125 JAAR Wij deden onze Eerste Communie... Marjan’s Meubelstal Wie zijn wij? VOOR MENSEN DOORMENSEN Ouderenreis 1992 PGB-nieuws Eerste zomertoernooi Patiëntenserviceburo St. Elisabeth Ziekenhuis Tilburg Nieuwe uitgave gemeentegids verschijnt begin september a.s. 30 en 31 mei a.s. in- en verkoop van mooie gebruikte meubelen Mgr. Verhoevenlaan 28, Oisterwijk Tel. 04242 - 82112 Na 18.00 uur: tel. 04242 -16295 Thema-maand incontinentie Wat is incontinentie? Folders en brochures -* f'’ MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 20 MEI 1992 PAGINA 5 4 :en iin- Naam vereniging/organisatie: Adres secretariaat: Postadres: Telefoon: Twee ferme knapen deze week. Wie zijn het? Twee zusjes zagen we vorige week in deze rubriek: Anneke en Zus van Beers. Anneke, beter bekend als Anneke Rammen, is woon achtig Oisterwijkseweg 39. Haar zus woont in Tilburg. Anneke was op de foto ongeveer 15 jaar oud. We kunnen nog steeds foto’s gebruiken voor deze rubriek. Kijk thuis eens rond of u wat geschikts hebt liggen en lever de foto in op ons redaktie-adres. Enke le dagen later mag u hem dan weer op halen! Open: maandag t/m donderdag van 13.00-17.00 uur vrijdag van 13.00-20.00 uur zaterdag van 10.00-17.00 uur woensdag gesloten! Vorige week beschreven we uitvoerig de dagtrip op woensdag 3 juni aanstaande. Een prachtige route over de Utrechtse heuvelruggen en de Gel derse vallei. Verder een bezoek aan de modeltui- nen van Rob Herwig. Deze reis inclusief eten en drinken zoals we ge wend zijn kunnen wij voor u verzorgen voor 58,- dankzij medewerking van de Gemeente Moergestel. Als U zich nog niet hebt aangemeld en U komt in aanmerking, dan opschieten met opgeven op een van de bekende adressen. In elk geval vóór 27 mei aanstaande. Zie voor uitgebreide bijzon derheden Moergestel-Nieuws van vorige week. De reiscommissie In de maand mei besteedt het Patiëntenservice buro van het St. Elisabeth Ziekenhuis extra aan dacht aan Incontintentie. Incontinentie is het onvrijwillig verlies van uri ne en of ontlasting. Dit is veelal het gevolg van een ziekte, ongeval of aangeboren aandoening. Incontinentie komt in Nederland voor bij circa 700.000 mannen en vrouwen, in iedere leeftijd. Veel incontinente mensen zijn bang voor onbe grip en afwijzing door hun omgeving. Dit heeft als gevolg dat een groot aantal in een maatschap pelijk isolement tercht komt. De Landelijke Ver eniging Incontinenten, gesteund door de Stich ting Incontinentie Nederland, probeert dit isole ment op te heffen en te bevorderen dat inconti nenten geestelijk en lichamelijk als volwaardige mensen aan het dagelijks leven kunnen deelne men. Om u beter te kunnen informeren over inconti nentie zijn er een aantal folders en brochures uit gegeven. Dit zijn onder andere: urine-incontinentie incontinentie en homeopathie bedplassen algemene informatie Landelijke Vereniging In continenten/ Stichting Incontinentie Nederland. Deze en andere folders en brochures liggen de ze maand voor u ter inzage op het Patiëntenser viceburo van het St. Elisabeth Ziekenhuis. Het Patiëntenserviceburo van het St. Elisabeth Ziekenhuis is geopend van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 12.30 uur en van 13.00 tot 15.00 uur. Het buro is ook telefonisch te bereiken op tele foonnummer (013) 392721. Na het sukses van vorig jaar met een totaalop- brengst in Moergestel van 4090,- doen wij we derom een beroep op uw eigen verantwoordelijk heidsgevoel. Dezer dagen zult u een brief in de bus vinden waarin gevraagd wordt een vrijwilli ge bijdrage aan het Rode Kruis te doen. Deze brief komt in plaats van de collectebus! Neem even de tijd om hem te lezen. Dan weet u waar u voor geeft. Alvast bedankt! Namens het bestuur Rode Kruis afdeling Oister wijk. Beste leden, Het bestuur nodigt u uit tot het