^5* l life Nederlandse supermarkten in de ban van Euro Disney ie 4 Win een spectaculaire Disneyvakantie voor het hele gezin 12 Audacia-nieuws Kampioen! Kampioen! Dames Senioren proficiat! 1 Vanaf 31 maart aanstaande weer toerfietsen met Schaatsclub ’De Vennen’ Vanaf 12 april 1992 heeft Europa er een fantastische vakantiebestemming bij: Euro Disney. Aan de andere kant van de oceaan weten ze al zo’n 35 jaar hoe sprookjes en dromen tot leven kunnen komen, nu komt de ma gische wereld van Walt Disney ook naar ons toe. En dan ook maar me teen in Amerikaanse afmetingen: Euro Disney wordt het allergrootste pretpark van heel Europa. De opening van dit unieke Disney-spektakel vlakbij Parijs gaat Nederland zeker niet ongemerkt voorbij. Dankzij Disney-sponsor Nestlé vieren de Nederlandse supermarkten op grootse wijze feest met het Nationala Euro Disney Supermarkt Spel. Met een beetje geluk wint de winkelende con sument één van de 250 onvergetelijke 3-daagse Disneyvakanties voor het hele gezin. S.V. Roef! Handbal AUDACIA JUNIOREN Attracties in i Binnen leuk, buiten leuk, handbal is altijd leuk! Schaatsdiploma’s voor jeugdleden van ’De Vennen’ S.V. Roef! Korfbal Korfbal bij Roef! is gewoon hardstikke leuk! Wedstrijd AUDACIA PUPILLEN MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 25 MAART 1992 PAGINA 23 22 4-5 Moergestel, lit- Audacia C2 - Ons Vios Cl Schaatsclub „De Vennen.” 8-4 12-9 30-10 17-15 39-12 6-10 0-1 0-2 4-1 9-1 8-4 7-3 4- 6 5- 5 a- ij- 2-3 0-5 9-2 afgelast afgelast 0-1 Uitslagen: MAB: Roef! - Rhelico JAB: Roef! - Blauw Wit HES: Roef! 1 - Taxandria 2 HES: Roef! 2 - White Demons 3 HES: Roef! 3 - ODI 3 DAS: Helioform Tachos - Roef! in el: 48. JW ol- Üj- ar- le- lag SM* Uitslagen: Alle wedstrijden werden afgelast. Programma zaterdag 28 maart: Audacia Al - VCB A/B comb.aanvang 14.30 Audacia BI - Beerse Boys BI aanvang 14.30 Audacia Cl - Willem II C2 aanvang 13.00; aanwezig 12.15 aanvang 13.00; aanwezig 12.30 Het hart van Euro Disney wordt, net als in de Disneyparken in de Verenigde Staten, gevormd door het themapark. Met zo’n 35 jaar ervaring en met behulp van de nieuwste technieken op het gebied van computers, lasers, audio, video en griezelig levensechte animatie, hebben de ’dro- menbouwers’ van Disney een magische wereld geschapen, bestaande uit vijf verschillende the- malanden. De bezoeker kan allereerst zijn schreden richten naar ’Mainstreet, USA’, waar men zich in het Amerika van rond de eeuwwisseling waant. Dan is er ’Frontierland’, het gebied van de cowboys, indianen en goudzoekers. Moderne avonturiers beleven hier de spanning en sensatie van het Wil de Westen in spookstadjes, mijnschachten, stoomtreinen en Mississippiboten. In het exotische ’Adventureland’ komen de Sprookjes van Duizend-en-één-Nacht tot leven en maakt piratenkapitein Hook een bezoek aan Het schaatsseizoen 1991/1992 is bijna afgelopen. Dit betekent dat een groot aantal leden van Schaatsclub ’De Vennen’ de racefiets in orde be gint te maken. Evenals vorig jaar zal er weer we kelijks op dinsdagavond vanaf het St. Jansplein te Moergestel worden vertrokken voor een fietstocht van ongeveer anderhalf uur. In ver band met niveauverschillen zal er ook dit jaar weer in twee groepen worden gefietst: - Groep 1deze groep vertrekt om 18.55 uur en zal een afstand van ongeveer 60 km rijden. Omdat de gemiddelde snelheid van deze groep op ongeveer 35 km per uur zal liggen, is deze groep bestemd voor de geoefende fietsers. - Groep 2: deze groep vertrekt om 19.00 