Container uur Bouwmaterialen Van den Meijdenberg Ji Wïzosk Q GE ALAN Eerste Modeshow Boetiek ’Bonita’ Van de politie de kring Scouting- nieuws NOUWENS VERHUIZINGEN Successen op solistenconcours in Oisterwijk Bingo Ha, die luitjes! timmerfabriek interieurbouw Zaterdags gratis tweede kopje koffie! In de winter zaterdag en zondag open en op afspraak. Muziekvereniging ’Prinses Juliana’ - Bouw- en onderhoudswerken - Ramen - kozijnen in kunststof en hout Hild 20, Moergestel Tel. 04243 - 2172 (b.g.g. bellen na 17.00 uur) Natuurtheater Oisterwijk - BOUWBEDRIJF Bevemieuws lijstenmakerij voor alle ouderen vanaf 55 jaar I brengt kunststof in vorm MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 15 APRIL 1992 PAGINA 7 A6 I Groetjes van de beverleiding boscafé ’De Rode Lelie’Gemullehoekenweg 147,5062 SB Oisterwijk, telefoon 04242-83225 of 84663 48 pnt. Ie prijs 48,5 pnt. Ie prijs 48,5 pnt. Ie prijs 49,5 pnt. Ie prijs 54 pnt. Ie prijs met lof 48,5 pnt. Ie prijs 48.5 pnt. Ie prijs 49.5 pnt. Ie prijs 50 pnt. Ie prijs 51.5 pnt. Ie prijs INTERNATIONALE VERHUISONDERNEMING EN OPSLAG VAN INBOEDELS VERPAKKINGEN OVERZEE RIJKSVERHUIZERS ramen - deuren kozijnen trappen timmerwerken en interieurbouw. naar uw of ons ontwerp Hoofdstraat 47B-5091 AB 's-Gravenmoer Telefoon 013 - 670526 674796 kees heslenfeld werkplaats den oudenhof 2 tel. 04243 - 2500 b.g.g. 3346 fax 04243 1842 moergestel modehuis Geminiweg 45 (Loven-Oost) Tilburg Telefoon: 013-354435 Afgelopen zaterdag kwam Pompedon op bezoek bij de bevers. Ze had voor iedereen bloemen meegebracht die we mochten planten in de door de bevers beschilderde potten. Toen vertelde Pe tra, onze leidster, dat er in het dorp nog een ver rassing voor de bevers lag. Hiervoor moesten we het bloemenspoor volgen. Uiteindelijk kwamen we bij een huis waar alle bevers een ijsje kregen. Teruggekomen op het Clubgebouw stonden de ouders al te wachten en hebben we met de ijsjes in onze mond het sluitingslied gezongen. Wil jij ook leuke dingen doen samen met de be vers? Kom dan eens kijken! We zijn elke zater dagmorgen van 11.00 uur tot 12.30 uur in D’n Donk. Boetiek Bomta gevestigd aan I onder de titel ’Mode- en Badmode-presentatie’ in de zaal van Tapperij ’De Schouw’. Op de foto Op zondag 12 april werd door een 17-tal jeugd leden deelgenomen aan het door Harmonie ’Asterius’ in Oisterwijk gehouden solistencon cours. Voor dit concours worden telkenjare uitnodigin gen verstuurd naar de muziekverenigingen in Berkel-Enschot, Oisterwijk, Udenhout, Haaren en Moergestel. Dat onze jeugd een goede opleiding geniet, mag bhj ken uit de vele zeer goede resultaten die zon dag werden behaald. Hier de uitslagen: Afd. ’twee’, blazers: Petran Kuypers Inge Bouwmans Jorinda de Wilde Danny van de Loo Bart van de Loo.... Slagwerkers: Frank van Gisbergen48 pnt. Ie prijs Bas Hessels50 pnt. Ie prijs Luuk van den Meijdenberg 50 pnt. Ie prijs Joey Ligtvoet50,5 pnt. Ie prijs Daar zowel Bart van de Loo als Joey Ligtvoet in deze afdeling de hoogste punten hadden, kregen zij de bijbehorende prijzen uitgereikt als win naars in hun sektie. Afd. ’een’, blazers: Ilse van der Poel... Margo Kuypers.... Frans van der Poel Elvira Koenraadt Bart van de Loo Slagwerkers: Bas Hessels52 pnt. Ie prijs In deze afdeling werd Bas Hessels winnaar bij de slagwerkers. Bart moest bij de blazers met slechts ’n half punt verschil de eer laten aan Marcha van Ee, tevens een oud-leerling van ons harmonieor kest. Afd. ’ere’ blazers: Natascha de Wilde48 pnt. Ie prijs Met deze geweldige resultaten feliciteren wij onze jeugdleden en zijn ervan overtuigd dat de toe komst van Muziekvereniging ’Prinses Juliana’ met een blijvend enthousiasme van deze jonge ren zeker is gewaarborgd. Wij verzorgen al uw iniijstwerk! Heusdensebaan 27, Oisterwijk, 04242-84856 Openingstijden: di. t/m vr. 13.00 tot 18.00 uur zaterdag 10.00 tot 16.00 uur Schitterende blouse in het nieuwste dessin. Kwaliteit 100% viscose. Maten: 38/46 99,- In een zomerse kleurcombinatie "marine look" "Passepartout Uw specialist in damesmode" Raadhuisstraat 17 Moergestel tel. 04243-1287 11Moergestel - tel. 04243-1287 11 U KENT TOCH ONZE VASTE KLANTEN VOORDEELKAART het Rootven 9, hield verleden week dinsdag haar eerste modeshow --en kele modellen uit de kollektie. De modeshow kwam tot stand met medewerking van diverse Moer- gestelse bedrijven die zorgden voor schoeisel, kapsels, make-up, bloemen en belichting. De chore ografie was in handen van Mirian Theuns. Al met al een geslaagde show die ongetwijfeld een jaar lijks terugkerende zal worden. De vastgestelde Bingoavond van 15 april 