GEZOND ONTSPANNEN 9.95 3.49 1.15, -rOlrtzrj I I I iii I II I i ii: i i I i' iii Slagerij Ketelaars BV I I I I I I I l 3 I I I I I 1 J I i II I I De ambachtelijke slager! £4 2.85 1 I i I s 1 1 LET OP! 1 p. gehakt braadworst ’Zerres’ bermuda’s 1 Nieuwe frontman neemt tijdelijk plaats zanger Bennie Jolink in JAN MICHIELS COMPLETE WONINGINRICHTER Kerkstraat 18- Haaren - Telefoon 04117-1217 Rootven 36 - Moergestel - Telefoon 04243-1234 I afdeling volksgezondheid Beroemd in heel Europa om zijn pasvorm en kwaliteit. Maten 38 t/m 50. 1 Magere runder lappen Magere spek lappen Leverkaas Q L modehuis Ronder rookvlees 100 gram Voortaan iedere woensdag samen 1 12 'MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 20 MEI 1992 PAGINA 3 3 I MIDDEN BRABANT 3 3 3 3 500 gram 500 gram 100 gram 3 Raadhuisstraat 17 Moergestel - tel. 04243-1287 De Achterhoekse boerenrockgroep Normaal komt 24 mei in café Stuivezand. Met een vijf- mansbezetting wordt vanaf 21.30 uur een optre den verzorgd in Zundert. Rondom ’Normaal’ is dit seizoen al veel te doen geweest. De 105 optredens tellende Veld- tocht/toernee ’Buugen of basten’ moest begin april worden stopgezet, omdat zanger Bennie Jo link bij een nachtelijk auto-ongeval vrij ernstig gewond raakte. Inmiddels is bekend dat de zan- ger/gitarist dit seizoen niet meer in aktie kan komen. Om de talloze fans niet teleur te stellen en toch voor brood op de plank te zorgen, heeft ’Nor maal’ naar een oplossing gezocht. Die werd uit eindelijk gevonden in een tijdelijke uitbreiding van de groep met zanger Willem Duijn en gita rist Robert Colenbrander. Samen met Paul Kem per, Willem Terhorst en Fokke de Jong zullen zij de Veldtocht volbrengen. Onder het motto ’Willem dut Normaal’ is eind mei de draad weer opgepakt. Na intensieve repe tities staat er een repertoir dat klinkt als de spree kwoordelijke klok. Omdat Normaal en Willem Duijn beiden een reputatie hebben op het gebied van ’feestmuziek’ is het niet vreemd, dat de groep voor een uitbundig avondje ouderwetse rock denkt te kunnen zorgen. Duijn treedt niet als imitator van Jolink op. Hij brengt op geheel ’eigen wijze’ songs uit het ’Nor- maal’-repertoir. Maar ook klassieke krakers van de rondborstige zanger zelf ontbreken niet. Daar naast zal bassist Willem Terhorst als zanger al^ tief zijn. Hij neemt de zang voor zijn rekening in nummers die hij zelf schreef, zoals ’Pien in de kop’ en ’Noar ’t Café’. Willem Duijn is voor ’Normaal’ geen onbeschre ven blad. De rondborstige zanger speelde zelfs al één keer eerder met de groep. Dat was tijdens de zgn. hökersdag, de jaarlijks terugkerende fan- clubdag. De 55-jarige Duijn zit al jaren in het vak, kreeg bekendheid als solozanger en als meest opvallende helft van de duo’s Mouth McNeal en Big Mouth Little Eve. Grootste succes van de tegenwoordig in Almelo woonach tige artiest was het nummer ’How Do You Do’ waarvan wereldwijd negen miljoen exemplaren werden verkocht. De samenstelling van de nieuwe groep heeft een tijdelijk karakter. De vijfmansformatie zal de zgn. Veldtocht 1992 afmaken. Het ligt in de be doeling dat Bennie Jolink zich -ijs en weder dienende- medio december weer bij de band voegt. De door het ongeval uitgeschakelde zan ger hoopt tegen die tijd weer ’de oude’ te zijn. Om goed te kunnen herstellen is het de komen de tijd absolute noodzaak dat Jolink voldoende rust in acht neemt. Hij zal daarom dan ook let terlijk en figuurlijk van het podium verdwijnen. Volgend jaar hoopt hij weer van de partij te zijn. INBRAAKALARM. De afgelopen week moest de patrouille 2 keer naar Moergestel en Oisterwijk voor een afgaand