zul je Bart verslaan. 10e Kees Roozen 9 stuks 106 centimeter. Niet bij laten zitten Kees. Broer Jan blijkt niet altijd de beste. He Jeroen van Beers 8 stuks 95 centime ter. Jeroen toch, wat moet dat worden dit jaar, volgende keer beter hé? 12e Rob Hooftman 7 stuks 85 centimeter. Met wat meer steun van pa moet het toch eens luk ken. Talent zat of niet soms? 13e Fons van de Wal 2 stuks 25 centimeter. Op z’n eentje zonder ons moeder toch goed. Alle be gin is moeilijk, volhouden Fons, meedoen is veel belangrijker. Dat geldt zeker voor de thuisblijvers, meedoen is het enige dat telt. Probeer het ook maar eens de volgende keer en dat is voor de jeugd op zon dag 21 juni. Voor de senioren echter al op 31 mei om de C. van Oirschotbokaal op het Oude Maasje. Samenkomst om 6.30 uur bij de Klaore. S.v.p. op tijd opgeven tot 30 mei 21.00 uur even eens bij de Klaore. Doe ook eens mee. Jong en oud: vissen blijft leuk. Moeder wat dacht u van vaderdag, hij goed bewaard aan het water en u rustig thuis. Goed idee?? Informeer maar eens bij een van onze bestuurs leden of kom eens kijken. Tot ziens bij ’De Rietvoorn’ vj t... Deze week wordt hij 50 jaar... Wie is het? Vorige week hadden we Rien en Kees de Laat (zonen van Sjef uit de Schoolstraat). Rien is woonachtig in Berkel-Enschot en Kees woont aan de Hild nr. 9 I brengt kunststof in vorm Wederom was het St. Jansplein toneel voor een oefening van onze plaatselijke brandweer. Vorige week maandag kwam om 19.15 uur de melding van een verkeersongeval waarbij ’n vijftiental men sen betrokken waren. Met behulp van L.O.T.U.S.-slachtoffers en G.G.D. werd deze oefening, die vanwege het goede weer nogal wat kijkers lokte, opgezet. Telefoon 013-424177

Weekblad Moergestels Nieuws | 1992 | | pagina 5