bijwonen van on ze achterbanvergadering ter voorbereiding van de raadsvergadering van woensdag 27 mei a.s. op maandag 25 mei in de zaal van ,’t Centrum’. De aanvang is 20.30 uur. Tijdens deze bijeenkomst zullen de agenda punten van genoemde raadsvergadering worden besproken. P.S.: Willen degenen, die hun contributie 1992 ad 25,-, nog niet hebben voldaan, dit alsnog doen. Bankrekening 13.45.16.494 of bankgiro- nummer 1071810. Insturen of bezorgen bij afdeling Welzijn, gemeente Moergestel, Postbus 90, 5066 ZH Moergestel (of deponeren in de brievenbus). In september van dit jaar zal de nieuwe uitgave van de officiële gemeentegids van Moergestel ver schijnen in een oplage van 2.750 exemplaren. Deze gids wordt uitgebracht in samenwerking tussen het gemeentebestuur van Moergestel en City Promotions, zal weer uitgebreide en zo ac tueel mogelijk informatie geven over Moergestel en het gemeenschapsleven in onze gemeente. De gids zal gegevens bevatten over de gemeentelij ke en andere overheidsinstellingen, de gezond heidszorg, het onderwijs, de religie, het maat schappelijk leven, cultuur, recreatie, sport, be roeps- en bedrijfsleven enz. Het is natuurlijk van wezenlijk belang, dat de gids zo volledig mogelijk is en dat alle daarin voorkomende gegevens correct zijn. Tot de taak van het gemeentebestuur behoort dan ook onder meer actualiseren van het adres senbestand. Alle organisaties, instellingen en verenigingen die ook in de huidige gids zijn opgenomen worden daarom door de afdeling Voorlichting benaderd om te controleren of het secretariaatsadres en de telefoonnummers nog juist zijn. Nieuwe verenigingen en organisaties, die voor Voor eventuele nadere informatie hierover kunt u zich wenden tot City Promotions in Waalwijk, tel. 04160-44333. De nieuwe gemeentegids zal in september in heel Moergestel gratis huis-aan-huis worden verspreid, waardoor iedereen de beschik king krijgt over deze handige wegwijzer voor het uitgebreide gemeenschapsleven in onze gemeen te. het eerst in de gids opgenomen willen worden, moeten hun gegevens vóór 15 juni a.s. doorge ven aan de afdeling Voorlichting van de gemeen te, Postbus 90, 5066 ZH Moergestel. Hiervoor kan men gebruik maken van on derstaande bon, die u kunt insturen of afgeven. Ook eventuele aanvullingen en/of wijzigingen kunt u op deze manier kenbaar maken. Voor de ondernemers bestaat de mogelijkheid zich via reclame in de gemeentegids te presente ren. De advertentie-acquisitie wordt geheel en uitsluitend verzorgd door City Promotions. Me dewerkers van dit bedrijf, die beschikken over een introductiebrief van het gemeentebestuur, beginnen binnenkort de plaatselijke ondernemers te benaderen. Zaterdag 30 en zondag 31 mei zal er op de velden van Audacia het eerste zomertoernooi van Moer gestel verspeeld worden. Op deze dagen spelen tien vriendenteams uit Moergestel om de Rabo- wisselbokaal. Deze wisselbokaal is, evenals de sportiviteitsprijs en de overige prijzen, geschonken door de Rabo bank Moergestel, waarvoor onze dank. Het is de bedoeling dat het zomertoernooi een jaarlijks terugkerend toernooi wordt waarbij sportiviteit en gezelligheid de belangrijkste ingre diënten zijn. Deelnemende teams het eerste jaar zijn: ’De Kla- ore’, ’De Brouwer 1’, ’De Brouwer Jr.’, Becx Tuinmachines, Habraken Sport, ’De Poekeltjes’, ’De Schouw’, ,’t Centrum’, Vriendenclub KPJ en DMG. Zaterdag zullen de eerste poulewedstrijden wor den gespeeld waarna zondagmorgen de beslissin gen in de 2 poules zullen vallen. Zondagmiddag worden de finalewedstrijden gespeeld. Wij denken dat deze teams garant staan voor sportiviteit en gezelligheid, dus zeker de moeite waard om eens een kijkje te komen nemen op de Audacia-velden. Tot ziens, tot 30 en/of 31 mei! I - v»

Weekblad Moergestels Nieuws | 1992 | | pagina 5