inbraakalarm. Bij al le keren bleek het (weer) loos te zijn. Ook hier bleken technische storingen de oorzaak, m.u.v. lx, waarbij een deur open bleek te staan. AMATEURTOERFIETSERS: AAN DACHT!!! Deze week hebben ons diverse tele foontjes bereikt over klachten met betrekking tot laakbaar rijgedrag van verschillende groepen amateurtoerfietsers bij verkeerslichten en het groepsgewijze negeren van verkeersregels, waar onder de plaats op de weg. Degenen die dit aangaat - en we kunnen geluk kig stellen dat dit niet geldt voor iedere toerfiet ser - dienen ervan doordrongen te zijn dat er bij de beoefening van hun sport op de openbare weg geen gevaar of hinder mag ontstaan ten op zichte van alle andere weggebruikers en dat het houden van wedstrijden in deze vorm niet is ge oorloofd. Ondanks alles dient men zich op de openbare weg als een gewone fietser te gedragen en daarmee deze tak van sport en vrijetijdsbeste ding alle eer aan te doen. Deze en vorige week kwamen er bij de politie we derom diverse zaken aan de orde. INSLUIPING. In Moergestel vond deze week een insluiping plaats. Hierbij nam 1 van de daders een portemonnee mee uit de bovenkamer, terwijl de andere dader een bewoner nabij het erf met zijn auto afleidde. Hij had zogenaamd pech. De auto met daders verdween spoorslags. Wij zoeken een grijze of blauwe metallic Ford Siër ra met een Belgisch kenteken. (S? DIEFSTAL VAN AUTO. In Moergestel isUL vorig weekeind een Opel Kadett van het bouw- jaar 1976 gestolen. Bij de plaats van de diefstal 11 bleef vervolgens een VW-Polo achter, die de da- II ders in Boxtel hadden ontvreemd. De Opel is I echter door de eigenaar de volgende dag weer in I Tilburg teruggevonden. 1 BROMFIETSCONTROLE. Ook heeft er 1 Op 25 mei aanstaande begint de GGD opnieuw met een cursus ’Stoppen met roken’. Deze groepscursus wordt begeleid door een deskundi ge, een diëtist en een arts. De cursus omvat ne gen bijeenkomsten van ongeveer anderhalf uur en wordt gegeven in een periode van ongeveer zes weken. Tijdens de cursus worden in de groep er varingen uitgewisseld. In het programma worden stap voor stap een aantal technieken en tips ge geven die het stoppen met roken vergemakkelij ken en die stimuleren om het niet-roken vol te houden. De kosten bedragen inclusief cursusma teriaal 90,-. Indien u meer informatie wilt, maar ook als u zich op wilt geven voor deze cur sus kunt u bellen naar Marcel Steegh, tel. 013-643289. De cursus wordt gegeven in het deze week weer eens een bromfietscontrole plaatsgevonden. Door gebruikmaking van moto ren, konden binnen een korte tijd 18 bromfiet sen worden gecontroleerd. Het resultaat aan processen-verbaal bleek: 3 keer geen verzeke ring, 4 keer produceren van te veel geluid en 3 keer opgevoerde bromfiets! Gezien de korte tijd van de controle en het geconstateerde, is het de bedoeling om dit soort controles te herhalen. Te meer daar wij regelmatig door de bevolking wor den aangesproken over het rijgedrag van deze ca tegorie weggebruikers. AUTOINBRAAK. Uit en auto aan het Re- genbeemdeke werd de radio-cassettespeler ont vreemd. Een andere inwoner die zijn auto in Oisterwijk had geparkeerd, deed aangifte van diefstal van deze auto. Het afgelopen weekend werd deze auto doorverbonden teruggevonden in Vianen. Ondertussen was er doorrijden na ’n aanrijding mee gepleegd in Utrecht. De auto was flink beschadigd. AANRIJDINGEN. Vanuit Moergestel wer den deze week 4 aanrijdingen gemeld. ^2)6.98 Kerkstraat 10-Moergestel-Telefoon 04243-1262 3 3 3 3 I 3 3 3 ELEKTROMATIC I ••V;.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1992 | | pagina 3