uur en zal een tot 55 km ingekorte versie van het tra ject van groep 1 rijden. De maximale snelheid van deze groep is 30 km per uur. Omdat in de ze groep geldt ’samen uit, samen thuis’ zal het tempo indien nodig zodanig verlaagd worden dat iedereen bij kan houden. Zoals u ziet wordt er voor gezorgd dat elke fiets- liefhebber met Schaatsclub ’De Vennen’ een, aan zijn of haar niveau aangepaste, trainingsronde kan rijden. Met nadruk wordt er op gewezen dat deze fietsaktiviteit ook bedoeld is voor fietsliefhebbers die geen lid zijn van Schaatsc lub ’De Vennen’. Deelname is gratis. Vanaf dinsdagavond 31 maart aanstaande worden alle fietsliefhebbers elke dinsdagavond op het St. Jansplein verwacht. Belangstellenden worden verzocht zich even te melden bij Leo Vaes (04243-1872), zodat er voor gezorgd kan worden dat zij vooraf wat nuttige in formatie over regels en tips voor het fietsen in groepsverband zullen ontvangen. en ite iet iel u >o- ch ek nt ne do it- de Team 1 gaat goed door, nog geen enkele wed strijd verloren, daardoor koploper. De tegenstan der White Balls (Loon op Zand) is de hekkeslui- ter. De tegenstander bracht Moergestel niet di- rekt in de problemen. De eerste twee partijen le verden een gemakkelijke overwinning op. De 2 volgende werden pas in de derde game beslist, waarvan 1 voor en 1 tegen punt. Daarna weer 2 winstpunten. De uitslag van de 2 volgende par tijen kwam pas in de derde game. De laatste par tij brengt weer winst voor Moergestel. Piet Ha- braken wint 3 maal, Ron van Hees 2 maal en Sjonnie van Elderen 1 maal. Team 2 moest het opnemen tegen de koploper in de 4e klas. De verwachting was dat Moergestel toch minimaal 1 punt zou binnenhalen. Het team was kompleet. Na 4 partijen was er al een achter stand van 1-3. 2 Partijen werden pas in de der de game beslist. De stand na de zevende partij was 2-5. Het zag er niet goed uit; doch Moer gestel wist de 2 volgende partijen te winnen 4-5. De laatste partij moest de beslissing brengen. He laas, de druk voor Arie was te groot. De tegen partij wist de winst binnen te halen. Herman Reinders won 3 maal, Berry van Oudheusden 1 maal en Arie Vogels kon geen winst behalen. Team 3 speelt in deze klasse prima. De tegen stander Tios ’67 volgt hen op de voet. Na 4 par tijen heeft Moergestel al de leiding met 3-1. Het bouwt deze voorsprong zelfs uit naar 5-1. Maar dan komt Tios opzetten en geeft Moergestel geen enkele kans om te scoren, hoewel een van die partijen maar nipt verloren ging. Bart de Cort won 2 maal, René Oerlemans en Theo Sprengers tekenden elk voor 1 overwinning. Uitslagen: Moergestel 1 - White Balls 3 Moergestel 2 - Barna 4 Moergestel 3 - Tios ’67 8 Programma: Moergestel 1 - Spido 3 Moergestel 2 - S.B.M. 6 Moergestel 3 - vrij. De wedstrijden worden gespeeld op donderdag 26 maart in D’n Donk, aanvang 20.30 uur. Elke maandagavond gelegenheid om te spelen. Wilt u ook eens een balletje slaan? Kom dan ge rust. Inlichtingen: tel. 3365. 5 Uitslagen: De Weebosch 2 - Audacia 8 Alle andere wedstrijden werden afgelast. Programma zondag 29 maart: Audacia 1 - Hoogeloon 112.30 NOAD 2 - Audacia 214.30 Hoogeloon 2 - Audacia 311.30 Audacia 4 - Hoogeloon 312.00 Hoogeloon 4 - Audacia 511.00 Hoogeloon 7 - Audacia 611.00 Best Vooruit 10 - Audacia 610.00 VCB 2 - Audacia 811.30 Audacia 9 - VCB 410.00 Alleen Audacia 2 speelt voor de competitie; de andere zijn vriendschappelijke wedstrijden. Een hele goede prestatie! Na het kampioenschap in de buitenkompetitie prolongeerden zij dit