SLAGERIJ DENISSEN Zonnebankkuur 0. 4 Aphrodite [L hejkok geeft demonstratie vleesbereiding bij Slagerij Pryma 9.981 Aktie 'Moeigestel Solidair’ van start Zondag 3 mei: 15e Moergestelse Jaarmarkt Vers r I Mager soepvlees I Entrecote Biefstuktartaar Hollandse biefstuk npersteaks ^Wwrgers «e demonstSdag Opleiding Fijnmechanisch Bankwerker voor vrouwen in Tilburg Wist u dat er dagelijks 2 gediplomeerde traiteurs onze winkel aanwezig zijn? Vrijwilligers gevraagd voor soos voor kinderen uit het speciaal onderwijs. F a M xJ (kuur 10 x 20 minuten!) VOORJAARSAANBIEDING VOORJAARSAANBIEDING De allround chefkok kan op de meeste culinaire vragen een antwoord geven, niet alleen op vleesgebied. Dat er op die dag veel te proeven valt, spreekt vanzelf. Het succesvol bereiden van bijvoorbeeld biefstuk kan op vele manieren. Vooral de huidige konsument is dikwijls op zoek naar nieuwe snufjes, andere sauzen en gebruikt moderne keukenapparatuur. Slager Denissen wil de keukenprinsen en -prinsessen hierbij helpen. Op donderdag 9 april a.s. demonstreert een chefkok van het Bedrijfsschap Slagersbedrijf en het Voorlichtingsbureau Vlees bij Slager Denissen aan het Rootven 38 te Moergestel op welke manier vlees het best - en dus het smakelijkst! - kan worden bereid. .s'J HUIDVERZORGINGSINSTITUUT -- De belangstellende konsument krijgt gratis recepten. Er wordt gedemonstreerd tussen 10.00 uur en 17.00 uur. Het thema van de dag is RUNDVLEES. U bent van harte welkom bij Rootven 38, Moergestel, Tel. 04243-2359 Per stuk 500 gram 6.49 500 gram 9.98 250 gram 1491 500 gram 9.98 'MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 8 APRIL 1992 PAGINA 7 A6 ƒ50 (Aanbieding geldig t/m 30 april 1992) 21V Schoolstraat 5, 5066 EC Moergestel, Telefoon 04243-1474 Prma DAS P^lMA' Steeds meer vrouwen zijn op zoek naar een be taalde baan. Er is keus uit zeer veel beroepen on der andere in de zorgsektor, de administratieve sektor en natuurlijk de technische sektor. In de regio Midden-Brabant is er een grote vraag naar Fijnmechanisch Bankwerkers. Een beroep waarin juist kwaliteiten gevraagd worden die vrouwen zo eigen zijn onder andere: het precies kunnen werken, zorgvuldig zijn en graag mooi werk afleveren. Herken je jezelf hierin en heb je interesse in de fijnmetaal met haar grenzeloze beroepsmogelijk heden dan gaat er voor jou de opleiding Fijnme chanisch Bankwerker voor vrouwen van start. Voordat de opleiding Fijnmechanisch Bankwer ker in september van start gaat zal er eerst een voorschakelprogramma van 7 weken gedurende 4 dagdelen per week door Vrouw Werk ver zorgd worden. Deze weken staan in het teken van een oriëntatie op de verschillende mogelijk heden binnen dit beroep en er wordt aandacht besteed aan de ondersteunende vakken. Deze opleiding is een samewerkingsverband van de Annie van Dieren school, Vrouw Werk Midden-Brabant, College Beroepsonderwijs Midden-Brabant en de Stichting Vakopleiding Metaal Tilburg. Vrouwen die interesse hebben kunnen kontakt opnemen met Vrouw Werk Midden-Brabant 013-424913 of Annie van Dieren school 013-363695. Op zondag 3 mei a.s. zal voor de 15e maal de Moergestelse Jaarmarkt gehouden worden. Na vele maanden van voorbereiding is de orga nisatie er weer in geslaagd voor u een markt op te zetten waar ieder wat van zijn gading kan vin den. 250 Marktkramen, 14 standwerkers en diverse kinderattrakties zullen de kom van Moergestel deze dag vullen. Zoals u uit ervaring weet streeft de organisatie er naar de Moergestelnaar zoveel mogelijk in het marktgebeuren te betrekken. Vele verenigingen, belangenorganisaties, Middenstand etc. geven hiervan een voorbeeld, maar ook u die net uw zolder leegruimde is van harte welkom. Tussen de ruim 300 deelnemers staat u zeker niet alleen. Draag ook uw steentje bij om op deze dag van Moergestel een bruisend dorp te maken. Voor eventuele inlichtingen kunt u bellen met C. van Dijk, tel. 04243-2414. Organisatie Moergestelse Jaarmarkt J1 De werkgroep Aktiviteiten voor Kinderen uit het Speciaal Onderwijs (AKSO) van Stichting De Leest heeft de afgelopen twee jaren met succes aktiviteiten opgezet zoals: - paardrijden bij manege ’t Halster; - zwemles in zwembad De Leije (De Dolfijnt jes); - gymnastiek/atletiek bij Taxandria (De Sprink haan); - muziek bij muziekcentrum De Voorste Stroom; - scouting (De Blauwe Vogels). Ondanks al die aktiviteiten is er in Oisterwijk en de aangrenzende gemeenten nog behoefte aan een soosaktiviteit voor kinderen van 10 tot 16 jaar. We kunnen met onze verstandelijk gehan dicapte kinderen terech’ in het jongerencentrum ’Deeltwee’ in Oisterw wat waarschijnlijk deze zomer verbouwd zal worden. Wij willen graag na de zomer starten. Een soosaktiviteit is alleen mo gelijk als er voldoende vrijwilligers zijn. Daarom: geef je nu op als vrijwillig medwerk(st)er en er vaar hoe fijn en zinvol het is om met deze kinde ren op te trekken en samen te zijn. Dit is zeker: onze aktiviteiten staan of vallen met onze vrijwil ligers. Aarzel niet, doe ’t gewoon, je krijgt er geen spijt van. Wilma Kuiper is van maandag tot en met woens dag te bereiken bij Stichting De Leest (tel: 04242-84080). Zij geeft je graag inlichtingen en is vooral blij als ze je mag noteren als vrijwilliger! Met het plaatsen van zijn handtekening heeft burgemeester J.B.S. ter Veer afgelopen donderdag het start sein gegeven voor de handtekeningen-aktie Moergestel Solidair, een aktie tegen vreemdelingenhaat. Moer gestel Solidair is de plaatselijke naam voor de landelijke aktie 'Appèl tegen Vreemdelingenhaat'en is een initiatief van de M. O. V. -groep Moergestel. De aktie loopt tot 30 april en de lijsten die u kunt onderte kenen liggen op openingstijden bij het gemeentehuis, de bibliotheek en achter in de kerk. K o

Weekblad Moergestels Nieuws | 1992 | | pagina 7