Een makkelijke coupe die weinig onderhoud vraagt Achthoekige zonnebank bruint van top tot teen Satijnzachte lingerie een lust voor het oog Kostbaar Zachte kleurenharmonie kunstwerkje jé' MOOI VOORGEBRUIND MET VAKANTIE I ONBEZORGD VAN UW VAKANTIE GENIETEN MET GEPERMANENT HAAR Begin de dag goed met satijn- zachte lingerie die het lichaam perfect omsluit. Dit voorjaar is met name de beugel-beha een veelgeziene gast. Een licht on dersteunend baleintje geeft de typisch vrouwelijke contou ren net even meer accent. Natuurlijk ogende kleurdessins bepalen dit voorjaar het modebeeld in de make-up voor de vrouw. De zachte kleu renharmonie in amber, champagne, roestbruin en donker bruin maakt de kunst van het weglaten mogelijk. De schoonheid van het gezicht komt, zonder op te vallen, ten volle tot haar recht met de nieuwe voorjaarsmake-up (Foto Juvena). Dat bijkleuren is een nuttige bezigheid. Hoe vaak gebeurt het niet, dat bleke vakantie gangers in het warme buiten land flink verbranden? Wan neer de huid al enigszins voor gebruind is, is de kans op ver branden minder groot. Maar ja, zult u zeggen, wanneer kan ik nu echt van de zon genieten? ten die voor een permanent ge bruikt worden, zijn steeds na tuurlijker en daardoor minder schadelijk voor het haar. Het is dan ook geen wonder dat steeds meer mensen kiezen voor een permanentbehande- ling. Zonnig adresje Onder de zonnebank kunt u genieten van deze kunstmati ge zonnestralen. Een paar och tenden of middagen een half uurtje languit is al voldoende om veel verbrandingsleed te voorkomen. Immers, de eerste laag zit erop en in Frankrijk, Spanje of een ander warm land kan de tweede laag ’gelegd’ worden. Shampoo Een permanent is een investe ring waar u veel plezier van hebt. Een voorwaarde is wel, dat u uw haardos goed ver zorgt. Met een milde shampoo of balsem krijgt uw haar steeds weer die mooie glans en veer kracht. Weet u niet goed welke haarprodukten geschikt zijn voor u gepermanente haar, vraag uw kapper dan om ad vies. Permanent kent vele moge- Sportscholen Zonnebanken zijn behalve in zwembaden en schoonheids salons ook steeds vaker in sportscholen te vinden. Zo is er bij u in de buurt altijd wel een zonnig adresje te vinden. Het nadeel van zonnen op een zon nebank was tot nu toe dat het lichaam aan de zijkanten niet c F li E c lijkheden. Het is maar net wat u wilt, natuurlijke golven en slagen, wat sterker gekruld haar of misschien wenst u al leen wat extra ondersteuning en volume. Het is allemaal mo gelijk en tegen een redelijke prijs uitvoerbaar. De produk- Vakantie, zwemmen en zonnen vragen om een makkelijke coupe die weinig onderhoud vraagt. Allerdaags is het aller minst, deze ’Palmboom’ broche. Niet zomaar een souvenier dat na een zon nig verblijf in een warme omgeving wordt meege nomen voor het thuis front. De stam en de lang werpige palmbladen zijn vervaardigd uit 23.12 ka raats en baguette gesle pen diamanten. Met zeven dubbel cabochon geslepen diamanten als ’kokosno- Met de zomer in ’t vooruit zicht is kiezen voor een per manent een slimme zet. Im mers vakantie, zwemmen, zonnen, sporten en extra vaak douchen vragen om een makkelijke coupe die weinig onderhoud vraagt. Zon. Een betrekkelijk zeldzaam fenomeen in ons kille kikker landje. Na een lang, koud winterseizoen wordt dan ook opge lucht ademgehaald bij het verschijnen van een waterig voor jaarszonnetje. Op een beschut plekje is het al heerlijk warm en probeert menigeen wat bij te kleuren. ten’ is de palmboom, een sieraad van Cartier, een kostbaar kunstwerkje. Veel mensen laten het zetten van permanent aan de kapper over. Hij of zij weet precies welk soort permanent het meest geschikt is voor uw haar. De kapper analyseert de structuur van uw haar en be paalt welke wikkeltechniek het fraaiste resultaat oplevert. wordt, is een zonnebank ook heerlijk ontspannend. Het eni ge dat u te doen staat, is liggen en relaxen. Niet iedereen voelt zich even prettig onder een zonnebank. De bruiningsbui- zen omsluiten het lichaam en geven menigeen het gevoel opgesloten te zitten. Bij de achthoekige zonnebank is daarvan geen sprake. De bui zen van deze zonnebank han gen 180 cm hoog, waardoor u voldoende bewegingsvrijheid hebt. Informeer voor een voor gebruinde start van uw vakan tie bij uw zonnebankadres naar deze functionele brui- ningsschelp. De bustiers zijn gecomple teerd met delicaat geborduurd tule, waarop romantische bloemmotiefjes te zien zijn. Het bijpassende slipje is met veel tule een lust voor het oog. Beha en slipje doen op perfecte wijze recht aan de-lichaams- vormen van de vrouw. Haar kostbaarste bezit draagt de modieuze vrouw dicht op de huid. De liefde voor beeldschone lingerie is terecht. Niets vrolijkt im mers zo op en geeft zoveel zelfvertrouwen als mooie en satijnzachte foundation. Overdag bent u misschien druk en hebt geen tijd om even een uurtje te gaan zonnen. Als u dan niet van de echte zon kunt genieten, dan maar van de kunstmatige. Begin de dag goed met satijn zachte lingerie die het lichaam perfect omsluit (Foto Triumph). Van top tot teen gebruind dankzij de achthoekige bruinings- schelp. bruin werd. Ook de handen bleven, in vergelijking met de rest van het lichaam, te bleek. Met de komst van achthoekige zonnebank is aan dit probleem een einde gekomen. De zoge noemde bruiningsschelp telt 49 buizen, vijf gezichtsbrui- ners en vier zijbruiners die een gelijkmatig bruiningseffect van het hele lichaam opleve ren. Behalve dat u er bruin van PAGINA 24 'MC Mui HO Met Voo voo schi rept rem sysl als Phi teli Met disf inst 2x bed Phi teli Met time on s 2x ofsti bed MOERGESTEL-NIEUWS’ WOENSDAG 25 MAART 1992 -

Weekblad Moergestels Nieuws | 1992 | | pagina 24