in de zaalkompetitie. Ze zullen volgend seizoen in de 2de klasse gaan spelen. Zolang als we met de dames deelnemen aan de kompetitie is dit nog niet voorgekomen. Ze speelden de laatste wedstrijd in Waalwijk best zenuwachtig overigens. Maar weer wonnen ze en ze zijn nu ONGESLAGEN kampioen. Jammer genoeg moesten alle teams in Diessen spelen, zodat we niet allemaal aan konden moe digen. Maar we maakten dat ruimschoots goed door met z’n allen naar het clubgebouw te gaan om onze dames te feliciteren. Proficiat! De overige 5 teams sloten de zaalkompetitie af met allemaal gewonnen wedstrijden en met wat voor einduitslagen! Volgend weekend zijn er geen wedstrijden, maar het weekend daarna begint de veldkompetitie weer. Als het aan de supermarkten ligt, raakt Neder land de komende weken geheel in de ban van Eu ro Disney. En terecht: wie nog nooit het geluk heeft gehad de wereldberoemde parken van Walt Disney in Californië of Florida te kunnen bezoe ken, krijgt nu eindelijk de kans vlakbij huis. Op 12 april van dit jaar opent Euro Disney, Europa’s nieuwste en grootste pretspektakel, zijn poorten. Hiermee krijgen we er een sensatione le vakantiebestemming voor het hele gezin bij, op 32 kilometer van Parijs, in het hartje van Euro pa. De komst van Euro Disney is in alle opzichten een unieke gebeurtenis. Nergens in Europa is een evenementenpark te vinden dat ook maar enigs zins de grootte van dit fantasie- en avonturenland benadert. Op een terrein van bijna 2.000 hecta re, vergelijkbaar met éénvijfde van de oppervlak te van metropool Parijs of ruim 16 keer de afme tingen van De Efteling, komt de wereld van Mic key Mouse, Donald Duck, Goofy en andere Duckstadbewoners tot leven. In totaal werd er zo’n 5 miljard gulden geïnvesteerd in het Euro pese Disneypark. Hier vindt de bezoeker niet al leen adembenemende attracties, maar ook zes in verschillende stijlen gebouwde sprookjesachtige hotels met in totaal 5.200 kamers, kampeerterrei nen, golf- en tennisbanen, zwembaden, kuuroor den, winkels, restaurants en een uitgaanscentrum Zaterdag 14 maart jongstleden werden de jeugd- schaatslessen van het seizoen 1991/1992 volgens traditie afgesloten met een schaatsproef. Van september 1991 tot maart 1992 hadden de jeugdschaatsertjes van Schaatsclub ’De Vennen’ elke zaterdag, in de Pellikaanhal te Tilburg of op de kunstijsbaan in Eindhoven, schaatsles gehad. Voor sommigen was het de eerste kennismaking met de schaatssport, anderen namen reeds voor de tweede of zelfs de derde keer deel aan deze schaatslessen en kregen daarom les in een gevor derde groep. De afsluitende schaatsproef bestond uit 3 onder delen: de start-remproef, de slalom-proef en de uithoudingsproef. Naarmate de niveau groep hoger werd, werden ook de eisen waaraan de jeugdschaatsertjes moesten voldoen hoger gesteld. Dat de jeugdleden van ’De Vennen’ tij dens de lessen goed geoefend hadden bleek uit het feit dat zij ALLEMAAL GESLAAGD zijn voor de schaatsproef. In verschillende niveau groepen kregen onderstaande leden hun schaats- diploma uitgereikt: - In Tilburg: Yvonne Antonis, Simone Antonis, Monique Arts, Claire van Berkel, Sjoerd Boo gers, Harm Denissen, Marlon van Dijk, Lotte van Dijk, Luuk van Gils, Nikie van Gils, Jean- Marc van Herck, Simon Kaptijn, Antoon Kaste- lijn, Lenneke Ketelaars, Annet de Laat, Noort je Mees, Steven van Rijsingen, Machteid van Rij- singen, Marjolein Salvetti, Tom Salvetti, Kevin Smolders, Maarten Terwindt, Mathijs Terwindt, Inge Terwindt, Suzanne