1992 kan wegens omstandigheden op die datum helaas geen doorgang vinden. Deze zal een week later gehouden worden en wel op woensdag 22 april 1992 eveneens in ’De Reu- selhoF. Aanvang 19.30 uur. Wij hopen, dat deze verandering tijdig de deel nemers zal bereiken. Dus tot woensdag 22 april Als (waarschijnlijk) een van de laatste keren (in verband met de verbouwing) organiseren de jon geren van NO:90 weer zo’n gezellige hardrocka- vond in Deel Twee aan de Molenstraat en wel op vrijdag 17 april aanstaande. Op deze avond kan je dan op je gemak zitten en iets drinken, maar je kan je tijd ook leuk door brengen met het tafelvoetbalspel of door een pot je te biljarten. En dat natuurlijk met op de ach tergrond muziek gedraaid door onze D.J. ’s Ron en John, met jullie voorkeuren daar in. Dus, laten we het deze keer net zo gezellig ma ken als de vorige keer en kom met z’n allen naar Deel Twee op vrijdag 17 april. Wij zijn open van af 9 uur tot 2 uur. TOT DAN! Hoe belangrijk het is om te bellen bij onraad bleek de afgelopen week weer eens. Op 9 april omstreks 06.00 uur werden wij gebeld door een inwoner van Moergestel, dat op de Lathouwer aldaar ingebroken werd. De patrouille van ons was snel ter plaatse en kon een 36-jarige inwo ner van Den Bosch op heterdaad aanhouden. Hij had zich verstopt onder de op de oprit staande auto van benadeelde. De persoon bleek aldaar een klapraampje te hebben gefor ceerd. Het was een erg bekend persoon bij de politiehij was reeds tientallen keren eenler gepakt voor woninginbraken. Op 11 april werd door een inwoner van Moer gestel het kenteken genoteerd van een auto, waarmee zich twee verdachte personen verplaats ten. Na onderzoek bleek, dat deze figuren zich vermoedelijk hadden schuldig gemaakt aan in braak in een woning gelegen aan de Hoefkens al daar. Bij die inbraak werd nogal wat buitgemaakt aan geld, sieraden, waardepapieren, saxofoon, etc. etc. Het onderzoek in deze is in volle gang. Eén van de daders, een Bredanaar, werd reeds aangehouden. Op zondagavond werd gebeld uit de omge ving van De Coppele aan de Willem de Zwij- gerlaan in Oisterwijk, dat aldaar geprobeerd was brand te stichten. Buurtbewoners, die goed meedachten, voorkwamen in eerste in stantie dat de school annex wijkcentrum in brand ging en zetten ons ook op het spoor van de daders. Het bleek hier te gaan om een drie tal jeugdige Oisterwijkse meisjes. Zij probeer den ook brand te stichten aan de achterpoort van een woning in de Plesmanstraat en de Jo han van Oisterwijkschool. Gelukkig werden de beginnende branden door omwonenden op tijd geblust! Op 10 april probeerde de bestuurder van een auto bij een winkel in Moergestel kratjes bier te stelen. Hij werd betrapt en het kenteken werd ook hier opgenomen. Later bleek, dat hij in de buurt toch nog een auto-radio-cassetterecorder had gestolen. Ook de bestuurder van deze auto wordt aangehouden! Ook dit is weer een heel goede ’bekende’ van ons. Op zaterdag 11 april werd een Oisterwijker verbaliseerd omdat hij geplastificeerde koper draad aan het afbranden was op het industrie terrein. Ingevolge de wet op de hichtverontrei- niging is dit verboden. Omwonenden hadden last van de stinkende n. Bij een alcoholcontrole de afgelopen week, werd een 45-jarig inwoner van Oisterwijk verba liseerd omdat hij te veel gedronken had. Het rij bewijs werd ingevorderd en opgestuurd naar justitie. Een Daf-personem die gestolen werd vanaf de Krieshof in Oisterwijk, werd een dag later aangetroffen in Roermond. Een inwoner van Ulvenhout, die zijn auto ach terliet in de buurt van Moergestel, kon deze niet meer terug vinden. Geen wonder, hij zocht in de omgeving van Oisterwijk. Een aangifte terzake van diefstal werd reeds opgenomen edoch, dagen later kwam een inwoner van Moergestel melden, dat er al enige tijd een auto stond op het Stokeind aldaar. Juistdat was de auto van onze gelukkige uit Ulvenhout! Een kleine opsomming van nog andere zaken van de afgelopen week: - Diefstal van een Puch Rider Macho uit een schuur aan de Burg. Canterslaan; - Inbraak in een woning aan de Hoefkens in Moergestel, waarbij een video werd ont vreemd; - Poging inbraak in een café in het centrum van Oisterwijk; - Diefstal van verschillende autoemblemen; - Poging inbraak in een woning in de Burg. Bar- doelstraat in Moergestel; Er gebeurt dus genoeg om ons aan het werk te houden. Alleen, zonder uw hulp, is het lang zoeken naar de daders, die im mers overal uit het land vandaan komen. Neem a.u.b. de moeite even te bellen als u meent iets verdachts te zien!

Weekblad Moergestels Nieuws | 1992 | | pagina 7