I I 1 Moergestelse jongens naar Cambodja KETELAARS B R I N I I I 1 i i i Ei Aphrodite Crescendo’ pakt eerste prijs op concours te Made Nederlands Elftal op schoenen van AvanG! Jaarmarkt Spoordonk a.s. Zondag vindt in het kerkdorp Spoordonk de jaarlijkse jaarmarkt plaats. In het centrum van Spoordonk zal het daarom vanaf 12.00 uur gezel lig vertoeven zijn onder hopelijk ’n stralend zon netje... KPJ-nieuws Reünie oud-bewoners ’De Vurhaai’ Ouderenreis 1992 1 II 5 Nog ’ns: inleveren kopij! WOENSDAG 27 ME11992 - 17e Jaargang - Nr. 717 JOHN MENSINK I-11_ L^ji u Izq 1^7 |_q- - 1 Zaterdag 13 juni a.s. Huidverzorgingsinstituut Beste Zonnebloemgasten, I De redaktie K9 CRESCENDO TIVOLISTRAAT 75 TELEFOON 013-434907 TILBURG Alleen tekst, betrekking hebbend op het weekend, zoals bijv, sport, mag later ingele verd worden (daarover zijn trouwens afspra ken gemaakt met degenen die deze teksten aanleveren). Alles wat later binnenkomt dan zaterdagmiddag 12.00 uur blijft onherroepelijk liggen! DE WARME BAKKER KERKSTRAAT 17 TEL. 04243-1259 x MOERGESTEL z Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst Uitgaveen redaktie: Buro 76. Oisterwijkseweg43.5066XC Moergestel, Tel. 04243-2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond Na enkele weken van afwezigheid is hier het KPJ-nieuws weer. Op zondag 3 mei jongsleden werd er in de Beekse Bergen een micro-thriathlon georganiseerd door KPJ-kring Tilburg. Vanuit heel de kring stroomden sporters en supporters naar de Beekse Bergen. Na een spannende strijd eindigden Sjef op ’t Hoog en Robert Wolfs op de eerste plaats. Sjef, Robert, van harte gefeliciteerd met deze uitstekende prestaties. Op zaterdag 20 juni organiseert KPJ-kring Til burg weer een Saturday Night Party. Deze zal gehouden worden in de feesttent, Vossenhol te Biest-Houtakker. Op deze avond is er een optre den gepland van de ’SPIKES’. Voor leden zijn er gratis kaarten te verkrijgen bij Wim op ’t Hoog (tel. 3938). Voor introducees zijn de kosten in de voorverkoop echter 3,- per persoon (aan kassa ƒ5,- per persoon). Wil je ge bruik maken van deze mogelijkheid dan moet je wel voor 15 juni contact opnemen met Wim op ’t Hoog. Want na deze datum gaan de kaartjes te rug naar de Biest. Op zaterdagavond 13 juni is er in de feest tent aan de Oisterwijkseweg een groots op gezette reünie van buurt- en oud- buurtbewoners van ’De Vurhaai’. Mocht u daar woonachtig geweest zijn en hebt u nog geen uitnodiging ontvangen (bijv, omdat u door verhuizing bent ’kwijt geraakt’) wilt u dan even kontakt opnemen met J. van Dijk, Oisterwijkseweg 56, 5066 XE Moergestel, tel. 04243-3558, dan krijgt u alsnog een uitnodiging toegestuurd. Schoolstraat 5 Moergestel Tel. 04243 - 1474, Voor de deelnemers aan de dagtrip op woensdag 3 juni aanstaande nog een paar mededelingen: 1. Vertrek om precies 8.30 uur vana het St. Jansplein. 2. Voor eten en drinken wordt gezorgd. Alleen dus wat geld meenemen. 3. Voor hen die 's avonds vana de bus afgehaald worden: we zijn om plusminus 21.00 uur thuis. 4. Voor dringende boodschappen de telefoon nummers op deze dag: ’s-middags van 12.00 tot 13.00 uur 03498-1281 ’s-avonds van 18.00 tot 19.00 uur 08865-1328. 5. U zorgt voor goed weer, wij doen de rest. De reiscommissie. Schoenfabriek AvanG uit Moergestel, heeft de eer gehad de schoenen te mogen leveren voor de Nederlandse voetbalploeg die ons land gaat vertegenwoordigen bij de Europese Kampioenschappen van 10 t/m 26 juni in Göteborg in Zweden. Middels Capretto Advies-Inkoopbureau is na zorgvuldige selectie uiteindelijk de keuze geval len op een speciaal te vervaardigen model in de kleur bordeaux. Als (schoen-) deskundigen kozen de officials voor een al-leder Derby uitvoering met lederzool op brede H-wijdte. De schoen wordt speciaal ge maakt ter gelegenheid van de komende E.K. en is ook bij de betere Nederlandse schoendetaillist verkrijgbaar. Als u goed luistert tijdens de wedstrijden van het Nederlandse team zult u het horen: Ta ta ta taa- aaaAvangenüü’ Directie en medewerkers van AvanG zijn blij met deze verkiezing en wensen het Nederlands elftal dan ook alle sukses toe! Steeds