2.95 1.60 MUZIEKSPEKTAKEL Slagerij Ketelaars BV Zitbank als herinnering V.O.I.G. StijlvolComfortabel De ambachtelijke slager! 2.85 I i i i I 1 I i l 1 1 braadworst samen Zaterdag 16 mei v.a. 20.30 uur Attentie - attentie!!! Fietstocht voor iedereen in de feesttent aan het Vossenhol in Biest-Houtakker Bonte middag I I 1 I LET OP! Sport voor gehandicapten JAN MICHIELS COMPLETE WONINGINRICHTER met medewerking van Stichting Welzijn Ouderen Moergestel Filetburgers Kogelbiefstuk i f r i I 1 ii s Bevemieuws Woensdag 13 mei 1 p. gehakt 1 p. CV ’De Dorstvlegels’ organiseren voor de 5e maal een fietstocht voor iedereen Smeerleverworst 4 nn Worstebrood o nfi'l! 6 stuksO.UU Ronder- rookvlees WO gram In het bijzijn van bijna alle leden van de V.O.I.G. (Vereniging Oud In dië Gangers) werd vrijdagmiddag jl. de zitbank officieel in gebruik geno men die door genoemde vereniging is geplaatst op de hoek Waterhoef- straat/Oisterwijkseweg. In de bestrating ervoor zijn de letters V.O.I.G. ingelegd. Programma Deze fauteuil is mooi om te zien en perfect van zitcomfort In diverse stoffen leverbaar 2 MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 13 ME11992 Kerkstraat 18- Haaren -Telefoon 04117-1217 Rootven 36 - Moergestel - Telefoon 04243-1234 13.45-13.50 Ik volwassenen en kinderen. Fietscommissie ’de Dorstvlegels’ ’Tune’ neem deel aan de fietstocht op zondag 24 mei aanstaande met Traditiegetrouw zal ter afsluiting van het seizoen een Bonte middag gehouden worden. Deze zal plaats vinden op donderdag 21 mei 1992 in ’Den Boogaard’. Op deze middag zullen vele aktivitei- ten van de ouderen voor het voetlicht treden. Het is ook de bedoeling om aan ouderen bekendheid te geven aan de aktiviteiten die er voor hen op touw worden gezet. Deze middag is voor alle ouderen gratis toegankelijk. De organisatie van deze middag is tot stand gekomen in samenwer king van de Bond van Ouderen. Kaartjes zijn in de voorverkoop a f 5,verkrijgbaar bij Karin Vingerhoets, Vossenhol 10, Biest-Houtakker, Tel. 04255-1461. Aan de tent kost ’n kaartje f 7,50. per stuk - 100 gram E E f s i 3 3 3 4 I 3 I 3 Afgelopen zaterdag hadden de bevers bezoek van een echte indiaan. De indiaan wilde graag vrede sluiten met en andere indianenenstam, maar het pistool dat hij daarvoor nodig had, was helaas spoorloos. De bevers, die zich al snel omgetoverd hadden tot indianen, wisten hier wel een oplos sing op. Door het bij elkaar zoeken van allerlei stukken landkaart, konden de bevers de indiaan precies aanwijzen waar het pistool lag. Nadat het pistool gevonden was, vond de indiaan het tijd geworden om te feesten. Tot slot van deze morgen gingen we het pistool begraven en zongen we ons sluitingsliedje. Wil jij ook eens komen spelen bij de bevers en ben je 5, 6 of 7 jaar? Kom dan gerust eens kijken. We zijn elke zaterdagmorgen op D’n Donk tus sen 11.00 en 12.30 uur. Voorzitter van de Wouw van de V.O.I.G. memo reerde in zijn welkomswoordje aan het ontstaan van de vereniging en hoe men ertoe gekomen was deze bank hier te plaatsen. ’De bank’, zo zei hij, ’symboliseert de rust en de vijf eiken die er om heen geplaatst zijn symboliseren de vijf tropen jaren van onze jongens in Indië’. De plek was juist daar gekozen omdat die plek in de nabijheid is van het kapelletje aan de Oisterwijkseweg, de plek waar zovele ouders van de jongens destijds hun toevlucht zochten. Nadat voorzitter van de Wouw nog vertelde dat de bank tot stand was gekomen dankzij ’n ont werp van Jan Swinkels, die de uitvoering ervan eveneens ter hand had genomen, dankte hij voor de medewerking die men gekregen had van ge meente en Brabants Landschap. Ter herinne ring, zo zei hij, werd een officiële oorkonde op gemaakt die hij overhandigde aan de vertegen woordiger van de gemeente, wethouder Paul Gerlach. Deze complimenteerde de vereniging met het mooie initiatief, en natuurlijk gaf de gemeente graag haar medewerking aan het tot stand komen van dit ’monumentje’. ’Het is ’n bekroning van samenwerking tussen diverse instanties, vooral Kerkstraat 10-Moergestel-Telefoon 04243-1262 ook omdat het allemaal zo snel gerealiseerd is kunnen worden.’ Hij noemde het een kado aan de gemeenschap. Aan het slot van zijn woordje zegde hij de vereniging toe dat de gemeente zal zorgen voor het onderhoud van de bank en de bomen. De afgevaardigde van Brabants Landschap, de heer Baan, bracht eveneens de komplimenten over aan de V.O.I.G. ’Het was voor Brabants Landschap niet zo moeilijk om aan dit schitteren de initiatief de .volle medewerking te verlenen’, zo zei hij. Ook zegde hij toe dat Brabants Land schap deze plek in ere zal houden, ook al omdat het hier weer zo’n objekt betreft waar ’n verhaal aan vastzit. Tenslotte werd er ’n dronk uitgebracht en namen de eerste personen plaats op de bank: de heer Baan van Brabants Landschap, Annie en Jos Ha- braken namens de V.O.I.G. en wethouder Paul Gerlach. Tijdens het nog enige tijd gezellige samenzijn kon een van de aanwezigen het niet nalaten te vermelden dat ook Moergestel nu zijn eigen ’leu genbank’ heeft... De toekomst zal dit echter nog moeten bewijzen... M.O. ,6.98 Op zondag 24 mei aanstaande organiseren wij voor de 5e maal onze jaarlijkse fietstocht. Voor de meeste van ons een bekend evenement dat zeer de moeite waard is. Ook dit jaar zijn wij er weer in geslaagd een mooie tocht uit te zetten die ieder op zijn eigen tempo kan fietsen. Tijdens deze tocht kunt u weer genieten van een heerlijke koffietafel, en de pits-stop onderweg ontbreekt ook dit jaar weer niet. Reden genoeg dus om uw op te geven voor deze fijne fietstocht. De kosten voor deze goed verzorgde fietstocht bedragen: voor leden f 15,- per persoon; voor niet-leden 25,- per persoon. Voor kinderen tot 12 jaar is deze dag geheel gra tis. Voor deelname kunt u onderstaande strook inge vuld inleveren voor 14 mei aanstaande op de vol gende adressen: Bij: J. Vermeer, Hopveld 22, Moergestel B. de Kruyf, Pr. Beatrixstraat 25 te Moergestel 100 gramlaUU Mede door de geweldige inzet van zoveel collec tanten en de gulle gevers van Moergestel heeft de collecte ’Sport voor gehandicapten’ het mooie be drag van maar liefst 2595,70 opgebracht. Ieder een echt heel hartelijk dank hiervoor. Mag ik vol gend jaar weer op jullie rekenen? P.S. in 1990 werden in Assen de wereldspelen voor gehandicapten gehouden. Er is een boek en een videoband ter beschikking. Als iemand inte resse heeft om dit te bekijken neem dan even contact met mij op. Tel. 2306 R. van Cuyck. Er komt weer een te gek weekend aan en wel in discotheek ”t Draaiboompje’ met op zaterdag 16 mei ’De Havenzangers’. Zij brengen jullie een grandioze avond met veel live entertainment. De zaal is geopend vanaf 21.00 uur. Op zondag 17 mei gaan we verder met de top-40 band ’Zzoomm’. Deze geweldige band staat van af 20.00 uur de gehele avond voor jullie klaar en het zal dan ook zeer zeker een knalfeest worden. Duskom naar discotheek ”t Draaiboompje’ als jouw weekend een geslaagd weekend moet worden. Tot dan 13.15 uur zaal open; 13.30-13.45 uur: ontvangst met koffie met cake, aangeboden door ’Den Boo gaard’; uur: Openingswoord door dhr. Meeuwis; 13.50- 14.10 uur: Ouderenkoor ’Echo’; 14.10-14.50 uur: Toneelclub ’De Tweede Jeugd’; 14.50- 15.20 uur: Pauze. Met aanbieding van een gratis konsumptie; 15.20-15.40 uur: Volksdansgroep; 15.40- 16.40 uur: Optreden van der Voort (con ferencier); 16.40- 17.00 uur: Stijldansclub; 17.00 uur Sluiting PAGINA 3 ^t|jH||||HfH|||f|||||||H||f||||l!l||H||||HHHt||||||l|!|HH|l!Hlllllllini|IHHII|||l1IH!fllllllll||||l||llll||||ll|||llllllllll||||l||||inilffl||!llll||||||!Kfe, ik

Weekblad Moergestels Nieuws | 1992 | | pagina 3