Weiberts, Brenda van de Wiel, Mijke van de Wiel, Milou van de Wiel, Yardena Zuman, Michaela Zuman, Tim Zuman. - In Eindhoven: Ilja van de Bosch, Yuri van de Bosch, Kees Bullens, Janneke Burgers, Eefje van de Meydenberg, Luuk van de Meydenberg, Rob van de Meydenberg, Twan Helmons, Jouke Hooghiemstra, Sjoerd Hooghiemstra, Stefan Nieuwenhuis, Wim Nieuwenhuis, Nannie van Rooy, Geert Smarius, Yvonne Smarius, Judith Willems, Saskia Willems. Alle schaatsertjes worden hartelijk gefeliciteerd met hun diploma. Uitslagen: Pupillen: Hüko - Roef! Aspiranten A: Hilko - Roef! Aspiranten B: Rosoio 6 - Roef! 2. Senioren 1: Roef! - Corridor Senioren 2: Zwart Wit 3 - Roef. 2 Programma 28 maart: Aspiranten A: Roef! - Rosoio 3 aanvang 13.00; vertrek 12.00 Pupillen en Aspiranten B zijn vrij. Programma 29 maart: Senioren 1: Geko 3 - Roef! aanvang 11.30; vertrek 10.30 Senioren 2: Roef! 2 - ZIGO 4 anvang 10.30; aanwezig 10.00 Senioren 1 spelen zondag een belangrijke wed strijd tegen Geko in St. Michielsgestel. Wij wen sen hen veel sukses! Supporters zijn van harte welkom! zo groot als vijf voetbalvelden bij elkaar. Ruim 12.000 intensief geschoolde medewerkers staan klaar om het Europese publiek te ontvan gen, 365 dagen per jaar. Ook de prognoses over de bezoekersaantallen zijn ongekend: men ver wacht dat 50.000 mensen per dag komen genie ten van de Disney-droomwereld in het Franse Marne-la-Vallée. een 17de-eeuws fort tot een hachelijke onderne ming. Sneeuwwitje, Doornroosje, Dombo de Vliegen de Olifant, Pinokkio en al die andere sprookjes figuren uit Disney’s onovertroffen tekenfilms vindt men terug in ’Fantasyland’. Het vijfde land, ’Discoveryland’, biedt verbluf fende hightech attracties, zoals een reis door de tijd met Jules Verne, een ijzingwekkend Star Wars-avontuur per flightsimulator en een drie dimensionaal film- en muziekspektakel met Mi chael Jackson. Het aanbod van Euro Disney is zo groot, dat de meeste bezoekers er waarschijnlijk voor zullen kiezen enige dagen te blijven. Een keur aan accommodatiemogelijkheden in verschillende prijsklassen, van luxe hotels tot simpele kampeerplaatsen in de bosrijke natuur, biedt daartoe alle mogelijkheden. Met shows en vuurwerk wordt de gast ook ’s avonds vermaakt. Zwembaden, tennisbanen en een golfcourse tenslotte, maken van Euro Disney een complete vakantiebestemming. Om de opening van Euro Disney te vieren, heb ben de Nederlandse supermarkten het Euro Dis ney Supermarkt Spel georganiseerd. Gesponsord door Nestlé, de fabrikant van onder andere Nes café, Maggi, Nesquik, Buitoni'Melba Toast en Smarties. Bij de dichtstbijzonde supermarkt kan de klant een actieboekje halen, waarin men alle bijzonder heden kan vinden over dit Euro Disney Super markt Spel. Het boekje bevat meerdere deelna- meformulieren, zodat u vaker kunt meedoen. In het boekje staat ook wat u kunt winnen. Want naast 250 onvergetelijke superdeluxe 3-daagse Disneyreizen voor 4 personen, zijn er talloze an dere prachtige prijzen te winnen. Ga naar uw supermarkt en haal daar uw actie boekje! Uitslagen: Velocitas 1 - Audacia Dl Nemelaer 1 - Audacia El Gudok 2 - Audacia E2 Audacia Fl - Oirschot F1 Audacia F2 - Velocitas F1 RKDSV F2 - Audacia F3 Programma zaterdag 28 maart: Waspik 1 - Audacia Dlaanwezig 9.45 Audacia El - Viola 3aanwezig 10.45 Audacia E2 - NOAD 2aanwezig 10.45 Jong Brabant F1 - Audacia F1 aanwezig 10.15 Audacia F2 - Nevelo F2aanwezig 11.00 Audacia F3 - EDN ’56 F2.... aanwezig 11.00

Weekblad Moergestels Nieuws | 1992 | | pagina 23