regelmatiger komt het weer voor dat de inlevertijd van kopij voor ’Moergestel- Nieuws’ wordt overschreden. Wanneer dit gebeurt en door de redaktie wordt de kopij dan doorgeschoven naar de volgende week, dan gaat prompt de telefoon met de vraag waarom het ingeleverde artikel niet werd ge plaatst. Omdat ALLE kopij op zaterdag wordt verwerkt MOET alle kopij zaterdagmid dag om 12.00 uur ingeleverd zijn. Om nog eens te testen op wat voor niveau men zich bevindt, ging gemengde zangvereniging ’Crescendo’ afgelopen zondag op concours te Made. In de tweede afdeling zong men als verplicht nummer Tk zag Cecilia komen’ van Jan Ver- mulst. Als vrij nummer had men gekozen voor het prachtige ’Die Vesper’ van Ludwig von Beet hoven. De jury, voorgezeten door bovenvermelde com ponist Jan Vermulst, was eensluidend in haar oordeel en kende het koor voor allebei de num mers van acht tot negen punten toe. Dat was ruim voldoende voor een eerste prijs. Onderaan de rapporten is het gebruikelijk dat de juryleden nog wat kanttekeningen plaatsen bij het optreden. In dit geval bestonden die kantte keningen uit louter positieve opmerkingen waar mee de dirigent zijn voordeel kan doen bij ko mende optredens en/of wedstrijden. De ’supporters’ konden trouwens slechts ten dele genieten van het optreden, want de akoestiek in de Bernarduskerk, de plek waar het concours werd gehouden, was met name achter in die kerk bedroevend te noemen. Vooral de aankondigin gen van de koren en de te zingen stukken was nauwelijks te volgen en hetzelfde gold bij de prijsuitreiking toen de juryrapporten werden voorgelezen. Nee, wat akoestiek betreft had men in Made ’n slechte keuze gemaakt, maar dat deed aan de prestaties van ’ons’ ’Crescendo’ zeker geen afbreuk... ’Crescendo’: Proficiat!!! Op dinsdag 16 juni aanstaande organiseert de Zonnebloem afdeling Moergestel een uitstapje naar Maria-hoeve in Leende. Dit is een 225 hectare groot landgoed, dat 2x per week opengesteld word speciaal voor Zonne bloem gasten. U wordt ontvangen met koffie en gebak en U krijgt een lunch aangeboden. Er gaan voldoende medewerksters mee om U te helpen en te begeleiden. Vertrek om 9.30 uur, thuiskomst 16.30 uur. Buskosten 10,-, koffie, lunch enzovoorts zijn gratis. Opgave is mogelijk tot 30 mei aanstaande bij C. van de Loo, tel. 1492, J. van Beers, tel. 2368, I. van Laarhoven, tel. 3635, J. Beerens, tel. 2376. Verder vindt er op 8 september Regionaal een grandioze ontspanningsmiddag plaats in ’De Vrachtkar’ te Reusel. Het word een middag met voor elk wat wils, ge heel verzorgd door bekende artiesten, die veel Nederlandstalige muziek ten gehore brengen. Judith Bosch of Lisette Hordijk treedt als gast vrouw op. De kosten bedragen 17,50 per persoon inclu- -i sief vervoer, entree en 2 consumpties. Vanwege I de organisatie, is het nodig dat U zich nu reeds opgeeft. Opgave is mogelijk tot 30 mei. U hoeft nu nog niet te betalen, hiervoor komen we in augustus bij U langs. Opgave: tel. 1492, 2368, 3635, 2376. Zonnebloem afdeling Moergestel CRESCENDO t>ETEKENT TOCH EW, fiTEEDS HOGEROP".. OF ZOIETS HOEVEN ME DAN NU 'N ANDERE NAAM Op dinsdag 2 juni vertrekken Günther Hoffmans, D’n Duyp 13 en Fer van de Wal, Korenstraat 4, als mariniers richting Cambodja om zich te voegen bij de Verenigde Naties Vredesmacht. Om te acclimatiseren gaan ze eerst ’n veertiental dagen naar Thailand in de buurt van Bangkok, daar- na wordt doorgereisd naar de uiteindelijke bestemming in Cambodja. Günther en Fer kregen de daarvoor vereiste opleiding in de Van Braam Houckgeest kazerne te Doorn en daar werden ook de benodigde gezondheidsvoorzieningen genomen. Het eerste werk voor Günther en Fer bestaat uit het mede opzetten van de kampen waarin de mili- tairen verblijven. Fer wordt vervolgens ingedeeld bij de beveiliging van het kamp en Günther’s werk bestaat uit het opsporen en verwijderen van. landmijnen. Naar verwachting zullen tussen Kerstmis en Nieuwjaar de twee weer terugkeren in Moergestel. ’Moergestel-Nieuws’ wenst Günther en Fer veel sukses het komende half jaar... ZANGVERENIGING 12

Weekblad Moergestels Nieuws | 1992 | | pagina 1